apartamente ne shitje ne lushnje 

 Online 203 lexues | 42 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 203 lexues | 42 njoftime ne pritje
80,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re,prane bar "2 palmat".ka siperfaqje totale 100m2.ndodhet ne katin e 5,apartamenti ka hapesire te bollshme... (Premium 13.01.2021)

83,000 Euro

**********ulet 83,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 31.12.2020)

120,500 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2021)

Mobilimi:Bosh

120,500 Euro

105,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 10 te nje pallati te mire... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

95,000 Euro
Ne shitje-apartament 2+1 te liqeni i thate Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh ne zonen e liqeni te thate, ne qet

Ne Shitje-apartament 2+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh ne zonen e liqeni te thate, ne qetesi dhe ajer te paster. vendoset ne katin 1 banim dhe ka orientim shume te mire nga lindja gje qe e ben me drite dhe te ngrohte. perbehet nga nje koridor lidhes, dhoma e ... 18/02/2020 17:46... Lexo detajet..

110,000 Euro
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 111 m² (Rruga e Kavajes) Apartamenti eshte i pozicionuar ne Rrugen e Kavajesn tek Ish Parku Autobusave In

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 111 M² (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne rrugen e kavajesn tek ish parku autobusave informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3 banim • siperfaqa e apartamentit: 111 m2 • me çertifikate pronesie • orientim: lindje. apartamenti dispono... 18/02/2020 17:36... Lexo detajet..

73,000 Euro
Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht(future14072) Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit,pranë Kompleksit Demner. Informaci

Shitet,apartament 3+1,yzberisht(future14072)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë kompleksit demner. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 108m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualeti ... 18/02/2020 17:34... Lexo detajet..

84,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kthesa e Kamzes,Future Home Real Estate(future14688) Apartamenti ndodhet në zonën e Kthesës së Kamzës. Informacion mbi Apartamen

Shitet,apartament 2+1,kthesa E Kamzes,future Home Real Estate(future14688)

Kamez/Paskuqan | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kthesës së kamzës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 164 m2 • kati 7 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti• ballkoni. ... 18/02/2020 17:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

87,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14767) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,tek Vila-L. Informacion mbi Apar

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14767)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek vila-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni.... 18/02/2020 17:33... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re(future13629) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë "Bar Terminal".

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(future13629)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë "bar terminal". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 105.1 m2 •kati 7 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • 2 tualete me dr... 18/02/2020 17:32... Lexo detajet..

42,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14287) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,te Kompleksi "Fratari"

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14287)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 18/02/2020 17:32... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet, apartament 2+1 Kati 8, 85 m² 110.000 Euro (Rruga e Kavajes) Pro+13401 
Apartamenti ndodhet në fillim të Rrugës së Kavajës.
Informacio

Shitet, Apartament 2+1 Kati 8, 85 M² 110.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Pro+13401 apartamenti ndodhet në fillim të rrugës së kavajës. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim • siperfaqe 85 m2. organizimi: • salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tualeti. apartamenti dispon... 18/02/2020 17:32... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future13450) Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,tek Kompleksi San-Tara,prane Viles L

Shitet,apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future13450)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,tek kompleksi san-tara,prane viles l . informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 115 m2•kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •3 dhoma gjumi • 2 tuale... 18/02/2020 17:31... Lexo detajet..

59,900 Euro

Shitet super apartament 1+1 (astir tek artisti ne rr kryesore) 70 m2 apartament | + 30 m2 tarrace me dere personale, perdarim personale si verande | i... (Premium 31.12.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

105,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa e apartamentit: 90... (Premium 14.03.2020)

70,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Golden Park,Future Home Real Estate(future14433) Apartamenti ndodhet në zonën e Qytetit e Nxënësve, tek Kompleksi "Tiran

Shitet,apartament 2+1,golden Park,future Home Real Estate(future14433)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e qytetit e nxënësve, tek kompleksi "tirana golden park". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 77.6 m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhom... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re(future14132) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Jata Market. Informacion

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(future14132)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future12325) Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane Bar 2 Palma. Informacion mbi a

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future12325)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane bar 2 palma. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 • siperfaqa e apartamentit : 100.87 m2 • orientim: jug-lindje • i invesuar • kubature e rregullt. organizimi: • sallo... 18/02/2020 17:30... Lexo detajet..

80,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1, 87 m² 80.000 Euro (21 Dhjetori) Future Home Property (Pro14229) Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Alba. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4

Tirane, Shes Apartament 1+1, 87 M² 80.000 Euro (21 Dhjetori) Future Home Property (pro142

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 18/02/2020 17:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

149,000 Euro Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 shitet 2+1+2 tualete Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1,shitet apartament 2+1+2 tualete +verande. Sip 11

Ne Rezidencen Kodra E Diellit 1 Shitet 2+1+2 Tualete

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne rezidencen kodra e diellit 1,shitet apartament 2+1+2 tualete +verande. sip 118 m²+15 m² verande. kati 3. pallat i ri me hipoteke. apartament i kompletuar totalisht. punime shume cilesore. pamje fantastike. cmimi 149.000 euro.... 18/02/2020 17:24... Lexo detajet..

103,000 Euro Selvia  (Vila Gold)   Shitet Apartament 2+1+2 me çmim Okazion ! Rruga Gjon Buzuku,  prane rruges kryesore Rruga e Dibres, Shitet Apartament 2+1+

Selvia (vila Gold) Shitet Apartament 2+1+2 Me çmim Okazion !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga gjon buzuku, prane rruges kryesore rruga e dibres, shitet apartament 2+1+2, ne katin e 2 te nje pallati te ri, pa ashensor. apartamenti ka hapsira te bollshme, lartesi 3.5 metra, orientim lindje cka mundeson ndricim te mire natyral. apar... 18/02/2020 17:24... Lexo detajet..

136,000 Euro Shitet apartament 3+1  Apartamenti ndodhet tek Rruga Frederik Shiroka. Informacion mbi apartamentin:

Shitet Apartament 3+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga frederik shiroka. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • sipërfaqja e apartamentit : 122 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhoma gjumi • studio • 2 tualete .cilesime te tjera:... 18/02/2020 17:23... Lexo detajet..

70,000 Euro Super apartament ne shitje tek Kodra e Diellit. 1+1. 77 m2 Super apartament ne shitje tek Kodra e Diellit. 1+1. Siperfaqe 77 m2.Kati.2. Pal

Super Apartament Ne Shitje Tek Kodra E Diellit. 1+1. 77 M2

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament ne shitje tek kodra e diellit. 1+1. siperfaqe 77 m2.kati.2. pallat i ri me hipoteke.apartament i kompletuar me cdo gje te re cilesore aktualisht i dhene me qira 350 euro/muaj. . cmimi i shitjes 70.000 euro.... 18/02/2020 17:23... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane, PRI14114(FUTURE HOME PRIORITY) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen Kodra e Diellit. Informacion mbi aparta

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane, Pri14114(future Home Priority)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit :99 m2. • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi : • salloni i ndenjes • ambjent... 18/02/2020 17:23... Lexo detajet..

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

134,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 18.12.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2+1 105 M2 Te Bar Artisti Super Mobilim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me ark... (Premium 14.05.2020)

250,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tirane PRI13707 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mb

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tirane Pri13707

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 150 m2 totale • verande: 30 m2. • orientim: jug-perendim • dokumentacioni: me certifikate... 18/02/2020 17:22... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 , Komuna e Parisit , PRI14409 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen Komuna e Parisit. Informacion mbi apart

Shitet, Apartament 2+1 , Komuna E Parisit , Pri14409

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 0 banim • siperfaqja e apartamentit : 62.8 m2. • dokumentacioni: me certifikte pronesie. organizimi : • salloni i ndenjes • ambj... 18/02/2020 17:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

300,000 Euro

42,000 Euro Te Ali Demi Shitet Apartament 1+1 Me Super Cmim -  Te Ruga Ali Demi prane ish Merkata e Peshkut shitet apartament 1+1 ne katin 5-t

Te Ali Demi Shitet Apartament 1+1 Me Super Cmim -

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

te ruga ali demi prane ish merkata e peshkut shitet apartament 1+1 ne katin 5-te te nje pallati ekzistues me tulla. apartamenti ka siperfaqe 54 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome matrimoniale, nje tualet bashkekohor... 18/02/2020 17:22... Lexo detajet..

121,550 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane. PRI12210 Apartamenti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit, rruga Tish Daija. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane. Pri12210

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
143.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, rruga tish daija. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 3 banim • siperfaqa e apartamentit: 143 m2 • orientim: lindje-perendim • i pajisur me çertifikate pronesie. apartame... 18/02/2020 17:21... Lexo detajet..

78,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 4, 84 M² 78.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra) FUTURE HOME - Ali Demi
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te kryqezimi me rrugen "hoxha tahsim", brenda unazes. informacion mbi apartamentin: • kati 4 •... (Premium 21.02.2020)

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

103,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Prane Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

59,900 Euro

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sa... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

59,900 Euro

18,000 Euro

Shitet Garsoniere Kati 7 Ne Sarande!

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet garsonier ne sarande kati 7 (pa ashnesor) me siperfaqe 30m2 e mobiluar. ndodhet prane african beach, vetem 5 min nga plazhi dhe 15 min nga qend... (Premium 22.02.2020)

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

80,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Te Brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore. eshte i pozicionuar ne katin e 3-te dhe ka orientim jug-perendim. apartamenti perb... (Premium 21.02.2020)

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

45,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Turdiu Pro+14819
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit.

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Pro+14819 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 60 m2. • kati 9 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • dhomë gjumi... 18/02/2020 17:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

85,000 Euro Ne Laprake, Blloku Gintash Shitet Apartament 2+1. Ne Laprake, Blloku Gintash shitet Apartament 2+1. Apartamenti organizohet si me

Ne Laprake, Blloku Gintash Shitet Apartament 2+1.

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne laprake, blloku gintash shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet si me poshte : salloni, 2 dhome gjumi, tualet . totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe ka sistem kondicionim te instaluar ne sallon dhe ne te dy dhomat. gjithashtu me panel... 18/02/2020 17:21... Lexo detajet..

104,000 Euro Ne Rrugen E Kavajes Shitet Apartament 2+1. Tek Rruga e Kavajes shitet apartament 2+1 ne katin e 6 ne pallatin Condor Center

Ne Rrugen E Kavajes Shitet Apartament 2+1.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga e kavajes shitet apartament 2+1 ne katin e 6 ne pallatin condor center. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qyt... 18/02/2020 17:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim