apartamente ne shitje nga individ 

 Online 156 lexues | 15 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
57,120 Euro

Shitet,apartament 1+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

57,120 Euro

48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

65,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future15501) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Informacion mbi apar

Shitet,apartament 2+1,yzberisht,future Home Real Estate(future15501)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqa e apartamentit 102 m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti •... 01/06/2020 18:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

75,000 Euro
SHITET APARTAMENT 3+1 NE UNAZEN E RE! Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,tek Kompleksi San-Tara,pranë Vi

Shitet Apartament 3+1 Ne Unazen E Re!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek kompleksi san-tara,pranë vilës l . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 115 m2•kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •3 dhoma gjumi • ... 01/06/2020 17:32... Lexo detajet..

57,000 Euro
shitet SUPER 1+1 71.4 M2 KATI I 1 kompleksi GREN CITY Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

Shitet Super 1+1 71.4 M2 Kati I 1 Kompleksi Gren City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 01/06/2020 17:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

89,000 Euro shitet SUPER 2+1 kompleksi green city 119 m2 750 euro\m2 Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

Shitet Super 2+1 Kompleksi Green City 119 M2 750 Euro\m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 01/06/2020 17:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

106,000 Euro shitet SUPER 2+1 114 m2 kompleksi ARLIS kati i 4 orjentim lindje Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Shitet Super 2+1 114 M2 Kompleksi Arlis Kati I 4 Orjentim Lindje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis.komplksi dsponon punime shume cilesore duke fruar izolim termo dhe hidro fale teknologjise me te larte te izolimit fasades se ventiluar,vetr... 01/06/2020 17:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

91,350 Euro shitet SUPER 2+1 104m2 Kompleksi FIORI DI BOSCO Kompleksi ka punime cilesore, sistem terrakot, sisitem kapot dhe grila elektrike

Shitet Super 2+1 104m2 Kompleksi Fiori Di Bosco

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Kompleksi ka punime cilesore, sistem terrakot, sisitem kapot dhe grila elektrike aiatem chiller ngrohje ftohje i ndar ne dy seksione seksioni i para ka 3 kulla dh eshte i veshur me tuule termike dhe seksioni i dyt ose matric eshte i veshure me fasae ... 01/06/2020 17:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

91,350 Euro

70,000 Euro shitet SUPER 2+1 me hipotek astir e mobiluar 100 m2 Apartamenti ka kubature shume te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe g

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Astir E Mobiluar 100 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe guzhine te posacme, me orjentim juglindje duke ofruar ndricim ne pjesen me te madhe te dites.apartamenti disponon mobilim te paperdorur dy kondcionera dhe siperfaqe shume ... 01/06/2020 17:22... Lexo detajet..

170,000 Euro Okazion,Shitet Super Vile 2 kateshe,tek Kompleksi Green Garden,ne Berzhite. Shitet super vile 2 kateshe tek Kompleksi Green Garden.Projekt italian me siste

Okazion,shitet Super Vile 2 Kateshe,tek Kompleksi Green Garden,ne Berzhite.

Zone Periferike | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2 kateshe tek kompleksi green garden.projekt italian me sistem termoizolim,sistem chiller (ngrohje-ftohje),24 ore administrim me roje. cmimi 170000 euro me hipoteke per me teper info kontaktoni ne nr 0693252524... 01/06/2020 17:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

155,000 Euro Duplex ne Shitje tek Kodra e Diellit Duplex 2+1+2 banjo ne shitje
- 2 dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Sallon ndenje
- Arr

Duplex Ne Shitje Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplex 2+1+2 banjo ne shitje - 2 dhoma gjumi - 2 banjo - sallon ndenje - arredim shume i mire - vetrata e hollit eshte komplet xham qe sheh vetem koder e gjelberim. - kodra e diellit 1 per me shume informacion apo shoqerim ne prone na kontak... 01/06/2020 17:04... Lexo detajet..

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

590,000 Euro

Shitet, Vile, Dhermi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Future Home - Priority
4+1 Dhoma | Kuzhine
620.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet ne dhermi, afer drymadhes, tek niki beach. informacion mbi vilen: • sipërfaqja e truallit: 620 m2 • siperfaqja e ndertimit: 405 m2, ... (Premium 14.03.2021)

54,000 Euro Shitet apartmament 1+1 ne Kodren e Diellit Shitet apartmament 1+1 ne Kodren e Diellit.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te n

Shitet Apartmament 1+1 Ne Kodren E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartmament 1+1 ne kodren e diellit.apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor .jepet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!... 01/06/2020 16:59... Lexo detajet..

117,000 Euro Shitet okazion apartament 2+1 tek komuna e parisit Apartamenti ndodhet ne pallat me punime cilesore, orientimi jug perndim, i arred

Shitet Okazion Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne pallat me punime cilesore, orientimi jug perndim, i arreduar me kushte bashkohore, me hipoteke, mundesi e mire investimi pasi aktualisht jepet 400 euro me qera mujore.... 01/06/2020 16:54... Lexo detajet..

77,500 Euro Super 2+1 i madh, Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell Super 2+1 i madh Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rreg

Super 2+1 I Madh, Pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me D

Laprake | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet me hidrosanitare te mirembajtura/instal... 01/06/2020 16:53... Lexo detajet..

100,000 Euro SHITEN APARTAMENT TE GJIRI I LALZIT, DURRËS Shitet apartament te Gjiri i Lalzit, Durrës. Vila është 3-katëshe dhe ofrojn

Shiten Apartament Te Gjiri I Lalzit, DurrËs

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament te gjiri i lalzit, durrës. vila është 3-katëshe dhe ofrojnë apartamente me sipërfaqe të bollshme. ato janë të pozicionuara në pjesën fundore të fshatit turistik . apartamenti është i organizuar nga 2 dhoma gjumi dhe 1 ... 01/06/2020 16:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 01/06/2020 16:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Ideal Per Investim: Amb Per Duplex Ose Garsoniere (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 01/06/2020 16:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

42,700 Euro Apartament 1+1 ne Ali Dem (Super Cmim) Dokumentacion i Rregullt | i Mobiluar | Kondicioner Apartament 1+1 Ne Ali Dem (Super Cmim) Dokumentacion I Rregullt | I Mobiluar | K

Apartament 1+1 Ne Ali Dem (super Cmim) Dokumentacion I Rregullt | I Mobiluar | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - hipoteke : po - si... 01/06/2020 16:51... Lexo detajet..

69,000 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire * SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

83,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë 83,500 € ID: PRI15394 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit
Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë 83,500 € Id: Pri15394

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . orga... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

110,000 Euro SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE Shitet vilë 3-katëshe me sipërfaqe 420 m² në Saravë, Lushnje. Vila është

Shitet VilË 3-katËshe NË Lagjen 18 Tetori, Lushnje

Zone Periferike | Lushnje
3+1 Dhoma | Kuzhine
420.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vilë 3-katëshe me sipërfaqe 420 m² në saravë, lushnje. vila është e organizuar në tre kate dhe ka në total 9 dhoma, 3 tualete, 2 ballkone dhe hapësirë të konsiderueshme për parkim. ndodhet në një zonë të qetë me gjelbërim d... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, 130 000 PRI15548 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit.

Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, 130 000 Pri15548

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes parisit. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 1 banim • siperfaqja e apartamentit : 112 m2 • dokumentacioni: me certifikte pronesie organizimi : • salloni i ndenjes ... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

97,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, PRI15712. Apartamenti është i pozicionuar në Liqen të Thatë.
Informacion mbi apartam

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri15712.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në liqen të thatë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 • sipërfaqja e apartamentit : 102.19 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i ndenjes • amb... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, ID:PRI15975 Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit.
Informacion mbi apartamentin: • Sip

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Id:pri15975

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet tek kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 75 m2 • kati 7 banim • organizimi: • ambient ndenje • ambjent gatimi • 1 dhomë gjumi • 1 tualet me dritare •detaje të tjera: • i mobiluar • p... 01/06/2020 16:49... Lexo detajet..

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kinostudios. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri• kati 2 banim • sipërfaqja e apart... (Premium 07.03.2021)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

140,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë, ID: PRI15979 Apartamenti ndodhet në zonën e Komunes së Parisit.
Informacion mbi apartamen

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë, Id: Pri15979

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunes së parisit. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 109 m2 • kati 5 • organizimi: • ambient ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet •detaje te tjera: • i mobiluar • i paban... 01/06/2020 16:48... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë, ID:PRI15980 Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit
Informacion mbi apartamentin: • Siper

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Id:pri15980

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet tek kodra e diellit informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 88.4 m2 • kati 2 • organizimi: • ambient ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet me dritare •detaje te tjera: • i mobiluar • pallat i ... 01/06/2020 16:48... Lexo detajet..

180,000 Euro Apartament lukzos ne shitje te Kopshti Zoologjik. Shitet apartament luksoz te kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nja siperfaqe 124

Apartament Lukzos Ne Shitje Te Kopshti Zoologjik.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament luksoz te kopshti zoologjik. apartamenti ka nja siperfaqe 124 m2 dhe eshte i organizuar nga nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje koridor qe ben shperndarjen ne dhoma. apartamenti eshte n... 01/06/2020 16:47... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim