apartamente ne shitje 45m katror 

 Online 152 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma|Sallon
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

105,000 Euro

Tek Kodra E Diellit Shitet Super Apartament 3+1 Me Çmim Okazion!!!

Kodra e Diellit | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma|Sallon
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e kodres se diellit, ne rr. “bill klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124... (Premium 16.05.2021)

90,000 Euro
SHITET 2+1 NE ASTIR Shtepia perbehet nga:1 sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete(me dritare),2 ballkone.Me

90,000 Euro Shitet 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepia perbehet nga:1 sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete(me dritare),2 ballkone.me orientim te mire,ne kat te 2 banimi ,ne pallat cilesor, me hipoteke.110.4m²,96m² sip. e brendshme.e mobiluar shume mire.... 05/07/2020 20:30... Lexo detajet..

38,000 Euro
Garsoniere ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Shkelqim Fusha Property ID : 4101010

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha, prane Big Marke

38,000 Euro Garsoniere Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Shkelqim Fusha

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4101010 komuna e parisit, rruga shkelqim fusha, prane big marketit, shitet garsoniere ne pallat te ri, siperfaqe 40 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, gars... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

80,000 Euro
Shitet Shtepi Private,lagjia nr.1,Kavaje 🏡Shitet Shtepi Private ne lagjen nr.1,Kavaje.
📌📐Siperfaqe trualli 311m

80,000 Euro Shitet Shtepi Private,lagjia Nr.1,kavaje

Qender | Kavaje
3+1
Dhoma|Sallon
311 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

🏡shitet shtepi private ne lagjen nr.1,kavaje. 📌📐siperfaqe trualli 311m² 📌📐siperfaqe ndertese 176 m² shtepi eshte e organizuar ne 3 dhoma,kuzhine,tualet.ndodhet ne nje zone te qete te qytetit,buze rruges qe te nxjerr afer bashkise.... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

25,000 Euro Apartament 1+1 ,Rruga Skuraj,Kavaje Siperfaqja 53 m²
📌Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 k

25,000 Euro Apartament 1+1 ,rruga Skuraj,kavaje

Qender | Kavaje (27.31 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Siperfaqja 53 m² 📌apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh.eshte i organizuar ne: 🔸️ambjent ndenje 🔸️kuzhine 🔸️1 dhome gjumi 🔸️1 tualet ambjenti i ndenjes dhe dhoma e gjumit jane te pajisur me kondi... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

22,000 Euro Apartament 1+1 per shitje,Kavaje Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati katerkatesh.Eshte i organizuar n

22,000 Euro Apartament 1+1 Per Shitje,kavaje

Qender | Kavaje (26.65 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati katerkatesh.eshte i organizuar ne ambjent ndenje+kend gatimi,nje dhome gjumi,1tualet.ka nje siperfaqe📐54m². cmimi 22000€.... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

68,000 Euro Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (Zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3Bllk - Ashensor | Pamje Fantastike nga Kati i 10 Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (Zogu I Zi - Ne Rruge Kryesore) Shitet Ap
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | ndertese e re, me ndertime cilesore (te paprakura nga termetet) dhe me ashensor | banesa eshte e mobil... 05/07/2020 19:50... Lexo detajet..

25,000 Euro Jepet apartament 1+1 i mobiluar tek 21 dhjetori prane kompleksit magnet Jepet apartament 1+1 i mobiluar kati i dyte i nje vile. Eshte i organizuar dhe i

25,000 Euro Jepet Apartament 1+1 I Mobiluar Tek 21 Dhjetori Prane Kompleksit Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar kati i dyte i nje vile. eshte i organizuar dhe i mobiluar shume mire gjithashtu ka 2 dalje ne ballkon ,dhome gjumi dhe kuzhine .krijon shume facilitete per shkak te zones ku ndodhet . cmimi: 25000 leke .per me teper... 05/07/2020 19:50... Lexo detajet..

105,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Shkelqim Fusha Property ID : 4212393

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha, prane Big Marke

105,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Shkelqim Fusha

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4212393 komuna e parisit, rruga shkelqim fusha, prane big marketit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat,... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

65,500 Euro Apartament 2+1 ne shitje Rruga 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4121392) Property ID : 4121392

Rruga 5 Maji, prane Concord Center, shitet apartament 2

65,500 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Rruga 5 Maji Prane Concord Center Ne Tirane (id 4121392)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121392 rruga 5 maji, prane concord center, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri tip rezidencial, bosh vetem me k/bufe, siperfaqe 72 m² total (65.40 m²) me hipoteke , kati 2 (jo i fundit), pa ashensor, i pa mobiluar. shitet... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

78,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

78,300 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit(ID 4139026) Property ID : 4139026

Rruga e Durresit, prane Rruges se Ambasadave, shitet Ap

78,300 Euro Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Durresit(id 4139026)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4139026 rruga e durresit, prane rruges se ambasadave, shitet apartament 3+1, siperfaqe 87 m², me hipoteke, kati 4 (i fundit), bosh, tualet, 2 ballkone, nje depo, orientohet nga veri-perendim dhe jug-lindje. shitet 78,300 euro, 90... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

124,200 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Komunes Parisit (ID 4131068) Property ID : 4131068

Komuna Parisit, Kompleksi Kika, shitet Apartament 3+1 n

124,200 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Parisit (id 4131068)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131068 komuna parisit, kompleksi kika, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 138 m² ( 128 ) me hipoteke, pjeserisht i mobiluar, kati 10 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, 2 ballkon, orientimi lindje – jug, koridor q... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

82,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne Rrugen e Elbasanit (ID 4139025 ) Property ID : 4139025
Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit, shitet Apar

82,000 Euro Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Elbasanit (id 4139025 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4139025 rruga e elbasanit, prane shkolles se baletit, shitet apartament 3+1, siperfaqe 85 m², me hipoteke, kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, pjeserisht i mobiluar, tualet, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, kondici... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

100,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne Rrugen Qemal Stafa prane Pazarit te Ri ne Tirane (ID 4139023 ) Property ID : 4139023

Rr. Qemal Stafa, prane Pazarit te Ri, shitet apartament

100,000 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen Qemal Stafa Prane Pazarit Te Ri Ne Tirane (id 4139023 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4139023 rr. qemal stafa, prane pazarit te ri, shitet apartament 3+1, pallat ekzistues, siperfaqe 91 m², kati 5, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug, me hipotek. shitet 100.000 euro ... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

250,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje Komuna Parisit, prane stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4131055 Property ID :4131055

Komuna Parisit, prane stadiumit Dinamo, shitet Apartamen

250,000 Euro Apartamente 3+1 Ne Shitje Komuna Parisit, Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4131055

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Property id :4131055 komuna parisit, prane stadiumit dinamo, shitet apartament dublex 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 300 m², me hipoteke, e mobiluar ne menyre bashkohore, kati i 7-te dhe i 8-te i fundit, 2 tualete, verande, ambjent palestre, soxh... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

190,000 Euro Aparatment 3+1 ne shitje te sheshi Wilson prane Gjimnazit Petro Nini ne Tirane (ID 4131091). Property ID : 4131091

Sheshi Wilson prane shkolles Petronini shitet Apartamen
3+1
Dhoma|Sallon
137 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131091 sheshi wilson prane shkolles petronini shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 137 m², me hipoteke, kati 10 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar, 2 tualete, ballkon, kondicioner, punime gipsi, korridor qe li... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Komuna Parisit rruga Rrapo Hekali Property ID : 4121390

Komuna Parisit, rruga Rrapo Hekali, shitet apartament

85,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Komuna Parisit Rruga Rrapo Hekali

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121390 komuna parisit, rruga rrapo hekali, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne ose bosh vetem me kbufe, siperfaqe 100 m², ne total me hipoteke, kati i dyte me ashensor, tualet me dritare, 2 ballkone... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

50,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek shkolla Vasil Shanto ne Tirane (ID 4119069) Property ID : 4119069

Shkolla Vasil Shanto, shitet Apartament 1+1, siperfaqe
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4119069 shkolla vasil shanto, shitet apartament 1+1, siperfaqe 52 m² me hipoteke, kati 5, pallat ekzistues, dhoma e gjumit me parket, aneks, tualet, kondicioner, kondrabufe, korridor qe lidh gjitha dhomat, orientimi jug – lindje. ... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

79,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shantos prane Big Market ne Tirane (ID 4129075 ) Property ID : 4129075

Vasil Shanto, prane Big Market, shitet apartament 2+1,
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4129075 vasil shanto, prane big market, shitet apartament 2+1, i rikonstrukturuar totalish, siperfaqe 70 m², me hipoteke, kati i 2 ne pallat egzistues, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, te gjitha instalimet elektrike d... 05/07/2020 19:46... Lexo detajet..

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

45,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje Rruga 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111171 ) Property ID :4111171

Rruga 5 Maji, prane Concord Center, shitet apartament 1+

45,000 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje Rruga 5 Maji Prane Concord Center Ne Tirane (id 4111171 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Property id :4111171 rruga 5 maji, prane concord center, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri tip rezidencial, bosh vetem me k/bufe, siperfaqe totale 52 m², (49.10 m²) me hipoteke, kati i trete pa ashensor, tualet me dritare, me ballkon. ... 05/07/2020 19:46... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit Property ID : 4121394

Komuna e Parisit, rruga Rrapo Hekali, prane pizzeri Cas

65,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4121394 komuna e parisit, rruga rrapo hekali, prane pizzeri casablanca, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 93 m² total dhe (80 m² siperfaqe e brendeshme ) me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi li... 05/07/2020 19:45... Lexo detajet..

67,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shantos (ID 4119055 ) Property ID : 4119055

Vasil Shanto, prane Vodafonit, shitet Apartament 1+1, s
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4119055 vasil shanto, prane vodafonit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 70 m² me hipotek, i mobiluar, nga mobilimi hiqen vetem tv frigoriferi dhe tavolina e qelqit, kati 3 nga toka ( i dyti i banimit), i rikonstruktuar totalisht, tu... 05/07/2020 19:45... Lexo detajet..

45,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane ne Tirane (ID 4111173 ) Property ID : 4111173

Rruga Jordan Misja, prane Gjykates se Krimeve te Renda,

45,000 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Jordan Misja Prane Ne Tirane (id 4111173 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4111173 rruga jordan misja, prane gjykates se krimeve te renda, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 74 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, shitet 45000 eur... 05/07/2020 19:44... Lexo detajet..

222,000 Euro

☑️shitet apartament 2+1 me 2 tualete dhe me 2 ballkone te medha nga pylli i liqenit ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit p... (Premium 03.12.2020)

300,000 Euro

Okazion! Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
4+1 Dhoma|Sallon
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion me 1200euro/m2 shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi willson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira... (Premium 13.08.2020)

66,330 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al16102 apartamenti ndodhet tek rruga e dibres, farmacia 10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 73.7 m2. • kati i 5 banim. • org... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

66,330 Euro

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

140,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit prane Kompleksit Kika 2 Property ID : 4121396

Komuna e Parisit, prane Kompleksit Kika, Rruga Robert S

140,000 Euro Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Prane Kompleksit Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121396 komuna e parisit, prane kompleksit kika, rruga robert shvarc, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe totale 125 m² (112 m²), me hipoteke, kati i 2 me ashensore, i pa banuar me pare, i gjithe apartamenti esht... 05/07/2020 19:44... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet apartament 1+1 në zonën e Ish parkut të autobuzave në rrugën Ndre Mjeda Property ID : 4111172

Ish parku i autobuzave, rruga Ndre Mjeda, shitet aparta
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4111172 ish parku i autobuzave, rruga ndre mjeda, shitet apartament 1+1 në ndërtesë te re 8-katëshe, kati 4 me ashensor, sipërfaqja 74m², me hipotekë, orientimi jug-perëndim, dhome gjumi me parket, banjo me tavan të varur, ... 05/07/2020 19:43... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Ali Dem prane Fushes Ali Demi  Property ID : 4129069

Ali Dem prane fushes se sportit , shitet apartament 2+1

65,000 Euro Apartamente 2+1 Ne Shitje Ali Dem Prane Fushes Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4129069 ali dem prane fushes se sportit , shitet apartament 2+1, siperfaqe 73 m², me hipoteke, kati 3, i rikonstruktuar totalisht,e pabanuar pas rikonstruksionit tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim l... 05/07/2020 19:43... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim