apartament tek 2+1 dhjetori 

 Online 207 lexues | 23 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 207 lexues | 23 njoftime ne pritje
75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

60,000 Euro
PER INVESTIM-Tirane. don bosko. shitet 2+1 me hipoteke Apartamenti ndodht ne rrugen don boko, prane kishes. perbehet 2+1 me 1 tualet dh

Per Investim-tirane. Don Bosko. Shitet 2+1 Me Hipoteke

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodht ne rrugen don boko, prane kishes. perbehet 2+1 me 1 tualet dhe 2 ballkone. shitet i mobiluar dhe me kondicionere. me hipoteke. eshte i mire per investim, pasi ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe mund te jepet me qera 250 euro/... 17/11/2019 15:48... Lexo detajet..

94,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Porcelan Cmimi: 94,000 € ID: plus12950 Shitet apartament ne zonen e Porcelanit ne rrugen Xhanfize Keko. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Porcelan Cmimi: 94,000 € Id: Plus12950

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament ne zonen e porcelanit ne rrugen xhanfize keko. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 96 m2 • kati i 7 banim (jo i fundit) • orientim perendim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent g... 17/11/2019 15:44... Lexo detajet..

136,500 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 105 m² 136.500 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti ndodhet në Rrugen Myslym Shyri. Informacion mbi apartamentin : •

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 105 M² 136.500 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në rrugen myslym shyri. informacion mbi apartamentin : • kati 3 banim • sipërfaqa e apartamentit 105 m2 • apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit• 2 dhoma gjumi • t... 17/11/2019 15:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

136,500 Euro

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSCO Shitet apartament 3+1 ne Don Bosco. Aprtamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pa

Shitet Apartament 3+1 Ne Don Bosco

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1 ne don bosco. aprtamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe totale prej 90m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. apartamenti eshte i mobiluar dhe ... 17/11/2019 15:35... Lexo detajet..

103,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNE TE PARISIT Shitet apartament 2+1+2 mbi Komune te Parisit, buze rruge afer Big Market-it. Ap

Shitet Apartament 2+1+2 Mbi Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2 mbi komune te parisit, buze rruge afer big market-it. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe totale 120m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhome gjumi, dy tualet... 17/11/2019 15:35... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR Shitet apartament 2+1+2 ne Asitr. Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 ka planime

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne asitr. apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 ka planimetri te rregullt dhe organizim i realizuar si ne vijim: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dalje me ballkon nga cdo dhome. apartamenti ndodhet ... 17/11/2019 15:34... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 72,000 € ID: plus13069 Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit. Informacion mbi aparta

Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 72,000 € Id: Plus13069

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 190.2m2 (nga ku 61.3m2 veranda) • kati i 4 banim • orientim jug-perendim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ... 17/11/2019 15:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

120,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 17/11/2019 15:30... Lexo detajet..

52,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 104 m² 52.000 Euro (Fresku)plus 9884 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Ramazan Gaxherri. Apartamenti ndo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 104 M² 52.000 Euro (fresku)plus 9884

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen ramazan gaxherri. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 104 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie,... 17/11/2019 15:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

83,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1,komuna E Parisit, Tirane, Pri13074

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek qendra kristal. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • ... (Premium 14.03.2020)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 60.000 Euro (Fresku)plus 10380 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne afersi te Restorant Freskut. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 100 M² 60.000 Euro (fresku)plus 10380

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne afersi te restorant freskut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent nden... 17/11/2019 15:19... Lexo detajet..

45,000 Euro shitet apartament 1+1 te kmy Apartament 1+1 i perdunduar 70m 2 kati katert orjentim jug perndim 
organizohet

Shitet Apartament 1+1 Te Kmy

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 i perdunduar 70m 2 kati katert orjentim jug perndim organizohet ne dhom ndenje dhom gatimi dhom gjumi koridor tualet me dritare dhe ballkon .pallat me ashensor o ndertuar vitet e fundit eshte pleserisht i mobiluar. disponon certifi... 17/11/2019 15:08... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne astir! Shitet apartament 1+1 ne astir! Apartamenti ka nje siperfaqe 72,1 m2, me nje tua

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir! apartamenti ka nje siperfaqe 72,1 m2, me nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi. shitet me cmim... 17/11/2019 15:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

135,000 Euro Shitet apartament 3+1  rr.peti. Shitet apartament 3+1 me pamje nga liqeni artificial.apartmenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 3+1 Rr.peti.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 3+1 me pamje nga liqeni artificial.apartmenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati teri me ashensor dhe organizohet nga nje sallon,tre dhoma gjumi dhe ballkon.apartament shitet i mobiluar 900 euro m/2. ... 17/11/2019 15:07... Lexo detajet..

74,000 Euro 2+1+2WC+Ballkon (102 m2) Astir - Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Modern | PARKET | Kondicioner Shitet Apartament 2+1+Ballkon+2WC (102 m2) ne Astir (Kompleksi Molla) Zone me Mu

2+1+2wc+ballkon (102 M2) Astir - Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon+2wc (102 m2) ne astir (kompleksi molla) zone me mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor dhe sistem sigurie | mobilim modern | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt spote led | hapesire e bolleshme me planim... 17/11/2019 14:56... Lexo detajet..

57,000 Euro shitet apartament ne zonen e freskut Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete, e preferuar per ajrin e paster d

Shitet Apartament Ne Zonen E Freskut

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete, e preferuar per ajrin e paster dhe me te gjitha facilitet prane. organizohet ne nje dhome ndenje bashke me dhomen e gatimit te vecuar ne nje aneks mjaft te bollshem, 2 dhoma gjumi, i tualet dhe 1 ballko... 17/11/2019 14:51... Lexo detajet..

55,000 Euro APART.1+1 NE DON BOSKO NE SHITJE Apartament 1+1 me sip 75 m2 ne Don Bosko, prane Viva Market.
Organizohet ne :so

Apart.1+1 Ne Don Bosko Ne Shitje

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me sip 75 m2 ne don bosko, prane viva market. organizohet ne :soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon i madh. mundesi modifikimi ne 2+1. kati 2, pallat relativisht i ri, me ashensor. hipoteka ne proces per gjithe kompleksin. p... 17/11/2019 14:45... Lexo detajet..

53,500 Euro shitet SUPER  1+1 kompleksi GREEN CITY  Kompleksi GREEN CITY  disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 17/11/2019 14:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

65,700 Euro Shitet apartament sp 91 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2.
Adresa: Tregut elektri

Shitet Apartament Sp 91 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2. adresa: tregut elektrik .tirane kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 17/11/2019 14:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,700 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

97,000 Euro

Stadiumi dinamo, rruga sulejman delvina, shitet apartament 1+1, siperfaqe 65 m2 me hipotek + 25 m2 verand pa hipotek, kati 2 me ashensor. apartamenti ... (Premium 18.11.2019)

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

200,000 Euro Shitet, Apartament Dupleks, Kodra e Diellit, Tirane. PRI13103 Duplexi eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi aparta

Shitet, Apartament Dupleks, Kodra E Diellit, Tirane. Pri13103

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Duplexi eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 5 dhe 6 banim • siperfaqja e apartamentit : 216.09 m2 • orientim: lindje - perendim • dokumentacioni: me certifikte pronesie organi... 17/11/2019 14:35... Lexo detajet..

125,000 Euro SUPER: 3+1+2 plus Ballk. (3+1 me planimetrine me te mire ne Komune)* - Brenda Qendres KRISTAL - Parkim ne Qender SHITET 3+1+2+Ballkon 104.1 m2 brenda Kompleksit KRISTAL, Me Planimetrine me te m

Super: 3+1+2 Plus Ballk. (3+1 Me Planimetrine Me Te Mire Ne Komune)* - Brenda Qendres Kris

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda kompleksi, | orientim perfekt j - p | kati 5 | godina 6 kateshe | cilesi super e larte ndertimi, facilitet ... 17/11/2019 14:24... Lexo detajet..

41,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! Apartamenti n

Shitet Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini 75m2 I Arreduar 41000 Euro!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek irfan tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ne zonen e irfan tominit, dhe ka nje hapesire prej 75m2. eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma ... 17/11/2019 14:18... Lexo detajet..

124,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë,PRI12969 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë,pri12969

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 124m2 • orientim: jug-lindje. • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organiz... 17/11/2019 14:17... Lexo detajet..

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

80,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Kodra e Diellit, Tiranë PRI+12171 Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit • Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1 Kodra E Diellit, Tiranë Pri+12171

Kodra e Diellit | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën kodra e diellit • informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tua... 17/11/2019 14:16... Lexo detajet..

80,000 Euro Rruga Mine Peza shitet apartament 2+1  Shitet apartament 2+1 Dubleks ne rrugen Mine Peza, apartamenti eshte i mobiluar

Rruga Mine Peza Shitet Apartament 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 dubleks ne rrugen mine peza, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, i investuar me parket dhe elektro-shtepiake teper cilesore, ka organizim shume te mire te ambienteve, dhoma te medha dhe me shume hapsire . me hipot... 17/11/2019 14:11... Lexo detajet..

350,000 Euro Tirane,Shitet Vile 3 kateshe 360 m2,350.000 Eur(Secret Garden',prane ROLLING HILLS) Vila ndodhet ne Rezidencen me te re “Secret Garden”, nje nga komplekset me t

Tirane,shitet Vile 3 Kateshe 360 M2,350.000 Eur(secret Garden',prane Rolling Hills)

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne rezidencen me te re “secret garden”, nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e paster, mirembajtjen, jetesen e komunitetit etj. zona eshte zhvi... 17/11/2019 14:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim