apartment 1 1 don bosko mbas polikumit per shitje

 Online 98 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 17/09/2020 23:52... Lexo detajet..

70,000 Euro

70,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek porcelani (prane tv klan) super apartament i organizuar ne menyre perfekte . apartamenti eshte i investura. ka 2 dhoma gjumi me strukture mjaft te mire, dhome ndenje te madhe dhe 2 banjo. apartamenti ka orienti... 17/09/2020 19:34... Lexo detajet..

79,000 Euro

79,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 17/09/2020 09:48... Lexo detajet..

55,000 Euro

55,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë big market. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 71m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 17/09/2020 21:05... Lexo detajet..

32,500 Euro
Shitet Apartamenti I mobiluar Okazion Shitet apartamenti ne Durres.
 Adresa Zona  Ilirija Plazh , kati 6 , pallat i n

32,500 Euro

Plepa | Durres (4.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartamenti ne durres. adresa zona ilirija plazh , kati 6 , pallat i ndertuar ne vitin 2011, me ashensor, me dy ballkone, siper 60 m2 , me hipoteke, ska pesuar asgje nga termeti mund te vini e ta verifikoni , e kompletuar me te gjitha gjer... 19/09/2020 00:26... Lexo detajet..

60,000 Euro
Penthouse Unik - 114 m2 ( Fresk ) Pallat i Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 k € Investim) i Pabanuar me Pa Super Okazion: Apartament 1+1+Verande (114 m2) (FRESKU) i Pabanuar me Pare me Mb
1+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe ndertime me standarte q1843 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1k... 18/09/2020 23:58... Lexo detajet..

80,295 Euro
💥Apartament 2+1+2 ne shitje me super çmim OKAZION ne kompleks te ri💥 ⚜️Shitet apartament 2+1+2 ne komples te ri pallati.⚜️

🔅Apartamenti

80,295 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

⚜️shitet apartament 2+1+2 ne komples te ri pallati.⚜️ 🔅apartamenti ndodhet ne katin e shtate te kompleksit . 🔅ka nje siperfaqe totale prej 101 m2. 🔅eshte i organizuar 2+1+2. 🔅i vendosur ne katin e shtate te kompleksit ofron ... 18/09/2020 23:37... Lexo detajet..

86,000 Euro Shitet2+1te kopshti botanik.(Me hipoteke) Apartamenti ndodhet te botaniku(xhamija). Kati 3 pallat i ri. Perbehet nga 1 dho

86,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet te botaniku(xhamija). kati 3 pallat i ri. perbehet nga 1 dhome e madhe ndenje/ngrenie/gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri prej tyre me dritare ) dhe 1 ballkon. sip totale 117m2. eshte e ndricuar shume mire sepse ka orientim lin... 18/09/2020 23:10... Lexo detajet..

118,000 Euro Super apartament te Zogu i Zi Apartament ne shitje te zogu i zi 2+1+2 me nje siperfaqe 115 m2. Apartementi esh

118,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament ne shitje te zogu i zi 2+1+2 me nje siperfaqe 115 m2. apartementi eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. ne katin e 7. cmimi 118.000€ e diskutueshme... 18/09/2020 23:10... Lexo detajet..

120,000 Euro Shitet Apartament 3+1,113 m2,120000 euro,Komuna e Parisit!  Shitet Apartament 3+1,113 m2,120000 euro,Komuna e Parisit! Apartamenti ndopdhet

120,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Shitet apartament 3+1,113 m2,120000 euro,komuna e parisit! apartamenti ndopdhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor,nje sallon ... 18/09/2020 22:56... Lexo detajet..

300,000 Euro ⚜️OKAZION/ Super Duplex ne shitje⚜️ 📌Shitet Duplex 

❗Keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te Tiranes?

300,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
174 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxitoni ta beni tuajen! 📎me nje siperfaqe prej 174 m2 e organizaur ne dy kate ofrohet nje ambient t... 18/09/2020 22:55... Lexo detajet..

99,000 Euro SHITET APARTAMENTI 2+1+2  Shitet apartamenti 2+1+2 perball me kompleksin "Delijorgji". Apartamen

99,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartamenti 2+1+2 perball me kompleksin "delijorgji". apartamenti ka nje siperfaqe totale 111 m2 dhe pozicionohet ne katin 6 te nje pallati te ri te sapo perfunduar. organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, ... 18/09/2020 22:50... Lexo detajet..

125,000 Euro Apartament ne shitje 3+1 tek Selvia per 125'000 euro! Apartament ne shitje 3+1 tek Selvia per 125'000 euro!
Apartamenti ka nje p

125,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament ne shitje 3+1 tek selvia per 125'000 euro! apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje, nje sallon ngrenie te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori shperndares dhe dy ballk... 18/09/2020 22:43... Lexo detajet..

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 5 banim (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane (... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes (spitali gjerman) vendodhje nga me te mirat ne tirane | tavan i larte, jep ndjenjen e nje ... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

74,000 Euro

Super Cmim ,apartament 1+1 Ne Shitje Prane Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e bllokut ,ne rrugen sami frasheri .nje nga zonat elitare te qytetit te tiranes ,shum prane liqenit artificial . apa... (Premium 24.09.2020)

107,500 Euro Ap. Gjigand 3+1+2WC 130m2 NETO pa shkalle* (Super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. e Kosovareve) i Kompletuar  Shitet Apartament Gjigand 3+1+2wc Ne Shitje (130m2 Neto Te Brendshme) Ne Kat Te

107,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.38 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 5 banim (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis st. dinamo dhe rruges se kosovareve) - ndodhet ++++ ka dhe tarace 130 m2 siper te perdorshme ... 18/09/2020 22:41... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1 me Hipoteke,Unaza e Re Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

80,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamentin: • kati i 8(jo i fundit) • sipërfaqja e apartamentit 106m2. apartamenti disponon: • sall... 18/09/2020 22:10... Lexo detajet..

89,000 Euro OKAZION.SHITET 2+1 DHE 1 POST PARKIMI TE PERFSHIRE NE CMIM NE DON BOSKO Apartamenti ndodhet ne zonen e Don Boskos, pas Vizion Plus. Disponon ambjent nde
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e don boskos, pas vizion plus. disponon ambjent ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni dhe nje post parkimi ne katin -1. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndodhet ne kati e 6 banim.apartamenti ka kubat... 18/09/2020 22:09... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO, TIRANË 94 m2 Shitet apartament 2+1 në Don Bosko, Tiranë. Ka një sipërfaqe prej 94 m² e o
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 në don bosko, tiranë. ka një sipërfaqe prej 94 m² e organizuar në: 2 dhoma, kuzhinë, ballkon dhe banjo. ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor dhe punime cilësore, në një lagje të qetë dhe të ... 18/09/2020 22:07... Lexo detajet..

90,000 Euro Shitet, ID 4121067, Apartament 2+1, Don Bosko Property ID :4121067

Don Bosko, nga fillimi afer Lavazhit, shitet apartament

90,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id :4121067 don bosko, nga fillimi afer lavazhit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, sipefaqe 103 m² ne total, shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 6 me ashensor, dhomat me parket, punime ekstra, 3 kondicioner, tualet, ball... 18/09/2020 22:06... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Prestigje ose gjykata larte! Shitet apartament 2+1 prane Gjykatës se larte. Apartamenti ka nje siperfaqe 108

125,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 prane gjykatës se larte. apartamenti ka nje siperfaqe 108 m2,dhe ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe me nje planimetri te rregullt dhe me orientim jug .organizohet ne sallon dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe 2 ballkone.n... 18/09/2020 21:55... Lexo detajet..

35,000 Euro Shitet,Garsoniere,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA17554) Disponojmë Garsionere për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonë

35,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë garsionere për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 59m2. apartamenti disponon: • sallonin e nde... 18/09/2020 21:51... Lexo detajet..

39,000 Euro Okazion Apartament 1+1ne shitje ne  Misto Mame  Okazion Per Investim
Shitet Apartament 1+1 ne Misto Mame
Ka nje sierfaqe prej

39,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Okazion per investim shitet apartament 1+1 ne misto mame ka nje sierfaqe prej 65m2 kati i 1 banim ne nje pallat te ri me hipoteke momentalisht e leshuar me qera me nje kontrate 3 vjecare me shumen 20.000 leke ne muaj per me shum informacion ... 18/09/2020 21:46... Lexo detajet..

51,500 Euro Shitet,SUPER Apartament 1+1,Unaza e Re Disponojme Apartament 1+1 per shitje.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen

51,500 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Disponojme apartament 1+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • siperfaqja e apartamentit 68m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjen... 18/09/2020 21:33... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezueshme.apartamenti ka orjentim lindje ... (Premium 24.11.2020)

135,000 Euro

[size=25][/size]shitet apartamenti unik 2+1, 115m2 ( komuna e parisit - perballe kika 2) - me planimetri dhe orientim perfekt) - e investuar deri ne d... (Premium 18.12.2020)

43,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Komisariati nr.4 Shitet Apartament 1+1 me sip,54m te brendshme pa hapesira te perbashketa,ne kati

43,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1 me sip,54m te brendshme pa hapesira te perbashketa,ne katin e 2 ne nje pallat egzistues parafabrikat dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti eshte i mirorganizuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore,perbehet ng... 18/09/2020 21:24... Lexo detajet..

41,000 Euro Shitet Apartament 1+1 ne Fresk Shitet Apartament 1+1 me sip,60m ne katin e 4 banim ne nje pallat te ri 6 katesh

41,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (118.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1 me sip,60m ne katin e 4 banim ne nje pallat te ri 6 katesh me ashensore dhe teper cilesore.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe pamje te lire,orientimi e ka jug perendim.ndodhet mbrapa restorant freskut afer ana market. ... 18/09/2020 21:23... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Varri Bamit    Zona/Rruga : Xhanfize Keko,Varri Bamit

Shitet Apartament 1+1 me sip,54m ne ka

43,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Zona/rruga : xhanfize keko,varri bamit shitet apartament 1+1 me sip,54m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh parafabrikat,por i veshur me buke peshku nga jashte totalisht si pallat,per ta mbajtur te ngrohte ne dimer dhe te fresket ne vere.apartamen... 18/09/2020 21:23... Lexo detajet..

36,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 36,000 € ID: OPP+17592 Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga e Thesarit, pranë Supermark
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga e thesarit, pranë supermarket spar 2. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 63,9 m2. • kati i 1 banim. • orientim veri-lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhom... 18/09/2020 21:08... Lexo detajet..

160,000 Euro

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor ... (Premium 31.12.2020)

54,500 Euro

Shitet ap. i vecant 1+1 (garsonjere) ne pallat te vitit 2017, jashte mase cilesor, mbrapa shkolles se kuqe, afer pazarit te ri. kati 5 (4 banim) ne nj... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 1+1, Medrese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

apartamenti ndodhet tek medreseja prane farmacis nr.10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 72m2. • kati 7. organizimi : • ambient... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

80,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1 Me Hipoteke,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamen... (Premium 24.06.2021)

350,000 Euro

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2021)

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

280,000 Euro

💥shitet Apartament 3+1/blloku💥

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣shitet apartament ▪️apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 si dhe verande me nje siperfaqe prej 100m2. ▪️ndodhet ne katin e trete... (Premium 21.09.2020)

Mobilimi:Bosh

280,000 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al16568

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra) FUTURE HOME - Integrity
2+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. organizi... (Premium 27.09.2020)

300,000 Euro

⚜️okazion/ Super Duplex Ne Shitje⚜️

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
174.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxito... (Premium 04.10.2020)

80,295 Euro

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te Ri💥

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

⚜️shitet apartament 2+1+2 ne komples te ri pallati.⚜️ 🔅apartamenti ndodhet ne katin e shtate te kompleksit . 🔅ka nje siperfaqe total... (Premium 24.09.2020)

Mobilimi:Bosh

80,295 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek vala mar residenc gjiri lalzit apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. organizohet nga s... (Premium 25.09.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

37,000 Euro Shitet Apartament Garsoniere,31 m2, 37000 euro,Komuna e Parisit! Shitet Apartament Garsoniere,31 m2, 37000 euro,Komuna e Parisit!Apartamenti ndop

37,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
31 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Shitet apartament garsoniere,31 m2, 37000 euro,komuna e parisit!apartamenti ndopdhet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne n... 18/09/2020 20:39... Lexo detajet..

72,000 Euro Ne shitje Ap 2+1 ne rrugen Ali Visha mbas Amb Amerikane Ne shitje apartament mbrapa ambasades amerikane te rr. Ali Visha, kati 4, sip. 6

72,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.27 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ne shitje apartament mbrapa ambasades amerikane te rr. ali visha, kati 4, sip. 67m2 nga brenda, perbehet nga depo, korridor, 2 dhoma te medha, banjo e sapo rikonstruktuar, sallon i madh, ambient gatimi e ngrenie, ballkon. ka edhe 1 depo ne hyrje te p... 18/09/2020 20:38... Lexo detajet..

62,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 120 m² 62.000 Euro (Misto Mame) Shitet apartament 2+1 në Misto Mame. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dh

62,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 në misto mame. apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka një sipërfaqe totale 120 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e mobiluar. apartamenti është i organizuar n... 18/09/2020 20:19... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim