don bosko apartament 2 1 

 Online 43 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 43 lexues | 11 njoftime ne pritje
118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro
2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor, izolim Kapot) me Diell dhe Pamje SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 28/01/2020 06:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

55,000 Euro
Apartamente 2+1 ne shitje tek ish Fusha Aviacionit Property ID :4129063

Ish Fusha Aviacionit prane Shkolles Dhora Leka, shitet A

Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Ish Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id :4129063 ish fusha aviacionit prane shkolles dhora leka, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 79.8 m², me hipotek, kati 3 pa ashensor, tualet me dritare, 2 kondicioner, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon. shitet 55... 28/01/2020 04:53... Lexo detajet..

94,000 Euro
Tirane,Shitet Duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem kapote,dritare... 28/01/2020 01:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

55,000 Euro Mundesi Investimi: 1+1 (Tregu Elektrik) i Mobiluar - Pallat i 2017 me Sistem Kapod | Super Verande me Pamje Shitet Apartament 1+1 Super Cilesor (Pallat i 2017) I Mobiluar | me Sistem Kapot

Mundesi Investimi: 1+1 (tregu Elektrik) I Mobiluar - Pallat I 2017 Me Sistem Kapod | Super

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip tota... 28/01/2020 00:45... Lexo detajet..

81,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6,90 m², 81000 Euro Rruga e Dibrës (Future Home Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, te Kompleksi Orion. Inform

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6,90 M², 81000 Euro Rruga E Dibrës (future Home Al

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, te kompleksi orion. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • orientimi veri-lindje. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • ... 28/01/2020 00:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

137,000 Euro Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian Shitet Apart. Super I vecant 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOT

Apartament Unik 2+1+ballk. (112.55 M2) Me Super Pamje ( Kopshti Botanik) Arredim Italian

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (aredim italian) | kati 5 | pallat i ri i 2015| pamje panoramike nga liqeni| vendodhje per... 28/01/2020 00:39... Lexo detajet..

118,000 Euro Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, i Investuar  Ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Myslym Shyrit shitet apartame

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pallat te ri teper te mirembajtur dhe te pajisur me dy ashensore. apartamenti strukturohet ne koridori... 28/01/2020 00:35... Lexo detajet..

40,000 Euro Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 28/01/2020 00:34... Lexo detajet..

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ARDENO  35000 euro Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartame

Shitet Apartament 1+1 Ardeno 35000 Euro

Tjeter zone | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartamenti disponon kubature dhe organizim shum ete mire,banjo me dritare.me hipoteke.... 28/01/2020 00:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

113,000 Euro Shitet Apartament 2+1+1+Depo Prane Petro Nini Luarasi Apartament 2+1 shum prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi.Ndodhet ne katin e 4 te n

Shitet Apartament 2+1+1+depo Prane Petro Nini Luarasi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 shum prane gjimnazit petro nini luarasi.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te viteve 90. hyrje totalisht e rikonstruktuar e mobiluar ne menyre bashkohore.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi 1 ambient gatimi edhe ndenje 1 ballkon dhe 1 ... 28/01/2020 00:24... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “Dibres”, ne hyrje te rruges “Njazi Meka”. Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “Dibres”, ne hyrje te rruges “Njazi Meka

Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen E “dibres”, Ne Hyrje Te Rruges “njazi Meka”.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “dibres”, ne hyrje te rruges “njazi meka”. apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2, dhe eshte i organizuar ne nje dhoma gjumi, nje dhome ndenjje se bashku me zonen e gatimit , nje tualet. apartamenti ndodhet ... 28/01/2020 00:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

45,000 Euro 1+1 me planimetri super , i sapo Rikontruktuar + PARKIM ( Oxhaku- Porcelan) SHITET Apart. 1+1+ ballkon - i sapo INVESTUAR , KATI 3 , +PARKIM 100 % Poshte Pa

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura tek oxhaku, ose porcelan, cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme... 28/01/2020 00:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

41,500 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Misto Mame (ID 4121315 ) Property ID : 4121315

Misto Mame, prane Spitalit Amerikan 3, shitet Apartamen

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Misto Mame (id 4121315 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4121315 misto mame, prane spitalit amerikan 3, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 83 m², me hipoteke, kati 1 banimit me ashensor, tualet, ballkon, ndertimi eshte i ri dhe cilsor, orientimi lindje – jug. shitet 500... 27/01/2020 23:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,500 Euro

69,500 Euro Ne Shitje Apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit (Ish Rest. Durresi) Ne Shitje Apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit (Ish Rest. Durresi) Pjeserisht i

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hapesire e shfrytezueshme me ndricim q1634 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon +... 27/01/2020 23:42... Lexo detajet..

60,000 Euro Shiten apartamente 1+1 , Rruga e Dibres ! Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 te permasave nga 64.7 m2 deri ne 125 m2. Kompleks

Shiten Apartamente 1+1 , Rruga E Dibres !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 te permasave nga 64.7 m2 deri ne 125 m2. kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të tiranë... 27/01/2020 23:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

66,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Tirana Golden Park,Perball Amerikan 3 Apartamenti ndodhet në zonën e Qytetit të Nxënësve,pranë Spitalit Amerikan

Shitet,apartament 2+1,tirana Golden Park,perball Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e qytetit të nxënësve,pranë spitalit amerikan ,te kompleksi "golden park". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 88.31m2 •kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimi... 27/01/2020 21:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

55,000 Euro OKAZION apartament 2+1 ne shitjr Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne Yzberisht ne Rrugen Jok

Okazion Apartament 2+1 Ne Shitjr

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne yzberisht ne rrugen joklin persi pran rruges 3 deshmoret. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. apart... 27/01/2020 21:46... Lexo detajet..

62,000 Euro OKAZION!!! Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Shitet apartament në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës-L. Informacion mbi a

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tualeti • 3 ... 27/01/2020 21:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

45,000 Euro SHITET APARTAMENTI 1+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISH Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e Yzberishit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim

Shitet Apartamenti 1+1 Me Hipoteke Ne Yzberish

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e yzberishit. apartamenti ndodhet ne nje ndertim buze rruge dhe eshte fare prane me bulevardin e ri i cili lidhe zonen e yzberishit me unazen e re. apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati me punim... 27/01/2020 21:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

53,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku plus13755(Future Home Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Freskut. Informacion mbi apartamentin: • Sipër

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Plus13755(future Home Opportunity +)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 88.2m2. • kati i 2 banim • orientim perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ba... 27/01/2020 21:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

145,000 Euro OKAZION SHTEPI PRIVATE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA Shitet vile 4 kateshe me dokumenta te rregullta. Oborr 300mt². Objekti ndodhet

Okazion Shtepi Private Me Dokumenta Te Rregullta

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet vile 4 kateshe me dokumenta te rregullta. oborr 300mt². objekti ndodhet pas gjimnazit ibrahim rugova(500mt² larg eruges kryesore). siperfaqja e objektit 389 mt²,secili kat 98 mt². me oborr te shtruar e rrethuar me pem. drita e uje 24h. amb... 27/01/2020 19:29... Lexo detajet..

320,000 Euro Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Bllok. Zona eshte nje nga me elitaret dhe me te

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament 3+1+2 ne bllok. zona eshte nje nga me elitaret dhe me te kerkuarat ne kryeqytet, e plotesuar me te gjjitha sherbimet e nevojshme qe kerkon jetesa e diteve te sotme. aksesi ne zone eshte mjaft i lehte, duke qene se zona lidhet ... 27/01/2020 19:19... Lexo detajet..

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

40,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “dibres”, ne hyrje te rruges “njazi meka”. apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2, dhe eshte i organizuar n... (Premium 07.02.2020)

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

81,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, te kompleksi orion. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamenti... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

130,000 Euro TEK PAZARI RI SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR! Ne rrugen Hoxha Tasim ,ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobil

Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen hoxha tasim ,ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar , ne katin e 4 te nje pallati te ri ,me ashensor.apartamenti eshte organizuar si me poshte,koridori ku kane dalje te gjitha dhomat,salloni eshte sebashku me ambient g... 27/01/2020 19:15... Lexo detajet..

128,000 Euro Apartament ne shitje prane Komunes se Parisit Shitet super apartament prane Komunes se Parisit, rruga Robert Shvarc. Apartamen

Apartament Ne Shitje Prane Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament prane komunes se parisit, rruga robert shvarc. apartamenti eshte ne rrugen e re qe po behet prane kompleksit kika prane rrethit tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ka nje planimetri te bollshme eshte 100m2 2+1+1. e... 27/01/2020 19:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

128,000 Euro

105,000 Euro TEK FARMACIA 10 SHITET APARTAMENRT 2+1+2 ME PROJEKT PER INVESTIM 1+1 DHE GARSIONIERE ! Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2

Tek Farmacia 10 Shitet Apartamenrt 2+1+2 Me Projekt Per Investim 1+1 Dhe Garsioniere !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne unaze tek kryqezimi i farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje pallat shume cilesor, ndertim i vitit 2019 me termoizolim, me 2 ashesor, lulishte dhe me 2 kate park... 27/01/2020 19:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim