eseudhetim imagjinar ne shkretetiren e saharase 

 Online 116 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 116 lexues | 2 njoftime ne pritje
69,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8 katesh me siperfaqe 92 m2. apartamenti disponon: •... (Premium 13.01.2021)

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

90,750 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti ... (Premium 05.04.2020)

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

53,500 Euro

Super apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

125,000 Euro
21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 30/03/2020 18:25... Lexo detajet..

75,000 Euro
Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 30/03/2020 18:25... Lexo detajet..

81,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 30/03/2020 18:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

49,000 Euro Ne Fresk, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim(Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, Ndertim shume Cilesor ( ME HIPOTEKE ) NE Freskt, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim (Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, N

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pllake cilesore | tualet me hidrosanitare ciles... 30/03/2020 18:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

77,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Selite, Tirane 77,000 € ID: PRI15128 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Selite.
Informacion mbi apartamentin:
•Nd

Shitet, Apartament 2+1, Selite, Tirane 77,000 € Id: Pri15128

Sauk | Tirane (103.30 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 • orientim: lindje - perendim • dokumentacioni: me kontrate porosie. organizimi : • salloni i n... 30/03/2020 17:19... Lexo detajet..

77,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 78 m² 77.000 Euro (Rruga 4 Deshmoret) Shitet apartament 1+1, tek rruga 4 Deshmoret.
Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 78 M² 77.000 Euro (rruga 4 Deshmoret)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1, tek rruga 4 deshmoret. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 78 m2. • kati i 1 banim . • orientimi perendim • me hipoteke. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, dhome gjumi, t... 30/03/2020 17:15... Lexo detajet..

77,000 Euro 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (Planimetri, Orientim dhe Investim perfekt*** ) (Rr. Kavajes) 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake ,Rr. Kavajes -(Planimetri, Orientim dhe Investi

1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (planimetri, Orientim Dhe Investim Perfekt*** ) (rr. Kava

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | investimi brenda eshte perfekt me parket druri, mobilim te ri, ndricim led, pik... 30/03/2020 17:00... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8 katesh me siperfaqe 92 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenje • ambient gatimi •2 dhoma gjumi •2 tualete • 1 ballkon.• i mobiluar. per ta... 30/03/2020 16:57... Lexo detajet..

115,000 Euro SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) BLLOK RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1

Shiten 2 Apartamente 1+1 Te Ndara ( 1+1+ 2 Ballkone+depo Dhe 1+1 + Kuzhine + Ballkon ) B

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 30/03/2020 16:56... Lexo detajet..

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

132,000 Euro Shitet apartament te rruga Muhamet Gjollesha ne Tirane Shitet apartament te rruga Muhamet Gjollesha ne Tirane
Per me shume info, kliko

Shitet Apartament Te Rruga Muhamet Gjollesha Ne Tirane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament te rruga muhamet gjollesha ne tirane per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-apartament-rruga-muhamet-gjollesha/[/urlcode]... 30/03/2020 16:38... Lexo detajet..

58,000 Euro Okazion ne zone e Don Boskos Ap 1+1 Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos, zona prane me Kishen Katolike si

Okazion Ne Zone E Don Boskos Ap 1+1

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e don boskos, zona prane me kishen katolike si vendodhje shitet pjeserisht i kompletuar • siperfaqe 71m2 • kati 5, pallat i ri ashens • 1 dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualet dhe ballko... 30/03/2020 16:07... Lexo detajet..

41,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje Ali Demi Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane Shkolles K.Lirise si vendodhj

Apartament 1+1 Ne Shitje Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen ali demi, prane shkolles k.lirise si vendodhje. shitet pjeserisht i kompletuar • siperfaqe 55m2 • kati 5 pallat ekzi • 1 dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualete dhe ballkon • mundesi... 30/03/2020 16:03... Lexo detajet..

77,500 Euro Super 2+1 i madh, Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell Super 2+1 i madh Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rreg

Super 2+1 I Madh, Pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me D

Laprake | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet me hidrosanitare te mirembajtura/instal... 30/03/2020 15:46... Lexo detajet..

235,000 Euro Shitet apartament Luksoz 3+1+verand te Liqeni Shitet super apartament, luksoz 218 m2 me verand 75m2, 3 dhoma gjumi, kuzhina dh

Shitet Apartament Luksoz 3+1+verand Te Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
218.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament, luksoz 218 m2 me verand 75m2, 3 dhoma gjumi, kuzhina dhe 2 tualete. ambienti eshte super i investuar. ndodhet ne katin e 5 me pamje relaksuese nga kopshti.... 30/03/2020 15:35... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet Apartament tek Ali Demi! 2+1 60,000 Euro Apartament i përshtatshëm për familjen tuaj të re!
Kompleksi Mangalem 21 pr

Shitet Apartament Tek Ali Demi! 2+1 60,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament i përshtatshëm për familjen tuaj të re! kompleksi mangalem 21 pranë ali demit ju ofron komoditet dhe siguri😊 apartament 2+1 për 60,000€ ✔️ pagesë me këste ✔️ financim 100% ✔️ hapësira të gjelbëruara pa maki... 30/03/2020 15:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

69,000 Euro Shitet apt 3+1 ne Pallat te Ri (2019) - Me dokumenta te Rregullta - Afer 2 LUANET ne Fresku - Linze, SUPER PAMJE | VESHJE KAPOT Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug 
Sip. Totale: 131.24 m2

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fres

Fresku/Linze | Tirane (5.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokument... 30/03/2020 15:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

110,000 Euro Tek Liceu Artistik (Rr. Elbasanit) Shitet: 3+1, i Mobiluar, me Kondicioner dhe Komod | Mnd. Investimi Shitet tek Liceu Artistik (Rr. e Elbasanit) Apartament 3+1, i Mobiluar dhe me Ko

Tek Liceu Artistik (rr. Elbasanit) Shitet: 3+1, I Mobiluar, Me Kondicioner Dhe Komod | Mnd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet tek liceu artistik (rr. e elbasanit) apartament 3+1, i mobiluar dhe me kondicioner e cdo orendi | hapesire e madhe | strukture e rregullt | mundesi investimi okazion (1000 euro m2 neto) q1838 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhi... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (Bosh) tek Klani (Porcelani) Pallat i Ri me Ashensor | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt Shitet Apartament 2+1+Ballkon (92 m2) afer Klanit (Porcelani-Rr. Kongresi i Mana

Shitet 2+1+bllk (bosh) Tek Klani (porcelani) Pallat I Ri Me Ashensor | Planimetri E Rregul

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (92 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | qetesi absolute | orientim perfekt | tualet funksional q1517 te ... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,000 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire * SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

55,000 Euro Mundesi: Apt 1+1 (Rr. e Durresit-ShpresaAL) Super Cmim | Shitet i Mobiluar | Investim i Sigurte Mundesi Investimi: Apartament 1+1 tek Rruga e Durresit-Shpresa-AL | Super Lokaci

Mundesi: Apt 1+1 (rr. E Durresit-shpresaal) Super Cmim | Shitet I Mobiluar | Investim I Si

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi investimi: apartament 1+1 tek rruga e durresit-shpresa-al | super lokacion + cmim okazion | shitet i mobiluar | mund te leshohet lehtesisht me qera | cdo gje e mirembajtur | tualet | ballkon | te gjitha instalimet funksionale q1800 te d... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Ideal Per Investim: Amb Per Duplex Ose Garsoniere (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

75,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 te kopshti zoologjik. apartamenti disponon certifikate pronesie. organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gj... (Premium 15.04.2020)

80,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar afër rrugës së elbasanit, 500 m mbi fakultetin ekonomik. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

59,000 Euro 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor | Planimetri e

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 74 m2 - sip neto : 67.77... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

66,000 Euro Super Apartament 2+1 i Rikonstruktuar 100% ne Ali Dem (Rr. Kryesore) Parket dhe Cdo Gje e RE SUPER !! APARTAMENT 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investim

Super Apartament 2+1 I Rikonstruktuar 100% Ne Ali Dem (rr. Kryesore) Parket Dhe Cdo Gje E

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket ) /super pamje pergjate fushave te ali demit /zona ofron parkim / mundesi investimi per lenje me qira... 30/03/2020 15:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim