banes ne shkoder 1 1 ne shitje afer kishes te madhe  14276 Njoftime

 Online 206 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
170,000 Euro

Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 Tek Rtsh, Vetem 1400 Euro/m2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te kerkuar te qytetit te tiranes prane rtsh shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat... (Premium 16.05.2020)

55,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,ne yzberisht. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • siperfa... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

127,000 Euro

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

48,000 Euro Apartament tek casa Italia Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje dhe

Apartament Tek Casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.04.2019 (17:26): Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje dhe ambient gatimi,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri dhe te mireadministruar...

700,000 Euro Shitet apartament 1+1 ndodhet ne Bllok. 
Shitet apartament 1+1 ndodhet ne Bllok.
Pozicion Fantastik, nje nga vendet me

Shitet Apartament 1+1 Ndodhet Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.04.2019 (17:21): shitet apartament 1+1 ndodhet ne bllok. pozicion fantastik, nje nga vendet me te mira ne bllok ka nje siperfaqe prej 70 m2, rreth 270 m2 te shfrytezueshme ndodhet ne katin e pare pallat 3 katesh, me hipoteke ka nje siperfaqe oborri te perbashk...

Mobilimi:Bosh

700,000 Euro

350,000 Euro Shitet Vile Petrele Ne zonen me te preferuar prane Tiranes per jetese komode, mes gjelberimit dhe na

Shitet Vile Petrele

Zone Periferike | Tirane (8.55 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.04.2019 (17:21): Ne zonen me te preferuar prane tiranes per jetese komode, mes gjelberimit dhe natyres, shitet vile luksoze 3 kateshe ne nje kompleks banesash ne petrele me siperfaqe totale 262.5 m2 ndertim dhe 33 m2 veranda. per me shume informacion apo nje vizite ...

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

190,000 Euro Te Komuna E Parisit Shitet Super Apartament ! Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartament

Te Komuna E Parisit Shitet Super Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.04.2019 (17:21): Ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes shitet apartament 3+1+2. apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperfaqe te bollshme, 1 dhoma matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe dhome tharjeje.apartamenti nd...

161,000 Euro SHITET APARTAMENT 4+2 RRUGA FADIL RADA, TIRANË Shitet apartament 4+2 rruga Fadil Rada, Tiranë. Apartamenti ka sipërfaqe 140 m

Shitet Apartament 4+2 Rruga Fadil Rada, TiranË

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.65 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.04.2019 (17:21): Shitet apartament 4+2 rruga fadil rada, tiranë. apartamenti ka sipërfaqe 140 m² dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualet, ballkon, korridor. apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e dytë, në një zonë ...

150,000 Euro Apartament 2+1 per shitje  Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit me nje siperfaqe prej 118m2 i o

Apartament 2+1 Per Shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.04.2019 (17:21): Shitet super apartament 2+1 tek komuna e parisit me nje siperfaqe prej 118m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi ,nje tualet ,nje korridor dhe dy ballkone.ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministr...

108,322 Euro Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko! Ne Don Bosko ne nje nga komplekset me te mira Fiore di Bosco me punime te cilesi

Shitet Apartament 3+1 Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.04.2019 (17:21): Ne don bosko ne nje nga komplekset me te mira fiore di bosco me punime te cilesise se larte shitet apartament me siperfaqe 132.1 m2. ka planimetri 3+1 me hapesira te bollshme dhe shume funksionale. apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe eshte i organ...

Mobilimi:Bosh

108,322 Euro

95,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te Marteniteti i Ri Apartament 2+1 per shitje te Bulevardi Zhan Dark,perball maternitetit te ri
Ka

Apartament 2+1 Per Shitje Te Marteniteti I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.04.2019 (17:21): Apartament 2+1 per shitje te bulevardi zhan dark,perball maternitetit te ri ka nje siperfaqe prej 105 m2 organizuar ne nje sallon te bollshem,dy dhoma gjumi,dy tualete,nje koridor dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te m...

94,000 Euro Ne Rrugen Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Siperfaqe Te Madhe !! Prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza shitet apartament 2+1+2 me siperfa

Ne Rrugen Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Siperfaqe Te Madhe !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.04.2019 (17:21): Prane qendres se tiranes, ne rrugen mine peza shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe . ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te vitit 2005, me akses ne rrugen e durresit dhe ne unaze. apartamenti organizohet ne sallon bashke me kuzhinen, d...

90,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges don bosko. apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe ndodeht ne katin e 4 banim te nje pallati te ri ndertuar vitet ... (Premium 14.03.2020)

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

91,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Garden Residence Turdiu Disponojme apartament 2 +1 ne rezidencen "Garden Residence Turdiu".Kjo

Shitet,apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.04.2019 (17:21): Disponojme apartament 2 +1 ne rezidencen "garden residence turdiu".kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga durresit dhe 21 dhjetori. e shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimal...

Mobilimi:Bosh

91,000 Euro

67,000 Euro SHITET 1+1 TEK VIZION PLUS NE DON BOSKO! Shitet apartament ne Don Bosko tek vizion plus!
Sip totale 76.8 m2 dhe neto 68.

Shitet 1+1 Tek Vizion Plus Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.04.2019 (17:21): Shitet apartament ne don bosko tek vizion plus! sip totale 76.8 m2 dhe neto 68.8 m2. me hipoteke!...

51,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 58m, ne Kryqezim te 21-Dhjetorit. 
Apartamen

Shitet Apartament 1+1 Te 21-dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.04.2019 (17:21): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58m, ne kryqezim te 21-dhjetorit. apartament ekzistues, kati i 3, i rikonstruktuar, punime cilesore, i mobiluar, orientim lindje-perendim. 1 dhome gjumi, hapsire ndenje, hapsire gatimi dhe ngrenie, 1 tualet dhe ba...

240,000 Euro SUPER APARTAMENT NE BLLOKE PER SHITJE 3+1+VERANDE Apartamenti me siperfaqe totale 136 m2 e siperfaqe neto 124 m2 ndodhet ne katin

Super Apartament Ne Blloke Per Shitje 3+1+verande

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.04.2019 (17:16): Apartamenti me siperfaqe totale 136 m2 e siperfaqe neto 124 m2 ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri 8-katesh ne rr.nikolla tupe ne zemer te bllokut 240,000 € . tipologjia e brendshme perbehet nga dhoma e ndenjes i vecuar ambienti i gati...

125,000 Euro Shitet super Apartament 2+1 me verande dhe pamje te mrekullueshme!!! Shitet super Apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje

Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Pamje Te Mrekullueshme!!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.04.2019 (17:16): Shitet super apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga dajti, liqeni i tiranes dhe kodrat e liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor ne nje zone te investuar mire dhe me ...

82,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI Mbrapa Hotel Mondial. Apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pa

Shitet Super Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.04.2019 (17:16): Mbrapa hotel mondial. apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pallat ekzistues, kati 6. pronari i ka bere totalisht punimet nga e para: totalisht i izoluar, panele diellore, pompe uji me vete, dopio xham, parket, kondicioner ne cdo ha...

79,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 tek Kompleksi Fiori di Bosko! OKAZION!!Apartament ne shitje 2+1 tek Kompleksi Fiori di Bosko per vetem 820€/

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Kompleksi Fiori Di Bosko!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.04.2019 (17:16): Okazion!!apartament ne shitje 2+1 tek kompleksi fiori di bosko per vetem 820€/m2! i konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, shtepiza qe mund te zgjidhni ne secilen prej tyre, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo an...

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

53,600 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 BUZE RRUGE, ASTIR Shitet super apartament 1+1 , Unaza e re, buze rruge. Eshte dizenjuar me arkitek

Shitet Super Apartament 1+1 Buze Rruge, Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.04.2019 (17:16): Shitet super apartament 1+1 , unaza e re, buze rruge. eshte dizenjuar me arkitekt, dopio xham, ndricimi led bazuar mobilimit te propozuar, totalisht i izoluar. apartamenti ka nje sip prej 67m2 ne total dhe sip e brendshme 58.38 m2 . ndodhet ne katin ...

48,800 Euro Ne Porcelan,Prane Tv Klan Shitet Apartament 1+1.
Hyrje shume mire e organizuar.
75 m2.Pallat i Ri,ashens

Ne Porcelan,prane Tv Klan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

26.04.2019 (17:08): Shitet apartament 1+1. hyrje shume mire e organizuar. 75 m2.pallat i ri,ashensor. kati 9. koridor i gjere ,i cili lidh dhomat. tualet me dritare. orientimi jug lindje,pamje fantastike. cmim okazion! 650 euro/m2....

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

121,000 Euro id:104558 - Shitet SUPER Apt, Pamje Spektakolare (126 m2) 2+1+2Wc+Garderobe+Depo (Kodra e Diellit 2)

Shitet Super Apt, Pamje Spektakolare (126 M2) 2+1+2wc+garderobe+depo (kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament me pamje spektakolare | 126 m2 | 2+1+2wc+ garderobe+ depo | rezidenca kodra e diellit 2 | ndertim super cilesor | vendodhje pe... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro Kinostudio,Okazion! Shitet Apartment 3+1. Pallat I ri.
Hapsire 128 m2.
Kati 7.
Orientimi JugPeren

Kinostudio,okazion!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.04.2019 (17:08): Shitet apartment 3+1. pallat i ri. hapsire 128 m2. kati 7. orientimi jugperendim. pamje fantastike. jane te instaluara panelet diellore apartamenti eshte shume prane: ·st autobusit ·Çerdhes 42 , 200 m ·kopeshtit 55, 50 m ·shkolles...

165,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 165.000 Euro (Rruga e Kavajës) Disponojmë apartament në Rrugën e Kavajës.Apartamenti ndodhet në katin e 4

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M² 165.000 Euro (rruga E Kavajës)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.04.2019 (16:52): Disponojmë apartament në rrugën e kavajës.apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe ka një sipërfaqe prej 100m2.apartameti është totalisht i investuar, i shtruar me parket, ka kubature shumë të rregullt. orientim jug-perendim dhe organiz...

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

155,000 Euro  Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 210 m² 155.000 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti ndodhet tek rruga “Ndre Mjeda” ne afersi te 21 Dhjetorit Apartam

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 210 M² 155.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.04.2019 (16:51): Apartamenti ndodhet tek rruga “ndre mjeda” ne afersi te 21 dhjetorit apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim te nje pallati te ri me siperfaqe totale 210 m2. apartamenti eshte i mire ndriçuar me orientim lindje-veriperendim dhe dispon...

260,000 Euro Shitet apartament 3+1 tek Rruga Milto Tutulani  Shitet apartament 3+1 tek Rruga Milto Tutulani me siperfaqe totale 129.9 m2.
Or

Shitet Apartament 3+1 Tek Rruga Milto Tutulani

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.04.2019 (16:50): Shitet apartament 3+1 tek rruga milto tutulani me siperfaqe totale 129.9 m2. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme.zona ne te cilen...

Mobilimi:Bosh

260,000 Euro

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

45,000 Euro id:93270 - SHITET APARTAMENT 2+1 - OKAZION

Shitet Apartament 2+1 - Okazion

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1, 110 m2, pjeserisht i mobiluar, me drite gjate te gjithe dites. apartamenti eshte me hapesira te bollshme dhe i mireorganizuar... (Premium 02.05.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

50,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 57 m² 50.000 Euro (Medreseja)

Shitet apartament 2+1 tek "medreseja". apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues. apartamenti ka siperfaqe totale prej 57 m2 dhe... (Premium 07.03.2020)

73,000 Euro id:30440 - Shitet Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri

Shitet apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) hipotek e rregullt - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kameras... (Premium 31.12.2019)

104,000 Euro Shitet dupleks  Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Rezidenca Kodra e Die

Shitet Dupleks Rezidenca Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.04.2019 (16:50): Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek rezidenca kodra e diellit 2, rruga bulevardi i manjolave me siperfaqe totale 140.66 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 3 dy dhoma...

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

99,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamenti

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.04.2019 (16:50): Apartamenti ndodhet tek rezidenca kodra e diellit 2. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 • sipërfaqa e apartamentit : 94.58 m2 organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni •orientim: jug pë...

93,100 Euro Shitet 1+1 te rr e Kosovareve Me pamje te lire nga Liqeni i Tiranes.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 66.5

Shitet 1+1 Te Rr E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.04.2019 (16:50): Me pamje te lire nga liqeni i tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe totale 66.5m2 dhe te brendshme 54.1m2, ndodhet ne katin e 5-te banim dhe ka orjentim jug-lindje. pallati ne ndertim....

Mobilimi:Bosh

93,100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim