apartamente ne shitje yzberisht okazion 

 Online 186 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 186 lexues | 1 njoftime ne pritje
186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

53,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 82 m2, 53 000 euro me hipoteke ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor ne rruge... (Premium 27.09.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

126,000 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

165,000 Euro
Super ap 3+1+2+garazhd  Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda 
Gjithashtu ka dhe garazh

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje e re si istalime ashtu dhe mobilim sistem ngrohje nga dyshemeja ne gjith shpine sistem audio ne... 18/09/2019 09:36

85,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 134 m² 85.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Dritan Hoxha prane Pallatit te Sporteve.
Informac

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 134 M² 85.000 Euro (rruga Dritan Hoxha)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen dritan hoxha prane pallatit te sporteve. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim me siperfaqe 134 m2. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone... 18/09/2019 09:18

45,000 Euro
Shitet super apartament prane Amerikan 2 vetem 45000 euro! Shitet super apartament prane Amerikan 2 vetem 45000 euro!
Per me shume info, k

Shitet Super Apartament Prane Amerikan 2 Vetem 45000 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament prane amerikan 2 vetem 45000 euro! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shkolla-e-bashkuar/[/urlcode]... 18/09/2019 09:18

55,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim te 2019, Me Cmim Okazion. Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apar

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izoli... 18/09/2019 08:58

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamj

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 88 m2) sip. e brendshme neto - 79.2 m2 kati 11 ( kati i fundit - pamje panoramike) katet e palla... 18/09/2019 08:48

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

53,900 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 54000€ ME YZBERISHT Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht, i cili ndodhet ne katin e 4 banim te nje pal

Shitet Apartament 2+1 54000€ Me Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne yzberisht, i cili ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 84m2 dhe ka nje planimetri te mireorganizuar. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno kur pjesa... 18/09/2019 08:39

Mobilimi:Bosh

53,900 Euro

5,500,000 Leke SHITET APARTAMENT 2+1, NE MISTO MAME  Shitet apartament 2+1, bosh, ne Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne katin e trete

Shitet Apartament 2+1, Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1, bosh, ne misto mame. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. cmimi per kete apartament eshte 5500000 leke te reja, i diskutueshem ... 18/09/2019 08:38

Mobilimi:Bosh

5,500,000 Leke

56,000 Euro Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 m2 - (rruga e Myslym Shyrit) - Neranxi Shitet Apartament 1+1 me Ballkon (55 m2)|Rr. MYSLYM SHYRI, -NERANXI| teresisht i

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe... 18/09/2019 08:36

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

55,000 Euro 2+1+Bllk i MADH (Ali Dem) - (Bosh) Hapesire e Madhe dhe e Shfrytezueshme  Apt 2+1+Ballkon ne Ali Dem | Apartamenti Shitet Bosh | Zone me Mundesi Parkimi

2+1+bllk I Madh (ali Dem) - (bosh) Hapesire E Madhe Dhe E Shfrytezueshme

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

apt 2+1+ballkon ne ali dem | apartamenti shitet bosh | zone me mundesi parkimi | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | ballkon me pamje | tualet me hidrosanitare cileso... 18/09/2019 08:35

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

58,000 Euro Apartament 1+1 ne Qender Ne nje ndertim 6 katesh te vitit 91 ne rrugen Mine Peza, shitet apartament 1+1 m

Apartament 1+1 Ne Qender

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje ndertim 6 katesh te vitit 91 ne rrugen mine peza, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 58 m2. ndodhet ne katin e 5 dhe orientohet ne lindje. planimetria eshte e rregullt drejtkendore dhe shitet pjeserisht i mobiluar (pa elektroshtepiaket). ... 18/09/2019 08:10

60,000 Euro te don bosko prane hotel ferrari 2+1 me hipoteke apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri cilesor, ne zonen e don boskos, pran

Te Don Bosko Prane Hotel Ferrari 2+1 Me Hipoteke

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri cilesor, ne zonen e don boskos, prane hotel ferrarit. vendoset kati 5 banim me ashensor dhe administrim. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. ka orientim dhe ... 18/09/2019 08:09

109,200 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MINISTRIA e DREJTESISE Shitet Apartament prane Ministrise se Drejtesise ne katin e 5 te nje pallati te

Shitet Apartament 2+1 Tek Ministria E Drejtesise

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament prane ministrise se drejtesise ne katin e 5 te nje pallati te ri 5 katesh i mire administruar pa ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi paksa te vecuar, 2 dhoma gjumi 1 tualet si dhe... 18/09/2019 07:58

328,000 Euro Shitet Apartamenti Ish Blloku ( Perlat Rexhepi) Shitet Apartament 3+1 ne zonen me elitare dhe me te preferuar te qytetit te Tira

Shitet Apartamenti Ish Blloku ( Perlat Rexhepi)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 ne zonen me elitare dhe me te preferuar te qytetit te tiranes , afer tek garda . apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 156 m2 dhe 11 m2 duke perfshire ambjentet e perbashketa dhe ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallat... 18/09/2019 07:18

150,800 Euro Apattament ne shitje Shitet apartament me sip 116 m2, 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine gatimi, 2 banj

Apattament Ne Shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me sip 116 m2, 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine gatimi, 2 banjo, ballkon, kati i trete, kompleksi kristal, komuna e parisit. aktualisht apartamenti eshte me qera 500 euro klinike dentare deri ne qershor 2020. pallati eshte i ri, me... 18/09/2019 07:18

Mobilimi:Bosh

150,800 Euro

130,000 Euro OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RING CENTER Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 160 m2. Apartmenti organizohe

Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 Prane Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 160 m2. apartmenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne living room dhe ne dy dhomat e gjumit. ka dy tualete ke ballkon dhe nje verande prej 30 m2. ndodhet në një nga zonat me elitare... 18/09/2019 07:18

90,000 Euro Shitet Papafingo Bulevardi Palmave Shitet Apartamenti i mire strukturuar , perbehet nga 3 dhoma gjumi  + 2 Banjo me

Shitet Papafingo Bulevardi Palmave

Qender | Lushnje
4+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartamenti i mire strukturuar , perbehet nga 3 dhoma gjumi + 2 banjo me dritare sallon ngrenie korridor dhe sallon ndejtje. shtepia eshte 156 m2 dhe + 190 m2 verand e mbuluar me cati me tiengulli nga me cilesoret me oxhak sistem kaljdaj qe n... 18/09/2019 07:18

247,000 Euro Mundesi e vecante : 2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mobilim Druri Italian) Mundesi e vecante :2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mob

Mundesi E Vecante : 2+1 Me Garazhd** Me 2wc + 2 Ballkone Ne Zemer Te Bllokut (mobilim Drur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Mundesi e vecante :2+1 me garazhd** me 2wc + 2 ballkone ne zemer te bllokut (mobilim druri italian) | dokumenta te rregullta | ideuar me arkitekt | pallat i ri me ashensor dhe administrim te zgjedhur | tavan i varur dhe ndricim i rregulluar me spote ... 18/09/2019 02:52

100,000 Euro te oxhaku shitet 2+1 me hipoteke apartamenti ndodhet te oxhaku ne katin 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.

Te Oxhaku Shitet 2+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet te oxhaku ne katin 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. ka hipoteke. orientohet nga jugu. perbehet nga salloni i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare, 2 ballkone dhe 1 depo e vogel. apartamenti eshte i shtruar ... 18/09/2019 01:17

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballk (i Madh -70 M2) Eleonora * Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane Universitetit Europian te Tiranes.  Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe ga

Shitet Apartament 2+1 Prane Universitetit Europian Te Tiranes.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. apartamenti ndodhet ne katin e viii-te dhe te fundit te nje pallati te ri. eshte totalisht i riko... 18/09/2019 01:02

45,000 Euro Shitet1+1 me certifikate pronesie tek Fizika Berthamore, Fresk. Shitet apartament 1+1, tualet, ballkon te plote, ne katin e 2 te banimit te nje

Shitet1+1 Me Certifikate Pronesie Tek Fizika Berthamore, Fresk.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, tualet, ballkon te plote, ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ndertuar se fundi, me ashensor, ne zonen e fillimit te freskut tek fizika berthamore. apartamenti shitet me mobiljet qe duken ne foto, dhe i pajisur me cetifik... 18/09/2019 00:41

95,000 Euro SUPER OKAZION !!! Vile Selite Vila eshte e pozicionuar ne Selite . Informacion mbi vilen: • 1-kateshe • Si

Super Okazion !!! Vile Selite

Zone Periferike | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila eshte e pozicionuar ne selite . informacion mbi vilen: • 1-kateshe • siperfaqja e viles: 100 m2 • siperfaqe trualli : 290 m2. vila eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina me vete • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni ... 18/09/2019 00:35

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

78,001 Euro Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyri.
Aartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje p

Shitet Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne myslym shyri. aartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. ai eshte i organizuar ne: 1 sallon te bollshem dhe kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. zona ne... 17/09/2019 23:32

Mobilimi:Bosh

78,001 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

130,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

74,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

67,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.
Apartamenti ka planetri te rregullt me  nje

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko. apartamenti ka planetri te rregullt me nje siperfaqe totale 90 m2. organizohet ne: 1 sallon te perbashket,2 dhoma gjumi, 1 korridor ne hyrje, 1 tualet dhe 2 ballkone. prona ka orientim lindje dhe pamje te paku... 17/09/2019 23:30

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

110,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEKE NE UNAZE Shitet apartament modern, 3+1 ne Unaze te Re.

Organizimi:
- 1 korridor te ma

Shitet Super Apartament 3+1 Me Hipoteke Ne Unaze

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament modern, 3+1 ne unaze te re. organizimi: - 1 korridor te madh ne hyrje, - 1 sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, - 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe 2 ballkone. apartame... 17/09/2019 23:30

53,000 Euro 1+1+Ballkon me Hipoteke te Rregullt (Fush. e Aviacionit) Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Modern Shitet Apartament 1+1+Ballkon (59 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Fusha e Aviac

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe modern | shtruar me pllake cilesore te deltas | ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | izol... 17/09/2019 23:26

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim