apartamente ne shitje mihal grameno

 Online 45 lexues | 17 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
73,000 Euro
 Property ID : 4129125

Tek Tregu Elektrik, prane shkolles Mihal Grameno, shite
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4129125 tek tregu elektrik, prane shkolles mihal grameno, shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhine me vete, ballko... 11/03/2021 10:18... Lexo detajet..

84,900 Euro
 Property ID :  4121511

Tek Tregu Elektrik, prane Shkolles Mihal Grameno, shit
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4121511 tek tregu elektrik, prane shkolles mihal grameno, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 97.6 m² ,me hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), tualet me dritare, 2 ballkone, orientimi me diell. shitet 870 eur... 12/02/2021 09:41... Lexo detajet..

85,000 Euro
 Property ID : 4121479

Tregu Elektrik, afer shkolles Mihal Grameno, shitet Apa
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4121479 tregu elektrik, afer shkolles mihal grameno, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri ( pa ashensor) , siperfaqe 97,5 m² (siperfaqe neto) me hipoteke, kati 5 banim (jo i fundit), tualete ( me dritare), 2 ballkone, orientimi jug... 08/12/2020 09:36... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
148 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

***ne vendndodhje fantastike (kompleksi grand - me dalje ne kembe per 7 min te ambasada amerikane) apartament 3+1+ 2 tualete dhe ballkon ( sip. totale: 148, 4 m2) - totalisht i investuar para 5 vitesh, me super pamje te lire, orientimi jug- lindj... 19/04/2021 11:23... Lexo detajet..

Bosh

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "terminal". informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 88.7m2. apartamenti disponon: • sallonin e nde... 19/04/2021 11:23... Lexo detajet..

E Mobiluar

85,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet 2+1 89 m2 te rruga 4 deshmoret 85,000 euro ne zonen e rruges 4 deshmoret ,prane kryqezimit te rruges riza cerova, shitet apartament 2+1 ne katin e pare banim ne nje pallat te ri cilesor. apartamenti ka siperfaqe te konsiderueshme me ndricim ... 19/04/2021 12:49... Lexo detajet..

Pjeserisht

119,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Okazion i pa perseritshem: 3+1+2bllk+2wc (21 dhjetor - mondiali) pallat i ri / mundesi ndarje ne 2 apartamente ne cmim okazion vetem - 🍀cmimi okazion 850€/m2 - 🍀 - apartamenti eshte me shume ndriçim sidomos gjate mengjesit pasi eshte lind... 20/04/2021 09:55... Lexo detajet..

57,500 Euro
Okazion: 2+1+2bllk (95 m2 NETO) Super pamje & Super Diell (Rest. Durresi - Treni) Kati 6 - Pa Ashensor Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durres

57,500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor ose kati 5 banim, fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e mobiluar dhe me shume ndricim | 2 kondicioner | kuz... 21/04/2021 01:30... Lexo detajet..

75,000 Euro
Apartment 3+1 ne shitje ne Fresk  Eskluzive !!!

fresk rruga e thesarit 100 m larg nga restorant fresku shitet a

75,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (1.44 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Eskluzive !!! fresk rruga e thesarit 100 m larg nga restorant fresku shitet apartament 3+1+2 banjo+2 ballkone siperfaqe total 115 m2 ,kati i 1 ,pallat i ri me hipoteke . aktualisht e dhene me qera 330 euro ,e lire me date 10 maj. preferohen blere... 20/04/2021 22:51... Lexo detajet..

65,000 Euro
Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok 

shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 43m2 kati 3 te pallatet e av

65,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 43m2 kati 3 te pallatet e aviacionit te lana afer bllokut, cmimi 65 mije euro prona ka certifikate pronesie... 20/04/2021 22:46... Lexo detajet..

59,990 Euro Shitet apartament te Green City Shitet apartament te kompleksi me pishina green city

59,990 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament te kompleksi me pishina green city... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

149,990 Euro  Shitet apartament 3+1 prane 21-Dhjetorit 
shitet apartament 3+1 prane 21-dhjetorit, tek ish klubi partizani. 
apartamen

149,990 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

shitet apartament 3+1 prane 21-dhjetorit, tek ish klubi partizani. apartamenti ka nje siperfaqe prej 135.5m². orientim jug lindje. posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. eshte i sapoperfunduar dhe pabanuar me pare... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

79,999 Euro Apartament per shitje 2+1 ne zonen e Don Bosko Apartament per shitje 2+1 ne zonen e don bosko. apartamenti ndodhet ne katin e d

79,999 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament per shitje 2+1 ne zonen e don bosko. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe i mireadministruar orientim jug-lindje ka siperfaqe te brendshme neto 86m²+13m² verande prona ka certifate pronesie te rregull... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

58,000 Euro  Apartament 2+1 per Shitje, te Green City Shitet apartament brenda kompleksit green city, ndertim i ri me ashensor
aparta

58,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament brenda kompleksit green city, ndertim i ri me ashensor apartamenti ka organizim te rregullt. shitet bosh.... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje, Liqen i Thate Shitet apartament 1+1 ne zonen e liqenit te thate. kati 3 banim, me nje siperfaq

65,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e liqenit te thate. kati 3 banim, me nje siperfaqe totale prej 65m2. apartamenti ka kubature te rregullt, organizohet ne korridorin shperndares, sallon ndenjeje me dalje ne ballkon forme llozhe, dhome gjumi dhe tualet m... 20/04/2021 22:44... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartment 2+1 ne shitje prane restorant freskut ne Fresk Eskluzive !!! 
ne fresk ne fillim te rruges se thesarit 100 m larg nga restoran

65,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Eskluzive !!! ne fresk ne fillim te rruges se thesarit 100 m larg nga restorant fresku shitet apartament 2+1+2 banjo kati i 4 ( i fundit ) bosh ,me ashensor,me hipoteke ,pallat i ri .preferohen bleres jo me kredi ! shitet 65 000 euro shume pak i... 20/04/2021 22:36... Lexo detajet..

133,000 Euro

- apartament për shitje 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon - zona: rruga elbasanit, fakulteti ekonomik, rruga gramoz pashko - tiranë. - pallat shumë ci... (Premium 31.12.2021)

110,000 Euro

2+1 me ballkon ( midis kopshtit zoologjik dhe liqeni i thate)- te supermarket star fiks buze rruge- fantastik per banim ose investim - apartamenti es... (Premium 31.12.2021)

56,100 Euro

Shitet, Apartament 1+1, 📍turdiu Garden, Ish Fusha Aviacionit!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.35 Km nga qendra) Dream home
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 ndodhet tek garden rezidence turdiu, fusha e aviacionit. • siperfaqe 66 m2 • kati 1 banim organizimi: • sa... (Premium 22.04.2021)

Mobilimi:Bosh

56,100 Euro

83,600 Euro

❗️shitet, Apartament 1+1 📍 Kompleksi Arlis, Tek 21 Dhjetori .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Dream home
1+1 Dhoma|Sallon
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

❗️shitet, apartament 1+1 📍 kompleksi arlis, tek 21 dhjetori . 📐siperfaqe 76 m2 organizohet ne: • 🛋salloni ndenjes • 🍽am... (Premium 22.04.2021)

Mobilimi:Bosh

83,600 Euro

85,000 Euro

Shesim Apartament 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i sapo perfunduar ne 2021. pallati eshte me i miri ne zone, i hipotekuar plotesisht, me dokumentacion te rre... (Premium 28.04.2021)

80,000 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Rruga Dibres  Ne rrugen e dibres, prane shkolles ‘misto mame’ , shitet apartament 3+1, me

80,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Ne rrugen e dibres, prane shkolles ‘misto mame’ , shitet apartament 3+1, me siperfaqe 92 m2, kati 3, pallat ekzistues, me hipoteke. apartamenti organizohet me sallon ndenje, kend gatimi, 3 dhoma gjumi, ballkon, tualet, depo. shitet 80000 euro ... 20/04/2021 22:36... Lexo detajet..

86,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Turdiu Garden , Tirane.  Apartamenti ndodhet tek garden rezidence turdiu tek fusha e aviacionit.

• s

86,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet tek garden rezidence turdiu tek fusha e aviacionit. • siperfaqe 102 m2 • kati 2 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet apartamenti eshte ndertim i ri i vit... 20/04/2021 20:54... Lexo detajet..

47,000 Euro ❗️Shitet, Apartament 1+1 📍Kombinat ❗️shitet, apartament 1+1
📍kombinat

informacione mbi apartamentin :

47,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.28 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

❗️shitet, apartament 1+1 📍kombinat informacione mbi apartamentin : •📐siperfaqja 73m2. • kati 4. organizimi : • 🛋ambient ndenje. • 🍽ambient gatimi. • 🛌dhome gjumi. • 🛁tualet. detaje te tjera : i mobilua... 20/04/2021 20:54... Lexo detajet..

59,000 Euro Me Super Cmim: 2+1 (Rr. Bardhyl - Shk. Andon Z. Cajupi) Lindje- Perendim| i Investuar / Arredim Cilesore | Kuzhine e Re Ne shitje apartament 2+1 (rr. bardhyl - shk. andon z. cajupi) me super orientim

59,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Ne shitje apartament 2+1 (rr. bardhyl - shk. andon z. cajupi) me super orientim lindje-perëndim| eshte i investuar shume mire |struktura perfekt e rregullte| kati i 5-te pallat eksiztues me tulle te kuqe| - pallat me shkallë të mirëmbajtura| kuz... 20/04/2021 20:35... Lexo detajet..

130,000 Euro OKAZION PronË ekskluzive okazion 🔴
tek liqeni i tiranës, pranë pizzeria pavarotti

130,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

PronË ekskluzive okazion 🔴 tek liqeni i tiranës, pranë pizzeria pavarotti, rruga shyqyri brari! shesim apartament 2+1 +2 tualete + 2 ballkone. sipërfaqe totale 124.7 m2 apartamenti ndodhet në kati e 3 të një pallati të ri me ashensor d... 20/04/2021 20:30... Lexo detajet..

62,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE 21 DHJETORI  Apartament per shitje  2+1 me siperfaqe 75m2 , ndodhet ne rrugen kongresi i lush

62,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 75m2 , ndodhet ne rrugen kongresi i lushnjes , 21 dhjetori ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ... 20/04/2021 20:13... Lexo detajet..

790,000 Euro Shitet Super Vile prane Vilave Gjermane Shitet super vile prane vilave gjermane
rruga e elbasanit 
cmimi 790.000 euro

790,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
10 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet super vile prane vilave gjermane rruga e elbasanit cmimi 790.000 euro cel : 0692375366... 20/04/2021 20:04... Lexo detajet..

470,000 Euro Shitet Vile ne zone periferike te Tiranes. Shitet vile ne zone periferike te tiranes. 

të dashuruar pas detajet e kësa

470,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
890 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet vile ne zone periferike te tiranes. të dashuruar pas detajet e kësaj super vile luksoze zonë periferike në tiranë ndërtuar 3 vite me parë, me mure të larta. me dy hyrje të ndryshme në vilë! sipërfaqe 430m2 ndërtimi ( ... 20/04/2021 20:04... Lexo detajet..

103,500 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit.  Apartament 2+1 ofrohet per shitje ne nje nga zonat me te preferuara tek komuna e

103,500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartament 2+1 ofrohet per shitje ne nje nga zonat me te preferuara tek komuna e parisit. aprtamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. ndertim cilesor dhe hapesira te perbashketa te bollshme ne te ... 20/04/2021 19:54... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2021)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

57,500 Euro

Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor ose kati 5 banim, fantastik ... (Premium 31.12.2021)

99,000 Euro

Super mundësi për të blerë apartament ne nje vendndodhje premium: 2+1+2 tualete dhe ballkon me pamje panoramike - kati 11 (me ashensor) - (zogu i ... (Premium 18.12.2021)

126,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2 – Verande, Liqeni i Thate. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rrugen “hamdi sina”, prane liqe

126,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen “hamdi sina”, prane liqenit te thate. siperfaqja: 103,36 m2 ndodhet ne katin 4 , ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; verande projekti esh... 20/04/2021 19:51... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet, Vile Individuale Picalle, Petrele Pershkrimi i prones:
siperfaqe truall 1082.5 m2
siperfaqe ndertimi 148 m2 per

300,000 Euro

Sauk | Tirane (4.52 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
296 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: siperfaqe truall 1082.5 m2 siperfaqe ndertimi 148 m2 per kat organizohet ne 2 kate + 1 kat nentoke + pishine. hapsira te gjelberuara dizajn me arkitekt leje ndertimi certifikate pronesie për më shumë informacion kont... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

162,500 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rr. “liqeni i thate” dhe rr e

162,500 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rr. “liqeni i thate” dhe rr e “ ullishtes”, buze liqenit te thate. siperfaqja: 125 m2 ndodhet ne katin 5, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete;... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

500,000 Euro Shitet, Vile 3 Kateshe, Rezidenca Secret Garden. 
pershkrimi i prones:
ndodhet ne kompleksin e vilave, teg.
siperfaqe toke: 34

500,000 Euro

Sauk | Tirane (2.42 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
346 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

pershkrimi i prones: ndodhet ne kompleksin e vilave, teg. siperfaqe toke: 346m2 siperfaqe totale ndertimi: 334 m2. organizimi: kati -1 me siperfaqe 98 m2 (kantine; depo; lavanderi; tualet; ambient teknik; ashensor; kati 0 me siperfaqe 106.4 m2;... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

59,000 Euro

Ne shitje apartament 2+1 (rr. bardhyl - shk. andon z. cajupi) me super orientim lindje-perëndim| eshte i investuar shume mire |struktura perfekt e r... (Premium 31.12.2021)

95,000 Euro

🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti, e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku t... (Premium 31.12.2021)

70,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,70.000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
89.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "terminal". informacion mbi apartam... (Premium 10.07.2021)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

63,000 Euro

Apartament 1+1 Per Shitje Te Residenca Kodra E Diellit 1, 63.000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti te kodra e diellit 1, ne nje zone rezidenciale ju propozojme per shitje nje kompleks te formuar nga vila, duplex-e dhe apartamente. rezid... (Premium 25.04.2021)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

105,000 Leke

Shitet, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.73 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
170.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirisë". informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja... (Premium 22.04.2021)

130,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Ebasanit, Tiranë.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 2+1, vilat gjermane, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 145m2. • kati i 4. • ndërtim i... (Premium 22.04.2021)

100,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Medreseja. Pershkrimi i prones:
ndodhet ne rrugen ferit xhajko.
siperfaqja; 100 m2
ndodh

100,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Pershkrimi i prones: ndodhet ne rrugen ferit xhajko. siperfaqja; 100 m2 ndodhetr ne katin e 6, pallat i ri. organizohet ne : ambient ndjenie; ambient gatimi; korridor i madh qe lidh 2 dhomat e gjumit ; tualet me dritare; ballkon te perbashket me ... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

350,000 Euro  OKAZION! Shitet, Apartament 3+1+2, Bllok. Pershkrimi i prones: 
apartamenti ndodhet ne rrugen abdyl frasheri.
siperfaqja

350,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
167 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen abdyl frasheri. siperfaqja: 167 m2. ndodhet ne katin 4, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi me vete; 2 dhoma gjumi ( dhome matrimoniale + tualet + garderobe); lavanderi... 20/04/2021 19:49... Lexo detajet..

126,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thate Pershkrimi i prones: 
apartamenti ndodhet ne rrugen hamdi sina.
siperfaqj: 99.

126,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen hamdi sina. siperfaqj: 99.96 m2. ndodhet ne katin 6, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 3 dhoma gjumi; tualet, ballkon. te dhena te tjera: ndertim i ri; tavan me gi... 20/04/2021 19:49... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim