burimet e energjise

 Online 111 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
68,000 Euro
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | ndertese e re, me ndertime cilesore (te paprakura nga termetet) dhe me ashensor | banesa eshte e mobil... 14/08/2020 17:59... Lexo detajet..

180,000 Euro

180,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1+2 ne shitje tek rruga kavajes kompleksi garden building. ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe me te gjelberuara te qytetit. ndertim me standarte europiane. ndodhet ne katin e 6 totali i kateve 24 si dhe 4 kate par... 14/08/2020 12:26... Lexo detajet..

68,000 Euro

68,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Ne yzberisht, perball eco market, shitet super aparatament 2+1 i mobiluar dhe me shume drite!!!. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me dy ashensore, eshte i organizuar ne nje korridor qe te nxjerr ... 15/08/2020 09:44... Lexo detajet..

79,000 Euro

79,000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (aredim italian)| mundesi investimi per tu dhene me qera** me vendodhje strategji... 13/08/2020 16:31... Lexo detajet..

74,000 Euro

74,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 9• sipërfaqja e apartamentit 98.8m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes... 13/08/2020 11:41... Lexo detajet..

8,000 Euro
Shitet garsoniere cmim okazion Lushnje Ne lagjen Kadri Qystri ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh shitet garsoniere pe

8,000 Euro

Qender | Lushnje
1+1
Dhoma|Sallon
28 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Ne lagjen kadri qystri ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh shitet garsoniere per efekt mosperdorimi. apartamenti ndodhet ne zone te mire te lagjes . ambienti perbehet nga korridor 1 dhome dhe tualet. i pershtatshem per biznes (zyre ose parukeri rrob... 15/08/2020 09:47... Lexo detajet..

68,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! Ne Yzberisht, perball Eco Market, Shitet Super Aparatament 2+1 I Mobiluar Dhe Me

68,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Ne yzberisht, perball eco market, shitet super aparatament 2+1 i mobiluar dhe me shume drite!!!. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me dy ashensore, eshte i organizuar ne nje korridor qe te nxjerr ... 15/08/2020 09:44... Lexo detajet..

49,000 Euro
Ne Fresk, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim(Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, Ndertim shume Cilesor NE Freskt, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim (Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, N
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pllake cilesore | tualet me hidrosanitare ciles... 15/08/2020 09:39... Lexo detajet..

63,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 1+1 , 21 DHJETORI Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 61.5m², tek Kompleksi Homeplane, 21 Dhjetor

63,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 61.5m², tek kompleksi homeplane, 21 dhjetori. organizohet ne sallonin e ndenjes , ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartament ofrohet i mobilua... 15/08/2020 09:36... Lexo detajet..

39,700 Euro 1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi Filluan Shitjet Tek Komplesi Me I Ri Dhe Me I Madh Ne Selite! 

Kompleksi Kara

39,700 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e ... 15/08/2020 09:36... Lexo detajet..

239,000 Euro Okazion: Penthouse 184 m2 ( Papafingo ne Zemer te Tiranes - Rr Kavajes 250m2 nga Sh. Skenderbej) SHITET PETHOUSE 184 m2 ( Papafingo- ne Zemer te Tiranes - 250 m nga Sheshi Skend

239,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
181 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Shitet pethouse 184 m2 ( papafingo- ne zemer te tiranes - 250 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apartament i vecant i ndertuar 2014, me punime super cilesore, verande me pamje panoramike - me cmim fantastik, ndoshta ne nje nga vendodhjet me ... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

44,900 Euro OKAZION (670 €/m2) 1+1+Bllk (67 m2) Rr. 5 MAJI (Concord Center) ASHENSOR - Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon (66 m2) - Rr. 5 Maji (Comcord Center) Pjeserisht i Mobilu

44,900 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar shume mire me planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoiozlim | hidroizolim... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

65,800 Euro Shitet 2+1 (Rruga 5 Maji) - Pallat i Ri I Vitit 2020 - Dorezohet I Perfunduar Me Parket + Hipoteke Shitet Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri I Vitit 2020 .- Ndertimi Eshte 90% Ne Perf

65,800 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazhi rruga 5 maji * apartamenti dorezohet i perfunduar plotesisht me parket, suvatime lyerje, dy... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

170,000 Euro *2+1+2WC+ 2BALLKONE – apart. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETI PERFEKTE – Cmimi OKAZION Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

170,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

49,000 Euro

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

29,500 Euro

Shitet garzonjere e investuar dhe e mobiluar ne qender te himares lagja spile, me pamje te mire nga deti, ne nje pallat te ri - vendodhja eshte fiks m... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

63,000 Euro

Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne rrugen e teleferikut shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ndertim e vitit 2015 shume cilesor, te mirembajtur dhe ashensor. a... (Premium 28.03.2022)

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (Cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (Kopshti Botanik) Pallat te Ri me Ashensor | Parket Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Cmim Okazion 

Q1

64,900 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 tualet - sip totale:81 m2 - sip neto : 70 m2 - sip ne hipot... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

38,400 Euro 1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi Filluan Shitjet Tek Komplesi Me I Ri Dhe Me I Madh Ne Selite! 

Kompleksi Kara

38,400 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
48 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e ... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

105,500 Euro Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh ) Pallat i Ri me Ashensor Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (Petro Nini) Bosh - M

105,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spote ndricuese q2022 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet ... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

54,000 Euro 2+1+Kuzhine Vec + Ballkon (Afer Shkolles se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte Shitet 2+1+Kuzhine Vec+ Ballkon Ne Vendodhje Perfekte ( Afer Shkolles Se Baletit

54,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) - 66 m2 neto - me hipoteke mundesi ideale per investim per te banuar vete dhe per qera afatgjate) - ... 15/08/2020 09:24... Lexo detajet..

66,000 Euro Okazion ! Apartament 2+1, 66000 Euro tek Ali Demi! Apartament 2+1, me siperfaqe 82.6 m2, i orientuar midis Jugut, Lindjes dhe Perë

66,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartament 2+1, me siperfaqe 82.6 m2, i orientuar midis jugut, lindjes dhe perëndimit. hyrja e apartamentit të fton në nje korridor të vogël ku në të majtë të tij gjendet tualeti, për të kaluar më pas në ambjentin e ditës, i cili ndahet... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

68,000 Euro ofert 2+1ne shitje te rruga besim alla pallatet cabei Apartament 2+1ne shitje me sip 108 organizohet dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma

68,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1ne shitje me sip 108 organizohet dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi dy ti af lëre njëra me ndriçim natyral dy ballkone.apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimi nje pallat te ri me ashensore me orjentim nga juge lindja dispono... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

81,000 Euro Apartament per shitje 3+1 Shitet apartament tek 21 dhjetori 3+1 kati i 5 pallat ekzistues 6

81,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament tek 21 dhjetori 3+1 kati i 5 pallat ekzistues 6... 15/08/2020 09:23... Lexo detajet..

230,000 Euro Shitet apartament 3+1+2 Blloku Kati 4 Cmimi; 230,000 Euro Shitet apartament 3+1+2 
Blloku 
Kati 4 pallat i ri ashensor 
Cmimi; 230,000

230,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
132 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 3+1+2 blloku kati 4 pallat i ri ashensor cmimi; 230,000 euro i mobiluar me hipoteke ... 15/08/2020 09:22... Lexo detajet..

24,000 Euro Golem, Durrës, shitet PAPAFINGO e mobiluar Golem, Durrës, shitet papafingo kati 5, e mobiluar. 24000€ 
0694400107

24,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Golem, durrës, shitet papafingo kati 5, e mobiluar. 24000€ 0694400107... 15/08/2020 09:22... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

82,000 Euro

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkol... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

60,700 Euro 2+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi Filluan Shitjet Tek Komplesi Me I Ri Dhe Me I Madh Ne Selite! 

Kompleksi Kara

60,700 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e ... 15/08/2020 09:06... Lexo detajet..

115,000 Euro I Vecante, me Shume Klas dhe Cilesi - Apartament 3+1+2Bllk+2WC Tek Shkolla e Baletit - Investimi i Duhur Shitet Apart. Super I Vecant 3+1+2ballk Me 2 Wc (137m2) Ne Super Vendndodhje ( S

115,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.88 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
137 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apart. super i vecant 3+1+2ballk me 2 wc (137m2) ne super vendndodhje ( shkolla e baletit- pasticeri lej dhe laj ) | orientimi ideal lindje- perendim | kati 2-te | vendodhje perfekte | planimetria e rregullte | pajisur me kondicionera | 3 min ... 15/08/2020 09:06... Lexo detajet..

66,500 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire PERFEKT* banoret e qete dhe familjare SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

66,500 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 15/08/2020 09:06... Lexo detajet..

119,000 Euro Okazion: Penthouse 4+1+3wc (280 M2) Ne Fresk Porcelan ( Pa Arritur Tek Rest. Fresku) - Pamje Panoramike - Rr. Kryesore Shitet Penthouse Gjigand 4+1+3 (~280 M2) - Me Pamje Panoramike Dhe Orienitm Lind
4+1
Dhoma|Sallon
278 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet penthouse gjigand 4+1+3 (~280 m2) - me pamje panoramike dhe orienitm lindje perrndim . 4 dhoma gjumi - 1 sallon kuzhine - 3 tualete - 2 ballkone dhe 1 verande gjigande 87 m2 ( ku gjysjma e saj mund te bashkohet shume lehte me sallonin dhe apar... 15/08/2020 09:06... Lexo detajet..

115,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 3+1+2ballk me 2 wc (137m2) ne super vendndodhje ( shkolla e baletit- pasticeri lej dhe laj ) | orientimi ideal lindje- pe... (Premium 31.12.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

57,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

Fresku/Linze | Tirane (1.68 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Plus17031 shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga shefqet kuka. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 95 m2 • kati i 5 ba... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Me Hipoteke Ne Laprake, 67' 000 Euro

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra) Habitat Real Estate Experts
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim të një objekti ekzistues 5 katësh ne laprakë, i lokalizuar në një lagje të qetë e cila komunikon m... (Premium 16.08.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

80,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1 Me Hipoteke,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamen... (Premium 24.06.2021)

23,000 Euro

Apartament I Ri Ne Kompleksin Me Te Madh Ne Tirane!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra) Fjoralba Kontakt
1+1 Dhoma|Sallon
29.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti me sip 28.4m2, ndodhet ne katin 3, siguron ndricim dhe pamje perballe ambenteve te gjelberuara te kompleksit, objekti ndodhet afer njeres ... (Premium 17.08.2020)

Mobilimi:Bosh

23,000 Euro

450,000 Euro

Okazion Per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke

Radhime | Vlore
5+1 Dhoma|Sallon
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2020)

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

44,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Ali Demi Me Cmim 44,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra) Aurora Rama
1+1 Dhoma|Sallon
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1, me siperfaqe 55.6 m2, i orientuar ne perendim. hyrja e apartamentit te fton ne ambjentin e dites, i cili ndahet ne ate te gatimit dhe ... (Premium 24.08.2020)

Mobilimi:Bosh

44,000 Euro

200,000 Euro Shitet Shtepi Banimi me 2 Kate + Oborr (225 m2) tek Pazari i Ri (me Dokumentacion te Rregullt) Shitet Shtepi Banimi me 2 Kate + Oborr (225 m2) tek Pazari i Ri (Nder Zonat me T

200,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
225 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet shtepi banimi me 2 kate + oborr (225 m2) tek pazari i ri (nder zonat me te preferuara te tiranes - vije e dyte e rruges qe ofron qetesi) me dokumentacion te rregullt pronesie | jepet per arsyje emigrimi - perfekte per banim, shume e aksesueshm... 15/08/2020 09:06... Lexo detajet..

107,500 Euro Apartament Gjigand 3+1+2WC (Super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. e Kosovareve) i Kompletuar Shitet Apartament Gjigand 3+1+2wc Ne Shitje (130m2 Neto Te Brendshme) Ne Kat Te

107,500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.38 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis st. dinamo dhe rruges se kosovareve) - ndodhet ++++ ka dhe tarace 130 m2 siper te perdorshme dhe me... 15/08/2020 09:05... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet apt 3+1 ne Pallat te Ri (2019) - Me dokumenta te Rregullta - Afer 2 LUANET ne Fresku - Linze, SUPER PAMJE | VESHJE KAPOT Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug 
Sip. Totale: 131.24 m2
2+1
Dhoma|Sallon
131 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokument... 15/08/2020 09:05... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim