apartamente ne shitje tek liqeni i thate 

 Online 197 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 197 lexues | 20 njoftime ne pritje
80,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re,prane bar "2 palmat".ka siperfaqje totale 100m2.ndodhet ne katin e 5,apartamenti ka hapesire te bollshme... (Premium 13.01.2021)

105,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 10 te nje pallati te mire... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

120,500 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2021)

Mobilimi:Bosh

120,500 Euro

83,000 Euro

**********ulet 83,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 31.12.2020)

75,000 Euro
Apartamente 2+1 ne shitje ne Astir, prane Bulevardit te ri, ne Tirane (ID 4121322 ) Property ID : 4121322

Astir, prane Bulevardit te ri, shitet Apartament 2+1 ne

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Astir, Prane Bulevardit Te Ri, Ne Tirane (id 4121322 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4121322 astir, prane bulevardit te ri, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 107 m², me hipoteke, kati 7 me ashensor, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell. shitet 75.00... 17/02/2020 12:47... Lexo detajet..

156,000 Euro
Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Myslym Shyrit (ID 4121330) Property ID : 4121330

Myslym Shyri, prane Karburant Kastratit, shitet Apartam

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Myslym Shyrit (id 4121330)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121330 myslym shyri, prane karburant kastratit, shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje rezidence , siperfaqe 120 m² me hipoteke, bosh, hyrje me vete, 2 ballkon, tualet, orjentim lindje- perendim. shitet 156000 euro... 17/02/2020 12:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

156,000 Euro

61,500 Euro
Apartamente 1+1 ne shitje ne Rruga Dibres (ID 4111139) Property ID : 4111139

Rruga Dibres, mbas Ministrise Mbrojties, afer Oxhakut,

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Rruga Dibres (id 4111139)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4111139 rruga dibres, mbas ministrise mbrojties, afer oxhakut, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri drejt perfundimit, siperfaqe 75 m², bosh, kontrate porosie, kati dyte me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell. shitet 61... 17/02/2020 12:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,500 Euro

85,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Don Bosko prane Bar Kafe Artistit  (ID 4121331 ) Property ID : 4121331

Don Bosko, prane Bar Kafe Artistit, Shitet apartament 2

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Bar Kafe Artistit (id 4121331 )

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4121331 don bosko, prane bar kafe artistit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 106 m², bosh, me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, i rikonstruktuar totalisht, orientim me diell. shitet 85,000 euro... 17/02/2020 12:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

600,000 Euro Vila ne shitje Mullet ne Rrugen Asllan Kerciku Tirane(ID 4151002) Property ID : 4151002

Mullet, Ruga Asllan Kerciku shiten 2 vila dy kateshe 4+

Vila Ne Shitje Mullet Ne Rrugen Asllan Kerciku Tirane(id 4151002)

Zone Periferike | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4151002 mullet, ruga asllan kerciku shiten 2 vila dy kateshe 4+1, siperfaqe totale 1200 m², 568 m² eshte siperfaqe e truallit dhe 304 m² eshte siperfaqja e nderteses dhe 136 m² eshte bodrumi, me hipoteke. njera nga vilat eshte e... 17/02/2020 12:45... Lexo detajet..

112,800 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut (ID 4129066) Property ID : 4129066

Bllok, prane Sheshit Wilson, shitet apartament 2+1 me s

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut (id 4129066)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4129066 bllok, prane sheshit wilson, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m², ne pallt ekzistues kati i 4 po jo i fundit, me hipoteke, bosh, tualet,2 ballkone,njeri nga ballkonet eshte i mbyllur me vetrat xhami, dhome gatimi me vet... 17/02/2020 12:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

112,800 Euro

53,841 Euro Apartamente 1+1 ne shitje Rruga Dibres (ID 4111138) Property ID : 4111138

Rruga Dibres, mbas Ministrise Mbrojties, afer Oxhakut,

Apartamente 1+1 Ne Shitje Rruga Dibres (id 4111138)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4111138 rruga dibres, mbas ministrise mbrojties, afer oxhakut, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri drejt perfundimit, siperfaqe 65,66 m², kontrate porosie, bosh, kati 7 me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell. shitet 53... 17/02/2020 12:44... Lexo detajet..

254,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje Bllok prane Cocoitaliani ne Tirane (ID 4131082) Property ID : 4131082

 Bllok, prane Cocoitaliani, shitet Apartament 3+1 ne p

Apartamente 3+1 Ne Shitje Bllok Prane Cocoitaliani Ne Tirane (id 4131082)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

property id : 4131082 bllok, prane cocoitaliani, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, bosh ose i mobiluar, siperfaqe 127 m² me hipoteke, kati 2 me ashensor, 2 tualete (njeri me vaske) , ballkon, guzhina ne vehte, dhomat e medha, ne nje nga zo... 17/02/2020 12:44... Lexo detajet..

45,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen e Freskut (ID 4111137 ) Property ID : 4111137

Fresku, prane Restorant Fresku, shitet apartament 1+1 n

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut (id 4111137 )

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4111137 fresku, prane restorant fresku, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe totale 70 m² ( 65 m² ) me hipoteke, kati i 4 me ashensore, koridor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. ... 17/02/2020 12:44... Lexo detajet..

105,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa e apartamentit: 90... (Premium 14.03.2020)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

59,900 Euro

Shitet super apartament 1+1 (astir tek artisti ne rr kryesore) 70 m2 apartament | + 30 m2 tarrace me dere personale, perdarim personale si verande | i... (Premium 31.12.2020)

57,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 tek Kinostudio Apartament per shitje me vendodhje ne Kinostudio.
Apartamenti ka siperfaqe 96 m

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament per shitje me vendodhje ne kinostudio. apartamenti ka siperfaqe 96 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dykatesh. eshte i rikonstruktuar dhe shitet bosh. disponon certifikate pronesie. ... 17/02/2020 12:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

78,000 Euro Shitet Ap 1+1 ne Don Bosko Shitet Apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi ,

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozicion shume te mire , me dokumentacion te rregullt me hipotek ne nje nga komplekset me te mire ne tiran... 17/02/2020 12:35... Lexo detajet..

130,000 Euro APARTAMENT PER SHITJE 2+1,RRUGA FORTUZI Shitet hyrje apartamenti 2+1 me sipërfaqe 112 m2, ofrohet e mobiluar, kati i 6-

Apartament Per Shitje 2+1,rruga Fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet hyrje apartamenti 2+1 me sipërfaqe 112 m2, ofrohet e mobiluar, kati i 6-shtë. hyrja organizohet nga salloni bashkë me kuzhinën, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo. Është me dokumenta të rregullta, me hipotekë dhe e rivlerësuar. ndodhet t... 17/02/2020 12:35... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14763) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,përballë Vilës-L. Informacion

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14763)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,përballë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 78.4m2 • kati 7 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete me drit... 17/02/2020 12:35... Lexo detajet..

57,700 Euro Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 17/02/2020 12:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

350,000 Euro Shitet Vile Luksoze ne Tragjas Tragjasi eshte nje fshat turistik, 20 km largesi me qendren e qytetit te Vlores

Shitet Vile Luksoze Ne Tragjas

Orikum | Vlore
5+1 Dhoma | Kuzhine
297.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tragjasi eshte nje fshat turistik, 20 km largesi me qendren e qytetit te vlores dhe 4 km me detin jon. zakonisht referohet si fshati “midis detit e malit” pasi ndodhet ne rreze te parkut kombetar te llogarase. arkeologet kane gjetur rrenoja te ci... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

160,000 Euro Shitet 2+1 ne Qender Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe te perbashket me gatimin

Shitet 2+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe te perbashket me gatimin , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon . shitet i mobiluar me the gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetes komode . pozicionohet ne katin e 4tert te nje pallati te r... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

137,000 Euro Shitet Apatament 2+1 ne Lungomare Apartamenti ndodhet ne katin e peste nga toka ( katin e trete banim ) te nje nde

Shitet Apatament 2+1 Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e peste nga toka ( katin e trete banim ) te nje nderteseje te re ne lungomare . ka nje siperfaqe totale prej 136.7 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje ,e cila se bashku me njeren nga dhoma e gjumit , kane dalje ne ballko... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

130,000 Euro SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE RR.FORTUZI 124.M2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri e te mire-administruar i cili eshte i po

Shitet Apartament I Mobiluar Ne Rr.fortuzi 124.m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri e te mire-administruar i cili eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, shume afer me qendren e qytetit. organizohet ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen e dhomave, nje sallon m... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

75,000 Euro

Shitet ,super 2+1 105 M2 Te Bar Artisti Super Mobilim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me ark... (Premium 14.05.2020)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

134,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 18.12.2020)

100,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+1 ME SIP. 92.2M2 DHE VERANDE SIP. 49M2 , PARATAM

Shitet Apartament 2+1 Me Verande

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament i mobiluar 2+1 me sip. 92.2m2 dhe verande sip. 49m2 , paratamenti ndodhet tek rruga selman riza, tek materniteti i ri. cmimi 100.000€... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

90,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ING.NDERTIMIT Shitet apartament te 21 Dhjetori,tek inxhinjeria ndertimit ish fusha aviacionit!

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Ing.ndertimit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament te 21 dhjetori,tek inxhinjeria ndertimit ish fusha aviacionit! apartamenti ndodhet ne katin e 5, ne nje pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,1 ballkon,dhe 2 tualete. apart... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

87,400 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Rr.Xhanfize Keko Rr. Xhanfize Keko

  87 400 Euro

  102.78 m2

Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Apartament 2+1 Tek Rr.xhanfize Keko

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rr. xhanfize keko   87 400 euro   102.78 m2 apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje objekti te ri me 8 kate dhe me fasade te ventiluar, i organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. per cdo pyetje, informacion a... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,400 Euro

75,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Prane Shkolles Ismail Qemali Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje nderteseje te re prane shkolles Ism

Shitet Apartament 2+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje nderteseje te re prane shkolles ismail qemali . ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 117 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi ,2 banja dhe nje verande . si pasoje e orientimit mjafte te mi... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

78,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 4, 84 M² 78.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra) FUTURE HOME - Ali Demi
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te kryqezimi me rrugen "hoxha tahsim", brenda unazes. informacion mbi apartamentin: • kati 4 •... (Premium 21.02.2020)

80,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Te Brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore. eshte i pozicionuar ne katin e 3-te dhe ka orientim jug-perendim. apartamenti perb... (Premium 21.02.2020)

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

55,000 Euro

Shitet 1+1 I Investuar Te Rr. Hoxha Tasim

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 1+1 i sapo investuar te kryqezimi i rr.bardhyl me rr. hoxha tasim. apartamenti organizohet nga 1 koridor i madh qe ben shperndarjen ne ambiente... (Premium 04.03.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

103,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Kika 1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

57,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut, rruga muhamet deliu prane hippo market. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 82 m2. ... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

18,000 Euro

Shitet Garsoniere Kati 7 Ne Sarande!

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet garsonier ne sarande kati 7 (pa ashnesor) me siperfaqe 30m2 e mobiluar. ndodhet prane african beach, vetem 5 min nga plazhi dhe 15 min nga qend... (Premium 22.02.2020)

59,900 Euro

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sa... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

59,900 Euro

66,000 Euro Shitet Apartament prane Aleksandrise Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me atraktive te qytetit . Ka nje siperfaqe

Shitet Apartament Prane Aleksandrise

Qender | Vlore
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me atraktive te qytetit . ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 , e organizuar ne nje dhome ndenje+kuzhine , 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon . prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor .... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE FRESK! Shitet apartamenti 3+1+2 me siperfaqe totale 126.5m2 tek rruga Teleferikut!
Apa

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti 3+1+2 me siperfaqe totale 126.5m2 tek rruga teleferikut! apartamenti ndodhet ne katin e peste me orientimin jug-perendim. organizimi eshte: 1 sallon ndejtje, kuzhine, 3-dhoma gjumi dhe 2-tualete ka dy ballkone: me pamje fantasti... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

65,000 Euro Shitet Apt 2+1+2 me tre Ballkone te Rr.Cipajve Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje ndertese te re ne Rrugen e Cipajve .

Shitet Apt 2+1+2 Me Tre Ballkone Te Rr.cipajve

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje ndertese te re ne rrugen e cipajve . ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 nga te cilat 112 m2 eshte siperfaqe e banueshme . apartamenti eshte i mirestrukturuar ne 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenje dhe kuzhine ... 17/02/2020 12:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim