banesa me qira tetove maj 2019  15241 Njoftime

 Online 207 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
159,000 Euro

ne zonen me te kerkuar te qytetit te tiranes prane rtsh shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palla... (Premium 16.05.2020)

57,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek fusha e avicionit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale prej 66.22 m2. apartamenti ka nje orientim... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

260,000 Euro Apartament per Biznes Shitet apartament per biznes ne Rr.” Muhamet Gjollesha”,prane Zogut te Zi. A

Apartament Per Biznes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.05.2019 (23:30): Shitet apartament per biznes ne rr.” muhamet gjollesha”,prane zogut te zi. apartamenti ndodhet ne nje rruge me intensitet te larte levizjeje,, cila jep mundesine per rritjen e klienteles te cfaredolloj biznesi ne te cilen mund te konvertohet. am...

Mobilimi:Bosh

260,000 Euro

135,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Shitet apartament 3+1 ne zonen e Komunes se Parisit. 
Apartamenti ka nje siperf

Shitet Apartament 3+1 Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (23:30): Shitet apartament 3+1 ne zonen e komunes se parisit. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 130 m2 dhe strukturim te ndare ne 2+1 dhe 1+1. planimetria, rikthehet ne kushtet e meparshme ne varesi te kerkesave te bleresit. ofrohen: 3 dhoma gjumi...

65,400 Euro Shitet apartament 2+1,101m2,65000 Euro,Casa Italia! Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe 
disponon dy dhoma gjumi, sallon nden

Shitet Apartament 2+1,101m2,65000 Euro,casa Italia!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (4.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.05.2019 (23:30): Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe dy tualete. apartamenti ndodhet në një kompleks me punime mjaft cilësore. sipërfaqja 100.6 m2, në proçes hipotekimi. Çm...

Mobilimi:Bosh

65,400 Euro

300,000 Euro Shitet vile 3 kate, sip. totale 1500m2, Elbasan. SHITET vile 3 kate sip.toke 1500 m2 / sip.ndertese 400 m2 me hipoteke .adresa is

Shitet Vile 3 Kate, Sip. Totale 1500m2, Elbasan.

Zone Periferike | Elbasan
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (23:30): Shitet vile 3 kate sip.toke 1500 m2 / sip.ndertese 400 m2 me hipoteke .adresa ish nshu .l.haxhias .elbasan. * cmimi shitjes 300.000 € / i negoc.! * per me teper detaje kontakto : c.0694791410 / viber_ whatsapp...

230,000 Euro Shitet shtepi 2 kateshe + papafingo + pishine, sip. totale 1000m2, Elbasan. Okazion !
SHITET vile 2 kateshe + papafingo me sip.trualli 1000 m2 / ndertesa 3

Shitet Shtepi 2 Kateshe + Papafingo + Pishine, Sip. Totale 1000m2, Elbasan.

Zone Periferike | Elbasan
4+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (23:30): Okazion ! shitet vile 2 kateshe + papafingo me sip.trualli 1000 m2 / ndertesa 300 m2 + pishine , ndertim vitit 2017.vila ka punime teper cilesore dhe hipoteke. adresa / katundi ri , elbasan. * cmimi shitjes 230.000 € ! * per me teper detaje kont...

225,000 Euro Shitet apartament 3+1+1 "Rajfii Tower" Shitet apartament 3+1+2 okazion. Apartamenti eshte i gjithi me pamje nga deti dh

Shitet Apartament 3+1+1 "rajfii Tower"

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
222.00 m2 Siperfaqa
18 Kati

21.05.2019 (23:30): Shitet apartament 3+1+2 okazion. apartamenti eshte i gjithi me pamje nga deti dhe eshte 220m². zgjidhni apartamentin e enderrave midis qiellit dhe detit, ne rezidencen rajfi tower, me pamje 180° ne horizontin e detit adriatik. apartamenti luksoz me...

Mobilimi:Bosh

225,000 Euro

125,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore. Ndodhet ne katin e peste te o

Shitet Apartament 2+1+2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (23:30): Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore. ndodhet ne katin e peste te objektit dhe aksesi mund te realizohet nepermjet shkalleve ose ashensorit. apartamenti ka mobilim bashkekohor dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,nje ndenje-gatim,dy tualete d...

120,000 Euro Apartament 2+1 Plazh Shitet apartament 2+1 me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin

Apartament 2+1 Plazh

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (23:30): Shitet apartament 2+1 me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e pushimeve ose per nje jetese komode, ne durres tek rrota e kuqe (plazh), 15 min larg durresit, 38 min larg aeroportit nen tereza dhe 51 min larg tiranes, ne nje pallat...

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

60,000 Euro Shitet shtepi perdhese sip. totale.150m2, e mobiluar, Elbasan. Okazion ! 
SHITET / shtepi perdhese me sip.trualli 150 m2 / ku ndertesa ze 105

Shitet Shtepi Perdhese Sip. Totale.150m2, E Mobiluar, Elbasan.

Qender | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.05.2019 (23:30): Okazion ! shitet / shtepi perdhese me sip.trualli 150 m2 / ku ndertesa ze 105 m2 ka hipoteke dhe adrese ne lgj." partizani ", elbasan. * cmimi shitjes 60.000 € ! * per me teper detaje kontakto : * cel.0694791410 / viber _ whatsapp....

135,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 EURO

Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organ... (Premium 14.03.2020)

199,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

- ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orientimi ... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

58,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes Se Re. Informacion mbi apa

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (23:30): ...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

48,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE NE ASTIR. Shitet apartament 1+1 ne Astir.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (23:30): Shitet apartament 1+1 ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashenor. apartamenti shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. pranohen vetem bleres me kesh. per me teper info na kontsktoni : 067207...

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

1,900,000 Euro Shitet, Vilë, Kompleksi Dinamo, Tiranë Vila ndodhet tek Kompleksi Dinamo, Rruga Bilal Golemi. Informacion mbi Vilën:

Shitet, Vilë, Kompleksi Dinamo, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
610.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (23:00): Vila ndodhet tek kompleksi dinamo, rruga bilal golemi. informacion mbi vilën: • ndërtim 3 katësh • 610 m2 ndërtim • 415 m2 truall vila është e pajisur me : • me hipotekë •vend parkimi • 2 pishina punime fantastike • kubaturë të...

Mobilimi:Bosh

1,900,000 Euro

149,000 Euro Shiten 2 apartamente 1+1 tek zogu i zi, mundesi investimi!!! Apartament ne shitje, me vendodhje tek Zogu i Zi, prane hotel DORO city.
Aparta

Shiten 2 Apartamente 1+1 Tek Zogu I Zi, Mundesi Investimi!!!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (23:00): Apartament ne shitje, me vendodhje tek zogu i zi, prane hotel doro city. apartamentet ndodhen ne katin e 4 te nje pallati te ri i paisur me ashensor. apartamenti ka siperfaqe totale 145m2 dhe eshte ndare ne 2 apartamente 1+1. njeri nga apartament...

108,500 Euro Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 215 m2 siper Komunes Parisit Siper Komunes Parisit, ne rrugen Bill Klinton, shitet nje super apartament i mad

Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe 215 M2 Siper Komunes Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
215.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.05.2019 (23:00): Siper komunes parisit, ne rrugen bill klinton, shitet nje super apartament i madh me nje siperfaqe te konsiderueshme prej 215 m2. eshte me strukturen 2+1+2, por qe te krijon mundesine ta besh strukture 3+1 ose 4+1 me siperfaqen e madhe qe ka. vetem v...

Mobilimi:Bosh

108,500 Euro

99,359 Euro Shitet | Apartament 3+1+2 tualete , 152.86 m2, me 650 euro\m2 , prane Spitalit Amerikan 3! Shitet | Apartament 3+1+2 tualete , 152.86 m2, me 650 eurom2 , prane Spitalit Am

Shitet | Apartament 3+1+2 Tualete , 152.86 M2, Me 650 Euro\m2 , Prane Spitalit Amerikan 3!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.05 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (23:00): Shitet | apartament 3+1+2 tualete , 152.86 m2, me 650 eurom2 , prane spitalit amerikan 3! apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi ,1 dhome gjumi femijesh, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe nje ballkon. zona ku ...

70,000 Euro Shitet apartament 2+1, 70.000 € Rruga: Ali Demi, Shkolla Kustrimi i Lirise ose pas çerdhes nr. 14 | 90 M2 | 700

Shitet Apartament 2+1, 70.000 €

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (23:00): Rruga: ali demi, shkolla kustrimi i lirise ose pas çerdhes nr. 14 | 90 m2 | 70000 euro apartament 2+1 me hapësira të bollshme , në një zonë mjaft të qetë për banim. totalisht i rikonstruktuar 90 m2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ngroh...

65,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri te Mir administruar,ne katin e 5 total

Shitet Apartament 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (23:00): Shitet apartament 1+1 ne nje pallat te ri te mir administruar,ne katin e 5 totalisht i rikonstrustruktuar, ndricim natyral,te gjitha paisjet te reja, i pa banuar mbas rikonstrustruksionit.dokumentacion te rregullt,per me shum informacion kontaktoni...

53,000 Euro Shitet apartament 1+1,82m2,Casa Italia,53000 Euro! Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe disponon një dhomë gjumi, sallon nde

Shitet Apartament 1+1,82m2,casa Italia,53000 Euro!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (4.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.05.2019 (23:00): Apartamenti ndodhet në katin e tetë dhe disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet. apartamenti ndodhet një kompleks me punime mjaft cilësore. sipërfaqja 81.6 m2, në proçes hipotekimi. Çmimi ...

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

59,500 Euro id:104558 - Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar

Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | ha... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

48,000 Euro Shitet,Apartament 1+1 Misto Mame  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apar

Shitet,apartament 1+1 Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (23:00): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim •sipërfaqja e apartamentit : 73.08 m2 . apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dho...

43,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE. Shitet apartament 1+1 ne Astir.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (23:00): Shitet apartament 1+1 ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne nje pallat te ri. disponon certifikate peonesie dhe shitet i mobiluar bashke me te gjitha elektroshtepiaket. per me teper info na kontaktoni. 0672070017...

42,680 Euro Shitet | Apartament 2+1 tualete , 77.6 m2, me 550 euro\m2, tek nje kompleks i ri, ne Linze! Shitet | Apartament 2+1 tualete , 77.6 m2, me 550 eurom2, tek nje kompleks i ri,

Shitet | Apartament 2+1 Tualete , 77.6 M2, Me 550 Euro\m2, Tek Nje Kompleks I Ri, Ne Linze

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (23:00): Shitet | apartament 2+1 tualete , 77.6 m2, me 550 eurom2, tek nje kompleks i ri, ne linze! apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi , 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 2 ballkone.apartamenti ndodhet ne katin e 4 t...

37,000 Euro Shitet shtepi private ne Kamez Shitet shtepi private ne Kamez.
Disponon siperfaqe trrualli 400 m2 dhe siperfaq

Shitet Shtepi Private Ne Kamez

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.05.2019 (23:00): Shitet shtepi private ne kamez. disponon siperfaqe trrualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 70 m2, mundesi kati shtese. organizohet ne 1 sallon, 1 guzhine, dhoma e gjumit, tualeti, korridori, vend parkimi. zona ne te cilen ndodhet shtepia eshte e pl...

85,000 Euro id:123415 - Tek Kodra Diellit , shitet  Super apartament i mobiluar , me planimetri te rregullt

Po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju .prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+1 me organ... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

109,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 78m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 22.05.2019)

93,000 Euro id:72839 - Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon nde... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim | me parket, me ba... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 99 m² 100.000 Euro (Rruga e Dibres)

Shitet apartament 2+1 tek "rruga e dibres" perballe sparit. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe tota... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

62,000 Euro Okazion!!! FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 62000 Euro me Hipoteke Fresk, zona me e kerkuar e Tiranes, nje nder zonat me te qeta, Shitet Apartament

Okazion!!! Fresk Shitet Apartament 2+1 62000 Euro Me Hipoteke

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (21:31): Fresk, zona me e kerkuar e tiranes, nje nder zonat me te qeta, shitet apartament 2+1+2 me pamje nga dajti, 62000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mirembajtur me ashensor funksional. apartamenti eshte i organizuar ne ...

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar  Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:30): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s...

65,000 Euro Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 me hipoteke tek rruga Mize peza per investim'' Tek Rruga Mine Peza shitet  super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,Vj

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek Rruga Mize Peza Per Investim''

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:30): Tek rruga mine peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon me kuzhine,dhome matrimoniale, tualet me dritare.ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egsistues tek hotel kruja .mundesi parkimi po...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim