banese me qera ne kline 

 Online 186 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 186 lexues | 6 njoftime ne pritje
70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

25,000 Euro
🏘Shitet apartament 1+1 Tek Zona e Plazhit🌊 👉Apartamenti eshte me siperfaqe 43 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nderte

🏘shitet Apartament 1+1 Tek Zona E Plazhit🌊

Zone Periferike | Durres (9.90 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

👉apartamenti eshte me siperfaqe 43 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nderteses, 100m larg rruges kryesore. organizohet ne: 📌1 dhome ndenje 📌1 dhome gjumi 📌 kuzhine 📌 banjo 💶cmimi : 25 000 euro disponon dokumentacion te ... 25/01/2020 17:11... Lexo detajet..

60,000 Euro
Apartament 2+1,Astir,pran par oslos Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe per tu shendrruar ne 3+1 ne rast se j

Apartament 2+1,astir,pran Par Oslos

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe per tu shendrruar ne 3+1 ne rast se ju sherben me mire.pallat i ri. me ashensor. i miremenaxhuar. pozicjonini pallatit esht shum i favorshem pasi esht vetem 20 metra nga stacioni i urbanit te unazes se re. a... 25/01/2020 17:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

54,000 Euro
Apartament 1+1 per shitje Super apartament 1+1 per shitje te Bab Rexha
Ndodhet ne katine 1 te nje pallat

Apartament 1+1 Per Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Super apartament 1+1 per shitje te bab rexha ndodhet ne katine 1 te nje pallati ekzistues. disponon certifikat pronesie. pe rnje vizite ne prone me kontaktoni!... 25/01/2020 17:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

110,000 Euro Shitet Apartament 2+1 89,2m2 Shitet Apartament 2+1 , 89,2m2, kati 9, pallat i ri me ashensor , administrim.

Shitet Apartament 2+1 89,2m2

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 , 89,2m2, kati 9, pallat i ri me ashensor , administrim. i organizuar : soxhorno+ guzhine+ koridor + 2 dhoma gjumi +2 tualete +2 ballkone. vendodhja : prane universitetit europian. (i pa demtur nga termeti). shitet i mobilu... 25/01/2020 16:58... Lexo detajet..

95,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te kopshti Botanik Super apartament 2+1 per shitje te kopshit botanik.
Kati i 4 i nje pallati te

Apartament 2+1 Per Shitje Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament 2+1 per shitje te kopshit botanik. kati i 4 i nje pallati te ri edhe te mireadministruar.. disponon certifikat pronesie. ka 2 tualete me dritare. ne cmim i perfshire eshte edhe nje post parkimi. per nje vizite ne prone me konta... 25/01/2020 16:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 25/01/2020 16:37... Lexo detajet..

75,000 Euro Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, prane Vila L. Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, prane Vila L.
Informacion mbi apartamentin

Apartamenti Ndodhet Në Unaze Te Re, Prane Vila L.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në unaze te re, prane vila l. informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 6, sipërfaqe totale 97.8 m2, siperfaqe e brendshme 85.5 m2. organizimi: salloni i ndenjes, 1 dhome gjumi, tualeti, ballkoni, kubature e rregullt, ... 25/01/2020 16:30... Lexo detajet..

36,000 Euro Okazion Unik ** 6000 Mije € Ulje Çmimi ** Apartament 2+1 i Mobiluar Nga 42 Shitet per 36000€ Okazion!!! Apartament 2+1 Shitet i Mobiluar per 36000 €. Ka dokumentacion te r

Okazion Unik ** 6000 Mije € Ulje Çmimi ** Apartament 2+1 I Mobiluar Nga 42 Shitet Per 3

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion!!! apartament 2+1 shitet i mobiluar per 36000 €. ka dokumentacion te rregullt hipotekor, ka planimetri shume te rregullt , siperfaqja 80 m2,eshte i pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi ,ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh ... 25/01/2020 16:07... Lexo detajet..

30,000 Euro SHITET APARTAMENT OKAZION Shitet Apartament me pamje nga Deti,zone e rrethuar me Peme!

Shitet Apartament Okazion

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me pamje nga deti,zone e rrethuar me peme!... 25/01/2020 16:03... Lexo detajet..

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

62,000 Euro shitet apartament i mobiluar 1+1 shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i pare selvia afer shkolles servente maci,

Shitet Apartament I Mobiluar 1+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (34.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i pare selvia afer shkolles servente maci, 62000 euro i diskutueshem 0698108148... 25/01/2020 15:53... Lexo detajet..

50,000 Euro Apartamenti ndodhet në Unaze te Re,tek 2 Palmat. Apartamenti ndodhet në Unaze te Re,tek 2 Palmat.
Informacion mbi apartamentin:

Apartamenti Ndodhet Në Unaze Te Re,tek 2 Palmat.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në unaze te re,tek 2 palmat. informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 5, sipërfaqa e apartamentit 82 m2. organizimi: salloni i ndenjes, 1 dhome gjumi, tualeti, ballkoni, kubature e rregullt, ne cmim perfshihet dhe nje... 25/01/2020 15:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

43,000 Euro Shitet Apartament me hipotek 1+1,Misto Mame 51m2 Ne Misto Mame,Shitet Apartament i mobiluar 1+1 me hipotek,ne pallat te ri me ash

Shitet Apartament Me Hipotek 1+1,misto Mame 51m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne misto mame,shitet apartament i mobiluar 1+1 me hipotek,ne pallat te ri me ashensor,mobilim bashkekohor,siperfaqe 51m2 cmimi 43000 euro... 25/01/2020 15:49... Lexo detajet..

250,000 Euro Ndërtesa buzë rrugës nacionale Shitet një ndërtesë buzë rrugës nacionale Korçë - Pogradec (pranë Liboni

Ndërtesa Buzë Rrugës Nacionale

Qender | Korce (33.40 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet një ndërtesë buzë rrugës nacionale korçë - pogradec (pranë libonikut) 10km nga korça. ndërtesa përbëhet nga tre kate.i pari është ideal për biznes,ndërsa katet e tjera për dyqan dhe banim. sipërfaqja është e madhe si përp... 25/01/2020 14:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

250,000 Euro

95,000 Euro 2+1 +1 POST PARKIMI NE SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK Shitet apartament tek Kopshti Botanik afer Xhamise.
Apartamenti ndodhet ne kati

2+1 +1 Post Parkimi Ne Shitje Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament tek kopshti botanik afer xhamise. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi relativisht te ri. organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi ku njera ka tualet dhe ballkon, tualeti dites si dhe nje bal... 25/01/2020 14:45... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Jata Market. Informacion

Shitet,super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 25/01/2020 14:26... Lexo detajet..

124,000 Euro Shitet 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit Apartament ne shitje 2+1, i mobiluar tek Rezidenca Kodra e Diellit.
Apartamenti

Shitet 2+1 Tek Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament ne shitje 2+1, i mobiluar tek rezidenca kodra e diellit. apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenje e bashkuar me kuzhinen ,2 dhoma gjumi, nje tualet,dhe 2 ballkone. disponon certifikate pronesie. aktualisht eshte i dhene me q... 25/01/2020 14:23... Lexo detajet..

62,900 Euro Apartament ne shitje 2+1 ne Misto Mame Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 120 m2
Ndodhet ne katin e 3 banim

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 120 m2 ndodhet ne katin e 3 banim ne pallatin me te mire te zones prane pallateve cabej shitet i mobiluar disponon dokumentacion te rregullt hipotekor... 25/01/2020 14:23... Lexo detajet..

93,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 pranë Kompleksit Delijorgji  Pallatet me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1+2 ne katin e 7 banimi te nje pallat

Shitet Apartament 2+1+2 Pranë Kompleksit Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Pallatet me shigjeta, shitet apartament 2+1+2 ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti ka siperfaqe neto 98m2 me strukture shume te rregullt dhe me orientim jug-lindje-perendim duke ofruar ndricim natyral gjithe ... 25/01/2020 14:21... Lexo detajet..

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

117,000 Euro Shitet Apartament me Siperfaqe te Madhe ne Astir! Ne Astir, Buze Rruges Kryesore Shitet Super Apartament 3+1+2 bosh. Apartamenti n

Shitet Apartament Me Siperfaqe Te Madhe Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne astir, buze rruges kryesore shitet super apartament 3+1+2 bosh. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka siperfaqe 152 m2. eshte i organizuar ne nje planimetri shume te rregullt ne ambjent ndenje shume te ... 25/01/2020 14:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

200,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+ Garazh, Qendër, Tiranë Pro+12962 (FUTURE HOME PRIORITY) Shitet apartament 2+1+Garazh në Qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne kati

Shitet, Apartament 2+1+ Garazh, Qendër, Tiranë Pro+12962 (future Home Priority)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (103.30 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkoni dhe garazhi. apartamenti disponon: d... 25/01/2020 14:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

52,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re(Future Home Real Estate) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Bar "2 Palmat".

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future Home Real Estate)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë bar "2 palmat". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 66.3m2 • kati 2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ba... 25/01/2020 14:02... Lexo detajet..

29,000 Euro Shitet,Garsoniere,Yzberisht(future13367) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,prane karburant "

Shitet,garsoniere,yzberisht(future13367)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,prane karburant "gega oil". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 43 m2. apartamenti ka një orientim te mire ne lidhje dhe eshte ne proces hipotekimi. organiz... 25/01/2020 14:02... Lexo detajet..

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 26.01.2020)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

92,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza E Re  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qy

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,prane ozone electronics. informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqe ndertimi : 118.8 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • kuzhina • 2... 25/01/2020 14:01... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re(future13902) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë 2 Rotondove. Informacion

Shitet,apartament 3+1,unaza E Re(future13902)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 123.5 m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •3 dhoma gjumi • 2 tualete me drit... 25/01/2020 14:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

80,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re(future14132) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Jata Market. Informacion

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(future14132)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 25/01/2020 14:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim