apartamente ne shitje tirane 

 Online 157 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

69,000 Euro
Shitet,Apartament 1+1,Liqeni I Thatë, PRI+16243 •Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Inf

69,000 Euro Shitet,apartament 1+1,liqeni I Thatë, Pri+16243

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

•apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. information mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 72m2 • orientim: veri-lindje • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimi... 14/07/2020 17:12... Lexo detajet..

70,000 Euro
Rzidenca Quartum Quartum Rezidence.
Shiten apartamente 1+1/ 2+1/ 3+1.
Rezidenca me e re prane q

70,000 Euro Rzidenca Quartum

Don Bosko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Quartum rezidence. shiten apartamente 1+1/ 2+1/ 3+1. rezidenca me e re prane qendres se tiranes. e ndertuar me cilesi shume te mire duke filluar nga themelet,kollonat dhe deri ne detajet me te vogla te objektit. *fasade e ventiluar me pllaka te ko... 14/07/2020 17:12... Lexo detajet..

250,000 Euro
Duplex Luksoz ne Shitje. Shitet Duplex ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat t

250,000 Euro Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
166 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te 6, eshte i investuar dhe mobiluar me markat me luksoze deri ne detaj. siperfaqe e tij e... 14/07/2020 17:11... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet 2+1 te ish Parku! Apartamenti ndodeht ne zonen e ish Parkut. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te

78,000 Euro Shitet 2+1 Te Ish Parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodeht ne zonen e ish parkut. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte i restauruar. ka nje siperfaqe 80 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje koridor. ap... 14/07/2020 17:11... Lexo detajet..

68,000 Euro Jepet per shitje apartament,Zogu i Zi,68.000Euro Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire,i mobiluar me konidcioner,ne nje pall

68,000 Euro Jepet Per Shitje Apartament,zogu I Zi,68.000euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire,i mobiluar me konidcioner,ne nje pallat te ri me ashensor apartamenti eshte 1+1 i adaptuar ne 2+1 permban 1 dhome ndenjie,1 kuzhine,2 dhoma gjumi,korridor dhe 1 tualet mundesi e mire me te certifikat pron... 14/07/2020 17:11... Lexo detajet..

530,000 Euro SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 PRANE ETC! Shitet super apartament ne zonen me te mire te Tiranes prane ETC: Apartamenti es

530,000 Euro Shitet Apartament Luksoz 3+1+2 Prane Etc!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Shitet super apartament ne zonen me te mire te tiranes prane etc: apartamenti eshte 200m2 3+1+2 tualet+1lvanteri dhe kuzhinen e vecuar ne katin e 10. per nje vizite ne prone kontaktoni.... 14/07/2020 17:10... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet super 4+1 ne bllok! Shitet super apartament ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga 4

300,000 Euro Shitet Super 4+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Shitet super apartament ne zonen e bllokut. apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. eshte pjese e nje godine shume cilesore, me administrim shume te mire dhe vetem dy apartamente ne kat. orientimi i apar... 14/07/2020 17:09... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet apartament 1+1, 55m2 me hipoteke 43000 euro ne Allias! Shitet apartament 1+1, 55m2 me hipoteke 43000 euro ne Allias! Apartamenti ndodhe

43,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 55m2 Me Hipoteke 43000 Euro Ne Allias!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1, 55m2 me hipoteke 43000 euro ne allias! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues fare prane me rrugen kryesore. apartamenti ka nje siperfaqe prej 55m2 te organizuar ne nje sallon ndenje + nje ambient gatimi, ... 14/07/2020 17:09... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT NE PLAZH GOLEM -KAVAJE  2+1 Shitet Apartament ne plazh Golem. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence

70,000 Euro Shitet Apartament Ne Plazh Golem -kavaje 2+1

Zone Periferike | Kavaje
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament ne plazh golem. apartamenti ndodhet ne nje rezidence buze detit dhe ka nje siperfaqe 94m2. bashke me apartamentin ne te njejtin cmim ndodhet edhe nje garzhde me nje siperfaqe 25m2. apartamenti eshte i ... 14/07/2020 17:09... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

89,500 Euro

Shitet apart.i vecante 2+1+1 ballkon me 1 wc (67.14m)ne super vendndodhje ( shallvaret) | orientimi ideal jug-lindje dhe veri-perendim kati 4te | vend... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

43,520 Euro Ne Rrugen Njazi Meka shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53.6 m2 Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meke ne zonen e Alliasit, apartamenti ndod

43,520 Euro Ne Rrugen Njazi Meka Shitet Apartament 1+1 Me Siperfaqe 53.6 M2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen njazi meke ne zonen e alliasit, apartamenti ndodhet ne katin e 2 pallat egzistues dhe i veshur me sistem kapot i bere se fundmi, apartamenti ka siperfaqe 53.6 m2 me certifikate te regullt pronesie, shitet bosh pa mobil... 14/07/2020 17:08... Lexo detajet..

50,000 Euro SHITET APARTAMENT(2+1)+GARAZH/ME HIPOTEKE 50.000 EURO SHITET APARTAMENT 2+1 *POGRADEC 100 m2 /OSE NDERROET ME APARTAMENT NE TIRANE(APA
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 *pogradec 100 m2 /ose nderroet me apartament ne tirane(apartementi eshte bosh/i pa mobiluar dhe i pa banuar). pamje pjeserisht nga liqeni,prane hotel 1 majit/,punime cilesore vend parkimi(garazh i perfshire ne cmim) .me hipoteke... 14/07/2020 17:08... Lexo detajet..

170,150 Euro Shes vile 3 kateshe cmimi okazion per zonen Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe trualli 388.3 m2 nder te cilart ndertim jane

170,150 Euro Shes Vile 3 Kateshe Cmimi Okazion Per Zonen

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
189 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe trualli 388.3 m2 nder te cilart ndertim jane 125.7 m2 me certifikate te regullt pronsie, kati pare i viles organizohet ne 2+1+1 me siperfaqe 125.7 m2. kati i dyte i viles organizohet ne 3+1+1 me siperfaqe 125.7 m2. ... 14/07/2020 17:08... Lexo detajet..

116,200 Euro Shitet, Apartament 1+1, Pallatet Agimi, Tiranë, AL16761 Apartamenti ndodhet tek Pallatet Agimi, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:

116,200 Euro Shitet, Apartament 1+1, Pallatet Agimi, Tiranë, Al16761

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet tek pallatet agimi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 83 m2. • kati i 1 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 1dhomë gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon. c... 14/07/2020 17:08... Lexo detajet..

92,000 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK DREJTORIA E POLICISE Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane Dre

92,000 Euro Apartament 3+1+2 Per Shitje Tek Drejtoria E Policise

Qender | Durres (1.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane drejtorise se policise me siperfaqe totale 122m2. organizohet nga koridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne soxhorno, kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkon... 14/07/2020 17:08... Lexo detajet..

67,000 Euro Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Apartament 1+1, Me Pamje nga Qyteti! Ne fillim te Kodres se Diellit, ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shi
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Ne fillim te kodres se diellit, ne rrugen frank bardhi, mbi qendren kristal, shitet apartament 1+1, ne katin 3-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi dhe dalje ne ba... 14/07/2020 17:08... Lexo detajet..

48,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Porcelan. Shitet apartament 2+1 ne zonen e Porcelanit prane xhamise Xhura. Apartamenti esh

48,000 Euro Apartament 2+1 Per Shitje Ne Porcelan.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e porcelanit prane xhamise xhura. apartamenti eshte i vendosur ne nja pallat egzistues ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. tualet me dritare. ballkon. siperfaqe totale e apartamentit 73... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet, Apartament 1+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future16655) Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

43,000 Euro Shitet, Apartament 1+1,yzberisht,future Home Real Estate(future16655)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë kmy. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 63.5m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambje... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

225,000 Euro Super ap 2+1 te liqeni ( kopshti zologjik te pavarotti ) super pamje Super oferte vetem per pak dite ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhe

225,000 Euro Super Ap 2+1 Te Liqeni ( Kopshti Zologjik Te Pavarotti ) Super Pamje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
203 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Super oferte vetem per pak dite ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshme dhe me nje mobilim lluks me te gjitha kusht... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

72,100 Euro

Mundesi per investim: shitet apartament 2+1 mbi kristal center (kodra e diellit) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kuzhine e re... (Premium 18.12.2020)

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

187,000 Euro Okazion ! Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Kosovareve Te rruga e Kosovareve

187 000 Euro

124.56 m2

Apartamenti ndodhet ne kat

187,000 Euro Okazion ! Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Te rruga e kosovareve 187 000 euro 124.56 m2 apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te sapo perfunduar me cilesi larte ndertimi , i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe 2 ballkone. per cdo pyet... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

77,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 BUZE RRUGE NE ASTIR Shitet apartament me pamje nga rruga kryesore tek Kastrati. Apartamenti shitet t

77,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rruge Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament me pamje nga rruga kryesore tek kastrati. apartamenti shitet totalisht i mobiluar. ... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

73,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 BUZE RRUGE TEK RRUGA BESIM ALLA. Shitet apartament buze rruge i pamobiluar tek pallatet cabej ne misto mame. Apar

73,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rruge Tek Rruga Besim Alla.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament buze rruge i pamobiluar tek pallatet cabej ne misto mame. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe mund te perdoret edhe per biznes. ka hapsire totale 110m.... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GLOBE; RRUGA E KAVAJES Shitet apartament 2+1+1 prane Globe,rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kati

75,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Prane Globe; Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1+1 prane globe,rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues. organizimi fillon nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallon dhe kuzhine gjithashtu ne dhomen matrimoniale dhe dhomen e femijeve. p... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

68,000 Euro

Shitet Apartament 86 M2, 2+1 Laprake, 68000 Euro (pallat I Ri)

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2 dhoma, nje sallon dhe nje tualet. korridor shperndares dhe planimetri e rregullt dhe shume komode. e investuar ne menyre cilesore... (Premium 23.07.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Myslym Shyri, Kati 4, 66m2, 92000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 66m2 ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar te momentit. nuk ndodhet buze rruges por ne r... (Premium 23.07.2020)

150,000 Euro

Shitet Shtepi Private

Qender | Shkoder
4+1 Dhoma|Sallon
280.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi private ne qender te qytetit, prane sherbimeve shoqerore. ambjentet jane: salle ngrenie, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 1 ballkon, obo... (Premium 20.07.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia,tek terminali. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • amb... (Premium 07.03.2021)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

104,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Currila. Apartamenti organizohet ne

104,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Nga Deti

Currilat | Durres
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne currila. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar se fundmi mjaft cilesor edhe te mire administruar... 14/07/2020 17:07... Lexo detajet..

65,000 Euro OKAZION!!! Shitet nje apartament 2+1 ne Lungomare Shitet nje apartament 2+1 ne Lungomare, Vlore . Apartamenti ndodhet ne katin e s
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet nje apartament 2+1 ne lungomare, vlore . apartamenti ndodhet ne katin e shtat te nje pallati buz shetitores dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje tualet dhe dy ballkon , njeri me pamje nga deti.... 14/07/2020 17:06... Lexo detajet..

40,000 Euro Okazion!Prane Hotel Palace,ne brez te pare,ap1+1,me pamje nga deti,60m2,ashensor,Cmimi40.000€ Prane Hotel Palace dhe Hotel Vivas, ne brez te pare, shitet apart 1+1, 60m2, me
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Prane hotel palace dhe hotel vivas, ne brez te pare, shitet apart 1+1, 60m2, me pamje nga deti dhe porti, kati peste i parafundit, ashensor i ri (i sapomontuar), pjeserisht i mobiluar, me certifikate, cmimi okazion 40.000 €... 14/07/2020 17:06... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim