apartamente per shitje ne korce 

 Online 50 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

60,000 Euro
Shitet Ap 2+1 ne Misto Mame  ☑️Mundesi shume e mire INVESTIMI Shitet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire

Shitet Ap 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️mundesi shume e mire investimi shitet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne misto mame ne nje pozicion strategjik | perfekt per te jetuar ose per te lene qera ☑️ apartamenti perbehet : 🔹2 dhoma gjumi 🔹1 sall... 29/05/2020 00:12... Lexo detajet..

154,000 Euro
SHITET APARTAMENTI 3+1 TE FREDERIK SHIROKA Shitet apartamenti 3+1 te Frederik Shiroka. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te

Shitet Apartamenti 3+1 Te Frederik Shiroka

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartamenti 3+1 te frederik shiroka. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor dhe orijentim jug-lindje. organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me ambjentin e kuzhines, nje tualet. jepet i mobilua... 29/05/2020 00:12... Lexo detajet..

65,000 Euro
OKAZION TE VASIL SHANTO OKAZION PRANE VASIL SHANTO...!!!
Shitet apartament 1+1, 58m2 ne katin e 3...
A

Okazion Te Vasil Shanto

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion prane vasil shanto...!!! shitet apartament 1+1, 58m2 ne katin e 3... apartamenti nododhet perballe universitetit europian ne nje pallat te vjeter pa ashnesor, i rregulluar edhe i kompletuar totalisht shum shum mire ne menyr bashkohore...!!!... 29/05/2020 00:12... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet Apartament 2+1 sa kalon Spitalet QSUT Zona/Rruga : Aleksander Moisiu

Shitet Apartament 2+1 me sip,68m ne katin e 3

Shitet Apartament 2+1 Sa Kalon Spitalet Qsut

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zona/rruga : aleksander moisiu shitet apartament 2+1 me sip,68m ne katin e 3 ne nje pallat 5 katesh egzistues me tulla te kuqe dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti ka nje organizim te mire dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi ... 29/05/2020 00:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

35,000 Euro Shitet hyrje 1+1 Mali Robit  Shitet hyrje plazhi, 1+1 
📐Siperfaqja  70 m2, me nje ballkon te bollshem, e

Shitet Hyrje 1+1 Mali Robit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet hyrje plazhi, 1+1 📐siperfaqja 70 m2, me nje ballkon te bollshem, e mobiluar, e kompletuar per banim familjar, e paisur me kndicioner, kati 2 🏡ndodhet tek "mali i robit", "kompleksi kaltersia", rreth 200 ml nga deti ne qender te "... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

80,000 Euro Super apartament per shitje tek Pallati me Shigjeta Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 104m2 kati i 8 pallat i ri.
Apartamenti ka

Super Apartament Per Shitje Tek Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 104m2 kati i 8 pallat i ri. apartamenti ka pozicion lindje perendim, ka kubrature te rregullt. super cmim... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

83,990 Euro Aparament 2+1 ne shitje zona prane Rezidences Kodres se Diellit Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 84 m2 i mobiluar ne zonen e Selites pra

Aparament 2+1 Ne Shitje Zona Prane Rezidences Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 84 m2 i mobiluar ne zonen e selites prane kodres se diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje godine te re te mire administruar. apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje me dalje ne ballkon,d... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

112,500 Euro Shitet super apartamentin mundesi investimi dhe banimi: mbrapa 9 katsheve tiran  Super Mundesi Investimi dhe Banimi 
Prane Optika Roma,Tek EMI 5,
Shitet  Apart

Shitet Super Apartamentin Mundesi Investimi Dhe Banimi: Mbrapa 9 Katsheve Tiran

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super mundesi investimi dhe banimi prane optika roma,tek emi 5, shitet apartament 2+1, pallat i ri,shume cilesor,kati 4-ert siperfaqe 75m2 1500 euro/m2 i diskutueshem mbrapa 9 katsheve total 112500 euro... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

112,500 Euro

74,990 Euro Apartament ne shitje  1+1, prane Qendres, Pazar i Ri Shitet apartamenti 1+1, ne nje zone shume te kerkuar si nje mundesi e mire per i

Apartament Ne Shitje 1+1, Prane Qendres, Pazar I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartamenti 1+1, ne nje zone shume te kerkuar si nje mundesi e mire per investim dhe banim, sic eshte zona e pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me ashensor, ka nje siperfaqe prej 64.50 m2, me nje orientim jug-lind... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

73,000 Euro

Ne kompleksin mangalem ne zonen e ali dem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis jugut dhe lindjes. hyrja e apartamentit të ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

67,000 Euro

Mundesi perfekte - okazion: apartament 2+1+ballkon (100 m2) tek fusha e aviacionit) me hipoteke te rregullt - ne pallat te ri me vend parkimi garant |... (Premium 31.12.2020)

45,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut,Shkozë.
Shitet Apartame

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e freskut,shkozë. shitet apartament 2+1 informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 89.3m • dokumentacioni: në fazë ndërtimi,pa hipotekë. or... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

29,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresk, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut,Shkozë.
Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1, Fresk, Tiranë.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e freskut,shkozë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 57.4m • • dokumentacioni: në fazë ndërtimi,pa hipotekë. organizimi : • sall... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

29,000 Euro

70,000 Euro Shitet super apartamentin 1+1 mundesi investimi dhe banimi tek:21 Dhjetoti  Shitet super apartament 1+1 
Tek nje kompleks me i ri dhe me i mir ne tiran 
T

Shitet Super Apartamentin 1+1 Mundesi Investimi Dhe Banimi Tek:21 Dhjetoti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 1+1 tek nje kompleks me i ri dhe me i mir ne tiran tek : arlis ndertin square 21 zona e 21 dhjetorit rruga e kavajës nje super mundesi investimi dhe banimi nje planimetri e rregullt dhe e shfrytzueshme dhe me pak ... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

250,000 Euro SHTEPI E BOLLSHME DHE QETE NE ZEMER TE BLLOKUT NJE RAST SHUME IDEAL PER HOSTEL, ZYRA APO KLINIKA PASI SHTEPIA NDODHET NE KATIN

Shtepi E Bollshme Dhe Qete Ne Zemer Te Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Nje rast shume ideal per hostel, zyra apo klinika pasi shtepia ndodhet ne katin e pare mbi garazhe. ndodhet ne zemer te bllokut me roje, uje dhe drita 24-ore. ndertese e forte, e re, 6-kateshe qe nuk ndjen asnje goditje termeti. eshte jo i populluar ... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

55,000 Euro SHITEN APARTAMENTE KLERINGU TE OXHAKU PALLATI ESHTE NE NDERTIM NE FAZEN PERFUNDIMTARE.
APARTAMENTET JANE 1+1 DHE 2+1

Shiten Apartamente Kleringu Te Oxhaku

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pallati eshte ne ndertim ne fazen perfundimtare. apartamentet jane 1+1 dhe 2+1 ne kate te ndryshme. cmimi okazion 850 e/m2... 28/05/2020 23:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

195,000 Euro Super Okazion ne bllok te sheshi wilson OKAZION Shitet apartamenti te sheshi wilson. Apt 160 m2 neto (pa shkallet e kori

Super Okazion Ne Bllok Te Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion shitet apartamenti te sheshi wilson. apt 160 m2 neto (pa shkallet e koridoret),me hipoteke, me ashensor, kati 6, organizuar ne ambjent ndenje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe nje studio, 2 tualete me dritare, koridor,ballkon dhe depo. cmimi 195... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

125,000 Euro Super Okazion te medresesa mundesi Kleringu  Shitet apartament te medreseja 2+1+2 130 m2 neto, 1 km larg qendres, apartamenti

Super Okazion Te Medresesa Mundesi Kleringu

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament te medreseja 2+1+2 130 m2 neto, 1 km larg qendres, apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar, ka planimetri super dhe kubatur te rregullt, pallat i ri me ashensor kati i 7/ total 9. cmimi 125.000€ , mundesi kleringu makine app dick... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

105,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2 tualete,njera me dritare natyrale,me sip,111m ne katin e

Shitet Apartament 2+1+2 Te Farmacia 10

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete,njera me dritare natyrale,me sip,111m ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri 8 katesh me ashensore dhe shume cilesore.pallat i vitit 2020 i sapo perfunduar me cilesi maximale.apartament ka nje planimetri te rregullt dh... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

135,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI PANORAMA Apartamenti eshte 2+1 ndodhet ne nje nga konllekset me cilesore ne Tr.

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Panorama

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte 2+1 ndodhet ne nje nga konllekset me cilesore ne tr.... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

220,000 Euro Shitet Vile Private Sauk  🏡Shitet vile private 
Siperfaqe ndertimi 313 m2 , 
Siperfaqe trualli 475 m2

Shitet Vile Private Sauk

Sauk | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
313.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

🏡shitet vile private siperfaqe ndertimi 313 m2 , siperfaqe trualli 475 m2, e mbjelle me peme te ndryshme, uje 24h, instalim nga ujesjellsi dhe nga pus privat. ndodhet ne vend te qete dhe ne ajer te paster. 📍adresa sauk pra... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

56,650 Euro Shes 2+1 Shitet shtepi 2+1 ne ysberisht perball KMY...sip 103 m. Me dy banjo(njera me dri

Shes 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet shtepi 2+1 ne ysberisht perball kmy...sip 103 m. me dy banjo(njera me dritare)..ne proces hipotekimi(pa hipoteke)..cmimi 550 euro /per meter(i padiskutueshem)...i pamobiluar... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,650 Euro

80,000 Euro te oxhaku shiten apartamente kleringu  pallatet jane pjese e nje kompleksi ne ndertim. apartamentet jane 1+1 dhe 2+1 si

Te Oxhaku Shiten Apartamente Kleringu

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pallatet jane pjese e nje kompleksi ne ndertim. apartamentet jane 1+1 dhe 2+1 siperfaqe te ndryshme. cmimi 850 euro/m2. per me teper info ju lutem na kontaktoni... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

75,000 Euro ne shitje apartament 2+1 te kopshti botanik(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit botanik, ne katin 5 banim pallat i ri me

Ne Shitje Apartament 2+1 Te Kopshti Botanik(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit botanik, ne katin 5 banim pallat i ri me rifinitura teper cilesore, me ashensor deri ne parking dhe i mireadministruar. perbehet nga 1 holl ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartame... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

75,000 Euro 2+1 me hipoteke te kodra diellit Apartamenti ndodhe te kodra dellit, me pamje nga botaniku. Eshte 2+1 me 1 tualet

2+1 Me Hipoteke Te Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhe te kodra dellit, me pamje nga botaniku. eshte 2+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon te madh. egziston edhe mundesia per ti bere modifikime ose ndryshime sepse ka hapesire. me hipoteke. ... 28/05/2020 23:39... Lexo detajet..

75,456 Euro 1+1 Ne Himare (100 M dhe me Pamje nga Deti) PALLATI ME CLESOR NE HIMARE Shitet Apartament 1+1+ Ballkon Ne Himare - Ndertim Bashkohore | Cdo Komoditet Pe

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare (136.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: - salloni + kuzhine - dhome gjumi - tualet - ballkon sip. banimi: 54 m2 sip. totale: 62 m2 ... 28/05/2020 22:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

300,000 Euro Shitet super apartament tek RTSH Apartamentin ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes! Organizohet nga

Shitet Super Apartament Tek Rtsh

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamentin ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes! organizohet nga nje siperfaqe pre 112 m2 ne 2+1 + 2 tualete, ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me punime shume cilesore dhe me pamje fantastike . e arreduar totalisht ne gjendj... 28/05/2020 22:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim