dhoma te bukura 

 Online 115 lexues | 17 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 115 lexues | 17 njoftime ne pritje
64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

60,000 Euro
Apartament 2+1 me planimetri perfekte ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Apartament 2+1, me sipërfaqe 79.3 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja e apartament

Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1, me sipërfaqe 79.3 m2, me orientim nga veriu. hyrja e apartamentit të fton direkt në ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies me dritare te orjentuar nga jugu. dhoma e gjumit e fëmijëve është e orjentuar me dritare nga jugu. d... 18/01/2020 09:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

71,000 Euro
Prane 21- Dhjetorit, shitet apartament 1+1 i mireorganizuar ne kompleksin Magnet Apartament 1+1 me sipërfaqe 63.7m2. Hyrja të fton në korridorrin që të lidh

Prane 21- Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 I Mireorganizuar Ne Kompleksin Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1 me sipërfaqe 63.7m2. hyrja të fton në korridorrin që të lidh me dhomën e gjumit dhe tualetin. në të djathtë të tij ndodhet zona e ditës. orientimi i dyfishtë, dritaret e mëdha dhe ballkoni, mundësojnë ndriçimin dhe vent... 18/01/2020 09:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

79,000 Euro
Super apartament ne kompleksin rezidencial Mangalem 21 te Ali Demi Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.1 m2, me orientim nga Veriu dhe Lindja. Hyrja

Super Apartament Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21 Te Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1, me sipërfaqe 104.1 m2, me orientim nga veriu dhe lindja. hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku përballë ndodhet tualeti e në vazhdim kalohet në ambientin e ditës me sipërfaqe të bollshme dhe formë të rregull... 18/01/2020 09:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

46,000 Euro Apartament 1+1 i mireorganizuar ne shitje ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Apartament 1+1, me sipërfaqe 61 m2. Hyrja e apartamentit të fton në hapësir

Apartament 1+1 I Mireorganizuar Ne Shitje Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 61 m2. hyrja e apartamentit të fton në hapësirën e korridorit në të cilin ka një kënd të caktuar për mobiljen në hyrje, përzgjatja e së cilës mund të lidhet mjaft mirë me këndin e gatimit. këndi i ndejt... 18/01/2020 08:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

46,000 Euro

75,000 Euro Shitet ,SUPER  2+1, Misto Mame, Mobilim luks Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira k

Shitet ,super 2+1, Misto Mame, Mobilim Luks

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt ne menyre luksoze dhe ne detajet me te vogla. ka elektroshtepiake te teknologjise se fundit, d... 18/01/2020 08:56... Lexo detajet..

189,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni Thate. Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni Thate ,ka nje siperfaqe 140m2. Ndodhet ne ka

Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Liqeni Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 3+1 ne shitje tek liqeni thate ,ka nje siperfaqe 140m2. ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri gjasht katesh te mire administruar. ka nje organizim te brendshem shume te mire i cili ndahet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi,dy b... 18/01/2020 07:46... Lexo detajet..

45,000 Euro 1+1 me planimetri super , i sapo Rikontruktuar + PARKIM ( Oxhaku- Porcelan) SHITET Apart. 1+1+ ballkon - i sapo INVESTUAR , KATI 3 , +PARKIM 100 % Poshte Pa

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura tek oxhaku, ose porcelan, cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme... 18/01/2020 07:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

64,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 NE ASTIR Shitet apartament 2+1 ne Astir me cmimin 64,000 euro
Apartamenti ndodhet ne nje

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne astir me cmimin 64,000 euro apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e 3 te banimit me ashensor. ka siperfaqe totale prej 97.3 m2 dhe eshte i organziuar ne 2 dhoma gjumi, salloni se bashku me kuzhinen, 1 tualet me a... 18/01/2020 05:31... Lexo detajet..

45,500 Euro Super Okazion ne Fresk... Shitet 2+1 super Okazion ne Fresk prane bar  Stockholm. 
Apartamenti 2+1+blk, 7

Super Okazion Ne Fresk...

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 super okazion ne fresk prane bar stockholm. apartamenti 2+1+blk, 70 m2 neto me hipoteke. ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri me ashensor. cmimi 45500€... 18/01/2020 04:45... Lexo detajet..

139,000 Euro

Shitet, Aparatment 3+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+ 6114

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë, rruga hamdi sina. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqa: 140 m2... (Premium 14.03.2020)

69,000 Euro

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 18/01/2020 04:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

54,000 Euro (Future Home Opportunity +)Shitet, Apartament 2+1, Fresku ID: plus12090 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Ramazan Gaxherri. Informacion mbi

(future Home Opportunity +)shitet, Apartament 2+1, Fresku Id: Plus12090

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqa e apartamentit:98m2 • kati i 3 banim • orientim jug-lindje • ne proces hipotekimi apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi... 18/01/2020 03:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

46,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek fresku 70m2  Shitet apartament 2+1 70 m2, tek fresku. Apartamenti eshte i mobiliar plotesisht

Shitet Apartament 2+1 Tek Fresku 70m2

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 70 m2, tek fresku. apartamenti eshte i mobiliar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, pallat i ri me ashensor kati i 2. apartamenti ndodhet pa shkuar te restorant fresku tek bar stockhoolm.... 18/01/2020 03:13... Lexo detajet..

135,000 Euro 2+1 Modern i Ri-Te Mozaiku - Paralel me Rrugen e Ambasadave| Mobilim Cilesor | Kondicioner  2+1 Modern i Ri- ne vend perfekt ( te AMBASADAT)* Te Mozaiku Tirane - Paralel me

2+1 Modern I Ri-te Mozaiku - Paralel Me Rrugen E Ambasadave| Mobilim Cilesor | Kondicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 modern i ri- ne vend perfekt ( te ambasadat)* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *( per 2 min ne rruge te kavajes- 21sh dhe zog te zi) | | mobilim cilesor i ri dhe modern | me 3 kondicionere ekonomike inverter | pajisjet te gjit... 18/01/2020 02:54... Lexo detajet..

64,200 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re(future13721) Shitet apartament në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës-L. Informacion mbi a

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(future13721)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tualeti • 3 ... 18/01/2020 02:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,200 Euro

77,000 Euro Apartament 2+1 per shitje Apartament 2+1 per shitje te Kodra e Diellit, prane Eleonores. Eshte i organizua

Apartament 2+1 Per Shitje

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 per shitje te kodra e diellit, prane eleonores. eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje 87.07 m2. disp... 18/01/2020 02:23... Lexo detajet..

84,000 Euro Shitet 2+1 kopshti botanik Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje zone te qete dhe ajer te paster.

Shitet 2+1 Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje zone te qete dhe ajer te paster. organizohet ne nje dhome ndenje dhe ngrenie te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete me ndricim natyral. apartamenti ka instalime elektrike dhe hidraulike teper cile... 18/01/2020 02:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

92,000 Euro Shitet 2+1 ne zonen e kopshtit botanik  Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura cilesore,ne nje zone

Shitet 2+1 Ne Zonen E Kopshtit Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura cilesore,ne nje zone teper te preferuar per banim.orientohet nga perendimi duke bere te mundur ndricimin natyral te ambienteve te banimit gjate dites.organizohet ne nje ambient ndenje,dy dhom... 18/01/2020 02:10... Lexo detajet..

85,000 Euro Shes nje apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, 85000€ Disponoj nje apartament 2+1, 75 m2 tek Komuna e Parisit, bosh por shume i invest

Shes Nje Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit, 85000€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponoj nje apartament 2+1, 75 m2 tek komuna e parisit, bosh por shume i investuar brenda, per vetem 85000€. me telefononi per me shume detaje.... 18/01/2020 02:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

62,000 Euro

Shitet super apartament 1+1 (astir) i ri dhe i investuar | arreduar me shije dhe cilesi | pallat i 2015 / ashensor me cip dhe ndertime me standarte - ... (Premium 18.12.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2+1, Misto Mame, Mobilim Luks

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me ark... (Premium 25.01.2020)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 18/01/2020 02:01... Lexo detajet..

74,800 Euro TE RR KAVAJES APART 1+1 NE SHITJE Apartament 1+1 ne shitje te Rr.Kavajes, Kompleksi STAR Construction.
Siperfaqe

Te Rr Kavajes Apart 1+1 Ne Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne shitje te rr.kavajes, kompleksi star construction. siperfaqe 68 meter katror. orientim lindje. kati 3 banim. apartamenti perfundon brenda 1 muaji. punime teper cilesore. kontakto... 17/01/2020 23:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,800 Euro

58,000 Euro TE SHKOLLA E BALETIT APART 1+1 NE SHITJE Apartament 1+1 ne shitje te shkolla e Baletit.
Siperfaqe 68 meter katror.
Kati

Te Shkolla E Baletit Apart 1+1 Ne Shitje

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 ne shitje te shkolla e baletit. siperfaqe 68 meter katror. kati 1 pallat ekzistues me tulla silikat. mund te pershtatet dhe per biznes. me hipoteke te rregullt. kontakto... 17/01/2020 23:16... Lexo detajet..

90,000 Euro Shitet Apartament 1+1, rruga e Kavajes, Qender, Tirane. Pallat i Ri, me ashensor Shitet super apartment 1+1 (okazion)
Apartment eshte luks i pa banuar me pare p

Shitet Apartament 1+1, Rruga E Kavajes, Qender, Tirane. Pallat I Ri, Me Ashensor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super apartment 1+1 (okazion) apartment eshte luks i pa banuar me pare pallat i ri me ashensor kati 8 jo i fundit vendndodhja qender tiran rruga e kavajes siperfaqe:64 m2 shitet .1350€ per m2 investira: 400 € per m2 cmimin tota... 17/01/2020 22:16... Lexo detajet..

38,500 Euro

(2 Luanet - Fresk) Apt 1+1 Super Cilesor (pallat I Sapo Ndertuar) Dokumentacion I Rregullt | Sistem

Fresku/Linze | Tirane (5.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug - veri q1584 sip. totale: 73.77m2 sip. e brendshme: 64.68 sip. e perbashket: 9.09 - ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

38,500 Euro

108,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e shkolles se baletit. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • siperfaqja e apartamentit neto/brut... (Premium 07.03.2020)

118,000 Euro

Apartament 2+1, 87 M² Prane Rr.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 87 m², perballe me grepin e arte. i ndodhur ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me dy ashensore orientim... (Premium 21.01.2020)

42,000 Euro

Apartament Super Okazion Tek Mangalem21, Rr' Ali Demi'.1+1, 56 M2 Vetem 42.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazin ne kompelskin mangalem21 ! residenca me e madhe e banimit ne tirane me 41 objekte ne ndertim ofron apartamente te cdo lloj tipologjie .... (Premium 23.01.2020)

46,900 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (66 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 26.01.2020)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

68,000 Euro

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) In House Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 ne shitje te rruga demir progri, prane xhamise. me siperfaqe totale 90 m2, planimetri shume mire e shfrytezueshme. organizohet ne: ko... (Premium 18.01.2020)

68,000 Euro Shitet 1+1 kopshti zologjik! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura cilesore.Zona ofron q

Shitet 1+1 Kopshti Zologjik!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura cilesore.zona ofron qetesine,ajrin e paster por edhe te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese normale.orientohet nga lindja duke i siguruar apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gja... 17/01/2020 22:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

30,800 Euro Shitet apartament i ri 1+1 tek Rezidenca Shopi, Elbasan Shitet apartament i ri 1+1 tek Rezidenca Shopi, Elbasan. Apartamenti ka nje sipe

Shitet Apartament I Ri 1+1 Tek Rezidenca Shopi, Elbasan

Qender | Elbasan (32.14 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament i ri 1+1 tek rezidenca shopi, elbasan. apartamenti ka nje siperfaqe 56 m2, i pershtatur mjaft mire me hapesira te bollshme, nje dhome gjume, banjo, ballkon, sallon ne hyrje dhe dhome ndenje+ngrenie. punime mjaft cilesore. zone e qet... 17/01/2020 21:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,800 Euro

55,000 Euro Shitet apartament i ri 2+1 tek Rezidenca Shopi, Elbasan Shitet apartament i ri 2+1 tek Rezidenca Shopi, Elbasan. Apartamenti ka nje sipe

Shitet Apartament I Ri 2+1 Tek Rezidenca Shopi, Elbasan

Qender | Elbasan (32.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament i ri 2+1 tek rezidenca shopi, elbasan. apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2, i pershtatur mjaft mire me hapesira te bollshme, dy dhoma gjume, dy banjo, ballkon i madh, sallon ne hyrje dhe dhome ndenje+ngrenie. me sistem kaldaje, drit... 17/01/2020 21:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim