apartamente ne shitje ne durres 

 Online 135 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

75,000 Euro
Shitet, Apartamenti 1+1, Vasil Shanto, Tiranë PRI16600 Shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
Apartamenti është i pozicionuar në zonën

75,000 Euro Shitet, Apartamenti 1+1, Vasil Shanto, Tiranë Pri16600

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 vasil shanto apartamenti është i pozicionuar në zonën e vasil shanto informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 73 m2 orientim jug-lindje • dokumentacioni: me cert... 09/07/2020 17:21... Lexo detajet..

250,000 Euro
Shitet, Apartament 3+1, Sheshi Willson PRI16220 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e sheshit Willson.
Informacion mbi

250,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Sheshi Willson Pri16220

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
172 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e sheshit willson. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 170 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i ndenjes • ... 09/07/2020 17:20... Lexo detajet..

103,000 Euro
Shtepi Dy-kateshe ne Shitje Shesim shtepi dy-kateshe ne Qender te Elbasanit. Siperfaqe totale 230 metra katr

103,000 Euro Shtepi Dy-kateshe Ne Shitje

Qender | Elbasan (32.63 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
230 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shesim shtepi dy-kateshe ne qender te elbasanit. siperfaqe totale 230 metra katror ( 115 metra katror per secilin kat ). shitet e mobiluar, gjithashtu ka sistem kaldaje te ri. shtepia disponon dhe nje garazhd. adresa: lagja brigada 17 sulmuese, gjurm... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

425,000 Euro Shiten, 2 Vila, Gjiri i Lalezi, Durres. PERSHKRIMI I PRONES:
Vilat ndodhen ne Rezidencen San Pietro, ne Plazhin e Gjiri

425,000 Euro Shiten, 2 Vila, Gjiri I Lalezi, Durres.

Gjiri i Lalzit | Durres (24.77 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
204 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: vilat ndodhen ne rezidencen san pietro, ne plazhin e gjirit te lalezit. siperfaqe totale: 204 m2. siperfaqe kati perdhe: 90.4 m2 siperfaqe kati 1: 95.1 m2 siperfaqe verande: 18.5 m2 organizohen ne vila individuale. orientim... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

91,157 Euro Shitet, Apartament 1+1, 21-Dhjetori. PERSHKRIMI I PRONES: 
Apartamenti ndodhet pas Hotel Mondial.
Siperfaqja: 82.87

91,157 Euro Shitet, Apartament 1+1, 21-dhjetori.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet pas hotel mondial. siperfaqja: 82.87 m2. ndodhet ne katin 2, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; dhome gjumi; tualet. te dhena te tjera: ndertim i ri; i sapo perfunduar; ciles... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

137,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thate. PERSHKRIMI I PRONES: 
Apartamenti ndodhet Kompleksin me te ri qe po ndertohet n

137,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet kompleksin me te ri qe po ndertohet ne liqenin e thate siperfaqja: 106 m2. ndodhen ne katin 4. organizohen ne : ambient ndenjie; ambient gatimi; 1 dhome gjumi; 1 tualet; verande me pamje nga liqeni. apar... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

197,100 Euro Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni i Thate. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet midis Rr. Adem Sina dhe Rr. Mustafa Xh

197,100 Euro Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
146 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet midis rr. adem sina dhe rr. mustafa xhabrahimi. siperfaqja: 146.02 m2. ndodhet ne katin 3, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 3 dhoma gjumi; 2 tualete; ballkon. te dhena te tje... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

70,395 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fabrika e Miellit, Tirane. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rr. Hamdi Pepo, perball Fabrikes se Miellit.
S

70,395 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fabrika E Miellit, Tirane.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.55 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: ndodhet ne rr. hamdi pepo, perball fabrikes se miellit. siperfaqja: 93.86m2 ndodhet ne katin e dyte, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie, ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; ballkon. te dhena te tjera: cilesi... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

930,000 Euro Shitet, Vile 3 Kateshe, Qerret.  PERSHKRIMI I PRONES:
Prona shtrihet, prane plazhit te Qerretit, ne fshatin Agon

930,000 Euro Shitet, Vile 3 Kateshe, Qerret.

Qerret | Kavaje (28.48 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
987 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pershkrimi i prones: prona shtrihet, prane plazhit te qerretit, ne fshatin agonas, ne hyrje te qytetit te kavajes. siperfaqe totale: 9800 m2. siperfaqe ndertimi: 987 m2 organizohet ne 3 kate + 1 kat nentoke. kati nentoke: 3 dhoma; koridor; 1 tu... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

124,800 Euro Shitet Apartament 2+1+2, Komunen e Parisit. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin KIKA 2.
Siperfaqja: 104

124,800 Euro Shitet Apartament 2+1+2, Komunen E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne kompleksin kika 2. siperfaqja: 104 m2. ndodhet ne katin 2, banim. organizohet: ambient ndenjiej; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; 2 ballkone. te dhena te tjera: ashensor; kubature e rregullt;... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

180,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Bllok. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut, Rruga Ibrahim Rug

180,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut, rruga ibrahim rugova, perball sky tower. siperfaqja: 106.9m2 ndodhet ne katin 10. ndertim i ri. organizohet ne : ambient ndenjie; ambient gatimi; dhome gjumi; tualet; ambient verande t... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

52,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet prane „ Eleonora“, Kodra e Diellit.
Siperfaqj

52,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Pershkrimi i prones: ndodhet prane „ eleonora“, kodra e diellit. siperfaqja: 73.56 m2, ( 16.5 m2 verande). kati 1, banim. organizohen ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; dhome gjumi; tualet; venrande. te dhena te tjera: ndertim i ri; ciles... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

380,250 Euro Shitet, Apartament 3+1+2, Bulevardi Deshmoret e Kombit. PERSHKRIMI I PRONES: 
Ndodhet prane Kullave Binjake, Bulevard.
Siperfaqja: 169

380,250 Euro Shitet, Apartament 3+1+2, Bulevardi Deshmoret E Kombit.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.52 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
169 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Pershkrimi i prones: ndodhet prane kullave binjake, bulevard. siperfaqja: 169.1m2. kati: 6, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenje; ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete; verande me pamje nga parku rinia dhe bulevardi. shitet bosh, duk... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

92,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet prane Liqenit Artificial.
Siperfaqja:

92,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet prane liqenit artificial. siperfaqja: 101.3 m2. siperfaqja e verandes: 21 m2, me dokumentacion, nuk perfshihet ne cmim. ndodhet ne katin 0 , ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi;... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet prane Eleonores.
Siperfaqja: 103,7 m2

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet prane eleonores. siperfaqja: 103,7 m2. ndodhet ne katin 2, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; 2 ballkone. te dhena te tjera: mundesi shume e mire inve... 09/07/2020 16:59... Lexo detajet..

350,000 Euro Shitet, Vile 4 Kateshe, Selite. PERSHKRIMI I PRONES:
Vila ndodhet prane Universitetit “ Marin Barleti”
Sip

350,000 Euro Shitet, Vile 4 Kateshe, Selite.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
486 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: vila ndodhet prane universitetit “ marin barleti” siperfaqe banimi: 486 m2 ( cdo kat me siperfaqe 121.5 m2) siperfaqe trualli: 300 m2. organizimi i 4 kateve: kati 1: holl i madh; tualet. kati 2: holl i madh; 2 dhoma gjumi... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, 21-Dhjetori. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne zone e Ish-Parkut te Autobuzave.
S

130,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, 21-dhjetori.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne zone e ish-parkut te autobuzave. siperfaqja; 105m2. veranda, e cila eshte 49 m2 qe mund te perdoret per te shtuar nje dhome apo edhe per t'u relaksuar ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6 katesh, n... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

230,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Shallvaret. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet tek Shallvaret, perball Kompleksit Tai

230,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Shallvaret.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet tek shallvaret, perball kompleksit taiwan, mbrapa rruges kryesore. siperfaqja: 130 m2. kati 1, banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; tualet. mundesi shume e mire investimi... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

152,100 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen “Hiqmet Buzi”, prane Liq

152,100 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (3.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen “hiqmet buzi”, prane liqenit te thate. siperfaqja: 117.83 m2 ndodhet ne katin 3 , ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; ballkon. te dhena t... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

161,190 Euro Shitet, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 2. PERSHKRIMI I PRONES: 
Apartamenti ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, Komp

161,190 Euro Shitet, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra E Diellit 2.

Kodra e Diellit | Tirane (2.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
179 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rezidencen kodra e diellit 2, kompleksi „flutura“ siperfaqja: 179.1 m2, veranda me siperfaqe: 50 m2. kati 0, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 3 dhoma gjumi; 2 tualete;... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

53,000 Euro Apartament Shitet apartament 2+1 ne Ruga Fitnete Rexha, apartamenti ndodhet ne katin e dyte

53,000 Euro Apartament

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 ne ruga fitnete rexha, apartamenti ndodhet ne katin e dyte pallat egzistues dy katesh, apartamenti eshte i investuar me punime te reja, pjeserisht i mobiluar, ka siperfaqe 83 m2 me certifikate te regullt pronesie, shitet 53,000 ... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

36,500 Euro Shitet apartament 1+1 ruga Njazi Meka Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 me certifikate te regullt pronesie, apa

36,500 Euro Shitet Apartament 1+1 Ruga Njazi Meka

Zone Periferike | Tirane (2.50 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 me certifikate te regullt pronesie, apartamenti ndodhet ne rugen njazi meka ne pallat parafabrikat te veshur me sistem kapot nga jashte, apartamenti ndodhet ne katin e dyte, shitet bosh pa mobilim, shitet 36,... 09/07/2020 16:58... Lexo detajet..

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

65,000 Euro Shes apartament te Zogu i Zi Shitet apartament 2+1 perball me ring center, apartamenti ndodhet te nobis ne ka

65,000 Euro Shes Apartament Te Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 perball me ring center, apartamenti ndodhet te nobis ne katin e 4 pallat me ashensore, apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe eshte i mobiluar, ka certifikate te regullt pronesie, vendndodhja e apartamentit te ofron te gjitha sherbi... 09/07/2020 16:57... Lexo detajet..

170,050 Euro Shes vile per arsye emigrimi Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe 338.3 m2, nder te cilat ndertim jane 225.7 m2

170,050 Euro Shes Vile Per Arsye Emigrimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
335 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe 338.3 m2, nder te cilat ndertim jane 225.7 m2, vila organizohet si me poshte, kati 1, 2+1 me siperfaqe 225.7 m2, kati 2, 3+1 me siperfaqe 225.7 m2, kati 3, 1+1 me siperfaqe 60 m2, vila ka organizim perfekt me shkall... 09/07/2020 16:57... Lexo detajet..

84,000 Euro Te Tregu Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1 ! Te Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1 ne katin e 7- te te nje pallati te mirea

84,000 Euro Te Tregu Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1 !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Te tregu elektrik shitet apartament 1+1 ne katin e 7- te te nje pallati te mireadminisruar me 2 ashensore. apartamenti eshte i strukturuar ne sallonin e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi matrimoriale dhe nje tualet. apartamenti ndodhet ne... 09/07/2020 16:55... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim