elbasan shitje shpijash  16707 njoftime

 Online 217 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
77,000 Euro id:28549 - 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | Ashensor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2 + 1 bosh ( 104 m2 siperfaqe brendshme) | vendndodhje 50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e ... Lexo detajet..

170,000 Euro id:90797 - Shitet Super apartament 3+1 Prane kopeshtit Zoologjik me pamje nga liqeni !!! (+ 1 Garazhd)

Shitet Super Apartament 3+1 Prane Kopeshtit Zoologjik Me Pamje Nga Liqeni !!! (+ 1 Garazhd)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e liqenit prane kopeshtit zoologjik. pallati eshte ndertim shume cilesori pajisur dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i kuruar deri ne detaje... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

88,400 Euro Apartament 2+1 , Don Bosko Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Don Boskos tek Rezidenca Fiori Di

Apartament 2+1 , Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:48): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e don boskos tek rezidenca fiori di bosko. informacion mbi apartamentin : • kati 7 banim • sipërfaqa e apartamentit 104 m2 • apartamenti disponon: • salloni... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,400 Euro

69,000 Euro OKAZION !!! APARTAMENT 2+1 MINE PEZA Shitet 2+1 105 m2,ne hipoteke 74m2kati4,pallat 6 katesh ekzistues
<div class

Okazion !!! Apartament 2+1 Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.90 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:47): Shitet 2+1 105 m2,ne hipoteke 74m2kati4,pallat 6 katesh ekzistues <div class="col-md-4"><a href="tel:0693321309" class="btn btn-info btn-block"><i class=" icon-phone-1"></i> 0693321309 </a></div> ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

85,000 Euro Apartament 2+1 Don Bosko.. Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e sigurt dhe nder me te preferuartat ne

Apartament 2+1 Don Bosko..

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:47): Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e sigurt dhe nder me te preferuartat ne tirane. apartamenti ndodhet ne rrugen hajredin shtino prane rruges don bosko, ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me a... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

75,000 Euro Apartament 1+1 Rruga E Kavajes Disponojme apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 58 m2 kati 2,rruga e  kav

Apartament 1+1 Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:47): Disponojme apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 58 m2 kati 2,rruga e kavajes,buze rruges kryesore,pallat ekzistues ,1 banjo,75000 euro <div class="col-md-4"><a href="tel:+355693321309" class="btn btn-... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

82,500 Euro Apartament 1+1, Rruga E Kavajes Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kavajes, Kompleksi “Square 21” Apartamenti

Apartament 1+1, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:47): Apartamenti ndodhet tek rruga e kavajes, kompleksi “square 21” apartamenti është i pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 75 m2. apartamenti ka orientim jug-perëndim, është në proces hi... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,500 Euro

122,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 103 m² 122.000 Euro (Sheshi Willson) Apartament 2+1 Sheshi Willson, perballë Gjimnazit Petro Nini . Informacion mbi

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 103 M² 122.000 Euro (sheshi Willson)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:47): Apartament 2+1 sheshi willson, perballë gjimnazit petro nini . informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqa: 103 m2 • me çertificatë pronësie • orientim lindje. apartamenti disponon: • sa... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

280,000 Euro Vile , Qerret Shitet vile ne zonen e Durresit ne Qerret . Siperfaqja totale e ndertimit te vil

Vile , Qerret

Zone Periferike | Durres
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2019 (16:46): Shitet vile ne zonen e durresit ne qerret . siperfaqja totale e ndertimit te viles sebashku me truallin eshte 330 m2 . vila disponon: • 2 kate banim,perkatesishte kati i 1 dhe i 2 i banimit • 2 sallone ne k... Lexo detajet..

138,000 Euro Apartament ne Shitje Zogu i Zi 3+1 Apartament Shitje/Qera

3+1
115m2
Pallat i Ri
Ashensor
Kati 7
I mobiluar

Apartament Ne Shitje Zogu I Zi 3+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:46): Apartament shitje/qera 3+1 115m2 pallat i ri ashensor kati 7 i mobiluar me hipoteke per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni: eni +355672020682... Lexo detajet..

52,200 Euro Apartament Ne Shitje 2+1 Me Hipoteke ASTIR Apartament ne shitje ASTIR

2+1
78.5m2
83.000L/m2
Me hipoteke
Pallat i Ri

Apartament Ne Shitje 2+1 Me Hipoteke Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (16:46): Apartament ne shitje astir 2+1 78.5m2 83.000l/m2 me hipoteke pallat i ri kati 6 ashensor per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni: arbi +355672020683... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,200 Euro

150,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 me pamje Fantastike te Tiranes !!!

Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike Te Tiranes !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Rruga sulejman delvina pallati i shop marikaj 2 , ne nje pallat shume cilesor buze rruges kryesore, shitet apartament 2+1 me pamje fantastike. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones te nde... Lexo detajet..

89,000 Euro 3+1+2wc+3 Ballkone i Investuar ( Stacioni F. Tr Re) PALLAT I RI- Parket

3+1+2wc+3 Ballkone I Investuar ( Stacioni F. Tr Re) Pallat I

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt super i madh 3 +1 + 2 tualete + 3 ballkone - stacioni fundit tiranes re- | shtruar me parket| bosh | ashensor me cip | 2 dhoma me ballkone| i investuar | orientim shume i mire| ndricim natyral shu... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

67,000 Euro 2 + 1 tek Rr. Bardhyl - Pallat ekzistues | Bosh ose i Mobiluar | Kondicioner

2 + 1 Tek Rr. Bardhyl - Pallat Ekzistues | Bosh Ose I Mobilu

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cileso... Lexo detajet..

42,700 Euro Apartament Okazion 2+1 ASTIR ME HIPOTEKE SHITET APARTAMENT ASTIR

2+1
68.42m2
78.000L/m2
Bosh
Pallati i ri
Ashenso

Apartament Okazion 2+1 Astir Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:45): Shitet apartament astir 2+1 68.42m2 78.000l/m2 bosh pallati i ri ashensor kati 5 me hipoteke apartamentet ndodhen brenda nje kompleksi te mbyllur, ka park lojrash, lulishte. per me shume informaci... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,700 Euro

95,000 Euro Tek Komuna e Parisit, mbi Unazen e Re, Shitet Apartament 2+1! Ne Rrugen Bill Klinton, 50 m mbi Unazen e Re, shitet Apartament 2+1, ne katin 3

Tek Komuna E Parisit, Mbi Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:45): Ne rrugen bill klinton, 50 m mbi unazen e re, shitet apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me dalje ne ballkon, ambjen... Lexo detajet..

42,000 Euro Apartament 2+1  ASTIR ME HIPOTEKE Apartament Ne shitje

2+1
67.21m2
78.000L/m2
Kati 5
Ashensor
Me Hipoteke

Apartament 2+1 Astir Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:45): Apartament ne shitje 2+1 67.21m2 78.000l/m2 kati 5 ashensor me hipoteke apartamentet ndodhen brenda nje kompleksi te mbyllur, ka park lojrash, lulishte. per me shum info ose nje vizite ne prone ju l... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

150,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 2+1 me pamje Fantastike te Tiranës !!! Rruga Sulejman Delvina Pallati i Shop Marikaj 2 , në një Pallat shumë cilesor

Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike Te Tiranës !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.01.2019 (16:41): Rruga sulejman delvina pallati i shop marikaj 2 , në një pallat shumë cilesor buzë rrugës kryesore, shitet apartament 2+1 me pamje fantastike. apartamenti ndodhet në një nga pallatet me cilësore të zon... Lexo detajet..

47,000 Euro Shitet apartament 1+1 afer spitalit hygea Shitet apartament 1+1 prane spitalit Hygea me nje siperfaqe prej 85 m2 i orngani

Shitet Apartament 1+1 Afer Spitalit Hygea

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:38): Shitet apartament 1+1 prane spitalit hygea me nje siperfaqe prej 85 m2 i ornganizuar ne nje sallon te bollshem dhe gatimi,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare ,nje ballkon dhe nje koridor.ka nje orentin jugper... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet apartament 1+1 te Keshi Super apartament per shitje 1+1 te keshi mbrapa Vasil Shantos. Ka nje siperfaqe

Shitet Apartament 1+1 Te Keshi

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2019 (16:38): Super apartament per shitje 1+1 te keshi mbrapa vasil shantos. ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe nje planimetri shume te rregullt.ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadninistruar.disponon certifikat pro... Lexo detajet..

57,000 Euro Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!! Ne rrugen Irfan Tomini prane Karburant Kastrati, Shitet Apartament 1+1 me Orient

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:36): Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b... Lexo detajet..

60,000 Euro Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire Tek Liqeni i Thate I Tiranes Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire .Apart

Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2019 (16:08): Tek liqeni i thate i tiranes shitet super apartament 1+1 me pamje te lire .apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te paisur me ashensor. organizimi eshte: sallon+kuzhine, 1 dhome cifti, 1 tual... Lexo detajet..

68,800 Euro Tek Garden Residence Turdiu Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Te Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cile

Tek Garden Residence Turdiu Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:08): Te fusha e aviacionit shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore. apartamenti ka nje siperfaqe prej 98.3 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me kend k... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,800 Euro

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

83,000 Euro Apartament 2+1,Per Shitje,21 Dhjetori

Apartament 2+1,per Shitje,21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • siperfaqa: 100 m2 apartamenti eshte i pa banuar asnjher , ka kubature shume te rregullt, shpe... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

73,000 Euro 2+1 (Rr. Kavajes/ Condor Center)  I INVESTUAR- Parket- Mobilim i RI - ASHENSOR

2+1 (rr. Kavajes/ Condor Center) I Investuar- Parket- Mobilim I Ri - Ashensor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apt 2+1 (rr. kavajes/ concord center) | i investuar | okazion| mobilimi ri | me parket | 2 ashensore | kondicioner | super zone per investim | ndricim i larte - orientim i mire | instalime te reja dhe shume ci... Lexo detajet..

57,500 Euro Ne Astir, Shume prane Bar Artisti, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri te Rregullt !! Ne zonen e Astirit, nje nga zonat qe ka marre Zhvillim te madh se fundmi edhe me

Ne Astir, Shume Prane Bar Artisti, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (16:08): Ne zonen e astirit, nje nga zonat qe ka marre zhvillim te madh se fundmi edhe me infrastrukture, shitet nje apartament 2+1+2 me planimetri shume te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati m... Lexo detajet..

49,000 Euro Shtepi 2+1 Shtepi 2+1 me siperfaqe 129 m2. (2 banjo), e mobiluar.
Lagja Kongresi, pallati

Shtepi 2+1

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (16:08): Shtepi 2+1 me siperfaqe 129 m2. (2 banjo), e mobiluar. lagja kongresi, pallati perpara xhamise... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan, prane pallateve Fratari Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54m, mbrapa ish Artistikes Migjeni, prane kom

Shitet Apartament 1+1 Ne Porcelan, Prane Pallateve Fratari

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:08): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54m, mbrapa ish artistikes migjeni, prane kompleksit fratari. ndertim ekzistues, parafabrikat, kati i 4 ne pallat 5 katesh, i rikonstruktuar totalisht, zone e qete. aparta... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

85,000 Euro Apartament 3+1 per shitje tek rruga Fortuz Disponojmë apartament 3+1 për shitje tek Rruga Fortuzi. Apartamenti është I

Apartament 3+1 Per Shitje Tek Rruga Fortuz

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2019 (16:08): Disponojmë apartament 3+1 për shitje tek rruga fortuzi. apartamenti është i pozionuar në katin e 4 (jo i fundit) të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 75 m2. apartamenti disponon orientim ju... Lexo detajet..

48,100 Euro shitet SUPER 1+1 69 m2 me hipoteke

Shitet Super 1+1 69 M2 Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe orjentim nga djelli,orjentim juglindje.apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor me nje sallon shume te bollshem lehtesis... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,100 Euro

137,000 Euro Apartament i Vecant  2+1+ 2 Tualete - 100% I ri & I Rikontruktuar | tek Ish ekspozita

Apartament I Vecant 2+1+ 2 Tualete - 100% I Ri & I Rikontruktuar | Tek Ish Ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartament i vecant 2+1+ 2 tualete - 100% i ri dhe i rikontruktuar | ne zone perfekte fiks tek ish ekspozita | ne rruge kryesore (midis bllokut dhe m shyrit | parket | kati 11( jo i fundit)| pamje paboramike t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

137,000 Euro

91,000 Euro 2+1+2wc (Mbrapa UET) - i Mobiluar | Pallat i Ri/ Ashensor | Parket Cilesor | Ndricim Me Diell gjate gjith kohes

2+1+2wc (mbrapa Uet) - I Mobiluar | Pallat I Ri/ Ashensor | Parket Cilesor | Ndricim Me Di

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2 + 1 mbrapa "uet" (rr. sali butka) pallat i ri/ ashensor | i mobiluar | shtruar me parket | mundesi parkimi | kondicioner | hapesire e madhe | ndricim natyral shume i mire | dritare dopio xham | elektro... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek " Shkolla Baletit " Shitet apartament 2+1 tek rruga Ali Demi ngjitur e Shkolllen e Baletit. apartame

Shitet Apartament 2+1 Tek " Shkolla Baletit "

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.01.2019 (15:57): Shitet apartament 2+1 tek rruga ali demi ngjitur e shkolllen e baletit. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe prej 66m2. eshte i organizuar me nje sonxhorno, nje kuzhine e ... Lexo detajet..

80,000 Euro Te pallati me shigjeta shiet 2+1 i mobiluar Prane pallatit me shigjeta shitet apartament i tipit 2+1.
Apartamenti ka nje mo

Te Pallati Me Shigjeta Shiet 2+1 I Mobiluar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.01.2019 (15:47): Prane pallatit me shigjeta shitet apartament i tipit 2+1. apartamenti ka nje mobilim te mire i cili perfshihet ne cmim duke krijuar nje ambjent te ngrohte e komod. siperfaqa bruto e tij eshte 128 m2 ne te cil... Lexo detajet..

48,000 Euro Te Unaza e Vogel super apartament Te Unaza e Vogel buze rruges kryesore shitet apartament 1+1. 
Apartamenti ka nj

Te Unaza E Vogel Super Apartament

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.01.2019 (15:47): Te unaza e vogel buze rruges kryesore shitet apartament 1+1. apartamenti ka nje siperfaqe prej 48.23 m2 ku perfshihen 1 dhome gjumi , dhoma e ndenjes 1 tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te nje pall... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim