gazeta celsi shtepi ne shitje 

 Online 143 lexues | 31 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 143 lexues | 31 njoftime ne pritje
67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

246,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 123 m² 246.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te "Park Gate", përballë “Fakult

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 123 M² 246.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te "park gate", përballë “fakultetit të histori-filologjisë” dhe “fakultetit ekonomik”, në rrugën e elbasanit dhe fare pranë parkut të liqenit artificial. godina do të ketë tarraca të gjelbëruara ... 10/12/2019 11:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

246,000 Euro

79,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 5 MAJ Shitet apartament 2+1 tek Medreseja.
Apartamenti ndodhet ngjitur me kompleksin

Shitet Apartament 2+1 Tek 5 Maj

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek medreseja. apartamenti ndodhet ngjitur me kompleksin "concord center". ndodhet ne katin e 3 banimi dhe te 4 nga toka ne nje pallat me ashensor te mireadministruar. organizohet nga ambjenti i ndenjes + ambjenti i gatimit, ... 10/12/2019 10:58... Lexo detajet..

54,900 Euro
SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE Shitet apartament 1+1 tek rruga "Bab Rexha".
Apartamenti eshte i sapo

Shitet Apartament 1+1 Mbrapa Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "bab rexha". apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i eshte bere cdo gje e re. ndodhet ne katin 5 te nje pallati ekzistues dhe te fundit pa ashensor. tarraca eshte e gjitha e re dhe e investuar ! me hipoteke!!... 10/12/2019 10:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,900 Euro

130,000 Euro Super ap 2+1 te liqeni thate ( bora bora ) Apartament 2+1 shitet apartament te liqeni thate (kompleksi Bora Bora),120 m(100

Super Ap 2+1 Te Liqeni Thate ( Bora Bora )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1 shitet apartament te liqeni thate (kompleksi bora bora),120 m(100 m siperfaqe e brendshme)20 m(verand dhe siperfaqe e perbashket)veranda perdoret si parking,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet!kati i 1-re banim!cmimi 130 ... 10/12/2019 10:54... Lexo detajet..

99,000 Euro Okazion!! Shitet Apartament tek Komuna Parisit. Ne zonen e Komunes se Parisiti shitet okazion  super apartament  2+1. Apartament

Okazion!! Shitet Apartament Tek Komuna Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e komunes se parisiti shitet okazion super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me orientim jug-perendim, me ashensor dhe i mirembajtur. siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 bruto dhe organizohet ne nje ... 10/12/2019 10:54... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartament 2+1, Tefta Tashko Koco, 88 m2, 85000 euro, me hipoteke Apartament te Tefta Tashko Koco, 88 m2, 85000 euro, 2+1, me hipoteke, pallat i r

Apartament 2+1, Tefta Tashko Koco, 88 M2, 85000 Euro, Me Hipoteke

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament te tefta tashko koco, 88 m2, 85000 euro, 2+1, me hipoteke, pallat i ri, i mobiluar, kati i 2, zone e aksesueshme, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, saaloni ndenjes, kuzhina dhe ballkoni.... 10/12/2019 10:53... Lexo detajet..

73,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 75 m² 73.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri) Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, pranë Ministrisë

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 75 M² 73.000 Euro (bulevardi Bajram Curri)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te bulevardi bajram curri, pranë ministrisë së shëndetësisë. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 75 m2 • orientimi veri-lindje-perëndim • dokumentacioni : me hipotekë... 10/12/2019 10:53... Lexo detajet..

73,500 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 67 m² 73.500 Euro (Bulevardi Zhan D'Ark) Apartamenti eshte i pozicionuar te Bulevardi zhan D'Ark, te Atsh. Informaci

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 67 M² 73.500 Euro (bulevardi Zhan D'ark)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te bulevardi zhan d'ark, te atsh. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 67 m2 • orientimi jug-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 10/12/2019 10:52... Lexo detajet..

39,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 56 m² 39.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, pranë Markatës së V

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 56 M² 39.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, pranë markatës së vjetër. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • sipërfaqja e apartamentit : 56 m2 • orientimi jug-lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është bo... 10/12/2019 10:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

97,000 Euro 2+1 100% i Ri, Mobilim i Rime Hipoteke (Stacioni i Trenit) - PARKET , Kompleksi Usluga Shitet Super Apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt - Staci

2+1 100% I Ri, Mobilim I Rime Hipoteke (stacioni I Trenit) - Parket , Kompleksi Usluga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt | pallat i ri me ashensor dhe punime shume cilesore | shtruar me parket nga brunes | izolim akustik |... 10/12/2019 10:51... Lexo detajet..

185,000 Euro  Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -Alpet) Super Pallat i 2015 SHITER 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne Rr Mylsym Shyri- Mbrapa Alpet, PALATI I

Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -alpet) Super Pallat I 2015

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shiter 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne rr mylsym shyri- mbrapa alpet, palati i vitit 2015 ( super cilesor)| shitet i mobiluar dhe i investuar, planimetria shune e rregullt, siguri tr larte dhe pallat fantastik- mundesi patkimi te obori i pallat... 10/12/2019 10:50... Lexo detajet..

105,000 Euro Perball Deliorgjit Shitet Apartament 2+1 I Vlefshem Per Investim! Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 me pozicionim mjafte te mire dhe i vle

Perball Deliorgjit Shitet Apartament 2+1 I Vlefshem Per Investim!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne rrugen e kavajes shitet apartament 2+1 me pozicionim mjafte te mire dhe i vlefshem per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me 2 ashensor dhe ka nje siperfaqe bruto prej 107 m2 , gjithashtu dhe 14 m2 verande. organizohet... 10/12/2019 10:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

102,000 Euro 2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 10/12/2019 10:50... Lexo detajet..

110,000 Euro Apartament Ne Shitje Ne Komune Te Parisit Ne zonen e Komunes se Parisit shitet supet apartament 2+1 me pozicionim mjafte t

Apartament Ne Shitje Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ne zonen e komunes se parisit shitet supet apartament 2+1 me pozicionim mjafte te mire. organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perfshire, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije, 2 tualete dhe 2 ballkone. ndodhet ne katin e 9 , por ... 10/12/2019 10:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

115,000 Euro 2+1 Modern dhe i RI, Tek Mozaiku - Paralel me Rrugen e Ambasadave | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndertime me Standarte 2+1 Modern i Ri- ne vend perfekt ( te AMBASADAT)* Te Mozaiku Tirane - Paralel me

2+1 Modern Dhe I Ri, Tek Mozaiku - Paralel Me Rrugen E Ambasadave | Mobilim Cilesor | Kond

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1 modern i ri- ne vend perfekt ( te ambasadat)* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *( per 2 min ne rruge te kavajes- 21sh dhe zog te zi) | | mobilim cilesor i ri dhe modern | me 3 kondicionere ekonomike inverter | pajisjet te gjit... 10/12/2019 10:49... Lexo detajet..

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 84 m² 80.000 Euro (Brryli) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, te kryqëzimi me rrugën

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 84 M² 80.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e brrylit, te kryqëzimi me rrugën "hoxha tahsim", brenda unazës. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipotekë. apar... 10/12/2019 10:49... Lexo detajet..

170,000 Euro  2+1+2WC+ 2BALLKONE – Apt. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETRI PERFEKTE – Cmimi OKAZION Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

2+1+2wc+ 2ballkone – Apt. Ideal Ne Zemer Te Bllokut, Pallat I Ri, Pamje Panoramike, Pla

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 10/12/2019 10:49... Lexo detajet..

115,000 Euro SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA  ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo  dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) BLLOK RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA  ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo  dhe 1+1

Shiten 2 Apartamente 1+1 Te Ndara ( 1+1+ 2 Ballkone+depo Dhe 1+1 + Kuzhine + Ballkon ) B

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 10/12/2019 10:49... Lexo detajet..

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 106.86 m² 90.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, në afërsi të unazë

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 106.86 M² 90.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, në afërsi të unazës. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 106.86 m2 • orientimi lindje. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma g... 10/12/2019 10:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

73,900 Euro Mundesi: 1+1+Bllk (Zogu i Zi/Rr. Durresit) i Investuar - Pallat i Ri, Ashensor | Mobilim Modern | Kondicioner Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 1+1+Ballkon, i Madh ne Zog te Zi/Rr. e Durre

Mundesi: 1+1+bllk (zogu I Zi/rr. Durresit) I Investuar - Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim M

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham - gril... 10/12/2019 10:49... Lexo detajet..

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 10/12/2019 10:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

70,000 Euro Shitet 2+1+Bllk tek Klani (Porcelani) Pallat i Ri me Ashensor | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt Shitet Apartament 2+1+Ballkon (88 m2) afer Klanit (Porcelani-Rr. Kongresi i Mana

Shitet 2+1+bllk Tek Klani (porcelani) Pallat I Ri Me Ashensor | Planimetri E Rregullt | Nd

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | qetesi absolute | orientim perfekt | tualet funksional q1517 te ... 10/12/2019 10:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

119,000 Euro Okazion: 3+1+2 plus Ballk. (3+1 me planimetrine me te mire ne Komune)* - Brenda Qendres KRISTAL - Parkim ne Qender ( ULET CMIMI 6000 EURO ) * ULET CMIMI 6000 EURO* SHITET 3+1+2+Ballkon brenda Kompleksit KRISTAL, Me Plani

Okazion: 3+1+2 Plus Ballk. (3+1 Me Planimetrine Me Te Mire Ne Komune)* - Brenda Qendres Kr

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje brenda kompleksit, | orientim perfekt j - p | kati 5 | godina 6 kateshe | cilesi super e larte nder... 10/12/2019 10:48... Lexo detajet..

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 75.000 Euro (Brryli) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit. Informacion mbi apartamentin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 75.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 80 m2 • orientimi jug-lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • sall... 10/12/2019 10:48... Lexo detajet..

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 110 m² 80.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te rruga "Idriz Dolla

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 110 M² 80.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 110 m2 • orientimi lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke . apartamenti shitet bosh d... 10/12/2019 10:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim