apartamente ne shitje te reja unaza e re tirane 

 Online 98 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
108,000 Euro

Tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik jug-perendim dhe planimetri perfekte. ndodhet ne nje nga godinat me te mira... (Premium 16.05.2021)

57,120 Euro

Shitet,apartament 1+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

57,120 Euro

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

107,000 Euro
2+1+2-shi Me I Mire Qe Ka Dale tek Kompleksi Kontakt- 21 Dhjetor ( Planimetria Perfekte ) 2+1+2wc +Ballkon, 90 M2 Te Kompleksi Home Planet - Kontakt- 21 Dhjetori
Pallat

2+1+2-shi Me I Mire Qe Ka Dale Tek Kompleksi Kontakt- 21 Dhjetor ( Planimetria Perfekte )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, - orientim jug perendim - planimetri perfekte - sallon i kompletuar *2 dhoma gjumi, *2 tualet... 03/06/2020 09:23... Lexo detajet..

47,000 Euro
Garzoniere ne shitje ne zonen e 21-Dhjetorit  Property ID : 4101007

21-Dhjetori, rruga Frederik Shiroka, prane Supermarket

Garzoniere Ne Shitje Ne Zonen E 21-dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4101007 21-dhjetori, rruga frederik shiroka, prane supermarket joena, shitet garsoniere ne pallat te ri, siperfaqe 39 m², me hipotek, kati 8 me ashensor, tualete, orientimi me diellin. mundesi e mire per investim. shitet 47000 eu... 03/06/2020 09:13... Lexo detajet..

100,000 Euro
Shitje, ID 4121143, Apartament 2+1, Brryli, Rruga Arkitekt Kasemi Property ID :4121143

Brryli, Rruga Arkitekt Kasemi, prane restorant Triss, sh

Shitje, Id 4121143, Apartament 2+1, Brryli, Rruga Arkitekt Kasemi

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id :4121143 brryli, rruga arkitekt kasemi, prane restorant triss, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 120 m2, hipotek, kati 2 i banimit, ashensor, shitet bosh, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, shitet 100.000 euro... 03/06/2020 09:12... Lexo detajet..

72,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Komuna e Parisit (ID 4121362 ) Property ID :  4121362

Prane Rezidences Kodra E diellit 1-2, Rruga Rexhep Pin

Apartamente 2+1 Ne Shitje Komuna E Parisit (id 4121362 )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4121362 prane rezidences kodra e diellit 1-2, rruga rexhep pinari, afer market xhangollit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, (tip rezidencial ) siperfaqe totale 104 m² (86.6 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor,pjeserisht i mob... 03/06/2020 09:12... Lexo detajet..

42,000 Euro Shitet Apartament 1+1,tek Astiri 42000 euro SHITET
Tek Astiri,Prane Viles L,shitet apartament 1+1,pjeserisht i mobiluar.
S

Shitet Apartament 1+1,tek Astiri 42000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet tek astiri,prane viles l,shitet apartament 1+1,pjeserisht i mobiluar. siperfaqe totale 66 m2,pallat i ri,me ashensor apartament i mireorganizuar dhe me shume drite. cmimi 42000 euro me hipoteke... 03/06/2020 09:12... Lexo detajet..

125,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Komuna e Parisit (ID 4121374) Property ID : 4121374

Komuna e Parisit, prane Qendres Kristal, shitet Apartam

Apartamente 2+1 Ne Shitje Komuna E Parisit (id 4121374)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4121374 komuna e parisit, prane qendres kristal, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 125 m² me hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, 4 ballkone, ambjent gatimi me vete, orientimi me diell, koridor qe l... 03/06/2020 09:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

123,000 Euro Apartamente 2 + 1 për shitje Komuna e Parisit pranë Qendrës Kristal në Tiranë (ID 4121372) Property ID : 4121372

Komuna e Parisit, afër Qendrës Kristal, shitet aparta

Apartamente 2 + 1 Për Shitje Komuna E Parisit Pranë Qendrës Kristal Në Tiranë (id 412

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4121372 komuna e parisit, afër qendrës kristal, shitet apartament 2+1 në pallat te ri, sipërfaqe 123 m2 me hipotekë, kati 5 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, ballkone, ambjent gatimi me vete, orientim me diell, korridor që... 03/06/2020 09:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

123,000 Euro

87,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bilal Sina prane Kopeshti Zologjik  Property ID : 4111159

Kopeshti Zologjik, rruga Bilal Sina, shitet Apartament

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Bilal Sina Prane Kopeshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4111159 kopeshti zologjik, rruga bilal sina, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 79 m² (67) me hipoteke, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientimi me diell, apartamenti eshte i shtruar i gjithi me par... 03/06/2020 09:10... Lexo detajet..

40,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne zonen Freskut prane Restorant Qesaraku  (ID 4111161) Property ID : 4111161

Fresk, prane Restorant Qesaraka, shitet Apartament 1+1

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen Freskut Prane Restorant Qesaraku (id 4111161)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4111161 fresk, prane restorant qesaraka, shitet apartament 1+1 pallat te ri, e mobiluar, siperfaqe 63 m², me dokumente te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientimi me diellin. shitet 40000 ... 03/06/2020 09:10... Lexo detajet..

128,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planime... (Premium 28.03.2022)

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

590,000 Euro

Shitet, Vile, Dhermi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Future Home - Priority
4+1 Dhoma | Kuzhine
620.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet ne dhermi, afer drymadhes, tek niki beach. informacion mbi vilen: • sipërfaqja e truallit: 620 m2 • siperfaqja e ndertimit: 405 m2, ... (Premium 14.03.2021)

99,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen 21-Dhjetorit Kompleksi Kontakt ne Tirane (ID 4121356) Property ID :4121356

21-Dhjetori, tek Kompleksi Magnet, shitet Apartament 2+1

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen 21-dhjetorit Kompleksi Kontakt Ne Tirane (id 4121356)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id :4121356 21-dhjetori, tek kompleksi magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 95.5 m², (83) me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualet me dritare, ballkon, apartamenti eshte i shtruar i gjidhi parket kuzhine incaso,... 03/06/2020 09:09... Lexo detajet..

72,600 Euro Shitje, ID 4119018, Apartament 1+1, Rruga Fadil Roda, tek ATSH Property ID : 4119018

Rruga Fadil Roda, tek ATSH, shitet apartament 1+1 me hi

Shitje, Id 4119018, Apartament 1+1, Rruga Fadil Roda, Tek Atsh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4119018 rruga fadil roda, tek atsh, shitet apartament 1+1 me hipoteke, pallat i vjeter kati 5 i fundit, siperfaqe 66 m2, i rregulluar totalisht, bosh, korridor i drejte qe lidh dhomat, 1 kondicioner, tualet me dritare, ballkon te hap... 03/06/2020 09:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,600 Euro

124,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Qender prane Selvis ne Tirane (ID 4121350) Property ID : 4121350

Qender, afer Selvise, shitet apartament 2+1 ne pallat t

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Qender Prane Selvis Ne Tirane (id 4121350)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4121350 qender, afer selvise, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 99 m² me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe te gjithe dhomat,apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me... 03/06/2020 09:09... Lexo detajet..

110,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Vasil Shanto  Property ID : 4121359

Vasi Shanto, rruga Irfan Tomini, prane shkolles Besnik

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4121359 vasi shanto, rruga irfan tomini, prane shkolles besnik sykja shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 131 m² me hipoteke, bosh, kati 6 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, orientimi lindje – jug, ... 03/06/2020 09:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

115,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen Kodra e Diellit Property ID : 4121312

Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 2+1 ne p

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4121312 rezidenca kodra e diellit 2, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 110 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati i 2 me ashensore, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, ... 03/06/2020 09:09... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartamente ne shitje 1+1 Liqenit te Thate ne Tirane (ID 4111164) Property ID : 4111164

Liqenit te Thate, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri

Apartamente Ne Shitje 1+1 Liqenit Te Thate Ne Tirane (id 4111164)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4111164 liqenit te thate, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 79 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor (jo i fundit), tualet , ballkon, orientimi perendim- jug, soxhiorno me fasade xhami me plot drite natyrale. shitet... 03/06/2020 09:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

125,000 Euro Shitet, ID 4129006, Apartament 2+1, Bllok, Te Juridiku Property ID : 4129006

Bllok, Tek Juridiku, Shitet 2+1 kati 2, 80 m2 + 50 m2 v

Shitet, Id 4129006, Apartament 2+1, Bllok, Te Juridiku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4129006 bllok, tek juridiku, shitet 2+1 kati 2, 80 m2 + 50 m2 verande, me hipt, pallat egzistues,i rikonstruktuar totalisht i mobiluar, arredimi ri , guzhina me vete, ballkon , wc. shitet 125000 euro ... 03/06/2020 09:08... Lexo detajet..

130,000 Euro Tek Ali Demi, Shitet Apartament 3+1 me Planimetri Perfekte!  Tek Ali Demi, prane shkolles "Kushtrimi i Lirise", shitet super apart

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Perfekte!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

tek ali demi, prane shkolles "kushtrimi i lirise", shitet super apartament i investuar 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur. apartamenti ka orientime jug-veri-lindje dhe ka nje planimetri perfekte, organizohet ne korridor me h... 03/06/2020 09:08... Lexo detajet..

127,500 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Bulevardi Zogu i I ne Tirane (ID 4121368) Property ID : 4121368

Bulevardi Zogu i Pare,  shitet Apartament 2+1 ne pallat

Apartamente 2+1 Ne Shitje Bulevardi Zogu I I Ne Tirane (id 4121368)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121368 bulevardi zogu i pare, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 85 m² me hipoteke, kati 2 i banimit, me ashensor, 1 tualete , 2 ballkone, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet i mobiluar. ... 03/06/2020 09:08... Lexo detajet..

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

67,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje rruga Durresit prane Hotel Coloseo ne Tirane (ID 4119063) Property ID : 4119063

Rr. Durresit, prane Hotel Coloseo, shitet Apartament 1+

Apartamente 1+1 Ne Shitje Rruga Durresit Prane Hotel Coloseo Ne Tirane (id 4119063)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4119063 rr. durresit, prane hotel coloseo, shitet apartament 1+1, siperfaqe 64 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug, shitet 67000 euro ... 03/06/2020 09:08... Lexo detajet..

67,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje rruga Shkelqim Tufa prane Kristal Center  (ID 4111166) Property ID :4111166

Rr. Shkelqim Tufa, mbi Kristal Center, shitet Apartament

Apartamente 1+1 Ne Shitje Rruga Shkelqim Tufa Prane Kristal Center (id 4111166)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id :4111166 rr. shkelqim tufa, mbi kristal center, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 74 m² me hipoteke, kati 2 i banimit me ashensor , tualete me dritare, ballkon i bollshem i cili mund te modifikohet ne kuzhine, orientim... 03/06/2020 09:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

135,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes prane Qendres Globe (ID 4121364) Property ID : 4121364

Rruga e Kavajes, prane Qendres Globe, rruga Babe Rexha,

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Qendres Globe (id 4121364)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4121364 rruga e kavajes, prane qendres globe, rruga babe rexha, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat, apartamen... 03/06/2020 09:07... Lexo detajet..

88,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Ali Demi prane fushes se Ali Demit, ne Tirane (ID 4121272) Property ID :4121272

Ali Demi, prane fushes se Ali Demit, shitet Apartament 2

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Ali Demi Prane Fushes Se Ali Demit, Ne Tirane (id 4121272)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id :4121272 ali demi, prane fushes se ali demit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 102.8 m², me hipoteke, kati 4 me ashensor, tualet (me dritare), 2 ballkone, e mobiluar, kondicioner invert, me parket, dyer dhe dritare alu... 03/06/2020 09:07... Lexo detajet..

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

45,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kinostudios. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri• kati 2 banim • sipërfaqja e apart... (Premium 07.03.2021)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

89,100 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Rruga e Kavajes Property ID : 4121366

Rruga e Kavajës, pranë Qendrës Globe, shitet apartam

Apartamente 2+1 Ne Shitje Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Property id : 4121366 rruga e kavajës, pranë qendrës globe, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, sipërfaqe 99 m2 me hipotekë, kati 11 (fundit) me ashensor, 2 banjo (njeri me dritare), ballkon, kondicioner, orientim lindje-jug, korridor që... 03/06/2020 09:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,100 Euro

130,000 Euro Shitje, ID 4121146, Apartament 2+1, Pazari Ri Property ID : 4121146
Pazari Ri, Rruga Hoxha Tahsin, afer Optika Roma, shitet A

Shitje, Id 4121146, Apartament 2+1, Pazari Ri

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4121146 pazari ri, rruga hoxha tahsin, afer optika roma, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 106 m² me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualete, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha e shtruar me parket, shitet e... 03/06/2020 09:07... Lexo detajet..

122,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen 21-Dhjetorit (ID 4121361 ) Property ID :  4121361

21-Dhjetori, rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Kontakt/Magne

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen 21-dhjetorit (id 4121361 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121361 21-dhjetori, rruga ndre mjeda, kompleksi kontakt/magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre luksoze, siperfaqe totale 94 m² (85.7) me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet (me dritare), 3 kondicioner... 03/06/2020 09:07... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim