apartamente nelezhe 

 Online 164 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 164 lexues | 9 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

52,000 Euro Apartament 1+1, Ali Demi, 66 m2, 52000 Euro Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit. Informacion mbi apartament

Apartament 1+1, Ali Demi, 66 M2, 52000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:34): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit : 66 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes...

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

80,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e zogut te zi ne Tirane (ID 4121249 ) Property ID : 4121249

Te zogu i zi, prane Ring Center, shitet apartament 2+1,

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Zogut Te Zi Ne Tirane (id 4121249 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.06.2019 (17:34): Property id : 4121249 te zogu i zi, prane ring center, shitet apartament 2+1, siperfqe 77 m², ne pallat te ri, shume cilesor, kati 6 me ashensor, bosh, tualet, ballkon, i restauruar, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar, me dokumenta te rregul...

42,000 Euro Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt  Shitet Apt 1 + 1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt

Shitet Apt 1+1 (56 M2) Ne Ali Dem (shk. Kushtrimi I Lirise) Hipotek E Rregullt | Ndricim P

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.75 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:34): Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | kundrabufe druri | ballkon | tualet me hidrosanitare te mirembajtura ...

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

63,000 Euro Apartament ne shitje 1+1 Shitet apartment 1+1 te blloku Vasil Shanto, Rruga Sulejam Delvina. Apartamenti

Apartament Ne Shitje 1+1

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.06.2019 (17:33): Shitet apartment 1+1 te blloku vasil shanto, rruga sulejam delvina. apartamenti eshte 65m2 i perbere nga nje dhome gjumi, nje banjo, i mobiluar ne menyre bashkohore, ajer i kondicionuar etj. kati 6. cmimi 1300euromuaji. per me shume informacion ose p...

99,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek Myslym Shyr Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pa

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:30): Shitet apartament 1+1 ne myslym shyr. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensore dhe te mire administruar. me nje sallon dhe kuzhine me hapesira te bollshme, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare, nje ballkon. apartamentit ...

85,300 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Selite Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi ap

Shitet Apartament 2+1 Ne Selite

Kodra e Diellit | Tirane (2.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (17:30): Apartamenti është i pozicionuar në zonën kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqa e apartamentit 106.7 m2 • dokumentacioni: me hipotekë • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit ...

Mobilimi:Bosh

85,300 Euro

85,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje Rruga Irfan Tomini Ish stacioni i fundit i Tiranes Re, Rruga Irfan Tomini, shitet Apartament 2+1 me

Apartament 2+1 Ne Shitje Rruga Irfan Tomini

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

24.06.2019 (17:30): Ish stacioni i fundit i tiranes re, rruga irfan tomini, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 125 m2 me hipoteke, kati i 9 (i fundit) me ashensore, shitet pjeserisht i mobiluar, apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete, ...

70,850 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK ''''TURDIU'''' SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 kati i 5 ne nje nga Komplekset me te kerkuar

Super Okazion,shitet Ap 2+1 Tek ''''turdiu''''

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:30): Super okazion,shitet apartament 2+1 kati i 5 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane,prane ish fushes se aviacionit. kompleksi ''rezidenca turdiu'' ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore dhe ofron te gjitha facilitet per te ...

Mobilimi:Bosh

70,850 Euro

53,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN PETI Apartament ne shitje 1+1, me siperfaqe 51m2, ne Rrugen Peti, ne nje zone shum te

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:30): Apartament ne shitje 1+1, me siperfaqe 51m2, ne rrugen peti, ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet teres...

250,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

215,000 Euro

Nese ke dashur gjithmone te kesh nje apartament prane liqenit artificial por çmimi ka qene limitues, ky eshte rasti per ta pasur. nobis eshte nje nga... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

41,500 Euro

1+1 Ne Laprake (rr. Dritan Hoxha) Hipoteke E Rregullt | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1 + 1 + ballkon ne laprake (rr. dritan hoxha) me hipoteke te rregullt | pallat i ri - ashensor | mobilim cilesor | ndricim perfekt | shtrua... (Premium 31.12.2019)

77,775 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 91.5 m2 77775 Euro (Stacioni i Trenit) Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet ne

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 91.5 M2 77775 Euro (stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:29): Shitet apartament 2+1 tek "stacioni i trenit" . apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 7 katesh. apartamenti ka siperfaqe totale prej 91.5 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 b...

Mobilimi:Bosh

77,775 Euro

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

24.06.2019 (17:26): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 11 banim • sipërfaqa e apartamentit:97.7 m2 • me çertifikatë pronësie • i investuar • i shtruar me parket.apar...

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë,97.7 m2, 110000 Euro Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë,97.7 M2, 110000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

24.06.2019 (17:26): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 11 banim • sipërfaqa e apartamentit:97.7 m2 • me çertifikatë pronësie • i investuar • i shtruar me parket. apa...

120,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacio

Shitet, Apartament 3+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (17:25): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 130 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • ...

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

128,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:25): Apartamenti është i pozicionuar në zonën kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqa e apartamentit 157 m2 •dokumentacioni: me hipotekë • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit •...

650,000 Euro Shitet, Vilë, Mjull Bathore. Disponojme vile 3 kateshe ne zonen e Mjull Bathore. Informacion mbi vilën:•3-

Shitet, Vilë, Mjull Bathore.

Sauk | Tirane (4.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:25): Disponojme vile 3 kateshe ne zonen e mjull bathore. informacion mbi vilën:•3-katëshe•sipërfaqja e vilës: 300 m2• toke 1000m2 • kati i parë është 100 m2 dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • kati i dytë është 1...

140,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 126 m² 140.000 Euro (Brryli) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit. Informacion mbi apartamentin

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 126 M² 140.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

24.06.2019 (17:01): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • siperfaqja e apartamentit : 126 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina •...

120,000 Euro Tirane, shes shtepi 3 Katshe 220 m² 120.000 Euro (Qytet Studenti) Shitet shtepi ne zonen e Qytet Studentit, te rruga "Pjeter Budi". Sipe

Tirane, Shes Shtepi 3 Katshe 220 M² 120.000 Euro (qytet Studenti)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:00): Shitet shtepi ne zonen e qytet studentit, te rruga "pjeter budi". siperfaqja e truallit eshte 220 m2, njolla e ndertimit eshte 115 m2, ka 3 kate ndertim, ne faze karabina. trualli ka dokumentacion te rregullt hipotekor ndersa shtepia eshte ne proces ...

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

58,000 Euro Tirane, shes shtepi 190 m² 58.000 Euro (Lanabregas) Shiten 2 shtepi ne zonen e Shkozes, ne Lanabregas. Informacion mbi shtepite :

Tirane, Shes Shtepi 190 M² 58.000 Euro (lanabregas)

Zone Periferike | Tirane (6.42 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (17:00): Shiten 2 shtepi ne zonen e shkozes, ne lanabregas. informacion mbi shtepite : • siperfaqja e shtepise se pare : 110 m2 me 500 m2 truall • sipefaqja e shtepise se dyte : 80 m2 me 500 m2 truall • dokumentacioni : me hipoteke. shtepite disponojne:...

68,500 Euro

Shitet Super 2+1 85.6 M2 Kompleksi Future Home

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kompleksi future home eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standarte te larta ndertimi i veshur me fasade te ventiluar teknologjia me e l... (Premium 13.07.2019)

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

60,000 Euro

Shitet apt 2 + 1 (110 m2) ne ysberisht afer astirit - zone qe ofron parkim | pallat i ri me ashensor | mobilim i pjeseshem/cilesor | hapesire e bolles... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 119.56 m² 115.000 Euro (Selvia) Shitet apartament 2+1 ne zonen e Selvise. Informacion mbi apartamentin: • Kati

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 119.56 M² 115.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (16:59): Shitet apartament 2+1 ne zonen e selvise. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit : 119.56 m2 • orientimi : jug-perendim • dokumenatcioni : me hipoteke. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

51,000 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 51.000 Euro (Ali Demi) Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Informacion mbi

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 51.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (16:59): Shitet apartament 1+1 ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2 • orientimi : jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • sallo...

160,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 126 m² 160.000 Euro (Shkolla e Baletit) Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Ka

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 126 M² 160.000 Euro (shkolla E Baletit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (16:59): Shitet apartament 2+1 te shkolla e baletit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit : 126 m2 • orientimi : jug-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkeko...

42,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 104 m² 42.000 Euro (Shkoze) Shitet apartament 1+1 ne zonen e Shkozes. Informacion mbi apartamentin: • Kati

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 104 M² 42.000 Euro (shkoze)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (4.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (16:58): Shitet apartament 1+1 ne zonen e shkozes. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 104 m2 • orientimi : lindje. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhome gjumi • tualeti...

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

162,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Afer bllokut dhe stadiumit dinamo shitet apartament 2+1, 97 m2 neto (108 te pergjithshme) kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje, per... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

127,000 Euro

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

175,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

65,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 108 M² 65000 Euro (fresku)

Tjeter zone | Tirane (3.53 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut.apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administrua... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

88,000 Euro

Okazion: super apartament 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne super zone (rr. panorama, hipoteka) pallat i ri | ashensor | parket | kondicioner | super ndri... (Premium 31.12.2019)

58,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 59 m² 58.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, ne rrugen "Pjeter Bud

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 59 M² 58.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (16:58): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, ne rrugen "pjeter budi" afer me drejtorine e higjienes. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit : 59 m2 • orientimi : lindje dhe perendim • dokumentacioni ...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

80,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne rrugen Albanopol Don Bosko !!! Shitet apartament ne rrugen Albanopol, ne pallat te ndertuar mbas vitit 2011 me

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Albanopol Don Bosko !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (16:54): Shitet apartament ne rrugen albanopol, ne pallat te ndertuar mbas vitit 2011 me sistem kapot, ashensor dhe i mirmenaxhuar. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon + kuzhine, 1 tualet. apartamenti shitet bosh dhe disponon te gjith...

68,500 Euro shitet SUPER  2+1 85.6 m2 kompleksi FUTURE HOME Kompleksi FUTURE HOME eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standart

Shitet Super 2+1 85.6 M2 Kompleksi Future Home

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (16:54): Kompleksi future home eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standarte te larta ndertimi i veshur me fasade te ventiluar teknologjia me e larte e izolimit termik dhe akustik.planimetrit e apartamenteve te kompleksit jante te gjitha te proj...

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim