apartamente ne shitje te liqeni thate 

 Online 145 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

64,900 Euro
Mundesi Perfekte: (Cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (Kopshti Botanik) Pallat te Ri me Ashensor | Parket  Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Cmim Okazion 

Q1

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pallat Te Ri Me Ashensor

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 tualet - sip totale:81 m2 - sip neto : 70 m2 - sip ne hipot... 09/07/2020 16:06... Lexo detajet..

159,000 Euro
Apartament te Liqeni Artificialv Apartament kati i parafundit.
Apartamenti ka tre orientime dhe kubature lehtesi

159,000 Euro Apartament Te Liqeni Artificialv

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartament kati i parafundit. apartamenti ka tre orientime dhe kubature lehtesisht te ndryshueshme duke patur mundesi per te krijuar deri ne 3 dhoma dhe 2 tualete. investimi i fundit ka qene para 7 vitesh. ndertimi eshte i vitit 2001 dhe ashensori... 09/07/2020 16:02... Lexo detajet..

370,000 Euro
Shitet penthouse mbi Kopshtin Botanik Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te viteve te fundit.
Siperfaqe

370,000 Euro Shitet Penthouse Mbi Kopshtin Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.22 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
371 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te viteve te fundit. siperfaqe e brendshme eshte e mjaftueshme per te ofruar komoditet dhe hapesira per nje jete te cilesise se larte. ka sallon te madh dhe kend gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, dho... 09/07/2020 16:01... Lexo detajet..

150,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 i mobiluar tek Liqeni i Thate ! Apartamenti 2+1+2+Garazh ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi ndertimi sh

150,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Tek Liqeni I Thate !

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti 2+1+2+garazh ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi ndertimi shume cilesor, i perfunduar ne vitin 2014. ndertesa ka termoizolim sistem kapot, mure dopio tulle, sistem kondicionimi multisplit super cilesor + instalime per chiller. pal... 09/07/2020 16:01... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne kat

100,000 Euro Shitet Apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro Ne Laprake!

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 euro ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e laprakes. apartamenti eshte me orientim ver... 09/07/2020 15:59... Lexo detajet..

88,000 Euro Shitet| apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro me hipoteke ne Laprake! Shitet apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro me hipoteke ne rrugen Dritan Hoxha, Lap

88,000 Euro Shitet| Apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro Me Hipoteke Ne Laprake!

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1, 112m2, 88000 euro me hipoteke ne rrugen dritan hoxha, laprake! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i viteve te fundit me punime teper cilesore. edhe rreth pallatit jane sistemuar siperfaqe... 09/07/2020 15:58... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet apartament 1+1 74m2, 62000Euro te Rruga e Kavajes! Shitet apartament 1+1 74m2 , 62000Euro te Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet t

62,000 Euro Shitet Apartament 1+1 74m2, 62000euro Te Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 74m2 , 62000euro te rruga e kavajes! apartamenti ndodhet te rruga e kavajes prane policise bashkiake. apartamenti ka nje hapesire prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne nje sal... 09/07/2020 15:58... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet apartament 3+1, 108m2, me hipoteke tek Tregu Elektrik 83000euro! Shitet apartament 3+1, 108m2, me hipoteke, i arreduar, tek Tregu Elektrik 83000e

83,000 Euro Shitet Apartament 3+1, 108m2, Me Hipoteke Tek Tregu Elektrik 83000euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.99 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 3+1, 108m2, me hipoteke, i arreduar, tek tregu elektrik 83000euro! apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me tulla silikate prane tregut elektrik. ka nje hapesire prej 108m2 te organizuar ne 1 sallon, 3 dhoma, nje... 09/07/2020 15:58... Lexo detajet..

73,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te Rruga e Kavajes! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te rruga e Kavajes! Apar

73,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 73000 Euro I Arreduar Te Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te rruga e kavajes! apartamenti ndodhet te ish parku i autobuzave shume prane rruges kryesore. ka nje hapesire prej 81 m2 te mireorganizuar dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ... 09/07/2020 15:57... Lexo detajet..

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

67,000 Euro Shitet apartament 1+1, 74m2 me hipoteke tek Komuna e Parisit 67500 euro! Shitet apartamenti 1+1 tek Komuna e Parisit 67500 euro! Apartamenti ndodhet ne k

67,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 74m2 Me Hipoteke Tek Komuna E Parisit 67500 Euro!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartamenti 1+1 tek komuna e parisit 67500 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri tek komuna e parisit fare prane qendres kristal. ka nje hapsire prej 74m2, te organizuar ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit... 09/07/2020 15:57... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 2+1 108m2 Afer Vila L Astir -- 65,000 € Shitet Apartament 2+1, 108m2, 65000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L! Apartam

65,000 Euro Apartament 2+1 108m2 Afer Vila L Astir -- 65,000 €

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1, 108m2, 65000 euro, me hipoteke astir-afer vila l! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzh... 09/07/2020 15:56... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet apartament 2+1 112m2 ne Yzberisht! Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Yzberisht 68000€ . Apartamenti ndodhet ne

68,000 Euro Shitet Apartament 2+1 112m2 Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne yzberisht 68000€ . apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim shume te mire, kamera sigurie ne cdo kat .apartamenti ka ndricim te mire natyral,ka nje hapesire pre... 09/07/2020 15:56... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet apartament 1+1, 52m2 me hipoteke 43000 euro tek Ali Demi! Shitet apartament 1+1, 52m2 me hipoteke 43000 euro tek Ali Demi! Apartamenti ndo

43,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 52m2 Me Hipoteke 43000 Euro Tek Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1, 52m2 me hipoteke 43000 euro tek ali demi! apartamenti ndodhet ne zonen e ali demit, ne katin e 5te te nje pallati ekzistues te mirmbajtur prane shkolles "kushtrimi i lirise". ka nje hapesire prej 52m2 dhe eshte i organizuar ne ... 09/07/2020 15:56... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet apartament luksoz 4+1, te Sheshi Wilson Shitet apartament shume i investuar ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson. Apart

300,000 Euro Shitet Apartament Luksoz 4+1, Te Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
233 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi wilson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor. apartamenti eshte i tipologjise 4+1 dhe ka siperfaqe 233 m2. apartamenti eshte i organizuar n... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

49,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia OPP16706
Apartamenti ndodhet tek Casa Italia. Informacione mbi apartamentin :

49,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet,Apartament SUPER 2+1+Verandë,Unaza e Re Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

83,000 Euro Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
139 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja totale e apartamentit është 139m2 ku 40m2 është veranda. ... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,tek Vila-L. Informacion mbi Apar

83,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek vila-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni.... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

123,860 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama  OPP16670
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Panorama prane Stacionit te Trenit.

123,860 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

opp16670 apartamenti ndodhet ne kompleksin panorama prane stacionit te trenit. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 112.6 m2. • kati 4. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • b... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

37,000 Euro Lushnje, shes truall 856 m² 4,500,000 Leke (Rrapez) Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga auto

37,000 Euro Lushnje, Shes Truall 856 M² 4,500,000 Leke (rrapez)

Zone Periferike | Lushnje (55.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. shtepia ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar. cmimi i diskutueshem. cel. : 0698881623 ... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

71,500 Euro Shitet Super Apartament 2+1 prane Proper Pizza ne Astir Shitet Apartament 2+1 në zonën e Unazës së Re,pranë Proper Pizza ne Astir .

71,500 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Prane Proper Pizza Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e unazës së re,pranë proper pizza ne astir .ka sipërfaqje totale 102 m2.,apartamenti ka hapësirë të bollshme dhe të mirë organizuar.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone si dhe sallonin me a... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

83,000 Euro Apartament ne shitje 2+1,Kodra e Diellit! Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare

83,000 Euro Apartament Ne Shitje 2+1,kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare ofron mundesi facilitetesh.apartamenti karakterizohet nga hapesira te bollshme me forma te rregullta kuadratike qe e bejne me te thjeshte mobilimin e tij.orientim jug-lin... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

250,000 Euro SUPER APARTAMENT MODERN PER SHITJE NE QENDER Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Barikadave.

Apartamenti eshte i sapomobi

250,000 Euro Super Apartament Modern Per Shitje Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1 ne shitje tek rruga e barikadave. apartamenti eshte i sapomobiluar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz dhe teper komod. siperfaqja prej 127.1 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndjenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gj... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

85,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE TE KODRA E DIELLIT Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe me punime mjaft cilesore. ky apartament ka nje siperfaqe prej 100m2. organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. ne perberj... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

98,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE BRRYLI ! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me punime mjaft ciles

98,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Te Brryli !

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me punime mjaft cilesore dhe te mirembajtur. ky apartament ka nje siperfaqe prej 110m2. organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatim... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

155,000 Euro SHITET VILE TE ALI DEMI Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 140m2, ndersa 150m2 eshte siperfaqja e trual

155,000 Euro Shitet Vile Te Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 140m2, ndersa 150m2 eshte siperfaqja e truallit ku shtrihet vila. ky ambient organizohet ne dy kate, ne katin e pare ndodhet nje sallon ndenjeje, dhe nje tualet. kati i dyte perbehet nga dy dhoma gjumi, nje ambie... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim