dritare dopio xham  

 Online 77 lexues | 24 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 77 lexues | 24 njoftime ne pritje
77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

59,000 Euro
OKAZION 2+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISHT Shitete apartament, ndodhet në zonën e Yzberishtit,prane Ecco Market • Infor

Okazion 2+1 Me Hipoteke Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitete apartament, ndodhet në zonën e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqa e apartamentit : 95 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi ... 08/04/2020 00:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

69,000 Euro
Shitet apt 3+1 ne Pallat te Ri (2019) - Me dokumenta te Rregullta - Afer 2 LUANET ne Fresku - Linze, SUPER PAMJE | VESHJE KAPOT Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug 
Sip. Totale: 131.24 m2

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fres

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokument... 08/04/2020 00:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

59,000 Euro
Shitet Apartament 2+1,Yzberisht 59.000 euro Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 95m i cili ndodhet ne katin e 3 t

Shitet Apartament 2+1,yzberisht 59.000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 95m i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,1 ballkon ,salloni dhe kendi kuzhunes,shitet bosh,me hipoteke.... 07/04/2020 23:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

55,000 Euro Yzberisht shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1., i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati cilesor. Apart

Yzberisht Shitet Apartament 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1., i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati cilesor. apartamenti ka siperfaqe te pklote , me hapesira te rregullta kuadratike i thjeshte per mobilim . planimetri e rregullt. orientim juglindje. per kete dhe prona te tjera na k... 07/04/2020 23:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

59,000 Euro shitet SUPER 2+1 YZBERISHT Apartamenti ka kubature shume te rregullte katrore lehtesishte e mobilueshme,apa

Shitet Super 2+1 Yzberisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte katrore lehtesishte e mobilueshme,apartamenti ka dokument te rregullte hipoteko dhe ndodhet perball eko market,ka orjentim nga jugu dhe linjda.... 07/04/2020 23:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

87,000 Euro OKAZION: ULET nga 98,000 Eu ne 87,000 Eu per 2+1+Bllk (100 m2) - Pall. Shigjeta (Perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner **********ULET 87,000 Euro nga 98,000 Euro ************
Shitet Apartament i Inv

Okazion: Ulet Nga 98,000 Eu Ne 87,000 Eu Per 2+1+bllk (100 M2) - Pall. Shigjeta (perballe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e preferuar me mundesi parkimi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | (shitet e mobiluar )... 07/04/2020 23:06... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO Shitet Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti ka siperfaqe 60m2, i orga

Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek liqeni i thate. apartamenti ka siperfaqe 60m2, i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet. ka orientim shume te mire. kati i 4 i nje pallati te ri. cmimi 40.000 euro i diskutueshem. per me teper informacione ... 07/04/2020 22:51... Lexo detajet..

77,000 Euro 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (Planimetri, Orientim dhe Investim perfekt*** ) (Rr. Kavajes) 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake ,Rr. Kavajes -(Planimetri, Orientim dhe Investi

1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (planimetri, Orientim Dhe Investim Perfekt*** ) (rr. Kava

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | investimi brenda eshte perfekt me parket druri, mobilim te ri, ndricim led, pik... 07/04/2020 22:48... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 07/04/2020 22:32... Lexo detajet..

69,000 Euro

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fresku - Linze

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

59,500 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TE BOTANIKU Tek Botaniku shitet Apartament 1+1 me nje super orientim. Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 1+1 Te Botaniku

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek botaniku shitet apartament 1+1 me nje super orientim. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare . apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ke... 07/04/2020 21:54... Lexo detajet..

55,000 Euro OKAZION!!! SHITET APARTAMENT NE ASTIR!!! Shitet apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, ne kat

Okazion!!! Shitet Apartament Ne Astir!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh. apartamenti organizohet me nje sallon ndenjie, kuzhine, dhome gjumi, tualet me kolone ajrimi dhe ballkon te bollshem. apartamenti ndodhet ... 07/04/2020 21:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

60,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK LIQENI I THATE...AP.1+1... SUPER SUPER OKAZION TEK LIQENI I THATE...!!!
Shitet apartament 1+1, 80m2 ne kat

Super Super Okazion Tek Liqeni I Thate...ap.1+1...

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super super okazion tek liqeni i thate...!!! shitet apartament 1+1, 80m2 ne katin e 4... apartamenti ndodhet buze liqenit te thate ne nje pallat te perfunduar te vitit 2010, pa hipoteke!!! shitet me nje cmim super okazion per vetem 750 euro m2 nga... 07/04/2020 21:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

40,000 Euro Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 07/04/2020 21:23... Lexo detajet..

60,200 Euro Shitet apartament 2+1 Vilat Amerikane Rruga e Elbasanit Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek Vilat Amerikane tek Rruga e Elbasanit.

Shitet Apartament 2+1 Vilat Amerikane Rruga E Elbasanit

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek vilat amerikane tek rruga e elbasanit. ambjenti ka një sipërfaqe prej 120.3 m2, ndodhet në katin e 3 banim te nje pallati te ri. disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, dy dhoma gjumi, 2 tualet,2 ballko... 07/04/2020 21:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,200 Euro

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, plus15006 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu pranë Hippo Market.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Plus15006

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2. • kati i 2 banim • orientim jug • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambie... 07/04/2020 21:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

74,000 Euro OKAZION PRANE MONDIAL, NE NDERTIM TE RI, ME HIPOTEKE Shitet apartament ne nje ndertim super cilesore te 2018. Apartamenti eshte ne zo

Okazion Prane Mondial, Ne Ndertim Te Ri, Me Hipoteke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne nje ndertim super cilesore te 2018. apartamenti eshte ne zone shume te preferuar. ka pamje nga jug-lindja. apartamenti eshte ideal per investim.... 07/04/2020 20:31... Lexo detajet..

58,000 Euro SUPER OKAZION!!!! Apartament 2+1 Golden Park 58000 Euro Shitet apartament 2+1 ne katin e 7 banim totali i kateve 9 tek Kompleksi Golden

Super Okazion!!!! Apartament 2+1 Golden Park 58000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne katin e 7 banim totali i kateve 9 tek kompleksi golden park, perballe me spitalin amerikan 3 me siperfaqe 85.18 m2 i cili organizohet nga 1 sallon ndenjeje me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 taulet dhe 1 ballkon i bolls... 07/04/2020 19:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

500,000 Euro Vile, Tegu Vila ndodhet në një kompleks të qetë në afërsi të TEG-ut
Ka strukturë 4

Vile, Tegu

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila ndodhet në një kompleks të qetë në afërsi të teg-ut ka strukturë 4-katëshe me sipërfaqe të brendshme 404 m2 dhe 500 m2 truall. disponon të gjitha orientimet dhe është e paisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. ka organizi... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

91,520 Euro Apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit.. Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Apartament 2+1 Tek Rezidenca Turdiu Tek Ish Fusha E Aviacionit..

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.49 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 114.4 m2. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te akses... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

91,520 Euro

74,700 Euro SUPER OKAZION !!! Shitet apartament 2+1 Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 99.6 m2 ne katin e 3 te nje nga rezidencat e

Super Okazion !!! Shitet Apartament 2+1 Vala-mar Ne Hamallaj, Gjiri I Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres (18.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 99.6 m2 ne katin e 3 te nje nga rezidencat e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,700 Euro

323,400 Euro Apartament 2+1 Bllok Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Donika Kastrioti ne zonen e Bllokut

Apartament 2+1 Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.51 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek rruga donika kastrioti ne zonen e bllokut prane qendres se tiranes. apartamenti ndodhet në katin 4 banim, në një pallat të ri me ashensor, me dokumentacion të rregullt hipotekor, totalisht i investuar, me s... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

99,000 Euro Apartament 2+1 Shitet Apartament 2+1 tek nje kompleks i ri ne ane te Rruges Jordan Misja.
Apa

Apartament 2+1

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek nje kompleks i ri ne ane te rruges jordan misja. apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasilitete... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

165,000 Euro

Shitet, apartament 3+1, pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e ambientit: 137 m2 • pozicionuar ne katin 2. •ka 2 tualete.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

74,470 Euro Apartament 1+1 . Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te Rruges Jordan Misja.
Apa

Apartament 1+1 .

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te rruges jordan misja. apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasilitete... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,470 Euro

88,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Green City Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi.
Apartamenti

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca green city rruga nexho konomi. apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga komplekset me punime shume cilesore ne qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, sh... 07/04/2020 19:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

72,000 Euro Shitet apartament 2+1 Mine Peza Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 66 m2 ne katin e 5-te te nje pallati egzistue

Shitet Apartament 2+1 Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 66 m2 ne katin e 5-te te nje pallati egzistues me 5 kate banimi ne rr: mine peza, i cili organizohet ne 1 sallon ndenjeje ku i eshte bashkangjitur pjesa e ballkonit si ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me d... 07/04/2020 19:54... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim