*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!

apartamente shitje ne kombinat tirane  

 Online 137 lexues | 5 njoftime ne pritje
  • Opsione
  • Online 137 lexues | 5 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

63,000 Euro Shitet Apartament 2+1,91 m2,63.000 Eur(Tregu industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi.

Siperfaqja totale eshte 91 m

Shitet Apartament 2+1,91 M2,63.000 Eur(tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.06.2019 (11:22): Shitet apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 ballkon. cmimi: 63.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ...

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

34,500 Euro Shitet Apartament cilesor 2+1 ,99 m2,34.500 Eur (KAMEZ) Shitet apartament cilesor, siperfaqja totale 99 m2, ndodhet ne katin 8. 

Perb

Shitet Apartament Cilesor 2+1 ,99 M2,34.500 Eur (kamez)

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.06.2019 (11:21): Shitet apartament cilesor, siperfaqja totale 99 m2, ndodhet ne katin 8. perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo dhe tualet. orientim veri-perendim.me ashensor. cmimi: 34.500 euro. aktualisht ne faze perfundimi! ...

Mobilimi:Bosh

34,500 Euro

127,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (11:21): Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje...

84,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115 m² 84.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, 200 m nga Fakulteti Ekon

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 115 M² 84.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (11:19): Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit, 200 m nga fakulteti ekonomik. informacion mbi apartamentin: •kati 5 banim, pallat 7-katësh • sipërfaqja e apartamentit : 115 m2 • orientimi veri-perëndim. apartamenti është bosh dhe d...

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

260,000 Euro OKAZION. VILE PER SHITJE NE SAUK Shitet vile ne Sauk!
Vila ka siperfaqe 465 truall dhe me siperfaqe ndertimi 570

Okazion. Vile Per Shitje Ne Sauk

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
571.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (11:15): Shitet vile ne sauk! vila ka siperfaqe 465 truall dhe me siperfaqe ndertimi 570 m2. eshte ne 2 kate ku secili kat organizohet ne sallon bashke kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. vila ka nje verande te madhe 100m2. vila eshte e pajisur me siste...

125,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE BLLOK Shitet apartament ne zonen e ish bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (11:15): Shitet apartament ne zonen e ish bllokut. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. apartamenti ka nje siperfaqe 94.4 m2 organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon, apartamenti d...

110,000 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Kopeshti Zoologjik Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91 m2 ne afersi te Kopeshtit Zoologjik.Aparta

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (11:15): Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91 m2 ne afersi te kopeshtit zoologjik.apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie....

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

95,000 Euro Apartament ne shitje te Liqeni i Thate, 2+1+2 vetem 95000 euro! Apartament ne shitje te Liqeni i Thate, 2+1+2 vetem 95000 euro!
Klikoni ketu pe

Apartament Ne Shitje Te Liqeni I Thate, 2+1+2 Vetem 95000 Euro!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (11:15): Apartament ne shitje te liqeni i thate, 2+1+2 vetem 95000 euro! klikoni ketu per me shume informacion: [urlcode]https://homeland.al/property/apartament-rruga-peti/[/urlcode]...

93,000 Euro APARTAMENT 3+1 NE SHITJE Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 136 m2 dhe 126 m2 verande dhe eshte i

Apartament 3+1 Ne Shitje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.60 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
262.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.06.2019 (11:15): Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 136 m2 dhe 126 m2 verande dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, dhe 2 tualete. ndodhet ne katin e 6 banimi me ashensor.vendodhja ,pamja dhe qetesia e bejne kete apartament teper komode....

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

250,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

86,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament Fantastik 1+1 Ne Zemer Te Tiranes!

Shitet Apartament Fantastik 1+1 Ne Zemer Te Tiranes!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti ka nje stil shume te veçante arkitekturor dhe strukturor, me pozicionim mjaft strategjik, pas prokurorise te ... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro id:80344 - 1+1 tek Spitali Amerikan 2 (Rr. e Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

44,000 Euro id:56287 - 1+1 ne Ali Dem (Big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim dhe pajisje te reja| Kondicioner

Shitet apartament 1 + 1 (54 m2) ne ali dem (big market) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake ... (Premium 31.12.2019)

81,700 Euro Shitet 1+1 prane 21 Dhjetorit Shitet apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit, mbrapa Hotel Mondialit.
Siperfaqja to

Shitet 1+1 Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.06.2019 (11:15): Shitet apartament 1+1 prane 21 dhjetorit, mbrapa hotel mondialit. siperfaqja totale eshte 68.1m2. ndodhet ne katin e pare. cmimi 1200e/m2 dhe eshte i diskutueshem. kontaktoni ne 0699947554. jeni te mirepritur....

52,000 Euro Apartament ne shitje tek Rruga Ferit Xhajko! Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi, rruga Ferit Xhajko. Apartamenti

Apartament Ne Shitje Tek Rruga Ferit Xhajko!

Tjeter zone | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.06.2019 (11:15): Shitet apartament 1+1 tek ish restorant durresi, rruga ferit xhajko. apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri, me ashensor. ka siperfaqe 57.8 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. zona ne te cil...

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

46,500 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti eshte konvertuar nga nje 2+

Apartament 1+1 Ne Shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (11:15): Shitet apartament 1+1 ne zonen e freskut.apartamenti eshte konvertuar nga nje 2+1 ne 1+1, i sapo rikonstruktuar.instalime hidraulike dhe elektrike te reja si dhe eshte shtruar me parket .hipoteka ne proces ( del rreth pas nje muaji )...

Mobilimi:Bosh

46,500 Euro

130,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (11:11): Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho...

88,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyri Super apartament per shitje ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne Rrugen Mysl

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:52): Super apartament per shitje ne nje nga zonat me te mira ne tirane ne rrugen myslym shyri apartamenti ka nja siperfqe 74 me i organizuar ne dhome ndenje dhe guzhine te perbashket , dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare, ballkon me pamje nga rrug...

240,000 Euro Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, shitet apartament 3+1, ID 4121068 Property ID :4121068

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, shitet apartament

Rruga E Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1, Id 4121068

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
196.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.06.2019 (10:52): Property id :4121068 rruga e kavajes, kompleksi delijorgji, shitet apartament 3+1, me hipoteke, siperfaqe 196 m2, kati i 9, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, punime extra dhe shume cilesore, guzhina me vehte, 3 tualete, 2 bal...

95,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Unaza ish Restorant Durresi(ID 4121245 ) Property ID : 4121245

Unaza, Rruga Ferit Xhajko, prane ish Restorant Durresi,

Apartamente 2+1 Ne Shitje Unaza Ish Restorant Durresi(id 4121245 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (10:51): Property id : 4121245 unaza, rruga ferit xhajko, prane ish restorant durresi, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 109 m² (102 m²) me hipoteke, kati i 4 me ashensore, 2 tualete, ballkon, koridor, or...

43,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne  rrugen Ali demi(ID 4119033) Property ID : 4119033

Ali Demi, perballe shkolles Kushtrimi Lirise, shitet Ap

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Ali Demi(id 4119033)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:51): Property id : 4119033 ali demi, perballe shkolles kushtrimi lirise, shitet apartament 1+1, siperfaqe 56 m², bosh, kati 2 , tualet, ballkon, orientim me diell. shitet 43.000 euro www.dreamalbania.al...

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

122,100 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Don Bosko prane Vizion + ne Tirane (ID 4121227 ) Property ID : 4121227
Don Bosko, prane Kompleksit Vizion +, shitet apartament 2

Apartamente 2+1 Ne Shitje Don Bosko Prane Vizion + Ne Tirane (id 4121227 )

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.06.2019 (10:51): Property id : 4121227 don bosko, prane kompleksit vizion +, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, me kundrabufe, siperfaqe 111 m² (98 m²) me hipoteke, kati i 6 me ashensore, 2 tualete, njeri me dritare, 2 ballkone, orientim lindje-jug-peren...

Mobilimi:Bosh

122,100 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

64,000 Euro id:104558 - Mundesi investimi 1+1 100% i Ri dhe Modern (Shk. e Baletit- 7 xhuxhat) Parket | Ashensor

Mundesi Investimi 1+1 100% I Ri Dhe Modern (shk. E Baletit- 7 Xhuxhat) Parket | Ashensor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super mundesi: shitet apartament 1 + 1 i pabanuar me pare (50 m2) tek shkolla e baletit (rr. petro nini luarasi) zone e preferuar me mundesi parkimi |... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro id:86672 -  2+1+2 ballkone (QENDER- Rr. e Barrikadave) (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro id:29408 - Okazion: 2+1+2wc gjigand (112 m2- Rr. Dritan Hoxha) tek F. aviacionit rr. Kryesore - Pallat i Ri me Ashensor | Parket | Pamje Panoramike

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

155,000 Euro Shitet apartament 3+1 prane 21 Dhjetorit 155'000 Euro! Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, prane 21 Dhjetorit 155'000

Shitet Apartament 3+1 Prane 21 Dhjetorit 155'000 Euro!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:48): Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen frosina plaku, prane 21 dhjetorit 155'000 euro! vendodhja eshte e shumekerkuar pasi zona ofron gjtihe facilitetet dhe ka afersi me te gjitha sherbimet e nevojshme, si dhe aksesi te shpejte ne unaze. apartamenti ndod...

115,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar! Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate.
Apartamenti eshte pjese e nje komple

Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Mobiluar!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:47): Shitet apartament 2+1+2 te liqeni i thate. apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial ne zonen e liqenit te thate te ndertuar vitet e fundit, ku panorama qe te ofron,qetesia dhe komforti jane ne menyre te natyreshme pjese e jeteses ne kete ...

155,000 Euro Apartament ne shitje 2+1+2 ne qender te Tiranes! Ne qender te Tiranes shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 16 te nje nderti

Apartament Ne Shitje 2+1+2 Ne Qender Te Tiranes!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
16 Kati

18.06.2019 (10:47): Ne qender te tiranes shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 16 te nje ndertimi te ri tek 9-kateshet. apartamenti ka siperfaqe 115.03 neto m2 te organizuar ne soxhorno me hapesire te bollshme, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkoe te cilet te ...

Mobilimi:Bosh

155,000 Euro

75,000 Euro Apartament ne shitje ne Tirane, ne Don Bosko. Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, prane kishes Katolike. Apartamenti ndodhet n

Apartament Ne Shitje Ne Tirane, Ne Don Bosko.

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.06.2019 (10:44): Shitet apartament 2+1 ne don bosko, prane kishes katolike. apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te mireadministruar, te ndertuar vitet e fundit, me rifinitura shume cilesore. ka nje siperfaqe prej 86 m2, me nje planimetri shume te rre...

162,000 Euro id:120592 - Apartament 2+1 ne Shitje afer Bllokut, cilesor dhe i mobiluar

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Afer bllokut dhe stadiumit dinamo shitet apartament 2+1, 97 m2 neto (108 te pergjithshme) kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje, per... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro id:123535 - Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

45,000 Euro id:88987 - Shitet shtepi ne Sarande

Shitet Shtepi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi ne sarande lagna n4,afer supermarket alfa,50 m larg detitit,tek hotel apolloni.shtepia eshte rreth 70 mq e mobiluar pallati eshte i sapo... (Premium 19.06.2019)

127,000 Euro id:62376 - Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,127.000 Eur (Rolling Hills)

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

175,000 Euro id:112604 - Super ap 3+1+2+garazhd

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

59,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 62 m² 59000 Euro (Shkolla Partizani)

Apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla partizani.informacion mbi apartamentin:•kati 2 banim•siperfaqja e apartamentit : 62 m2•dokumentacioni... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

79,000 Euro Okazion / Apartament ne shitje prane shkolles Cajupi per vetem 767 euro per m2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundit, prane shkolles Cajupi.

Okazion / Apartament Ne Shitje Prane Shkolles Cajupi Per Vetem 767 Euro Per M2

Tjeter zone | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:44): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundit, prane shkolles cajupi. apartamenti ka nje siperfaqe neto optimale prej 103 m2 dhe nje planimetri shume te rregullt, te organizuar ne 2+1. eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem qe ben ...

50,000 Euro Shitet apartament 2+1 mbrapa Casa Italia per vetem 459 euro m2 Apartament ne shitje mbrapa Casa Italia me siperfaqe bruto 108.56 m2. 
Apartame

Shitet Apartament 2+1 Mbrapa Casa Italia Per Vetem 459 Euro M2

Zone Periferike | Tirane (4.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:44): Apartament ne shitje mbrapa casa italia me siperfaqe bruto 108.56 m2. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e peste banimi te nje god...

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

126,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Pazari i Ri Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane (ID 4121241 ) Property ID : 4121241

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, shitet apartament 2+1

Apartamente 2+1 Ne Shitje Pazari I Ri Rruga Hoxha Tahsim Ne Tirane (id 4121241 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:42): Property id : 4121241 pazari i ri, rruga hoxha tahsim, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 105 m², me hipoteke, kati i 2 me ashensore, 2 tualete, koridor, ballkon, 2 kondicioner, orientim me diell. cmimi i shitjes 105 m² x ...

Mobilimi:Bosh

126,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim