banesa me qira tetove 2019 

 Online 156 lexues | 31 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

67,300 Euro
Shitet Apartament 1+1, Ali Demi, 67300 euro Apartamenti ndodhet prane fushes Ali Demi ne nje nder komplekset me cilesore ne

67,300 Euro Shitet Apartament 1+1, Ali Demi, 67300 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet prane fushes ali demi ne nje nder komplekset me cilesore ne zone te ndertuar se fundmi. apartamenti eshte bosh dhe disponon 1 dhome gjumi,1 tualet,1 sallon dhe koridor shperndares qe ben te mundur lidhjen e ambjenteve me njera tje... 09/07/2020 15:26... Lexo detajet..

164,000 Euro
Shitet Apartament 2+1, Shkolla e Baletit, 127 m2, 164000 euro Apartamenti ndodhet prane Shkolles se Baletit ne afersi te Xhamise se Tabakeve.

164,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Shkolla E Baletit, 127 M2, 164000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet prane shkolles se baletit ne afersi te xhamise se tabakeve. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. disponon salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor. apartam... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

50,000 Euro
Shitet Apartament 1+1, Perballe Ministrise se Jashtme, 50000 Euro, 52 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, ngjitur me Ministri

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Perballe Ministrise Se Jashtme, 50000 Euro, 52 M2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar te bulevardi bajram curri, ngjitur me ministrinë e shëndetësisë, perballe me ministrine e jashtme. apartamenti ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe prej 52 m2, i investuar dhe me dokumentacion te rregullt hipot... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

69,002 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK RrUGA PETI Apartament 1+1 per shitje tek rruga peti .Ne nje kompleks te ri i ndertuar 5 vit

69,002 Euro Apartament 1+1 Per Shitje Tek Rruga Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 per shitje tek rruga peti .ne nje kompleks te ri i ndertuar 5 vitet e fundit. apartamenti disponon hipoteeke. kati i 2. me siperfaqe prej 72m2. per me shum info kontakt ne nr e tel ose ne whatsapp... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

57,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 52 m² 57.000 Euro (Selvia) Shitet apartament tek Rruga e Dibres 1+1. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri

57,000 Euro Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 52 M² 57.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament tek rruga e dibres 1+1. apartamenti eshte ne nje pallat te ri i cili eshte ne ndertim e siper. faza e ndetimit eshte ne katin e pare karabina. ka nje afat perfundimi ne fund te korrikut 2021. ndodhet shume afer qendres, ose me sakte... 09/07/2020 15:23... Lexo detajet..

124,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ,KOMPLEKSI MAGNET Ne shitje apartament 2+1, ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane . Hyrja ka

124,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje ,kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne shitje apartament 2+1, ne nje nga komplekset me te mira ne tirane . hyrja ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte e strukturuar nga 2 dhoma gjumi + sallon ndenje/ambient gatimi + ballkon + tualet. hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe shum... 09/07/2020 15:11... Lexo detajet..

50,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1, Vasil Shanto Shitet apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos. Apartamenti ka siperfaqe totale

50,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
51 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e vasil shantos. apartamenti ka siperfaqe totale prej 50.2 m2. apartamenti eshte i organizuar sallon ndenjje, dhome gjumi , tualet, , dhe jepet i pamobiluar. zona eshte shume e qete dhe e banuar nga familjar. ... 09/07/2020 15:11... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet apartament 3+1, ne Fresk me pamje nga Tirana dhe Dajti! SHITET APARTAMENT (3+1) NE ZONEN E FRESKUT.

Shitet apartament 3+1 ne zonen e
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament (3+1) ne zonen e freskut. shitet apartament 3+1 ne zonen e freskut, me pamje nga tirana dhe dajti. apartamenti eshte i pabanuar me pare, i ndodhur ne katin e katert te nje ndertese 4 kateshe (me ashensor). ai ka gjithashtu nje ve... 09/07/2020 14:54... Lexo detajet..

210,000 Euro Super ap 2+1 te liqeni ( kopshti zologjik te pavarotti ) super pamje  Super oferte vetem per pak dite ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo  qe ndodhe

210,000 Euro Super Ap 2+1 Te Liqeni ( Kopshti Zologjik Te Pavarotti ) Super Pamje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
203 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Super oferte vetem per pak dite ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshme dhe me nje mobilim lluks me te gjitha kusht... 09/07/2020 14:41... Lexo detajet..

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

300,000 Euro Tirane, shes Vile 4+1+BLK Kati 0, 400 m², Ali Demi, AL 3503 Zona ne te cilen gjendet vila eshte mjaft e preferuar per banim dhe e qete, tek

300,000 Euro Tirane, Shes Vile 4+1+blk Kati 0, 400 M², Ali Demi, Al 3503

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
360 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Zona ne te cilen gjendet vila eshte mjaft e preferuar per banim dhe e qete, tek ali demi. vila ka strukture dy kateshe ku secili prej kateve ka siperfqe 122.3 m2, ndersa siperfaqja totale e pornes eshte 400 m2. ambjentet e lidhen me njeri- tjetrin m... 09/07/2020 14:41... Lexo detajet..

32,000 Euro Apartament 1+1 Ali Demi! Apartament 1+1, me siperfaqe 40.8 m2, i orientuar në Veri. Hyrja e apartamentit

32,000 Euro Apartament 1+1 Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
41 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1, me siperfaqe 40.8 m2, i orientuar në veri. hyrja e apartamentit të fton në ambjentin e ditës, i cili ndahet në atë të gatimit dhe ngrënies dhe këndin e ndenjes. nga ambjenti i ditës komunikohet dhe me llozhën e vogël. një... 09/07/2020 14:40... Lexo detajet..

110,000 Euro Apartament - Në Shitje KODRA E DIELLIT. Apartament 2+1 tek Rruga Rrapo Hekali Kodra e Diellit.
Investimet sapo jane ber

110,000 Euro Apartament - Në Shitje Kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament 2+1 tek rruga rrapo hekali kodra e diellit. investimet sapo jane bere ne apartament me punimet me te mira ne treg dhe i pa banuar me pare. ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me administrim shume te mire. per nje vizite ne prone me... 09/07/2020 14:40... Lexo detajet..

83,300 Euro OKAZION TE ALI DEMI.. AP 2+1...89m2..!! SUPER OKAZION NE ALIDEM....!!!
Shitet per nje cmim 83300 euro apartament 2+1 me

83,300 Euro Okazion Te Ali Demi.. Ap 2+1...89m2..!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Super okazion ne alidem....!!! shitet per nje cmim 83300 euro apartament 2+1 me nje siperfaqe 89 m2 ne katin e 2 .!!! apartamenti ndodhet ne alidem te fushat ne nje kompleks ne ndertim, me punime shume cilesore..!! vetem per klientet qe njofin kom... 09/07/2020 14:40... Lexo detajet..

100,000 Euro LUXURY APARTAMENT 1+1 Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, shume prane Kops

100,000 Euro Luxury Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.06 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, shume prane kopshtit zoologjik. ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi, nje tualet nje verande prej 16m2. apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka n... 09/07/2020 14:40... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet apartament 2+1+garazh, te Liqeni i Thate Ne shitje apartament 2+1, ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka siperfaqe

130,000 Euro Shitet Apartament 2+1+garazh, Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Ne shitje apartament 2+1, ne zonen e liqenit te thate. apartamenti ka siperfaqe totale prej 120m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi + sallon ndenje + ambient gatimi + 2 ballkone + 2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nj... 09/07/2020 14:40... Lexo detajet..

259,000 Euro Tek Rruga e Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te q

259,000 Euro Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
157 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Afer liqenit artificial, tek rruga e kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, shitet apartament 3+1+2, me hapesira te bollshme. kompleksi me dizajn modern, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me... 09/07/2020 14:37... Lexo detajet..

43,000 Euro Ne Rrugen Pandi Dardha, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Lindje-Perendim! Ne Rrugen Pandi Dardha shume prane Karburant Kastratit shitet apartament 1+1 me
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Ne rrugen pandi dardha shume prane karburant kastratit shitet apartament 1+1 me shume drite. apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e gjumit me orientim perendim, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit me or... 09/07/2020 14:37... Lexo detajet..

60,000 Euro Prane Kompleksit Panorama, Shitet apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullte  Prane kompleksit Panorama, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Ap

60,000 Euro Prane Kompleksit Panorama, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullte

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

prane kompleksit panorama, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje... 09/07/2020 14:37... Lexo detajet..

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

43,000 Euro Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!  Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu.

43,000 Euro Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!

Fresku/Linze | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

tek fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga jugu-perendimi-veriu. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet ... 09/07/2020 14:35... Lexo detajet..

145,000 Euro Apartament Modern ne shitje Shitet Apartament teper i investuar ne zonen e Laprakes.

Apartamenti ndodhet

145,000 Euro Apartament Modern Ne Shitje

Laprake | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament teper i investuar ne zonen e laprakes. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones, prane universitetit italian “zoja e keshillit te mire” apartamenti eshte i organizuar me korridor, kuzhine, 2 dhoma gjumi... 09/07/2020 14:15... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet Apartament luksoz 1+1! Ne shitje apartament luksoz 1+1!

Apartamenti eshte i areduar ne menyre luksoz

55,000 Euro Shitet Apartament Luksoz 1+1!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
43 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Ne shitje apartament luksoz 1+1! apartamenti eshte i areduar ne menyre luksoze, me punime shume cilesore dhe ka sturkture 1+1. siperfaqa totale e apartamentit eshte 43m2. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti dispon... 09/07/2020 14:15... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet garsoniere, Rr. “Dritan Hoxha” Ne shitje garsoniere ne Rrugen “Dritan Hoxha. Ambienti eshte me siperfaqe 51 m

40,000 Euro Shitet Garsoniere, Rr. “dritan Hoxha”

Laprake | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
51 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ne shitje garsoniere ne rrugen “dritan hoxha. ambienti eshte me siperfaqe 51 m2 bruto dhe 42 m2 siperfaqe neto. jepet e mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar. hyrja ndodhet me pamje nga rruga kryesore. ... 09/07/2020 14:15... Lexo detajet..

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

48,000 Euro Okazion Okazion
Shitet shtepia ne Sarande,lagja nr1,rruga Skenderbe.Shtepia ka nje sipe

48,000 Euro Okazion

Qender | Sarande (0.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Okazion shitet shtepia ne sarande,lagja nr1,rruga skenderbe.shtepia ka nje siperfaqe 100 m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi+2 banjo+sallon dhe kuzhine.shtepia perfshin dhe 22m2 ballkon +shkalle.ndodhet ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe,me pamje nga ... 09/07/2020 14:13... Lexo detajet..

130,000 Euro Prane Selvise, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! Shitet Apartament 2+1 fantastik prane Qendres se Tiranes ne rrugen "Siri Ko

130,000 Euro Prane Selvise, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 fantastik prane qendres se tiranes ne rrugen "siri kodra". apartamenti ka strukture perfekte dhe investim shume cilesor. ambienti me siperfaqe 115 m2 ndahet ne: nje sallon te madh ndenje me vetrate xhami plus ambient gatimi me o... 09/07/2020 14:09... Lexo detajet..

48,000 Euro Në Ali Dem Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të Rregullt !!!  Ne Ali Dem buze rruges kryesore shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme.

48,000 Euro Në Ali Dem Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të Rregullt !!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

ne ali dem buze rruges kryesore shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues i mireadministruar. apartamenti ka nje siperfaqe 54m2 i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin ... 09/07/2020 14:06... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim