fier shtepi private ne shitje 

 Online 155 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 155 lexues | 4 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

147,000 Euro

Apart. 2+1 Unik 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (107.2 m2) tek kompleksi dinamo - rr. e kosovareve, apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem,... (Premium 31.12.2019)

64,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,perballe ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartame... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

45,000 Euro
Shitet apartament 1+1 Rruga Ali Demi perball shkolles Kushtrimi i Lirise Shitet apartament 1+1
°Rruga Ali Demi perball shkolles Kushtrimi i Lirise
°S

Shitet Apartament 1+1 Rruga Ali Demi Perball Shkolles Kushtrimi I Lirise

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 °rruga ali demi perball shkolles kushtrimi i lirise °sip: 60 m² °cmimi 45.000 euro °me hipotek °kati 4 °mundesi financimi me nje parapagese prej 13.500 euro dhe me pas 160 euro ne muaj °na kontaktoni 0684021358 os... 15/12/2019 14:04... Lexo detajet..

76,800 Euro
Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega, afer ish-stacionit te trenit Tirane Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,afer ish-stacionit te trenit Tirane

Shitet Apartament 3+1+1 Ne Rrugen Karl Gega, Afer Ish-stacionit Te Trenit Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1+1 ne rrugen karl gega,afer ish-stacionit te trenit tirane me nje siperfaqe te brendshme te hipotekuar 103 m2.apartamenti ndodhet shume afer bulevardit qendror te tiranes,me te gjitha fasilitetet e nevojshme.hyrja organizohet ne ... 15/12/2019 14:04... Lexo detajet..

105,000 Euro
 Shitet Apartament i ri 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret prane Gjimnazit Partizani Tirane Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret prane gjimnazit partizani Tiran

Shitet Apartament I Ri 2+1 Ne Rrugen 4 Deshmoret Prane Gjimnazit Partizani Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen 4 deshmoret prane gjimnazit partizani tirane me sipefaqe totale 104 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje koridor, 2 ballkone, dhe nje tualet. aprtam... 15/12/2019 14:03... Lexo detajet..

72,900 Euro Apartament ne shitje te kompleksi kontakt 1+1 Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje te Kontakti,21-shi
Apartamenti ka siper

Apartament Ne Shitje Te Kompleksi Kontakt 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 1+1, me vendodhje te kontakti,21-shi apartamenti ka siperfaqe totale 74 m2 dhe me siperfaqe neto 66.9 m2. ndodhet ne katin e 3 shitet i mobiluar.... 15/12/2019 14:03... Lexo detajet..

106,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipe

Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet aprtament 2+1 tek rruga bilal sina me pamje nga kopeshti zologjik me sipefaqe totale 110 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit zologjik, nje koridor... 15/12/2019 14:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

67,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Laprake. Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e Laprakes. Apart

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Laprake.

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e laprakes. apartamenti eshte i vendosur ne nje zone mjaft te kerkuar dhe te zhvilluar. hyrje me kubature te rregullt dhe te bollshme. apartamenti eshte i mobiluar me te gjithe aksesoret ... 15/12/2019 14:02... Lexo detajet..

47,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek vilat gjermane me hipoteke 🏡 Apartament 1+1 Per Shitje
📍 Vendondodhja-Pallatet Romeo Tek Vilat Gjerm

Shitet Apartament 1+1 Tek Vilat Gjermane Me Hipoteke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 1+1 per shitje 📍 vendondodhja-pallatet romeo tek vilat gjermane 📐siperfqja 60 m2 💵 cmimi 47000 euro, shitet apartament 1+1 me ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h .apartamenti organizohet ne ... 15/12/2019 13:46... Lexo detajet..

59,500 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE QENDRES ! Shitet apartament 1+1 ne rrugen "Ramazan Kasa" tek KMY prane Prokurori

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Qendres !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.96 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen "ramazan kasa" tek kmy prane prokurorise se tiranes. apartamenti ndodhet ne katin 4 ( jo te fundit ) te nje pallati ekzistues, ndertim i vitit 1989. siperfaqja e tij eshte 68 m2 dhe ka nje planimetri teper te rregullt.... 15/12/2019 13:32... Lexo detajet..

60,000 Euro Tirane, shes Apartament 1+1+1 BLK Kati 3, 92 m² 103000 Euro (Rruga Zenel Baboci) Shitet, apartament 1+1, tek Rruga e Dibrës . Informacion mbi apartamentin: •

Tirane, Shes Apartament 1+1+1 Blk Kati 3, 92 M² 103000 Euro (rruga Zenel Baboci)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 1+1, tek rruga e dibrës . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 50 m2 • kati i 3 banim • pallat ekzistues• i mobiluar. apartamenti disponon: •ambient ndenjie •ambient gatimi •1 dhomë gjumi •1... 15/12/2019 13:21... Lexo detajet..

239,000 Euro

Shitet pethouse 184 m2 ( papafingo- ne zemer te tiranes - 250 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apartament i vecant i ndertuar 2014, me punim... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

239,000 Euro

90,000 Euro

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tiranë , Pri+ 10564

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit : 120... (Premium 14.03.2020)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

135,000 Euro Shitet super apartament 3+1 tek komuna parisit Shitet apartament 3+1+2
Perbehet nga :
Sallon +kuzhine + ngrenje
3 dhoma gjum

Shitet Super Apartament 3+1 Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 3+1+2 perbehet nga : sallon +kuzhine + ngrenje 3 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone kati 6 i banimit , ashensor , 150 metra, i mobiluar totalisht deri ne detaje , ,apartament me hapesire te bollshme dhe me planimetri perfekte .... 15/12/2019 13:02... Lexo detajet..

147,000 Euro Apart. 2+1 UNIK 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike) Shitet Apart. Super I vecant 2+1+Ballk. (107.2 m2) Tek Kompleksi Dinamo - Rr. E

Apart. 2+1 Unik 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (107.2 m2) tek kompleksi dinamo - rr. e kosovareve, apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (aredim italian) | kati 9 | pamje panoramike | vendodhje perkekte | 2 ashensor | park... 15/12/2019 12:56... Lexo detajet..

160,000 Euro Mundesi Investimi: 2+1+2Bllk ne Bllok tek Spar-i | Parket | Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1+2Ballkone (103 m2) ne Bllok te

Mundesi Investimi: 2+1+2bllk Ne Bllok Tek Spar-i | Parket | Pallat I Ri Me Ashensor | Kond

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | parket druri shume cilesor | kondicioner | kundrabufe e re tek soxhornoja | hapesire... 15/12/2019 12:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

57,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 1+1 tek rruga "Dritan Hoxha". Apartamenti ndodhet n

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 8-katësh. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 78.3 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi ... 15/12/2019 12:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

72,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 72,000 € ID: plus13069 Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 72,000 € Id: Plus13069

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 190.2m2 (nga ku 61.3m2 veranda) • kati i 4 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent nde... 15/12/2019 12:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

68,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 68,000 € ID: plus 10034 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Apartamenti ndo

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 68,000 € Id: Plus 10034

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën shefqet kuka. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambje... 15/12/2019 12:27... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 55,000 € ID: plus12647 Shitet apartament (papafingo) në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Inf

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 55,000 € Id: Plus12647

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament (papafingo) në zonën e freskut në rrugën shefqet kuka. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 130 m2 • kati i 7 banim • orientim veri-lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent... 15/12/2019 12:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

31,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 31,000 € ID: plus12327 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 31,000 € Id: Plus12327

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • siperfaqa e apartamentit: 46m2 • kati i 6 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, t... 15/12/2019 12:22... Lexo detajet..

145,000 Euro 😄CMIM I MIRE 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna e Parisit Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar.
Ai ka

😄cmim I Mire 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mire. dhoma matrimoniale ka nje tualet me siperfaqe te konsiderueshme si dhe dalje ne nje ballkon te ... 15/12/2019 12:20... Lexo detajet..

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

102,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

39,000 Euro Mundesi Investimi: 1+1 (70 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner Shitet Apartament Pjeserisht i Mobiluar, 1+1 (70 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i

Mundesi Investimi: 1+1 (70 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament pjeserisht i mobiluar, 1+1 (70 m2) ne fresk (parkim) pallat i ri me ashensor | kondicioner | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt | pamje panoramike | dritare dopio xham | termoizolim | hidroizolim | muret ... 15/12/2019 12:19... Lexo detajet..

36,000 Euro SHITET APRTAMENT 1+1 NE ALI DEM PER 36000 EURO Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, afer Spitalit Continental. Apartamenti ka sipe

Shitet Aprtament 1+1 Ne Ali Dem Per 36000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertimi kater katesh. aparatamenti eshte rikon... 15/12/2019 12:11... Lexo detajet..

42,000 Euro Tirane, shes Garsoniere Kati 3, 40 m² 42000 Euro (Rruga Barrikadave) Shitet garsoniere, tek rruga"Zenel Baboçi". Informacion mbi apartamen

Tirane, Shes Garsoniere Kati 3, 40 M² 42000 Euro (rruga Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsoniere, tek rruga"zenel baboçi". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e garsonieres: 40 m2 • kati i 3 banim • pallat i ri . apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet me dritare, 1 ballkon... 15/12/2019 12:03... Lexo detajet..

130,000 Euro Super ap 2+1 te liqeni thate ( bora bora ) Apartament 2+1 shitet apartament te liqeni thate (kompleksi Bora Bora),120 m(100

Super Ap 2+1 Te Liqeni Thate ( Bora Bora )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1 shitet apartament te liqeni thate (kompleksi bora bora),120 m(100 m siperfaqe e brendshme)20 m(verand dhe siperfaqe e perbashket)veranda perdoret si parking,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet!kati i 1-re banim!cmimi 130 ... 15/12/2019 12:02... Lexo detajet..

57,000 Euro

Okazion .shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha 57.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri 8-katesh. apartamenti ka siperfaqe totale ... (Premium 22.12.2019)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

99,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (diplomat 1 - stadiumi dinamo) zone perfekte | parket | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

51,000 Euro

Apartament me siperfaqe 70 m2, i orientuar ne perendim. ndohet ne nje kompleks qe ofron te gjitha fasilitet per jeten e nje familjeje, njesi sherbimi... (Premium 21.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,000 Euro

69,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

77,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 2 83 M² 77000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 2+1, "don bosko". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 83 m2 • kati i 2 banim • pallat i ri ndertuar ne... (Premium 07.03.2020)

60,000 Euro Shitet,Apartament 2+1 ,Fresku Cmimi: 60,000 € ID: plus 8877 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Thesarit. Apartamenti ndodhet n

Shitet,apartament 2+1 ,fresku Cmimi: 60,000 € Id: Plus 8877

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e thesarit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjen... 15/12/2019 11:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

150,000 Euro Vile per shitje ne Yzberisht pa ikur ne Kombinat (ID 4141003 ) Property ID : 4141003

Yzberisht, pa ikur ne Kombinat, 300 meter nga rruga Kav

Vile Per Shitje Ne Yzberisht Pa Ikur Ne Kombinat (id 4141003 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
240.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4141003 yzberisht, pa ikur ne kombinat, 300 meter nga rruga kavajes, e gjithe rruga e asfaltuar, shitet vile nje kateshe me mundesi shtim kati me themel per 4 kate, me oborr perpara siperfaqe 60 m², vila siperfaqe 112 m² me hipotek... 15/12/2019 11:36... Lexo detajet..

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Ideal Per Investim: Amb Per Duplex Ose Garsoniere (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 15/12/2019 11:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim