cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri 

 Online 213 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 213 lexues | 8 njoftime ne pritje
143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

88,000 Euro
Shitet Apartament 2+1+2 te 5 Maji afer Concordit Apartamenti gjendet ne rrugen 5 Maji ne Tirane, shume prane qendres tregtare Con

Shitet Apartament 2+1+2 Te 5 Maji Afer Concordit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti gjendet ne rrugen 5 maji ne tirane, shume prane qendres tregtare concord. banesa shtrihet ne katin e viii-te me siperfaqe totale 117 m2. hapesira e brendshme e certifikuar prej 107 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne: korridor ne hyrje,... 13/11/2019 16:29... Lexo detajet..

42,000 Euro
Shitet apartament 1+1 63.6 m2 ne Durres SHITET APARTAMENT 1+1 , 63.6 m2, DURRES.

Apartamenti është 1+1, ndodhet ne

Shitet Apartament 1+1 63.6 M2 Ne Durres

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 , 63.6 m2, durres. apartamenti është 1+1, ndodhet ne katin e 7 te pallatit (me ashensor) me pamje nga rruga kryesore dhe nga deti. apartamenti posedon certifikaten e pronesise dhe shitet i mobiluar. ky apartament ndod... 13/11/2019 16:29... Lexo detajet..

32,000 Euro
Garsoniere ne shitje prane Hipotekes, 32 m2 ideal per tu dhene me qira ose biznes! Garsoniere ne shitje prane Hipotekes, 32 m2 ideal per tu dhene me qira ose bizne

Garsoniere Ne Shitje Prane Hipotekes, 32 M2 Ideal Per Tu Dhene Me Qira Ose Biznes!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Garsoniere ne shitje prane hipotekes, 32 m2 ideal per tu dhene me qira ose biznes! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-garsoniere-tirane-shqiperi/[/urlcode]... 13/11/2019 16:29... Lexo detajet..

145,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zoologjik • Informacion mbi apartament

Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit zoologjik • informacion mbi apartamentin: • kati 6 • siperfaqja e apartamentit : 130 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballkon ... 13/11/2019 16:19... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kati i 4, Kodra e Diellit, Tirane, 107 m2, 83000 Euro Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen Kodra e Diellit • Informacion mbi apa

Shitet, Apartament 2+1, Kati I 4, Kodra E Diellit, Tirane, 107 M2, 83000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen kodra e diellit • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi •... 13/11/2019 16:19... Lexo detajet..

61,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 58 m² 61.000 Euro (Rruga Muhamet Gjollesha) Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Muahmet Gjollesha perball Hotel Doro City.
Apar

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 58 M² 61.000 Euro (rruga Muhamet Gjollesha)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen muahmet gjollesha perball hotel doro city. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe me siperfaqe totale 58 m2. organizimi: ambjenti gatimit vec , salloni ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti. pallat ekzistues me hip... 13/11/2019 16:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

80,000 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 11, 80 m² 80.000 Euro (Rruga e Barrikadave) Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave . Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 11, 80 M² 80.000 Euro (rruga E Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga e barrikadave . informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 80 m2 • kati i 11 banim, jo i fundit • orientim lindje • i mobiluar . apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhome gj... 13/11/2019 16:10... Lexo detajet..

138,000 Euro Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete me Organizim te Rregullt & me Shume Drite. Rruga Mujo Ulqinaku, prane zones se Myslym Shyrit, Shitet Super Apartament 2+1+2

Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Organizim Te Rregullt & Me Shume Drite.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga mujo ulqinaku, prane zones se myslym shyrit, shitet super apartament 2+1+2 tualete te 2-ja tualetet jane me dritare, me hapsira te bollshme dhe me strukture te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 9 katesh i vitit 200... 13/11/2019 16:09... Lexo detajet..

190,000 Euro Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim te Vitit 2019!  Ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te Tiranes, ne Rrugen e Kosovareve, s

Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Vitit 2019!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te tiranes, ne rrugen e kosovareve, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te vitit 2019. aktualisht pallati eshte ne fazen perfundimtare, i perfunduar plotesisht persa i perket rifiniturave, vendosjes se ashenso... 13/11/2019 16:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

190,000 Euro

85,000 Euro

Super 1+1 i madh, i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeserisht ... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

174,000 Euro  Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 139 m² 174.000 Euro (Zogu i Zi) Pro13107 Apartamenti ndodhet tek Zogu I Zi, pak metra nga Sheshi Rilindja.Informacion mbi

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 1, 139 M² 174.000 Euro (zogu I Zi) Pro13107

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet tek zogu i zi, pak metra nga sheshi rilindja.informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit: 139.2m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhomagjumi • 2 tua... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

174,000 Euro

101,000 Euro Shitet apartament te Shkolla e Baletit Shitet apartament te Shkolla e Baletit, perballe minibashkise 1 dhe 2, apartamen

Shitet Apartament Te Shkolla E Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament te shkolla e baletit, perballe minibashkise 1 dhe 2, apartamenti perbehet si me poshte. dy dhoma gjumi. salloni bashk me ambjentin e gatimit. dy tualete. si dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensore, ndo... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

100,000 Euro Okazion, nxitoni !!!   Shitet Apartament 2+1+2 pranë 'Komplesit Kristal Center' Shitet Super Apartament 2+1+2 tualete, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 8

Okazion, Nxitoni !!! Shitet Apartament 2+1+2 Pranë 'komplesit Kristal Center'

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, në katin e 6 të një pallati të ri i 8 katësh i ndërtuar në vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture të rregullt me sipërfaqe bruto 115 m2, i organizuar në nj... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

99,000 Euro Shitet,Ap 2+1,ID 121738,Komuna E Parisit,Cmimi 99.000 Euro. Komuna e Parisit,afer Qendres Kristal,Shitet Ap i Ri me sip 120 m2(110m2 me Hipo

Shitet,ap 2+1,id 121738,komuna E Parisit,cmimi 99.000 Euro.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Komuna e parisit,afer qendres kristal,shitet ap i ri me sip 120 m2(110m2 me hipoteke) kati 5 banim me ashensor,shkallet me ndricim natyral,hyrje me punime cilesore,gipsi,parket,dritaret me grrila,dy klimatizator,orientimi “p”,ka dy dhoma gjumi te... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

85,000 Euro Okazion  Shitet Shtepi pran Stadiumit Dinamo pozicion strategjik
Shtepi 2+1 kati 4 
2 B

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet shtepi pran stadiumit dinamo pozicion strategjik shtepi 2+1 kati 4 2 ballkone ... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

52,000 Euro SHITET APARTAMENT TEK BRRYLI Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 62 m2.
Ndodhet ne katin 6

Shitet Apartament Tek Brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 62 m2. ndodhet ne katin 6... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

77,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt Pro12605 Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt. Informacion m

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt Pro12605

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 9 banim • siperfaqe: 81.1 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • apartamenti shitet b... 13/11/2019 16:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

55,000 Euro APART.1+1 NE DON BOSKO NE SHITJE Apartament 1+1 me sip 75 m2 ne Don Bosko, prane Viva Market.
Organizohet ne :so

Apart.1+1 Ne Don Bosko Ne Shitje

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me sip 75 m2 ne don bosko, prane viva market. organizohet ne :soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon i madh. mundesi modifikimi ne 2+1. kati 2, pallat relativisht i ri, me ashensor. hipoteka ne proces per gjithe kompleksin. p... 13/11/2019 16:05... Lexo detajet..

88,000 Euro Apartament 2+1, Don Bosko ID:10140 Shitet apartament 2+1 ne hyrje te Rruges Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 94

Apartament 2+1, Don Bosko Id:10140

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges don bosko. apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe ndodeht ne katin e 4 banim te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. organizimi: salloni i ndenjes, ambjneti gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. ... 13/11/2019 16:05... Lexo detajet..

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane Dy Rotondove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira katrore shume te mira te bollshme lehtesishte e mobilueshme,apartamenti dispo... (Premium 25.01.2020)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

115,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK 120 m² 115.000 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes tek Qendra Globe. Informacion mbi apar

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk 120 M² 115.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes tek qendra globe. informacion mbi apartamentin: • kati 3 teknik • siperfaqe ndertimi : 120 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni •... 13/11/2019 16:05... Lexo detajet..

136,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate,Tirane, 137m2, PRI11799 Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate,tirane, 137m2, Pri11799

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 137.5 m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti• ballk... 13/11/2019 16:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

136,500 Euro

109,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate,Tirane, 114m2,PRI11801 Apartamenti ndodhet ne Hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate,tirane, 114m2,pri11801

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 114.3m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti• 2 ball... 13/11/2019 16:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

109,000 Euro

165,000 Euro  SHITET APARTAMENT 3+1 RR. MUHARREM BUTKA, TIRANE Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik, ka nje siperfaqe prej 163 m² me 3 d

Shitet Apartament 3+1 Rr. Muharrem Butka, Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.97 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, ka nje siperfaqe prej 163 m² me 3 dhoma, kuzhine, banjo, ballkon, kondicioner, ashensor, dhe nje mobilim te veçante dhe bashkekohor. siguron pamje relaksuese me gjelberim te kopshtit botanik. per me shume... 13/11/2019 16:03... Lexo detajet..

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 15.11.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

105,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 3+1+blk Kati 8, 115 M² 105.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 bashke me nje post parkimi ne zonen e brrylit, te rruga "sitki Çiço", perballe shkolles "niket dardani". informacion mbi apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

155,000 Euro shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë.PRI12588 Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 1

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.pri12588

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi apartamentin: kati i 11 banim • sipërfaqe: 126 m2 • verandë: 50 m2. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ndërtim i ri •... 13/11/2019 16:01... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Laprake Apartamenti ndodhet në një zonë të zhvilluar në Tiranë, në zonën e Lapra

Shitet,apartament 2+1,laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të zhvilluar në tiranë, në zonën e laprakës, rruga `pandi dardha`. gjëndet në katin e katert të një pallati ekzistues me sipërfaqe prej 87.3 m2 . ka organizim mjaft të mirë të ambjenteve ku në përbë... 13/11/2019 16:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

75,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë, PRI13022 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri13022

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 13/11/2019 16:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim