apartament plazh durres ne shitje 1+1 me pamje nga deti 

 Online 209 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 209 lexues | 5 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

251,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 125.5 m² 251.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, perballe Universitetit “

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 125.5 M² 251.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, perballe universitetit “luarasi”. informacion mbi apartamentin: • kati 4 teknik • siperfaqja e apartamentit : 125.5 m2 • orientimi jug-lindje. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • sa... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

251,000 Euro

260,000 Euro
Tirane, shes Vile 4+1+BLK Kati 0, 360 m² 260.000 Euro (Ali Demi) Zona ne te cilen gjendet vila eshte mjaft e preferuar per banim dhe e qete, tek

Tirane, Shes Vile 4+1+blk Kati 0, 360 M² 260.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Zona ne te cilen gjendet vila eshte mjaft e preferuar per banim dhe e qete, tek ali demi. vila ka strukture dy kateshe ku secili prej kateve ka siperfqe 110 m2, ndersa siperfaqja totale e pornes eshte 360 m2. ambjentet e lidhen me njeri- tjetrin me ... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

153,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 118 m² 153.000 Euro (Selvia) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Selvisë, afër Observatorit. Inf

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 118 M² 153.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e selvisë, afër observatorit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 103.43/118 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është bosh dhe disp... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

153,000 Euro

104,500 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 104.500 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, te kryqëzimi i Farmacisë

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 110 M² 104.500 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, te kryqëzimi i farmacisë 10 me tregun e medresesë. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • orientimi veri-jugperëndim. apartamenti është bo... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,500 Euro

110,000 Euro Tirane, shes Vile 2+1+BLK Kati 1, 116 m² 110.000 Euro (Vilat Gjermane) Vila eshte e pozicionuar ne fillim te Vilave Gjermane. Informacion mbi vilen :

Tirane, Shes Vile 2+1+blk Kati 1, 116 M² 110.000 Euro (vilat Gjermane)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila eshte e pozicionuar ne fillim te vilave gjermane. informacion mbi vilen : • kati 1 banim • siperfaqja e viles : 116 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. vila eshte totalisht e mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhom... 16/10/2019 11:27... Lexo detajet..

230,000 Euro Papafingo 3+1 per shitje tek Kodra e Diellit Shitet papafingo super e investuar tek Kodra e Diellit. Hyrja eshte e vendosur n

Papafingo 3+1 Per Shitje Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet papafingo super e investuar tek kodra e diellit. hyrja eshte e vendosur ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar ne kete zone. orientimi j-p-v i jep mundesine qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites si edhe ju mundeson nje ... 16/10/2019 11:27... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1 te ish- "Stacioni Trenit". Shitet apartament 2+1 te ish- Stacioni Trenit. Apartamenti ka një sipërfaqe pr

Shitet Apartament 2+1 Te Ish- "stacioni Trenit".

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

75,000 Euro Fier, shitet apartament 3+1 Shitet apartament 3+1 , 135 m2 , prane pedonales te qytetit te Fierit 

Aparta

Fier, Shitet Apartament 3+1

Qender | Fier
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 , 135 m2 , prane pedonales te qytetit te fierit apartamenti organizohet ne : 3 dhoma gjumi verande ne te gjithe siperfaqen e shtepise 2 tualete me hidromasazh 2 depo sallon te madh bashke me kuzhine panel djellor te... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

73,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT PRANE LIQENIT Shitet apartament 1+1 tek rruga Peti.,prane liqeni te Tiranes.
Organizimi eshte

Shitet Super Apartament Prane Liqenit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga peti.,prane liqeni te tiranes. organizimi eshte shume i mire dhe planimetria e rregullt i ndare ne nje holl te bollshem,nje kuzhine bashke me dhomen e ndenjes,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare,dhe nje ballkone me ... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

61,000 Euro

Rast fantastik, 1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rre... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro Aparament ne shitje te Zogu Zi Apartament ne shitje 2+1
Tek Zogu i zi, ndertim i ri me ashensor, me siperfaqe

Aparament Ne Shitje Te Zogu Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje 2+1 tek zogu i zi, ndertim i ri me ashensor, me siperfaqe 70 m2 shitet i mobiluar 2 dhoma gjumi ,1 dhoma ndenje cmimi 70,000 € ... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht! Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht per 57,000 €
Apartament ka n

Shitet Apartament 2+1 Prane Big Market Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane big market yzberisht per 57,000 € apartament ka nje siperfqe neto 77 m2 dhe bruto 87.organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.pallat i ri me ashensor ,disponon certifikat pronesie.ne... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

46,000 Euro Shitet 1+1 te Brryli Shitet apartament 1+1, ne nje ndertim ekzistues , prane ish Rozafes te Brryli

Shitet 1+1 Te Brryli

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1, ne nje ndertim ekzistues , prane ish rozafes te brryli ne rr, bardhyl. ndertimi ndodhet prane rruges kryesore, me akses ne unaze. apartamenti eshte i painvestuar brenda. me certfikate pronesie... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

46,000 Euro

36,500 Euro Apartament ne shitje 1+1 te Kodra e Diellit! Te Kodra e Diellit shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 53 m2.
Kompleksi

Apartament Ne Shitje 1+1 Te Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Te kodra e diellit shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 53 m2. kompleksi ka punime shume cilesore. ka nje organizion salloni +kuzhina , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. apartamenti eshte ne kate te pare. shitet vetem me cash pasi kompleksi esht... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

36,500 Euro

27,000 Euro OKAZION, Shitet apartament 2+1 ne Golem Shitet apartament 2+1 ne Golem, ne nje zone te preferuar. Apartamenti eshte i pa

Okazion, Shitet Apartament 2+1 Ne Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne golem, ne nje zone te preferuar. apartamenti eshte i pamobiluar, ka nje siperfaqe prej 83 m2, disponon certifikate pronesie. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.... 16/10/2019 11:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

27,000 Euro

110,000 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Vasil Shanto. Shitet apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos. Apartamenti eshte i pozicionuar

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e vasil shantos. apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te paster. orientimi j-p e ben ate qe te kete drite natyrale gjate gjithe dites. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. shperndarja e dhoma... 16/10/2019 11:24... Lexo detajet..

123,000 Euro SHITET AP 2+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek S

Shitet Ap 2+1 Prane Shkolles Se Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,tek shkolla e baletit prane njesise bashkiake nr4. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe mund te kthehet ne 3+1 per shkak te planimetrise se mire qe ka. apartamenti ka ... 16/10/2019 11:18... Lexo detajet..

57,000 Euro SHITET AP 2+1 NE ZONEN E FRESKUT, NXITONIII Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut,prane Policise Bashkiake.
Kompleksi Ko

Shitet Ap 2+1 Ne Zonen E Freskut, Nxitoniii

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut,prane policise bashkiake. kompleksi kotori ne te cilin ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe eshte me cilesori i zones per sa i perket punimeve. apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje planimetri/or... 16/10/2019 11:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

100,000 Euro Shitet apartament te “ish stacioni I Tiranës së re” buzë Lanës , me hipotekë. Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 100 m2 , dhe të brëndshme 90 m2

Shitet Apartament Te “ish Stacioni I Tiranës Së Re” Buzë Lanës , Me Hipotekë.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 100 m2 , dhe të brëndshme 90 m2 . apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. apartamenti ka një aredim ba... 16/10/2019 11:16... Lexo detajet..

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

120,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK Shitet apartament 2+1 ne zonen e kopshtit zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kati

Shitet Apartament 2+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine mevete, 2 tualete njeri nga te cilet eshte me dritare si dhe nje ... 16/10/2019 11:15... Lexo detajet..

48,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 115 m² 48.000 Euro (Rruga e Dibres) Shitet apartament 2+1, tek “Rruga e Dibres". Apartamenti ndodhet ne katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 8, 115 M² 48.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1, tek “rruga e dibres". apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te rs me siperfaqe 115 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •2 tualete • 1 ballkon •detaje te tjera: •pallat ... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

160,000 Euro Tirane,Shitet, Apartament 2+1, 100 m2, 160000 Euro,Blloku Shitet , apartament 2+1, ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla

Tirane,shitet, Apartament 2+1, 100 M2, 160000 Euro,blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet , apartament 2+1, ne bllok. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8-katesh me siperfaqe 100 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet • 2 ballkone •detaje te tjera: •i ndriçua... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

110,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen 21-Dhjetori (ID 4121281 ) Property ID : 4121281

Tek 21-Dhjetori , prane Kompleksit Magnet, shitet Apart

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen 21-dhjetori (id 4121281 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121281 tek 21-dhjetori , prane kompleksit magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 105 m², (99 m²) ne hipoteke, i mobiluar, kati 2 me ashensor, 2 tualete, kondicioner, ballkon, orientimi me diellin. shitet 11000... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

100,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne rrugen e Mine Pezes(ID 4129057 ) Property ID : 4129057

Rr.Mine Peza prane Prokurorise , shitet Apartament 2+1,

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Mine Pezes(id 4129057 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4129057 rr.mine peza prane prokurorise , shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m², kati 3 ,pallat ekzistues, me shtese ,shtepia me hipotek (shtesa ne proces legalizimi ), koridor qe lidhe gjithe dhomat,kondicioner , shitet 100000 ... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

3,000,000 Leke Shitet Apartament 1+1 56,53m2 Shitet Apartament 1+1 ,56,53m2 , kati 1 , pallat ekzistues .
I organizuar : 1 d

Shitet Apartament 1+1 56,53m2

Qender | Kruje
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ,56,53m2 , kati 1 , pallat ekzistues . i organizuar : 1 dhome ndenje+ guzhine + dhome gjumi + koridor+ tualet+ ballkon. disponon certifikate te rregullt hipotekore. vendodhja : kruje, afer fushes se sportit. cmimi : 30 milio... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

3,000,000 Leke

39,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 39,000 € ID: plus12683 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në afërsi të Res

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 39,000 € Id: Plus12683

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit, në afërsi të restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 70.2 m2 • kati i 3 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti disponon... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim