apartamente ne pogradec shitje 

 Online 87 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 87 lexues | 0 njoftime ne pritje
115,500 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 115 m2, + garazh 20m2, 70000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne yzberisht! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te... (Premium 27.09.2019)

94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

125,000 Euro
shitet me cmim okazion 3+1 te zoologjiku(me hipoteke) Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esg

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i pabanuar me pare. siperfaqja totale 150m2. siperfaqja hipotekore 135m2. me hipoteke. ... 21/09/2019 09:00

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

41,000 Euro
1+1  ne shitje tek unaza e re 100m nga lokai artisti shitet 1+1e mobiluar ne menyr bashkohore s

1+1 Ne Shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek unaza e re 100m nga lokai artisti shitet 1+1e mobiluar ne menyr bashkohore shitet per arsye emigrimi... 21/09/2019 08:55

4,200,000 Leke
Okazion 2+1te parku ne shitje. Okazion shitet apartament kati 0 60m 2 brenda per brenda per 35000e apartamenti

Okazion 2+1te Parku Ne Shitje.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion shitet apartament kati 0 60m 2 brenda per brenda per 35000e apartamenti eshte egzistuse dhe ka nevoi per investim te brendeshem. deri ne 8000e -10000e dhe mund te shitet deri ne 70000e.eshte nje menyre e mire investimi.... 21/09/2019 08:50

Mobilimi:Bosh

4,200,000 Leke

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 21/09/2019 08:46

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

120,000 Euro SHITET AP 2+1+V NE ZONEN E '' PORCELANIT '' Shitet Apartament 2+1+VERANDE i mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRA

Shitet Ap 2+1+v Ne Zonen E '' Porcelanit ''

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1+verande i mobiluar ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, ne zonen e porcelanit. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 2 . pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me ashe... 21/09/2019 07:38

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 55000 euro Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu, prane Thesarit.Apa

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 55000 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu, prane thesarit.apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambj... 21/09/2019 07:36

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

77,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 83 m² 77.000 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt. 
Informacion

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 83 M² 77.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • siperfaqe: 83.1 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • apartamenti shitet... 21/09/2019 07:34

90,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA E ELBASANIT ! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e El

Shitet Apartament 3+1 Tek Rruga E Elbasanit !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ne rrugen e elbasanit, mbrapa ambasades amerikane ! eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen neper dhoma, ambient ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, tre dho... 21/09/2019 00:59

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

61,000 Euro OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI Shitet apartament 1+1,68 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1,68 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi me parket,kuzhine te vecuar,1 korridor ne hyrje,1 ballkon dhe 1tualet. apartamenti disponon dokumentacion te rregul... 21/09/2019 00:50

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

350,000 Euro SUPER OKAZION, SHITET APARTAMENT I TIPIT 3+1 Jetoni mes luksit.

Super okazion, shitet apartament i tipit 3+1 tek Ambasada

Super Okazion, Shitet Apartament I Tipit 3+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jetoni mes luksit. super okazion, shitet apartament i tipit 3+1 tek ambasada amerikane, perballe restorant "fiore". ndodhet ne nje zone shume strategjike, e aksesueshme nga shume rruge kryesore te tiranes. apartamenti eshte i arreduar, me nje mo... 21/09/2019 00:50

80,000 Euro Shitet apartament 2+1 e mobiluar tek rruga hasan vogli , kati 3 , 80 mije € SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+ballkon
➡️ Vendodhja: rruga Hasan Vogli ➡

Shitet Apartament 2+1 E Mobiluar Tek Rruga Hasan Vogli , Kati 3 , 80 Mije €

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament. ➡️2+1+ballkon ➡️ vendodhja: rruga hasan vogli ➡️kati: 3 banim ➡️siperfaqja: 120 m² + 15 m² ballkon ➡️ne proces legalizimi ➡️cmimi: 80 mije € ➡️per cdo informacion na kontaktoni... 21/09/2019 00:47

122,000 Euro OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RING CENTER Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 160 m2. Apartmenti organizohe

Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 Prane Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 160 m2. apartmenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne living room dhe ne dy dhomat e gjumit. ka dy tualete ke ballkon dhe nje verande prej 30 m2. ndodhet në një nga zonat me elitare... 20/09/2019 22:20

89,000 Euro Mundesi: 1+1+Bllk, i Sapo Investuar (71 m2) tek Rr. e Elbasanit | Pallat i Ri | Ashensor | Parket  Mundesi: Shitet Apartament i Sapo Investuar 1+1+Ballkon (71 m2) perball Filologj

Mundesi: 1+1+bllk, I Sapo Investuar (71 M2) Tek Rr. E Elbasanit | Pallat I Ri | Ashensor |

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio xham | i... 20/09/2019 22:14

30,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN KONFERENCA E PEZES , FIER . Shitet apartament 1+1 ne lagjen Konferenca e Pezes , Fier , me nje siperfaqe 77

Shitet Apartament 1+1 Ne Lagjen Konferenca E Pezes , Fier .

Qender | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne lagjen konferenca e pezes , fier , me nje siperfaqe 77 m² . organizohet ne menyre te tille: 1 sallon + kuzhine , 1 dhome , 1 banjo , 1 ballkon . apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor , dhe eshte i pa mobil... 20/09/2019 21:18

Mobilimi:Bosh

30,000 Euro

66,000 Euro Shitet apartament 1+1 ,68.1m2 ,66000 euro me hipoteke,tek rruga e Elbasanit! Shitet apartament 1+1 ,68.1m2 ,66000 euro me hipoteke,tek rruga e Elbasanit! Pal

Shitet Apartament 1+1 ,68.1m2 ,66000 Euro Me Hipoteke,tek Rruga E Elbasanit!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 ,68.1m2 ,66000 euro me hipoteke,tek rruga e elbasanit! pallati ndondhet ne pozicion te favorshëm për të arritur qëndrën dhe ofron punime cilesore si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve të klimaterike,r... 20/09/2019 21:17

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

63,000 Euro Shitet shtepi ne Sarande 94m katror. Shitet apartament,lagjja nr.4 Sarande kati i 6.  Sallon+kuzhine dy dhoma dy banj

Shitet Shtepi Ne Sarande 94m Katror.

Qender | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament,lagjja nr.4 sarande kati i 6. sallon+kuzhine dy dhoma dy banja dy ballkone depo verande me pamje nga deti. e mobiluar me certifikate pronesie. shtepia eshte mirembajtur gjithmone,sapo eshte lyer dhe eshte ndertuar ne vitin 2007. ... 20/09/2019 21:17

63,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE, TEK 21 DHJETORI Shitet apartament 1+1,68 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke, Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1,68 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne 1dhom gjumi,kuzhine te vecuar,1 korridor ne hyrje,1 ballkon dhe 1tualet. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor... 20/09/2019 21:17

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

60,000 Euro Okazion!!! Shiten 2 apartamente 1+1, Rruga 5, Sarande.  Apartamentet kane nje siperfaqeprej 180 m2, ku 125 m2 eshte siperfaqe e brendsh

Okazion!!! Shiten 2 Apartamente 1+1, Rruga 5, Sarande.

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

apartamentet kane nje siperfaqeprej 180 m2, ku 125 m2 eshte siperfaqe e brendshme, ndersa 55 m2 eshte ballkoni. apartamentet ndodhen ne katin e peste te nje pallati te ri. apartamentet jane ne katin e fundit te banimit dhe kane nje pamje panoramike.... 20/09/2019 21:17

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

49,500 Euro

1 + 1 (kompleksi Pirro/rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan Me Gips - Parket

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1 + 1 (kompleksi pirro/rr. rrapo hekali) | mobiluar | parket | tavan me gips | mundesi parkim | kondicionera | grila veneciane | ambiente te lyera me ... (Premium 18.12.2019)

155,000 Euro

Shitet super apartament gjigand 2+1+2w+2ballkone (145 m2) tek sheshi karl topia (zogu i zi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | mobili... (Premium 08.02.2020)

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

56,000 Euro Shitet Aprtament 1+1 pranë Kopshtit Zoologjik Apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik në shitje. Pallati ka ashensor funksional

Shitet Aprtament 1+1 Pranë Kopshtit Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 20/09/2019 21:17

160,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Blloku, afer Gardes, Kati 3 Tirane Zona e Bllokut, afer Gardes dhe Liqenit,
Rruga Abdyl Frasheri / Perlat R

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certifikate, 103 me hapesirat e perbashketa. sallon i madh me drite, 2 dhoma gjumi, banjo e madhe me d... 20/09/2019 20:57

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

78,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek Ambasada Amerikane 78000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek Ambasada Amerikane 78000 Euro! Apartamenti

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Tek Ambasada Amerikane 78000 Euro!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek ambasada amerikane 78000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati pese katesh. ka nje hapesire prej 85m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhome gjumi dhe nje tualet. apartament... 20/09/2019 20:35

450,000 Euro Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 300 m² 450.000 Euro (TEG) E konceptuar për një jetesë komode, vila ofron një sipërfaqe te madhe dhe m

Tirane, Shes Vile 3+1+a+blk 300 M² 450.000 Euro (teg)

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

E konceptuar për një jetesë komode, vila ofron një sipërfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. me 4 ambiente te organizuara ne dhome ndenje, dhoma gjumi, gaming room, home cinema, zyre. e organizuar me një kat nëntokë, katin përdhe dhe n... 20/09/2019 20:34

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 29.09.2019)

125,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Okazion! apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne nje nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, tualet dhe nje super veran... (Premium 22.09.2019)

96,600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "hoxha tahsim". apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, ... (Premium 07.03.2020)

189,000 Euro Okazion-Durres, shes Vile 2 kateshe,120 m²,189.000 Eur (San Pietro Resort) Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Komplek

Okazion-durres, Shes Vile 2 Kateshe,120 M²,189.000 Eur (san Pietro Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te gjirin e lalzit, kompleksi "san pietro" . san pietro resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. ... 20/09/2019 20:20

Mobilimi:Bosh

189,000 Euro

120,000 Euro Shitet apartament 2+1+BLK Kati 1, 117 m² 120.000 Euro (Don Bosko) Apartamenti eshte ne zonen Don Bosko tek Kompleksi Vizion+ 
•Ndertim i ri •

Shitet Apartament 2+1+blk Kati 1, 117 M² 120.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte ne zonen don bosko tek kompleksi vizion+ •ndertim i ri • kati 1 banim • siperfaqe: 117 m2. organizimi • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete me dritare • 2 ballkone • pjeserisht e m... 20/09/2019 20:20

89,080 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m² 89.080 Euro (Don Bosko) Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 10

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 104 M² 89.080 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament 2+1 tek kompleksi fiori di bosco. apartamenti ka siperfaqe 104.8 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim. organizimi: ambjenti gatimi, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. kompleksi ka punime cilesore, kubature te ... 20/09/2019 20:20

Mobilimi:Bosh

89,080 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim