apartment per shitje ne tirane 

 Online 162 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

300,000 Euro
Shitet apartament luksoz 4+1, te Sheshi Wilson Shitet apartament shume i investuar ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson. Apart

300,000 Euro Shitet Apartament Luksoz 4+1, Te Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
233 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi wilson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor. apartamenti eshte i tipologjise 4+1 dhe ka siperfaqe 233 m2. apartamenti eshte i organizuar n... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

49,800 Euro
Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia OPP16706
Apartamenti ndodhet tek Casa Italia. Informacione mbi apartamentin :

49,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

83,000 Euro
Shitet,Apartament SUPER 2+1+Verandë,Unaza e Re Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

83,000 Euro Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
139 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja totale e apartamentit është 139m2 ku 40m2 është veranda. ... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,tek Vila-L. Informacion mbi Apar

83,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek vila-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni.... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

123,860 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama  OPP16670
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Panorama prane Stacionit te Trenit.

123,860 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

opp16670 apartamenti ndodhet ne kompleksin panorama prane stacionit te trenit. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 112.6 m2. • kati 4. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • b... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

37,000 Euro Lushnje, shes truall 856 m² 4,500,000 Leke (Rrapez) Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga auto

37,000 Euro Lushnje, Shes Truall 856 M² 4,500,000 Leke (rrapez)

Zone Periferike | Lushnje (55.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. shtepia ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar. cmimi i diskutueshem. cel. : 0698881623 ... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

71,500 Euro Shitet Super Apartament 2+1 prane Proper Pizza ne Astir Shitet Apartament 2+1 në zonën e Unazës së Re,pranë Proper Pizza ne Astir .

71,500 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Prane Proper Pizza Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e unazës së re,pranë proper pizza ne astir .ka sipërfaqje totale 102 m2.,apartamenti ka hapësirë të bollshme dhe të mirë organizuar.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone si dhe sallonin me a... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

83,000 Euro Apartament ne shitje 2+1,Kodra e Diellit! Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare

83,000 Euro Apartament Ne Shitje 2+1,kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare ofron mundesi facilitetesh.apartamenti karakterizohet nga hapesira te bollshme me forma te rregullta kuadratike qe e bejne me te thjeshte mobilimin e tij.orientim jug-lin... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

250,000 Euro SUPER APARTAMENT MODERN PER SHITJE NE QENDER Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Barikadave.

Apartamenti eshte i sapomobi

250,000 Euro Super Apartament Modern Per Shitje Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1 ne shitje tek rruga e barikadave. apartamenti eshte i sapomobiluar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz dhe teper komod. siperfaqja prej 127.1 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndjenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gj... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

85,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE TE KODRA E DIELLIT Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe me punime mjaft cilesore. ky apartament ka nje siperfaqe prej 100m2. organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. ne perberj... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

98,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TE BRRYLI ! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me punime mjaft ciles

98,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Te Brryli !

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me punime mjaft cilesore dhe te mirembajtur. ky apartament ka nje siperfaqe prej 110m2. organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatim... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

155,000 Euro SHITET VILE TE ALI DEMI Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 140m2, ndersa 150m2 eshte siperfaqja e trual

155,000 Euro Shitet Vile Te Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 140m2, ndersa 150m2 eshte siperfaqja e truallit ku shtrihet vila. ky ambient organizohet ne dy kate, ne katin e pare ndodhet nje sallon ndenjeje, dhe nje tualet. kati i dyte perbehet nga dy dhoma gjumi, nje ambie... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

86,000 Euro APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri Vila L, ndertim shume cilesor. Hyrja esh

86,000 Euro Apartament 2+1+ Post Parkimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri vila l, ndertim shume cilesor. hyrja eshte e organizuar dhe e rregullt, perbehet nga nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhines, dy dhomat e gjumit dhe ne tualet. disponohet dokumentac... 09/07/2020 15:51... Lexo detajet..

80,000 Euro 2+1+2 PER SHITJE NE ASTIR 2+1+2 per shitje ne Astir
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri

80,000 Euro 2+1+2 Per Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

2+1+2 per shitje ne astir apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor disponon nje siperfaqe totale prej 100m2 1 sallon ndenje me kendin e gatimit te vecuar 2 dhoma gjumi 2 tualete me ajrosje natyrale 1 ballk... 09/07/2020 15:51... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartament 1+1 Ali Demi! Apartament 1+1, me sipërfaqe 78.0 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja e apartament

60,000 Euro Apartament 1+1 Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 78.0 m2, me orientim nga veriu. hyrja e apartamentit të fton në zonën e ditës e cila ka formë krejtësisht të rregullt dhe sipërfaqe të bollshme. ambient i cili komunikon me llozhën e madhe sa dy hapa kolonash. ... 09/07/2020 15:51... Lexo detajet..

42,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek Varri i Bamit Apartament ndodhet ne katin e trete, i organizuar nga korridori qe ben shperndar

42,000 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Varri I Bamit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament ndodhet ne katin e trete, i organizuar nga korridori qe ben shperndarjen ne dhomen e gjumit dhe ne ambjentin e sallonit dhe kuzhines , tualeti dhe ballkoni. per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ! ... 09/07/2020 15:51... Lexo detajet..

550,000 Euro 3+1+2 PER SHITJE NE BLLOK, GARDA Shitet apartament 3+1 prane Gardes!
Apartamenti ka siperfaqje totale 170m2
kat

550,000 Euro 3+1+2 Per Shitje Ne Bllok, Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
170 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Shitet apartament 3+1 prane gardes! apartamenti ka siperfaqje totale 170m2 katin e 10 dhome ndenje kuzhine e vecuar 3 dhoma gjumi 2 tualete, te cilet jane me dritare nje garderobe nje depo nje ballkon orientimi i dhomes se ndenjes dhe ... 09/07/2020 15:50... Lexo detajet..

91,000 Euro APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT  Jepet apartament 2+1+2 ne shitje, me siperfaqe 88m2. Ndodhet ne rrugen Shkelqim

91,000 Euro Apartament 2+1+2 Ne Shitje, Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.05 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament 2+1+2 ne shitje, me siperfaqe 88m2. ndodhet ne rrugen shkelqim fusha ne kodren e diellit. organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon.ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te r... 09/07/2020 15:50... Lexo detajet..

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

57,000 Euro OKAZION NE ALI DEMI....AP 1+1 ...67m2..!! SUPER OKAZION NE ALIDEM....!!!
Shitet per nje cmim 57000 euro apartament 1+1 me

57,000 Euro Okazion Ne Ali Demi....ap 1+1 ...67m2..!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Super okazion ne alidem....!!! shitet per nje cmim 57000 euro apartament 1+1 me nje siperfaqe 67 m2 ne katin e 4 .!!! apartamenti ndodhet ne alidem te fushat ne nje kompleks ne ndertim, me punime shume cilesore..!! vetem per klientet qe njofin kom... 09/07/2020 15:50... Lexo detajet..

67,300 Euro Shitet Apartament 1+1, Ali Demi, 67300 euro Apartamenti ndodhet prane fushes Ali Demi ne nje nder komplekset me cilesore ne

67,300 Euro Shitet Apartament 1+1, Ali Demi, 67300 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet prane fushes ali demi ne nje nder komplekset me cilesore ne zone te ndertuar se fundmi. apartamenti eshte bosh dhe disponon 1 dhome gjumi,1 tualet,1 sallon dhe koridor shperndares qe ben te mundur lidhjen e ambjenteve me njera tje... 09/07/2020 15:26... Lexo detajet..

164,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Shkolla e Baletit, 127 m2, 164000 euro Apartamenti ndodhet prane Shkolles se Baletit ne afersi te Xhamise se Tabakeve.

164,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Shkolla E Baletit, 127 M2, 164000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet prane shkolles se baletit ne afersi te xhamise se tabakeve. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. disponon salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor. apartam... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Perballe Ministrise se Jashtme, 50000 Euro, 52 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, ngjitur me Ministri

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Perballe Ministrise Se Jashtme, 50000 Euro, 52 M2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar te bulevardi bajram curri, ngjitur me ministrinë e shëndetësisë, perballe me ministrine e jashtme. apartamenti ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe prej 52 m2, i investuar dhe me dokumentacion te rregullt hipot... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

69,002 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK RrUGA PETI Apartament 1+1 per shitje tek rruga peti .Ne nje kompleks te ri i ndertuar 5 vit

69,002 Euro Apartament 1+1 Per Shitje Tek Rruga Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 per shitje tek rruga peti .ne nje kompleks te ri i ndertuar 5 vitet e fundit. apartamenti disponon hipoteeke. kati i 2. me siperfaqe prej 72m2. per me shum info kontakt ne nr e tel ose ne whatsapp... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

57,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 52 m² 57.000 Euro (Selvia) Shitet apartament tek Rruga e Dibres 1+1. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri

57,000 Euro Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 52 M² 57.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament tek rruga e dibres 1+1. apartamenti eshte ne nje pallat te ri i cili eshte ne ndertim e siper. faza e ndetimit eshte ne katin e pare karabina. ka nje afat perfundimi ne fund te korrikut 2021. ndodhet shume afer qendres, ose me sakte... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

124,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ,KOMPLEKSI MAGNET Ne shitje apartament 2+1, ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane . Hyrja ka

124,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje ,kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne shitje apartament 2+1, ne nje nga komplekset me te mira ne tirane . hyrja ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte e strukturuar nga 2 dhoma gjumi + sallon ndenje/ambient gatimi + ballkon + tualet. hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe shum... 09/07/2020 15:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim