blej shtepi ne vlore 

 Online 41 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 41 lexues | 5 njoftime ne pritje
143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

47,000 Euro
	Shitet apartament 1+1 73m2 me hipoteke ne Yzberisht i arreduar 47000 Euro! Shitet apartament 1+1 73m2 me hipoteke ne Yzberisht i arreduar 47000 Euro!
Apar

Shitet Apartament 1+1 73m2 Me Hipoteke Ne Yzberisht I Arreduar 47000 Euro!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 73m2 me hipoteke ne yzberisht i arreduar 47000 euro! apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit prane big marketit dhe ka nje hapesire prej 73m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe n... 19/11/2019 02:26... Lexo detajet..

150,000 Euro
Shitet vile 2 kateshe 3+1+1, (me hipoteke) vila eshte pjese e nje kompleksi te qete. Ne katin 1 vendoset dhoma ndenjes, dho

Shitet Vile 2 Kateshe 3+1+1, (me Hipoteke)

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila eshte pjese e nje kompleksi te qete. ne katin 1 vendoset dhoma ndenjes, dhoma gatim ngrenie, tualeti dhe 1 depo. ne katin 2 jane 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. siperfaqja banimit 140m2, siperfaja e truallit 380m2... 19/11/2019 01:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

75,000 Euro
Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 19/11/2019 01:32... Lexo detajet..

58,000 Euro Super cmim okazion!!! Apartament 2+1 per vetem 58000€ ne Ali Dem! Apartamenti eshte pjese e nje Kompleksi Rezidencial i cili ofron te gjitha fasil

Super Cmim Okazion!!! Apartament 2+1 Per Vetem 58000€ Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve, parkim, hapesira te gjelberta, zone e qete dhe e sigurte, banore familjare etj apartamenti me si... 19/11/2019 01:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

115,000 Euro shitet papafingo 3+1 te kodra e diellit apartamenti ndodhjet te kodra e diellit, pallat i ri, pjese e nej kompleksi pall

Shitet Papafingo 3+1 Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
141.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhjet te kodra e diellit, pallat i ri, pjese e nej kompleksi pallatesh cilesore. perbehet nga 3 dhoma gjumi 1 ambient i perbashket ndenje gatim, 2 tualete dhe 2 ballkone. ka organizim dhe orientim shume te mire. siperfaqe e brendeshme... 19/11/2019 00:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

88,000 Euro Tirane,Shitet hyrje 2+1,kati 5,Luksoz,113 m2,88.000 Eur (Rr e Durresit,Procredit Bank) Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar.

Apartamenti eshte i tipit 2+1, pe

Tirane,shitet Hyrje 2+1,kati 5,luksoz,113 M2,88.000 Eur (rr E Durresit,procredit Bank)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, i sapoperfunduar. termoizolim, izolim akustik,xham dopio,gr... 19/11/2019 00:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

66,300 Euro Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja Disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit.-mundesi zgjedhje kati dhe orientimi per informacion me te det... 19/11/2019 00:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

85,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE RESTORANT DURRESIT Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 prane qendres, ne katin e 6 banim te nje p

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Restorant Durresit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ofrohet per shitje nje apartament 2+1 prane qendres, ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqje totale 94 m2, hapesire e bollshme dhe e shfrytezuar ne maksimum. organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ... 19/11/2019 00:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s... 18/11/2019 23:24... Lexo detajet..

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1,komuna E Parisit, Tirane, Pri13074

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek qendra kristal. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • ... (Premium 14.03.2020)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

115,000 Euro Shitet 2+1 prane Hipotekes Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes. Apartamenti ka nje siperfaqe 105 m2,dhe

Shitet 2+1 Prane Hipotekes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 prane hipotekes. apartamenti ka nje siperfaqe 105 m2,dhe ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe me nje planimetri te rregullt. ndodhet ne nje zone mjaft te aksesueshme dhe te preferuar. shitet me cmimin 1100 euro m2. cmimi 1... 18/11/2019 23:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir!! Shitet apartament 2+1 prane viles L !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane viles l !! apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2, neto 87 m2. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. shitet i pa mobiluar me cmimin 60000 euro. per nje vizite ne prone ... 18/11/2019 23:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 18/11/2019 23:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

85,008 Euro Shitet apartament 2+1 ne Astir me hipoteke Shitet apartamenti me Hipoteke ne zonen e Astirit prane rruges kryesore (prane b

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti me hipoteke ne zonen e astirit prane rruges kryesore (prane bar artistit). apartamenti eshte 2+1+1 studio dhe 2 balloken, eshte i investuar nga pronari, e patinuar dhe shitet e mobiliar. apartamenti orientohet nga lindja ne katin e... 18/11/2019 22:33... Lexo detajet..

155,000 Euro shitet 2+1 me super pamje nga liqeni apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, shume prane liqenit artificial. vendos

Shitet 2+1 Me Super Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik, shume prane liqenit artificial. vendoset ne katin 5 pallat me ashensor. ka superpamje nga liqeni artificial i tiranes. perbehet nga 1 ambient i perbashket ndenje-ngreie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 b... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

125,000 Euro Apartament 2+1 per shitje tek BLV. ZOGU I Prane qendres, ne Rrugen Fortuzi dhe Bulevardid "ZOGU I" shitet aparta

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Blv. Zogu I

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane qendres, ne rrugen fortuzi dhe bulevardid "zogu i" shitet apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, orientimi nga jug/lindja i mundeson apartamentit te kete drite dhe ndricim natyral pjesen me te madhe te dites, po as... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

120,000 Euro Shes Apartament + Garazhd ne qender . Shes apartament e rikonstruktuar ne qender , dy minuta nga Sheshi Skenderbej ,r

Shes Apartament + Garazhd Ne Qender .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shes apartament e rikonstruktuar ne qender , dy minuta nga sheshi skenderbej ,rruga sulejman pasha .shes apartament 2+1 , perbehet nga dy dhoma gjumi,nje holl i madh me oxhak funksional ,ambjent gatimi me vete ,ballkon,depo, tualet .i komletuar me... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

99,000 Euro shitet 3+1 te komuna e parisit(prane kristalit) apartamenti ndodhet prane kristal center, kati 5 banim me ashensor. organizohet

Shitet 3+1 Te Komuna E Parisit(prane Kristalit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet prane kristal center, kati 5 banim me ashensor. organizohet 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. orientimi lindje-perendim. me hipoteke.... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

85,000 Euro shitet 2+1 te medreseja(me hipoteke) apartamenti ndodhet te medereseja, ne nje pallat te ri kati 5 me ashensor. palla

Shitet 2+1 Te Medreseja(me Hipoteke)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te medereseja, ne nje pallat te ri kati 5 me ashensor. pallati ka rifinitura shume te mira. apartamenti perbehet nga 1 koridor lidhes, 1 ambient i perbashket ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. orientimi ... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

78,400 Euro Shes shtepi 2+1, me hipoteke ne zonen e Astirit. Shes shtepine 2+1, me koridor, ballkon, dhe 2 banja. Shtepia eshte ne kat te 2 b

Shes Shtepi 2+1, Me Hipoteke Ne Zonen E Astirit.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shes shtepine 2+1, me koridor, ballkon, dhe 2 banja. shtepia eshte ne kat te 2 banim me hipoteke dhe 112 m2 me drejtim nga lindja. shtepia ndodhet ne zonen e astirit, rruga aleksandri i madh mbi jata market 2. cmimi eshte 700 euro metri2. ... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

60,000 Euro 2+1 i mobiluar pjeserisht+garazh(fresk) Shitet apartament 2+1+garazh te Fresku. Apartamenti me sipërfaqe 93 m2, garazhi

2+1 I Mobiluar Pjeserisht+garazh(fresk)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+garazh te fresku. apartamenti me sipërfaqe 93 m2, garazhi me siperfaqe 14m2. apartamenti është pjesërisht i arreduar ndodhet në katin e parë të një pallati të ri. organizohet nga korridori, ambienti ndenjies , kuzhinë,... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

36,000 Euro Apartament 1+1 te fresku (me hipoteke) vendndodhja prane ANA market rruga e dajtit.
apartamenti vendoset ne katin 5 te

Apartament 1+1 Te Fresku (me Hipoteke)

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vendndodhja prane ana market rruga e dajtit. apartamenti vendoset ne katin 5 teknik. organizimi 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon me kubature te rregullt dhe siperfaqe e shfrytezuar maksimalisht. siperfaqja e brendeshme 50 m2. orientimi jug-lindje. ... 18/11/2019 22:13... Lexo detajet..

90,000 Euro Tirane, Kodra e Diellit shitet 2+1 me hipoteke Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit, prane Big Market. Vendoset ne

Tirane, Kodra E Diellit Shitet 2+1 Me Hipoteke

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit, prane big market. vendoset ne katin 5 pallat i ri me shensor. ka orga nizim shume te mire dhe ndricim optimal. perbehet nga 1 dhome ndenje ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. me hipo... 18/11/2019 21:55... Lexo detajet..

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

34,000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 Per Vetem 34000 Euro

Laprake | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne autostraden durres-tirane. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me par... (Premium 27.11.2019)

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

193,000 Euro Tirane, Kopshti Zoologjik, shitet 2+1 e mobiluar(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne zonen midis zoologjikut dhe botanikut. vendoset ne aktin

Tirane, Kopshti Zoologjik, Shitet 2+1 E Mobiluar(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen midis zoologjikut dhe botanikut. vendoset ne aktin 3 pallat i ri cilesor me ashensor. perbehet nga nje holl i madh ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti eshte i investuar dhe ka te inst... 18/11/2019 21:54... Lexo detajet..

77,000 Euro shitet 2+1 te oxhaku apartamenti ndodhet ne katin 6, pallat i ri te oxhaku. eshte 2+1 me 2 tualete ku

Shitet 2+1 Te Oxhaku

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin 6, pallat i ri te oxhaku. eshte 2+1 me 2 tualete ku njeri eshte me dritare. ... 18/11/2019 21:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

64,000 Euro 3+1 me termoizolim(sistem kapot) te fresku apartamenti ndodhet te fresku, rruga e thesarit, prane shkolles se re 9-vjecare.

3+1 Me Termoizolim(sistem Kapot) Te Fresku

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet te fresku, rruga e thesarit, prane shkolles se re 9-vjecare. vendoset ne katin 7 pallat i ri me ashensor dhe administrim. zona me infrastrukture dhe fasilitete shume prane. vendndodhja e peshtatshme per per jetese familiare komode... 18/11/2019 21:43... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim