apartamente ne shitje tek fresku 

 Online 193 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 193 lexues | 3 njoftime ne pritje
88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

75,000 Euro
Tirane, Shes, Apartament 2+1, kati 1, 93.4m2, 75000 Euro Rruga 'Ferit Xhajko' Shitet Apartament 2+1, tek “Restorant Durresi" ne rrugen "Ferit Xhaj

Tirane, Shes, Apartament 2+1, Kati 1, 93.4m2, 75000 Euro Rruga 'ferit Xhajko'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1, tek “restorant durresi" ne rrugen "ferit xhajko". apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 93.4 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet • 1 ballko... 16/10/2019 11:58... Lexo detajet..

45,000 Euro
Shitet apartament 1+1 tek Oxhaku! Shitet apartament 1+1 tek Oxhaku! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallat

Shitet Apartament 1+1 Tek Oxhaku!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek oxhaku! apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues dhe eshte i organizuar ne : 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi dhe 1 tualet. se fundmi ne zonen perreth pallatit jane shtuar hapsirat e gjelberta... 16/10/2019 11:52... Lexo detajet..

130,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UET Shitet apartament luksoz i pozicionuar pas UET.Apartamenti organizohet ne 2 dhom

Shitet Apartament 2+1 Tek Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament luksoz i pozicionuar pas uet.apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi me hapsire te bollshme nje ambient ndenje, nje kuzhin te perbashket dhe nje tualet.apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe shitet i mobiluar.ndodhet ne katin ... 16/10/2019 11:51... Lexo detajet..

55,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI Shitet apartament 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit tek rruga Naim Frasheri.
Apartame

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e 21 dhjetorit tek rruga naim frasheri. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. organizohet ne: korridor ne hyrje, ambjent ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1... 16/10/2019 11:50... Lexo detajet..

53,750 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5,65 m² 53750 Euro Rruga 'Ferit Xhajko' Shitet apartament 1+1, tek rruga “Ferit Xhajko". Apartamenti ndodhet ne k

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5,65 M² 53750 Euro Rruga 'ferit Xhajko'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1, tek rruga “ferit xhajko". apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7- katesh me siperfaqe 65 m2. apartamenti disponon: •1 dhome •1 tualet • 1 ballkon •detaje te tjera: •i ndriçuar •pallat i ri • tualet m... 16/10/2019 11:50... Lexo detajet..

57,000 Euro Okazion per investim !! Apartament per shitje 1+1 Shitet apartamenti 1+1 vetem pak metra nga Rruga e Kavajes me siperfaqe 73.8m2.

Okazion Per Investim !! Apartament Per Shitje 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartamenti 1+1 vetem pak metra nga rruga e kavajes me siperfaqe 73.8m2. apartamenti ka nje organizim te rregullt me 1 dhome gjumi, nje ambient ndenjie te bollshem dhe ambient gatimi, 1 tualet dhe ballkon... 16/10/2019 11:49... Lexo detajet..

107,800 Euro Apartament 2+1 ne shitje tek Bulevardi Gjergj Fisha ! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. Nda

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Bulevardi Gjergj Fisha !

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. ndarja e ambienteve behet nga nje sallon dhe ambient gatimi i perbashket dhe i bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon. apartamenti ka disa ... 16/10/2019 11:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

107,800 Euro

130,000 Euro Shitet apartament 2+1 në Rruga e Kavajës Shitet apartament 2+1 në Rruga e Kavajës Shitet apartament 2+1 në Rrugën e K

Shitet Apartament 2+1 Në Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 në rruga e kavajës shitet apartament 2+1 në rrugën e kavajës, pranë universitetit ufo. apartamenti ndodhet në katin e vii-të të një pallati të ri të pajisur me ashensor. apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2, dh... 16/10/2019 11:47... Lexo detajet..

109,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 92 m² 109.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartame

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 3, 92 M² 109.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 81.5/92 m2 • orientimi perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është bosh dhe disp... 16/10/2019 11:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

109,000 Euro

61,000 Euro

Rast fantastik, 1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rre... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

57,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 76 m² 57.000 Euro (Porcelan)plus11751 Shitet apartament ne zonen e Porcelan ne afersi te Xhamis Xhura.Apartamenti ndod

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 76 M² 57.000 Euro (porcelan)plus11751

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne zonen e porcelan ne afersi te xhamis xhura.apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, am... 16/10/2019 11:35... Lexo detajet..

392,500 Euro partament 3+1 Fantastik per shitje te Fakulteti Juridik  Apartament 3+1 Fantastik per shitje i cili ndodhet ne nje nga zonat me te mira

Partament 3+1 Fantastik Per Shitje Te Fakulteti Juridik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

apartament 3+1 fantastik per shitje i cili ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara ne kryeqytet per banim. gjendet shume prane zones se ish bllokut si dhe liqenit artificial te tiranes. apartamenti ndodhet ne katet e larta ne me pamje te... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

47,000 Euro OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 AFER RRUGES SE DIBRES PER 47000 EURO Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Bajram Curri, ne Allias. Apartamenti ka sip

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Afer Rruges Se Dibres Per 47000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane shkolles bajram curri, ne allias. apartamenti ka siperfaqe 68m2. ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me tulle. apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon te mbyllu... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament tek nje nga rezidencat me te mira, 21 Dhjetori Shitet apartament 2+1 prane 21 Dhjetorit, pallat i ri i perfunduar, ndertime shu

Shitet Apartament Tek Nje Nga Rezidencat Me Te Mira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane 21 dhjetorit, pallat i ri i perfunduar, ndertime shume cilesore, ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara, e cila ofron shume avantazhe. apartamenti eshte i mireorganizuar me 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon ndenje, ball... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

100,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TEK SHKOLLA E KUQE Shitet Apartament 2+1 tek Shkolla e Kuqe ,Rruga Qemal Stafa .Apartamenti ndodhet

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Shkolla E Kuqe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 tek shkolla e kuqe ,rruga qemal stafa .apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar . ka nje siperfaqe totale 101 m2 dhe organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine ,2 dhoma gjumi ,1 t... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

75,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Rrugen 5 Maji (ID 4121285) Property ID : 4121285

Rr. 5 Maji, prane Concord Center, shitet Apartament 2+1

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen 5 Maji (id 4121285)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121285 rr. 5 maji, prane concord center, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 63.83 (72 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor ,tualet , ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kondiciore. ... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

66,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame Shitet apartamenti i ri i pabanuar me pare ne Misto Mame , apartamenti esht 1+1

Shitet Apartament 1+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti i ri i pabanuar me pare ne misto mame , apartamenti esht 1+1 me siperfaqe te bollshme dhe i mundshem per 2+1 , ndodhet ne rruge kryesore dhe ne nje zone shume te qete . ka nje organizim perfekt dhe drite gjate gjithe dites . cm... 16/10/2019 11:31... Lexo detajet..

122,000 Euro OKAZION !!! Apartament 2+1 per shitje tek Hipoteka Apartament 2+1 me siperfaqe 111 m2 per shitje tek Hipoteka. Apartamenti ndodhet

Okazion !!! Apartament 2+1 Per Shitje Tek Hipoteka

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 111 m2 per shitje tek hipoteka. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat, pjese e nje kompleksi te ri te sapoperfunduar. hyrja ka kubature te rregullt dhe organizohet nga : - korridor - sallon ndenjie... 16/10/2019 11:29... Lexo detajet..

58,000 Euro Apartament 2+1 per shitje Fresku. Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i vendosur ne katin

Apartament 2+1 Per Shitje Fresku.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 4 te nje pallat te ri. hyrje me kubature te rregullt dhe te bollshme. vendosja e apartamentit ne kete zone ju krijon facilitete te shumta , si p.sh: ajer te paster , zo... 16/10/2019 11:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

115,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 126 m² 115.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e Ali Demit, ne rrugen “Idriz Dollaku

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 126 M² 115.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, ne rrugen “idriz dollaku”. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit : 126 m2. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon: •... 16/10/2019 11:29... Lexo detajet..

63,200 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 84 m² 63.200 Euro (Rruga 5 Maji) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 84 M² 63.200 Euro (rruga 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 5 maji. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 76.21/84.29 m2 • orientimi jug-perëndim. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • ... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,200 Euro

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109.61 m² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit ) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Durresit. Informacion mbi apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 109.61 M² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e durresit. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 96.2 m2 • siperfaqja e perbashket : 13.41 m2 • siperfaqja totale : 109.61 m2. apartamenti eshte bosh dhe dispo... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

251,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 125.5 m² 251.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, perballe Universitetit “

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 125.5 M² 251.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, perballe universitetit “luarasi”. informacion mbi apartamentin: • kati 4 teknik • siperfaqja e apartamentit : 125.5 m2 • orientimi jug-lindje. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • sa... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

251,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

260,000 Euro Tirane, shes Vile 4+1+BLK Kati 0, 360 m² 260.000 Euro (Ali Demi) Zona ne te cilen gjendet vila eshte mjaft e preferuar per banim dhe e qete, tek

Tirane, Shes Vile 4+1+blk Kati 0, 360 M² 260.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Zona ne te cilen gjendet vila eshte mjaft e preferuar per banim dhe e qete, tek ali demi. vila ka strukture dy kateshe ku secili prej kateve ka siperfqe 110 m2, ndersa siperfaqja totale e pornes eshte 360 m2. ambjentet e lidhen me njeri- tjetrin me ... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

153,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 118 m² 153.000 Euro (Selvia) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Selvisë, afër Observatorit. Inf

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 118 M² 153.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e selvisë, afër observatorit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 103.43/118 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është bosh dhe disp... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

153,000 Euro

104,500 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 104.500 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, te kryqëzimi i Farmacisë

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 110 M² 104.500 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, te kryqëzimi i farmacisë 10 me tregun e medresesë. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • orientimi veri-jugperëndim. apartamenti është bo... 16/10/2019 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim