apartamente ne shitje vollga durres 

 Online 126 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 126 lexues | 6 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

57,000 Euro
shiten aoartamente 1+1.2+1. Apartamente ne ndertim me cemim okazion..1+1.2+1. Ne pallat ne ndertim. Te fush

Shiten Aoartamente 1+1.2+1.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente ne ndertim me cemim okazion..1+1.2+1. ne pallat ne ndertim. te fusha e aviacionit.disponon kontsat porosije.... 20/08/2019 09:24

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

85,000 Euro
Shitet 2+1+1 me 2 Tualete (98 m2) tek Rr. Jordan Misja - e Rregullt me Hipotek | Investuar Shitet 2+1+1 me 2 Tualete (98 m2) tek Rr. Jordan Misja - e Rregullt me Hipotek |

Shitet 2+1+1 Me 2 Tualete (98 M2) Tek Rr. Jordan Misja - E Rregullt Me Hipotek | Investuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.11 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet 2+1+1 me 2 tualete (98 m2) tek rr. jordan misja - e rregullt me hipotek | investuar | mobilim cilesor dhe e shtruar me parket | mundesi parkimi ne zone | punime guri dhe druri | kondicioner | apartamenti ka ndricim natyral shume te mire | drit... 20/08/2019 08:27

69,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA Apartamenti me siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati ek

Shitet Apartament 2+1 Tek Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti me siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati ekzistues 4 katesh i rikonstruktuar totalisht ne rr. e dibres. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, tualet me dritare, i mobiluar ne menyr... 20/08/2019 07:57

50,000 Euro Apartament 1+1 ne Ali Dem ne Kompleksin Mangalem 21 Apartament 1+1, me siperfaqe 67 m2. Siperfaqja e bollshme e çdo ambienti, orien

Apartament 1+1 Ne Ali Dem Ne Kompleksin Mangalem 21

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1, me siperfaqe 67 m2. siperfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shume i mire nga jugu dhe perendimi, pamja e sistemuar nga oborri i brendshem, hyrja fillimisht ne korridor, e bejne shume te preferuar kete apartament. - financi... 20/08/2019 00:26

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 77m2 Shitet Apartament 2+1 77m2 , kati 2 , pallat ekzistues.
Disponon certifikate te

Shitet Apartament 2+1 77m2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 77m2 , kati 2 , pallat ekzistues. disponon certifikate te rregullt pronesie. vendodhja : vorri bomit. cmimi : 65 mij / € (euro) ose me qera 300 / € (euro) ne muaj. per me shume informaciom mos hezitoni te kontaktoni ne :... 20/08/2019 00:23

64,000 Euro KLERING--Durres,shes apartament 2+1,kati 2,80 m2,64.000 Eur (VALA MAR) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Klering--durres,shes Apartament 2+1,kati 2,80 M2,64.000 Eur (vala Mar)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 19/08/2019 23:40

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

135,000 Euro Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 19/08/2019 23:40

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

82,000 Euro Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)                            Okazion-Shitet apartament luksoz tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore,

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete,verande e madhe . apartamenti ka nje siperfaqe ... 19/08/2019 23:40

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

127,000 Euro Klering-Shitet apartament 2+1,Luksoz 127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Klering Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

Si

Klering-shitet Apartament 2+1,luksoz 127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Klering tek kompleksi dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete. siperfaqe 92 m2. kati 4. pallat i ri qe perfundon per 6 muaj. punime shume cilesore fasade me ventilim,izolim akustik,dritare plastike. cmimi: 127.000 euro. ... 19/08/2019 23:39

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

130,000 Euro Tirane, shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m² 130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet apartament Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat

Tirane, Shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M² 130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor, ngrohje-ftohje qendrore me chiler,fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik,plot drite. perf... 19/08/2019 23:39

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

94,000 Euro Shitet duplex 2+1,Sip 106 m2,94000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me s

Shitet Duplex 2+1,sip 106 M2,94000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, rruga bulevardi i manjolave me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: ... 19/08/2019 23:38

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

55,000 Euro Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Investim! Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Investim! Apartamenti ndodhet n

Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Investim!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te pallati me shigjeta shitet apartament 1+1 per investim! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit i cili eshte i pajisur me ashensor dhe i ndodhur ne nje pike strategjike te qytetit. apartamenti ka nje siperfaqe neto te shfrytezueshme 52 m2 ... 19/08/2019 23:34

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro Apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk. Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne Fresk. Ndodhet ne k

Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Fresk.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re me ashensor me nje pamje fantastike si dhe drite natyrale. ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem gjeografik pasi ka dalje si ne fresk ... 19/08/2019 23:28

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

53,000 Euro Apartament 1+1/2+1 ne shitje, Fresk. Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme

Apartament 1+1/2+1 Ne Shitje, Fresk.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme dhe 43,2 m2 eshte verande. ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri, ne fresk dhe ka dalje ne zonen e ali demit. hyrja eshte e organizuar ne 1+1 por ka te gjitha mundesis... 19/08/2019 23:28

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

111,000 Euro APartament 2+1 per shitje te liqeni i thate Apartament ne shitje 2+1 tek Liqeni i Thate, Rruga Peti.
Ndodhet ne nje pallat

Apartament 2+1 Per Shitje Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament ne shitje 2+1 tek liqeni i thate, rruga peti. ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe te mireadministruar ,i survejuar me kamera sigurie i gjithe ambjenti.ka nje siperfaqe prej 120 m2 i organizuar ne nje sallon te bollsh... 19/08/2019 22:22

Mobilimi:Bosh

111,000 Euro

150,000 Euro Prane Liqenit Shitet Super Apartament 3+1! Ne nje zone shume te mire te Tiranes prane liqenit shitet apartament 3+1 me plan

Prane Liqenit Shitet Super Apartament 3+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje zone shume te mire te tiranes prane liqenit shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe mire administruar. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndjenje + 1 kuzhine me te gjitha paisj... 19/08/2019 21:45

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

5,000,000 Leke Shitet hyrje pallati 5 000 000 lek me 118 metro Shitet hyrje pallati 5 000 000 lek me 118 metro. 
Vendodhja : Rr.Petraq Shamo,

Shitet Hyrje Pallati 5 000 000 Lek Me 118 Metro

Qender | Korce (0.20 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet hyrje pallati 5 000 000 lek me 118 metro. vendodhja : rr.petraq shamo, p20,shk a/12 korce. kati i katert e kompletuar. siperfaqe totale 118 m2.nga keto : 92 m2 jane : 2 dhoma,sallon,aneks,banje,ballkon dhe 26 m2 jane : verande ku dali... 19/08/2019 21:44

Mobilimi:E Mobiluar

5,000,000 Leke

360,000 Euro SHITET APARTAMENT LUKSI 3+1 PRANE KOPESHTIT BOTANIK Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane Ko

Shitet Apartament Luksi 3+1 Prane Kopeshtit Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
177.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, shume prane kopshtit botanik. apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri me rifinitura shume cilesore. organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie 3 dhoma ... 19/08/2019 21:44

45,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta n... (Premium 15.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

65,000 Euro

Super mundesi perfekte investimi, ap me planimetri te rregullt, diell, pallat i ri dhe plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me ... (Premium 08.02.2020)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

250,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK! Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Zoologjik. Organizohet ne nje sallon te madh

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Kopshtit Zoologjik!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik. organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje dhe ngrenie te mirendricuar, nje ambient kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale, nje depo/lavanteri dh... 19/08/2019 21:44

240,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE BLLOK Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, a

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 per shitje ne bllok. me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, me kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon. apartamenti eshte i ri, i mobiluar ne nje stil modern, me... 19/08/2019 21:44

165,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Halili! Shitet apartament 2+1+2 tualete tek kompleksi "Halili." Apartamenti k

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Halili!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek kompleksi "halili." apartamenti ka nje siperfaqe totale 162 m2, nga te cilat 152m jane te brendshme dhe shperndahen ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem, kuzhina pak e vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone. (te gjitha... 19/08/2019 21:44

165,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK + POST PARKIMI Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 d

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kopshti Botanik + Post Parkimi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek kopshti botanik. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi dhe ngrenie, nje studio ne forme dupleksi, 2 tualete dhe verande. ka siperfaqe totale te brendshme 96.8m2 dhe gjithashtu 90 m2 verand... 19/08/2019 21:44

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

165,000 Euro Super ap 3+1+2+garazhd Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda 
Gjithashtu ka dhe garazh

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje e re si istalime ashtu dhe mobilim sistem ngrohje nga dyshemeja ne gjith shpine sistem audio ne... 19/08/2019 21:41

9,150,000 Leke Shitet apartament 2+1 e mobiluar Shitet apartament 2 + 1 e mobiluar sipas kushteve bashkekohore me dy banjo e nje

Shitet Apartament 2+1 E Mobiluar

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2 + 1 e mobiluar sipas kushteve bashkekohore me dy banjo e nje ballkon.apartamenti ndodhet ne katin e dyte ose ne katin e pare te banimit te pallatit 9 katesh me ashensor.apartamenti ndodhet ne kompleksin derveni ,rruga thoma koxhaj... 19/08/2019 20:59

Mobilimi:E Mobiluar

9,150,000 Leke

55,000 Euro Shitet 2+1 prane Medresese Prane Medrese brenda Unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues.

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire ndenje me ambjentin e gatimit me dalje ne nje verande e cila rrethohet me nje oborr te kendshem te ... 19/08/2019 20:43

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim