apartamente ne shitje ne kavaje 

 Online 111 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 111 lexues | 7 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

192,000 Euro
  APARTAMENT 128 m2 ne katin e III , 1500 €/ m2 APARTAMENT 128 m2 ne katin e III

Shitet apartamenti në rrugën Petro Nini Lu

Apartament 128 M2 Ne Katin E Iii , 1500 €/ M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 21/08/2019 00:01

94,348 Euro
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori *OKAZION* Shitet 2+1 tek 21 dhjetori prane kolegjit Turk, apartamenti ka nevoje per rikons

Shitet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori *okazion*

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 tek 21 dhjetori prane kolegjit turk, apartamenti ka nevoje per rikonstruksion.... 21/08/2019 00:01

Mobilimi:Bosh

94,348 Euro

35,500 Euro
Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura 3, Gjiri

Oferte Sezonale-shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (lura 3,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura 3, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik... 20/08/2019 23:20

Mobilimi:Bosh

35,500 Euro

4,300,000 Leke Apartment ne shitje 81 m2 pallati Big market lagja 1 maj 1+1 81 m2
E mobiluar 
Kati 3-te
Nga dielli
Banje me dritare

Apartment Ne Shitje 81 M2 Pallati Big Market Lagja 1 Maj

Patos | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1+1 81 m2 e mobiluar kati 3-te nga dielli banje me dritare ... 20/08/2019 23:18

Mobilimi:E Mobiluar

4,300,000 Leke

120,000 Euro Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG) Shitet vile ne kompleksin “Argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te org

Shitet Vile Luksi 150 M2,rezidenca “argenta” 120.000 Eur(vishaj,prane Teg)

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
370.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile ne kompleksin “argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te organizuara nen nje rrethim modern dhe elegant. ky kompleks i vogel i perbere prej 8 vilash, fushes sportive dhe nje kendi lojrash dhe pozicionhet ne nje koder te bute ne fs... 20/08/2019 23:16

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

139,000 Euro Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m²,139.000 Eur(Grean Coast,Palase) Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST

Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 M²,139.000 Eur(grean Coast,palase)

Uji i ftojte | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,kompleksi grean coast. apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal... 20/08/2019 23:16

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

52,000 Euro Okazion-Durres,shes Apartament panoramik 1+1,Kati 3,62 m²,52.000 Eur(Vala mar Resort) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, 

me nje shtrirje prej 1 km

Okazion-durres,shes Apartament Panoramik 1+1,kati 3,62 M²,52.000 Eur(vala Mar Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament cilesor 1+1 ne katin e 3, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu,i apartament... 20/08/2019 23:16

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga pere... 20/08/2019 23:15

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

500,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne unaze te re afer green city SHITET APARTAMENT
➡️1+1+1 banjo+ 2ballkone jug-lindje
➡️ Vendodhja: te

Shitet Apartament 1+1 Ne Unaze Te Re Afer Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ➡️1+1+1 banjo+ 2ballkone jug-lindje ➡️ vendodhja: tek kompleksi prapa kastratit , ne unaze te re afer "green city"➡️kati: 4 banim ➡️siperfaqja: 70 m² ➡️cmimi: me 700€ m² + garazhdi 10 mije euro per cdo in... 20/08/2019 23:15

Mobilimi:Bosh

500,000 Euro

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

85,000 Euro Mundesi: 3+1+Bllk, Gjigand (110 m2)ne Vasil Shanto (Mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parket Mundesi: Shitet Apt Gjigand 3+1+Ballkon (110 m2) ne Vasil Shanto (Rr. Irfan Tomi

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Plla

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake dhe nj... 20/08/2019 23:15

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Luksoz,113 m2, 85.000 Eur (Rr Durresit) Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar.

Apartamenti eshte i tipit 2+1, pe

Shitet Apartament 2+1, Luksoz,113 M2, 85.000 Eur (rr Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, i sapoperfunduar. termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akusti... 20/08/2019 23:15

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

95,000 Euro Shes Apartament,2+1,91 m2,95000 Eur (Kompleksi Magnet,Ish Klubi Partizani) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-li

Shes Apartament,2+1,91 M2,95000 Eur (kompleksi Magnet,ish Klubi Partizani)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, kati 8 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. e arreduar moderne, ndricim ... 20/08/2019 23:15

93,000 Euro Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)    Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon i madh. i sapoperfunduar,punime teper cilesore,p... 20/08/2019 23:14

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

121,000 Euro KLERING-Tirane,shes super apartament 2+1,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Klering-tirane,shes Super Apartament 2+1,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 20/08/2019 23:14

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

39,000 Euro Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner Shitet Apartament 1 + 1 i Ri (59 m2) ne Allias (Rr. e Dibres) Zona Ofron Parkim

Shitet Apt 1+1 (59 M2) I Ri Ne Allias (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondici

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kundrabufe druri | shtrua me pllake cilesore | pajisje elektroshtepiake te gjitha te reja |... 20/08/2019 22:55

33,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne plazhin e golemit (hipoteke) Shitet apartament 1+1 :
Perbehet nga :
Sallon+kuzhine 
1 dhome gjumi
1 tuale

Shitet Apartament 1+1 Ne Plazhin E Golemit (hipoteke)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 : perbehet nga : sallon+kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon me pamje nga deti kati 3 , 65.5 m , me hipoteke , pa ashensor, pjeserisht i mobiluar . add : tek rrethrrotullimi i plazhit te golemit cmimi :33.000 €... 20/08/2019 22:43

38,000 Euro Shitet apartament 1+1 prane spitalit continental Shitet apartament 1+1 
Sallon + kuzhine 
1 dhome gjumi
1 tualet
52 m , bosh,

Shitet Apartament 1+1 Prane Spitalit Continental

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 sallon + kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 52 m , bosh,kati 2 , me hipoteke , pallat ekzistues cmimi : 38.000 € add : rruga dhimiter kamarda ,prane spitalit kontinental ... 20/08/2019 22:43

Mobilimi:Bosh

38,000 Euro

28,000 Euro Shitet garsoniere ne plazhin e Golemit, Durre Shitet super garsioniere e mobiluar dhe kompletuar 43 metra total , dhe 41.6 i b

Shitet Garsoniere Ne Plazhin E Golemit, Durre

Zone Periferike | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super garsioniere e mobiluar dhe kompletuar 43 metra total , dhe 41.6 i brendshem me hipoteke. apartamenti perbehet nga: ambient ndenje ambient ngrenie ambient gatimi ambient fjetje tualet ballkon kati 2, elektroshtepiaket e reja, i... 20/08/2019 22:43

55,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me pun... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 20/08/2019 22:31

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 20/08/2019 22:11

88,000 Euro Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat... 20/08/2019 22:02

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 20/08/2019 22:02

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 ne pallatin me cilesor te Tiranes !!! Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Stadiumi dinamo ne zonen me te preferuar te tiranes, shitet super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor te teknologjis me te fundit. apartamenti eshte i orientuar veri-lindje dhe ka nj... 20/08/2019 21:52

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 20/08/2019 21:52

87,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1investim i Sigurt! Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1investim I Sigurt!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 87000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome... 20/08/2019 21:17

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim