apartamente per shitje kompleksi liro 

 Online 124 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 124 lexues | 1 njoftime ne pritje
125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

73,000 Euro
Shitet apartament 2+1 sip 62 m2 k3 Shitet apartament 2+1 sip 62 m2 k3 ndertim i vjeter 
i rikostruktuar I pershats

Shitet Apartament 2+1 Sip 62 M2 K3

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 sip 62 m2 k3 ndertim i vjeter i rikostruktuar i pershatsthem per biznes dhe banim vendodhja ne rrugen muhamet gjollesha prane amc tek lana pamje nga rruga kryesore cmimi 73000 eur per cdo informacion kontaktoni agje... 08/04/2020 11:16... Lexo detajet..

32,000 Euro
SHITET APARTAMENT 3+1 Në LAGJEN 8 SHKURTI , FIER Shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier , me një sipërfaqe prej 135

Shitet Apartament 3+1 Në Lagjen 8 Shkurti , Fier

Patos | Fier
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1 në lagjen 8 shkurti , fier , me një sipërfaqe prej 135 m ² . i cili organizohet në mënyrë të tillë : 1 sallon , 1 dhomë pritje , 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 2 ballkone , apartamenti është me çertifikat pronësie dhe... 08/04/2020 11:16... Lexo detajet..

65,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS, FIER Shitet apartament 2+1 në Lagjen Konferenca e Pezës, Fier me një sipërfaqe pr

Shitet Apartament 2+1 NË Lagjen Konferenca E PezËs, Fier

Patos | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 në lagjen konferenca e pezës, fier me një sipërfaqe prej 94 m². apartamenti është në katin e 8 dhe shitet i pa mobiluar . organizohet në mënyrë të tillë: 2 dhoma gjumi , 1 sallon dhe 1 banjo. nga ballkoni shikohet n... 08/04/2020 11:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

45,000 Euro Shitet Apt 1+1+Bllk (67 m2) Rr. 5 MAJI(Concord Center) ASHENSOR - Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon (66 m2) - Rr. 5 Maji (Comcord Center) Pjeserisht i Mobilu

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar shume mire me planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoiozlim | hidroizolim... 08/04/2020 11:07... Lexo detajet..

78,610 Euro Apartament 2+1 Green City Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi.
Apartamenti

Apartament 2+1 Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca green city rruga nexho konomi. apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si ban... 08/04/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,610 Euro

57,000 Euro Shitet apartament 1+1 Kati 3, 60 m² 57.000 Euro Ish Parku Autobusave(Future Home Property)Pro15253 Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Parkut te Autobusave, ne Rrugen Ndre Mjeda. I

Shitet Apartament 1+1 Kati 3, 60 M² 57.000 Euro Ish Parku Autobusave(future Home Property

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e ish parkut te autobusave, ne rrugen ndre mjeda. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 60 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit • tualet. c... 08/04/2020 11:02... Lexo detajet..

74,200 Euro Apartament 2+1, Laprake, 106 m2 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Laprakes. Informacion mbi apartamenti

Apartament 2+1, Laprake, 106 M2

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e laprakes. informacion mbi apartamentin: • kati 3 teknik • siperfaqja e apartamentit: 106 m2 •orientimi : jug-lindje. apartamenti eshte bosh dhe disponon: •salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 tual... 08/04/2020 11:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,200 Euro

118,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK  Tefta Tashko Koco  Apartamenti është i pozicionuar te Tefta Tashko Koco, në rrugën "Vllaz

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Tefta Tashko Koco

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te tefta tashko koco, në rrugën "vllazën huta". informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 112 m2 • orientimi perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është... 08/04/2020 11:01... Lexo detajet..

58,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 70.5 m² , Rruga e Dibrës  Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Dibrës, afër Spitalit QSUT. In

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 70.5 M² , Rruga E Dibrës

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën e dibrës, afër spitalit qsut. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 63.6/70.5 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 1 dh... 08/04/2020 11:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

69,000 Euro

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fresku - Linze

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

53,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 67 m² 53.000 Euro, Rr. Kongresi Manastirit Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Kongresi Manastirit. Informacion mbi

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 67 M² 53.000 Euro, Rr. Kongresi Manastirit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga kongresi manastirit. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 67 m2 • orientimi jug-lindje. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina •... 08/04/2020 11:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

30,000 Euro OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+TRUALL NË LAGJEN AFRIM , FIER Okazion shitet apartament 2+1+ truall në lagjen Afrim , Fier . Apartamenti ësh

Okazion Shitet Apartament 2+1+truall NË Lagjen Afrim , Fier

Patos | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion shitet apartament 2+1+ truall në lagjen afrim , fier . apartamenti është 33 m² dhe trualli është 450 m² , ndodhet pranë rrugës kryesore . në pjesën e truallit mund të ndërtohet dhe një ambient biznesi . cmimi i shitjes është 3... 08/04/2020 11:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Euro

42,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 11 JANARI , FIER Shitet apartament 2+1 në lagjen 11 Janari , Fier , me një sipërfaqe 92 m² .

Shitet Apartament 2+1 NË Lagjen 11 Janari , Fier

Patos | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 në lagjen 11 janari , fier , me një sipërfaqe 92 m² . apartamenti është i organizuar në mënyrë të tillë : 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 banjo , dhe 1 ballkon . Është me çertifikatë pronësie .shitet me një çmim p... 08/04/2020 11:00... Lexo detajet..

58,200 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64.7 m² 58.200 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 64.7 M² 58.200 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.7 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 08/04/2020 10:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,200 Euro

63,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 70.3 m² 63.000 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 70.3 M² 63.000 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 70.3 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 08/04/2020 10:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

434,500 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK  (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartame

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 144.84 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 tualete ... 08/04/2020 10:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

434,500 Euro

101,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 112.3 m² 101.000 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 112.3 M² 101.000 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 112.3 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • sallon... 08/04/2020 10:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

101,000 Euro

113,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 108 m²  (Rruga 4 Deshmoret) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 4 Dëshmorët. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 108 M² (rruga 4 Deshmoret)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë b... 08/04/2020 10:41... Lexo detajet..

45,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN  Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Apollonia”, Fier. Ka një sipërfaqe prej

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen

Patos | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “apollonia”, fier. ka një sipërfaqe prej 73.2 m² dhe 10m² sipërfape e përbashkët. ndodhet në katin e 5-të . organizohet në: 1 dhomë, sallon + kuzhinë, 1banjo dhe ballkon. apartamenti shitet i pa mobil... 08/04/2020 10:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 Ish Fusha e Aviacionit  Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Shitet Apartament 1+1 Ish Fusha E Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 70 m2 kati i 2 banim. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. e pozicionuar ne nje zone lehte... 08/04/2020 10:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

77,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Myslym Shyri prane Soho Bar ne Tirane   Property ID : 4129068

Myslym Shyri prane Soho Bar, shitet Apartament 2+1, sip

Apartamente 2+1 Ne Shitje Myslym Shyri Prane Soho Bar Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4129068 myslym shyri prane soho bar, shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m², kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug. ... 08/04/2020 10:21... Lexo detajet..

55,000 Dollar Shitet Apartament 1+1 mbrapa market Viva Don Bosko Shitet okazion apartament 1+1, siperfaqe neto 75,2.Orientim Jug-perendim.
Organ

Shitet Apartament 1+1 Mbrapa Market Viva Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet okazion apartament 1+1, siperfaqe neto 75,2.orientim jug-perendim. organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon.shitet i pamobiluar! ... 08/04/2020 10:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Dollar

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 08/04/2020 10:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

165,000 Euro

Shitet, apartament 3+1, pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e ambientit: 137 m2 • pozicionuar ne katin 2. •ka 2 tualete.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

47,500 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Astir prane Oslo Bar ne Tirane (ID 4121346) Property ID : 4121346

Astir prane Oslo Bar, shitet Apartament 2+1 ne pallat t

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Astir Prane Oslo Bar Ne Tirane (id 4121346)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4121346 astir prane oslo bar, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor , tualet , ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat. shitet 47... 08/04/2020 10:05... Lexo detajet..

53,500 Euro Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super *( ME HIPOTEKE )*Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture ... 08/04/2020 10:05... Lexo detajet..

115,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje tek Liqeni i Thate, Rruga “Hamdi Sina” (ID 4121308 ) Property ID :4121308

Tek Liqeni i Thate, Rruga “Hamdi Sina”, shitet Apart

Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate, Rruga “hamdi Sina” (id 4121308 )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id :4121308 tek liqeni i thate, rruga “hamdi sina”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 103,8 m², me kontrate porosie, kati 6 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, tualet, kondicioner, ... 08/04/2020 09:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim