apartamente ne shitje rruga ali demi 

 Online 185 lexues | 28 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 185 lexues | 28 njoftime ne pritje
75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

330,000 Euro
Shitet apartament 3+1Kopshti Botanik Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane Ko

Shitet Apartament 3+1kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
296.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, shume prane kopshtit botanik. apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri me rifinitura shume cilesore. organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie 3 dhoma ... 14/11/2019 17:08... Lexo detajet..

115,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1,94.5M+84.6M VERANDE,UNAZA E RE Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94.5m dhe 84.6m verande,apartamenti eshte i in

Shitet Apartament 2+1,94.5m+84.6m Verande,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
179.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94.5m dhe 84.6m verande,apartamenti eshte i investuar,ka kubature dhe organzim shume te mire,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo,verande, salloni dhe kendi gatimit,me hipoteke,buze rruge,orientim jug,... 14/11/2019 17:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

95,000 Euro
Shitet,SUPER Apartament 3+1,Kthesa e Kamzes Apartamenti ndodhet ne Zonen e Ktheses Se Kamzes. Informacion mbi apartamentin:

Shitet,super Apartament 3+1,kthesa E Kamzes

Kamez/Paskuqan | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
169.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e ktheses se kamzes. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit: 169 m2 • i pajisur me çertifikate pronesie. apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • 3 dhoma g... 14/11/2019 17:04... Lexo detajet..

117,500 Euro Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re Disponojmë një apartament në një ndër pallatet me ndërtim tepër cilësor,

Shitet,apartament 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
153.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Disponojmë një apartament në një ndër pallatet me ndërtim tepër cilësor, i pajisur me ashensor, pranë el saharasë, në zonën e unazës së re, një zonë e frekuentuar dhe e sigurt. apartamenti ndodhet në katin e 7 banim dhe ka një sipë... 14/11/2019 17:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

117,500 Euro

54,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1,54.000€ LAPRAKE Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe neto prej 71.5m i cili ndodhet ne katin e

Shitet Apartament 2+1,54.000€ Laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe neto prej 71.5m i cili ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues,perball spitalit ushtarak,apartamenti eshte i mobiluar,kubature dhe organizim shume te mire,dispomon 2 dhoma gjumi te bollshme,1 banjo me drit... 14/11/2019 17:04... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 UNAZA E RE-112M2 Siperfaqe totale 112m2,Kati 4,Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo njera m

Shitet Apartament 2+1 Unaza E Re-112m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Siperfaqe totale 112m2,kati 4,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo njera me dritare,2 ballkone si dhe salloni bashke me kendin e gatimit,prane dy rrotondove.0695762931... 14/11/2019 17:03... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame(future12944) Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet,apartament 2+1,misto Mame(future12944)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 • sipërfaqa e apartamentit : 101.6 m2 • i invesuar • kubaturë e rregullt. organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma e gjumit •2 tua... 14/11/2019 16:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super Apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 14/11/2019 16:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

101,000 Euro Shitet apartament te Shkolla e Baletit Shitet apartament te Shkolla e Baletit, perballe minibashkise 1 dhe 2, apartamen

Shitet Apartament Te Shkolla E Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament te shkolla e baletit, perballe minibashkise 1 dhe 2, apartamenti perbehet si me poshte. dy dhoma gjumi. salloni bashk me ambjentin e gatimit. dy tualete. si dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensore, ndo... 14/11/2019 16:33... Lexo detajet..

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

85,000 Euro

Super 1+1 i madh, i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeserisht ... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

76,000 Euro Apartament ne shitje tek Ish Shushica Apartament ne shitje 2+1 tek Ish Shushica prane stadiumit Dinamo.
Organizohet n

Apartament Ne Shitje Tek Ish Shushica

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje 2+1 tek ish shushica prane stadiumit dinamo. organizohet ne nje sallon ndenje me kuzhine te vecuar,nje dhome matrimoniale,nje dhome femijesh dhe tualet me ndricim natyral. pozicionet ne katin e 4 teknik ne pallat ekzistues,me o... 14/11/2019 16:26... Lexo detajet..

127,000 Euro Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern.

Shitet Apartament Luksi 2+1,92 M2,127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern. apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +2 tualete dhe 1 ballkon. siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 m2. ... 14/11/2019 16:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

60,000 Euro Shitet Apartament i ri  2+1,100 M2,60000 Eur (Misto mame) Misto mame prane Kmy shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballko

Shitet Apartament I Ri 2+1,100 M2,60000 Eur (misto Mame)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Misto mame prane kmy shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballkone. siperfaqe totale 100 m2, kati 2 i banimit. punime super cilesore, pozicioni jug lindje plot diell. cmimi: 60.000 euro. aktualisht ne faze ndertimi. ... 14/11/2019 16:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

87,000 Euro  Tirane,shes Apartament panoramik 2+1, Kati 8,110 m²,87.000 Euro(Rr e  Durresit) Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, I sapoperfunduar me punime teper

Tirane,shes Apartament Panoramik 2+1, Kati 8,110 M²,87.000 Euro(rr E Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, i sapoperfunduar me punime teper cilesore. eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon me pamje fantastike. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne ... 14/11/2019 16:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

124,000 Euro Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m² ,124.000 Euro (MAGNET) Shes Apartament cilesor  2+1 Sip totale 91 m2 + Parkim 29 m2, i arreduar me shum

Oferte -tirane, Shes Apartament+garazhd, 2+1,91 M² ,124.000 Euro (magnet)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shes apartament cilesor 2+1 sip totale 91 m2 + parkim 29 m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik... 14/11/2019 16:22... Lexo detajet..

83,000 Euro Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Rezidencial 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 14/11/2019 16:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 14/11/2019 16:12... Lexo detajet..

84,240 Euro SUPER OKAZION REZIDENCA KODRA E DIELLIT 780 EURO/M2 SUPER OKAZION,Shitet Apartament Dublex 2+1 kati i 3 dhe 4 ne kompleksin me prest

Super Okazion Rezidenca Kodra E Diellit 780 Euro/m2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion,shitet apartament dublex 2+1 kati i 3 dhe 4 ne kompleksin me prestigjoz ne tirane, rezidenca kodra e diellit (zgjerimi i njeshit) apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire si dhe ndarje perfekte kompleksi ne te cilin nd... 14/11/2019 16:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,240 Euro

78,020 Euro SUPER OKAZION ME PAGESE TOTALE...FIORI DI BOSKO SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 kati i 2 ne nje nga komplekset me te kerkuar

Super Okazion Me Pagese Totale...fiori Di Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super okazion,shitet apartament 2+1 kati i 2 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane ne zonen e don boskos. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne kompleksin ''fiori di bosko''. kompleksi ne te cilin ndodhet ... 14/11/2019 16:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,020 Euro

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane Dy Rotondove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira katrore shume te mira te bollshme lehtesishte e mobilueshme,apartamenti dispo... (Premium 25.01.2020)

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

75,650 Euro SUPER SUPER OKAZION BRRYLI...SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 kati i 5 ne nje kompleks te sapoperfunduar n

Super Super Okazion Brryli...shitet Apartament 2+1

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super okazion,shitet apartament 2+1 kati i 5 ne nje kompleks te sapoperfunduar ne zonen e brrylit. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire, tualet me dritare. kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime cilesore si termo iz... 14/11/2019 16:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,650 Euro

67,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK TURDIU...AP.2+1!!! SUPER SUPER OKAZION I LIMITUAR TEK KOMPLEKSI TURDIU...!!!
Shitet apartament 2+1

Super Super Okazion Tek Turdiu...ap.2+1!!!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super super okazion i limituar tek kompleksi turdiu...!!! shitet apartament 2+1, 103m2 ne katin e 3. apartamenti ndodhet tek kompleksi turdiu tek fusha aviacionit, nje nder komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane...!!! shitet me nje cmi... 14/11/2019 16:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

85,000 Euro OKAZION TEK RRUGA FORTUZI...AP.1+1, KOMPLETUAR!!!! OKAZION NE QENDER TE TIRANES...!!!
Shitet apartament 1+1, 76m2 ne katin e 4....

Okazion Tek Rruga Fortuzi...ap.1+1, Kompletuar!!!!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion ne qender te tiranes...!!! shitet apartament 1+1, 76m2 ne katin e 4.... apartamenti ndodhet tek rruga fortizi, 50m pa dal tek bulevardi zogi i 1ne nje pallat te ri me ashensor, i kompletuar me te gjitha ne menyr bashkohore...!!! shitet per... 14/11/2019 16:08... Lexo detajet..

125,000 Euro SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE MOBILUARA URA VASIL SHANTO Shiten dy apartamente 1+1 te mobiluara gati per qera, me siperfaqe totale 130 m2

Shiten 2 Apartamente 1+1 Te Mobiluara Ura Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shiten dy apartamente 1+1 te mobiluara gati per qera, me siperfaqe totale 130 m2 me certifikate pronesie apartamentet ndodhen tek ura vasil shanto, ne katin e 5 te nje pallati i vitit 2000, pa ashensor shiten per 125,000 euro cmimi ne total (mundes... 14/11/2019 16:07... Lexo detajet..

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

105,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 3+1+blk Kati 8, 115 M² 105.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 bashke me nje post parkimi ne zonen e brrylit, te rruga "sitki Çiço", perballe shkolles "niket dardani". informacion mbi apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 15.11.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

276,000 Euro SHITET 2+1 TEK PALLATI 40 KATESH, NGJITUR ME ETC OKAZION NGJITUR ME ETC NE PALLATIN 40 KATESH
Shitet apartament 2+1, 120 m2
Apa

Shitet 2+1 Tek Pallati 40 Katesh, Ngjitur Me Etc

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion ngjitur me etc ne pallatin 40 katesh shitet apartament 2+1, 120 m2 apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne pallatin me cilesore ne tirane i cili eshte duke u ndertuar nga nje firme prestigjoze.pallati ka te gjitha sistemet dhe teknologjine e fu... 14/11/2019 16:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

276,000 Euro

42,000 Euro AMBJENT NE SHITJE  Shitet ambjent komercial me siperfaqe 32 m2 ne rrugen Mustafa Matohiti te zona e

Ambjent Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet ambjent komercial me siperfaqe 32 m2 ne rrugen mustafa matohiti te zona e kodres se diellit. ambjenti aktualisht sherben si klinike dentare por mund te pershtatet per shume lloje biznesesh. organizohet ne korridor qe sherben per pritjen e kl... 14/11/2019 16:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

215,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë,  PRI+11023 Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kat

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë, Pri+11023

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 5 • sipërfaqja e apartamentit : 130 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • i in... 14/11/2019 15:42... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim