banesa ne prizren ne shitje 

 Online 159 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

28,000 Euro
1+1 OKAZIOONNN SHITET APARTAMENT 1+1. ME SIPERFAQE 70m2 . NE KATIN E DYTE . ME ORIENTIM LINDOR.

1+1 Okazioonnn

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1. me siperfaqe 70m2 . ne katin e dyte . me orientim lindor. vetem 50 m nga bregu i detit . ne nje nga resortet me te preferuara ne golem " diamma resort" prane grand blue fafa . apartamenti shitet i mobiluar me cmimin 33000 euro ... 31/05/2020 23:30... Lexo detajet..

119,000 Euro
Okazion: Penthouse 4+1+3wc (280 M2) Ne Fresk Porcelan ( Pa Arritur Tek Rest. Fresku) - Pamje Panoramike - Rr. Kryesore Shitet Penthouse Gjigand 4+1+3 (~280 M2) - Me Pamje Panoramike Dhe Orienitm Lind

Okazion: Penthouse 4+1+3wc (280 M2) Ne Fresk Porcelan ( Pa Arritur Tek Rest. Fresku) - Pam

Fresku/Linze | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
278.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet penthouse gjigand 4+1+3 (~280 m2) - me pamje panoramike dhe orienitm lindje perrndim . 4 dhoma gjumi - 1 sallon kuzhine - 3 tualete - 2 ballkone dhe 1 verande gjigande 87 m2 ( ku gjysjma e saj mund te bashkohet shume lehte me sallonin dhe apar... 31/05/2020 23:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

95,000 Euro
Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, 5 Maji Conkordi Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,116m ne katin e 7 ne nje pallat 9 katesh

Shitet Apartament 2+1+2 Te Rr, 5 Maji Conkordi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip,116m ne katin e 7 ne nje pallat 9 katesh me ashensore,pallat i vitit 2013 dhe shume cilesore.apartamenti eshte i mireorganizuar dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon,nje guzhine qe eshte e ... 31/05/2020 23:06... Lexo detajet..

129,000 Euro 🔴 Shitet apartament 2+1, Rruga Siri Kodra Shitet apartament 2+1, Rruga Siri Kodra.
Apartamenti është i pozionuar në

🔴 Shitet Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, rruga siri kodra. apartamenti është i pozionuar në katin e 2 banim të një pallati të ri ne ndertim me sipërfaqe të totale prej 92.15 m2. apartamenti disponon: ambient ndenje, ambient gatmi, 2 dhoma gjumi, 1 tu... 31/05/2020 23:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

129,000 Euro

57,000 Euro Shitet Apartament 1+1 75m2 Shitet apartament 1+1+ballkon madh , 75m2 ,66.60m2 neto, kati 4 banim, pallat i

Shitet Apartament 1+1 75m2

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon madh , 75m2 ,66.60m2 neto, kati 4 banim, pallat i ri , me ashensor. pozicionuar : jug . vendodhja : don bosko. •shitet gjysem i mobiluar. Çmimi : 57.000 euro disponon çertifikatë të rregullt pronësie. pë... 31/05/2020 23:06... Lexo detajet..

285,000 Euro Apartament 3+1 ne Rruga e Kavajes. Apartament 3+1 ne Rruga e Kavajes.
Siperfaqja e apartamenti 160.4 m2 kati i 21

Apartament 3+1 Ne Rruga E Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
21 Kati

Apartament 3+1 ne rruga e kavajes. siperfaqja e apartamenti 160.4 m2 kati i 21 banim. organizimi: sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi,  2 tualete, ballkoni, 2 parkime te perfshira ne cmim. detaje te tjera: cilësi e lartë ndërtimi v... 31/05/2020 23:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

285,000 Euro

105,000 Euro OKAZION tek MYSLYM SHYRI 💥OKAZION💥
Shitet apartent 2+1+2 tek Myslym Shyri ne nje ndertim te ri me

Okazion Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

💥okazion💥 shitet apartent 2+1+2 tek myslym shyri ne nje ndertim te ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne kati e 2, siperfaqe 93m2 neto dhe ka organizim te rregullt me: -dhome ndenje -ambjent gatimi -ballkon -dhome gjumi matrimoniale -d... 31/05/2020 23:06... Lexo detajet..

92,000 Euro Rruga e Kavajes, Shitet Apartment 2+1 pranë Kishes Katolike  Shitet Apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues  5 katesh

Rruga E Kavajes, Shitet Apartment 2+1 Pranë Kishes Katolike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95.2 m2 neto, strukture shume te rregullt dhe organizohet ne 3 dhoma te bollshme, 1 koridor lidhes, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon me pam... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

118,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË ZONËN E LIQENIT ARTIFICIAL Shitet apartament 2+1 në zonen e liqenit artificial, Tiranë. Apartamenti ndodh

Shitet Apartament 2+1 NË ZonËn E Liqenit Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 në zonen e liqenit artificial, tiranë. apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara dhe organizohet në: sallon, kuzhin, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe një verandë. total është 105² , i mobiluar shitet për nj... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

40,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Lugano 2 🏡 Shitet apartament 1+1 📍 Lugano Residence ( Rruga e Dajtit) 📐66 m2

Shitet Apartament 1+1 Tek Lugano 2

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏡 shitet apartament 1+1 📍 lugano residence ( rruga e dajtit) 📐66 m2 💶 40 000 euro 📝disponon certifikate pronesie... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

87,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1, BRRYL Shitet apartament 2+1 në Brryl në rrugën Hodo Beg. Organizohet në dhomë nde

Shitet Apartament 2+1, Brryl

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 në brryl në rrugën hodo beg. organizohet në dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. apartamenti shitet bosh, i pamobiluar. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

75,000 Euro Shitet ap.1+1, Bulevardi Zogu i pare Shitet apartament 1+1, 60m2; soxhorno, nje dhome gjumi, tualet, ballkon. Ndodhet

Shitet Ap.1+1, Bulevardi Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1, 60m2; soxhorno, nje dhome gjumi, tualet, ballkon. ndodhet ne katin 5, ne nje pallat 8 katesh, i ndertuar ne vitin 2006, me ashensor, ne adresen bulevardi zogu i pare, mbrapa bankes intesa sanpaolo, dhe perpara ka nje lulishte ... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

70,000 Euro Ne zonen e astirit Shes shtepine ne zonen e astirit e mobiluar dhe e dhen me qera me nje qwra prej

Ne Zonen E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shes shtepine ne zonen e astirit e mobiluar dhe e dhen me qera me nje qwra prej 20000 lek te reja shtepia eshte pallat i ri... 31/05/2020 23:05... Lexo detajet..

87,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 pranë Tirana Bank ! Komuna e Parisit  pranë Tirana Bank,  Shitet Apartament 2+1 në katin e 2

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Pranë Tirana Bank !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Komuna e parisit pranë tirana bank, shitet apartament 2+1 në katin e 2 të një pallati të ri 11 katësh ( i ndërtuar në vitet 2004-2005 nga kika construction), i pajisur me ashensor. apartamenti ka sipërfaqe totale 80 m2 dhe organiz... 31/05/2020 22:03... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane Jata Market. Informacion mbi A

Shitet,super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane jata market. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 98m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti me dritare • 3 b... 31/05/2020 22:03... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet ,SUPER 2+1 103.2 m2 me mobilim rruga sokrat miho me hipotek Apartamenti eshte ne rrugen SOKRAT MIHO prane pallatit vila l .Apartamenti ka m

Shitet ,super 2+1 103.2 M2 Me Mobilim Rruga Sokrat Miho Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature katrore lehtesishte te shfrytezueshme, shperndarje me korridor siperfaqe te bollshme.pallati ka 4 vjet... 31/05/2020 21:45... Lexo detajet..

62,900 Euro Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin 5 ne nje pallat 6 katesh por pa ash

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin 5 ne nje pallat 6 katesh por pa ashensore.pallati eshte ndertuar ne vitin 2000 dhe eshte shume i mirmbajtur nga banoret dhe shume cilesore nga ana sizmike.apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe esh... 31/05/2020 21:02... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet Apartament 3+1 te Rr, Bardhyl Shitet Apartament 3+1 me sip,80m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne kati

Shitet Apartament 3+1 Te Rr, Bardhyl

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1 me sip,80m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne katin e 5 ne nje pallat 6 katesh i ndertuar ne vitin 1990,shume cilesore si pallat dhe teper i forte nga ana sizmike.apartamenti eshte i mirorganizuar dhe eshte i perber nga ... 31/05/2020 21:02... Lexo detajet..

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te BLV Zogu Pare Shitet Apartament 2+1 me sip,90m ne Katin e 1 Banim ose i dyti teknik ne nje pal

Shitet Apartament 2+1 Te Blv Zogu Pare

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,90m ne katin e 1 banim ose i dyti teknik ne nje pallat te ri 7 katesh me ashensore dhe teper cilesore.apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka nje planimetri te rregullt.eshte e perber nga 2 dhoma gjumi,nje sallon bashk... 31/05/2020 21:02... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet Apartament 2+1 sa kalon Spitalet QSUT Zona/Rruga : Aleksander Moisiu

Shitet Apartament 2+1 me sip,68m ne katin e 3

Shitet Apartament 2+1 Sa Kalon Spitalet Qsut

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zona/rruga : aleksander moisiu shitet apartament 2+1 me sip,68m ne katin e 3 ne nje pallat 5 katesh egzistues me tulla te kuqe dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti ka nje organizim te mire dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi ... 31/05/2020 21:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

55,000 Euro Shitet Apartament 1+1 perball Ekspozites Shitet Apartament 1+1 me sip,45m ne katin e 3 ne nje pallat 4 katesh me tulla te

Shitet Apartament 1+1 Perball Ekspozites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me sip,45m ne katin e 3 ne nje pallat 4 katesh me tulla te kuqe,dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe ndodhet perballe ish ekspozites shqiperia sot,ka pamje dhe nga rruga ... 31/05/2020 21:01... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 € ID: AL14605 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, afër Shkollës 1 Maji

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 77.2 m2 • orientim lindje- perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti ... 31/05/2020 20:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

115,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Komuna E Parisit,Tirane PRI15620 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e Komunes se Parisit• Informacion mbi

Shitet,apartament 2+1,komuna E Parisit,tirane Pri15620

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit• informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 9 • siperfaqja e apartamentit: 120m2 • orientim lindje perendim •me dokumentacion te rregullt hipotekor • organizimi : •... 31/05/2020 20:32... Lexo detajet..

97,100 Euro Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 €/ M2 ID: Pro+13673 Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
•Siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 .

Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 €/ M2 Id: Pro+13673

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (103.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
17 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon ndenje dhe ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni • detaje te tjera: • ci... 31/05/2020 20:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

48,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne astir,mbrapa Bar Artistit. 48.000 euro Shitet apartament 1+1 ne astir,mbrapa Bar Artistit.
Apartamenti eshte i organiz

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir,mbrapa Bar Artistit. 48.000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir,mbrapa bar artistit. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet,korridor dhe 1 ballkon. apartamenti shitet i mobiluar me hipoteke te rregullt. sip: 77 m2 kati i 2 cmimi:... 31/05/2020 20:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim