gazeta njoftime falas shitje shtepish 

 Online 165 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 165 lexues | 7 njoftime ne pritje
118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

79,000 Euro
💥Apartament 2+1 i investuar te 21 Dhjetori💥 Shitet super apartament i investuar te 21 Dhjetori.
Mbrapa Hotel Mondial. Apart

💥apartament 2+1 I Investuar Te 21 Dhjetori💥

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament i investuar te 21 dhjetori. mbrapa hotel mondial. apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pallat ekzistues, kati 6. pronari i ka bere totalisht punimet nga e para: totalisht i izoluar, panele diellore, pompe u... 26/01/2020 12:35... Lexo detajet..

67,000 Euro
Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamj

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 88 m2) sip. e brendshme neto - 79.2 m2 kati 11 ( kati i fundit - pamje panoramike) katet e palla... 26/01/2020 12:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

76,000 Euro
Shitet Ap 2+1 me 2 tualete Unaze e re Astir Shitet Apartament 2+1 me 2 tualete Unaze e re Astir me siperfaqe 93m2 te organiz

Shitet Ap 2+1 Me 2 Tualete Unaze E Re Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 tualete unaze e re astir me siperfaqe 93m2 te organizuar me nje sallon , ambjent gatimi kundrabufe, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ku njeri eshte me dritare. ka orientim lindje veri perendim cka mundeson ndricim natyral dhe di... 26/01/2020 12:34... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet 2+1+post Parkimi 23 m2 Ne fillim te Komunes se parisit Shitet 2+1 te Komuna e Parisit
Apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim kati i 5 me post parkimi e organizuar shum mire 2 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone koridor... 26/01/2020 12:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

75,000 Euro Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira k

Shitet ,super 2+1, Misto Mame, Mobilim Luks

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt ne menyre luksoze dhe ne detajet me te vogla. ka elektroshtepiake te teknologjise se fundit, d... 26/01/2020 12:34... Lexo detajet..

87,000 Euro Shes urgjent 2+1 perfekt per banim Shes 2+1 me dhome gatimi vecante dhe dhome garderobe,me mobilim cilesor dhe arre

Shes Urgjent 2+1 Perfekt Per Banim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shes 2+1 me dhome gatimi vecante dhe dhome garderobe,me mobilim cilesor dhe arredim modern,i shtruar me parket,me ajrim e ndricim natyral,me certifikate pronesie,cmimi i diskutueshem.... 26/01/2020 12:33... Lexo detajet..

40,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen e Freskut Property ID : 4111131

Fresku, prane Hotel Imperium, Rezidenca Lugano, ne nje

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4111131 fresku, prane hotel imperium, rezidenca lugano, ne nje nga rezidencat me te mira te zones, me gjelberim dhe hapesira te bollshme, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 60.5 m² ( 57 m² ), me... 26/01/2020 12:31... Lexo detajet..

27,000 Euro Shitet garsoniere e mireorganizuar me cmim okazion ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Apartament garsoniere, me sipërfaqe 35.1 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja gjat

Shitet Garsoniere E Mireorganizuar Me Cmim Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament garsoniere, me sipërfaqe 35.1 m2, me orientim nga veriu. hyrja gjatësore e apartamentit shërben si ndarje mes zonës së ditës dhe asaj të natës. sapo futesh në apartament përballësh me ambjentin e gatimit, ndrënies përtë kalua... 26/01/2020 12:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

27,000 Euro

57,700 Euro Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 26/01/2020 12:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

40,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 72m2 me hipoteke Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 72m2 i arreduar ! Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini 72m2 Me Hipoteke

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek irfan tomini 72m2 i arreduar ! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues parafabrikat ne fundin e rruges irfan tomini, prane pallatit me shigjeta dhe ka nje hapesire prej 72m2. eshte i organizuar ne nje ... 26/01/2020 12:21... Lexo detajet..

62,000 Euro Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,Pall Ekzistuese,Kati4 TEK MATERNITETI I RI ( BRRYLI) TE RRUGA SITKI ÇIÇO AFER SHKOLLES NIKET DARDANI

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rikontruktuar totalisht nga brenda dhe nga jashte me termoizolim ,pozicjoni i dy dhomave eshte nga jugu... 26/01/2020 12:16... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet apartament tek “Pallati San Tara” ne Astir, me hipoteke. Shitet apartament tek “Pallati San Tara” ne Astir, me hipoteke. Shitet apart

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te perbashket ndenjie dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe... 26/01/2020 12:12... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet apartament 1+1, Prane Fakultetit Te Mjeksise ! Shitet apartament 1+1 mbrapa Fakultetit me Mjekesise. Zona aksesohet nga rruga e

Shitet Apartament 1+1, Prane Fakultetit Te Mjeksise !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 mbrapa fakultetit me mjekesise. zona aksesohet nga rruga e dibres, nje nga arteriet kryesore te qytetit. sherbimet e nevojshme si shkolla, kopshte, spital, supermarkete etj. jane facilitete te cilat zona i disponon. apartamenti ... 26/01/2020 12:10... Lexo detajet..

41,500 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Misto Mame (ID 4121315 ) Property ID : 4121315

Misto Mame, prane Spitalit Amerikan 3, shitet Apartamen

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Misto Mame (id 4121315 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4121315 misto mame, prane spitalit amerikan 3, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 83 m², me hipoteke, kati 1 banimit me ashensor, tualet, ballkon, ndertimi eshte i ri dhe cilsor, orientimi lindje – jug. shitet 500... 26/01/2020 12:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,500 Euro

40,000 Euro Jepet me qera apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit.

Apartamenti eshte ne katin e 9, me

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e astirit. apartamenti eshte ne katin e 9, me orientim nga veriu dhe organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 sallon,1 tualet,1 ballkon pallati eshte i ri, i pajisur me ashensor dhe ka prane te gjitha facilitetet e nevojs... 26/01/2020 11:48... Lexo detajet..

84,000 Euro SHITEN 9 APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE 1+1/2+1 TE LIQENI I THATE! Shiten 9 Apartamente te tipologjive 1+1 dhe 2+1 te liqeni i thate ne rrugen Peti

Shiten 9 Apartamente Te Tipologjive 1+1/2+1 Te Liqeni I Thate!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shiten 9 apartamente te tipologjive 1+1 dhe 2+1 te liqeni i thate ne rrugen peti. apartamentet jane si me poshte: apartament 1+1 ( 56m2) neto/ (62m2) bruto/ 1000 euro/m2 apartament 1+1 (62m2) neto/ (68m2) bruto/ 1000 euro/m2 apartament 1+1 (77m2... 26/01/2020 11:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

69,000 Euro 2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor, izolim Kapot) me Diell dhe Pamje SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 26/01/2020 11:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

60,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje prane Hotel Diplomat 2. Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te stacioni i fundit i Tiranes se re.
Apa

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Hotel Diplomat 2.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te stacioni i fundit i tiranes se re. apartamenti ka siperfaqe 69.4 n2 neto. eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines tualet me dritare, koridor dhe ballkon. ka orientim... 26/01/2020 11:11... Lexo detajet..

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

95,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK Apartamenti eshte 2+1+2 tualete +1 post parkimi,ndodhet ne katin e 5te pallat i

Shitet Apartament 2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte 2+1+2 tualete +1 post parkimi,ndodhet ne katin e 5te pallat i ri orjentim jug perendim. me hipoteke... 26/01/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

106,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE REZIDENCA KODRA DIELLIT Apartamrnti shitet i mobiluar, kati i 1, ka 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tua

Shitet Apartament 2+1 Te Rezidenca Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamrnti shitet i mobiluar, kati i 1, ka 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet te madh.... 26/01/2020 11:10... Lexo detajet..

185,000 Euro Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -Alpet) Super Pallat i 2015 SHITER 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne Rr Mylsym Shyri- Mbrapa Alpet, PALATI I

Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -alpet) Super Pallat I 2015

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shiter 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne rr mylsym shyri- mbrapa alpet, palati i vitit 2015 ( super cilesor)| shitet i mobiluar dhe i investuar, planimetria shune e rregullt, siguri tr larte dhe pallat fantastik- mundesi patkimi te obori i pallat... 26/01/2020 11:01... Lexo detajet..

118,000 Euro Okazion: 2+1 Luks, 100% (Ish Ekspozita - M. Shyri) PARKET nga Brunes | Sistem Kapot (Pallat i RI) | 3 Kondicionera ULTRA cmim Okazion per investim 100% i Rikonstruktuar, 3 kondicionera A+++ | Pa

Okazion: 2+1 Luks, 100% (ish Ekspozita - M. Shyri) Parket Nga Brunes | Sistem Kapot (palla

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe grepi i arte) i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me 2 ... 26/01/2020 10:53... Lexo detajet..

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

62,000 Euro shitet apartament i mobiluar 1+1 shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i pare selvia afer shkolles servente maci,

Shitet Apartament I Mobiluar 1+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (34.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i pare selvia afer shkolles servente maci, 62000 euro i diskutueshem 0698108148... 26/01/2020 10:52... Lexo detajet..

104,000 Euro Apartament per shitje kopleksi fiori di bosco Shitet super apartament tek kompleksi fiori di bosco apartamenti ndodhet ne kati

Apartament Per Shitje Kopleksi Fiori Di Bosco

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet super apartament tek kompleksi fiori di bosco apartamenti ndodhet ne katin e 9 me pamje nga lindja .ka nje siperfaqie prej 104 m2 .dy banja 1 ballkon dhe dy dhoma gjumi plus gushin ... 26/01/2020 10:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

100,000 Euro Shitet apartament 3+1 tek siri kodrra Shitet super apartament tek rruga siri kodrra prane punishtes se pastave apartam

Shitet Apartament 3+1 Tek Siri Kodrra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek rruga siri kodrra prane punishtes se pastave apartamenti esht i organizuar ne 3 dhoma dhe nje gushin ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh ,me ojentim lindje dhe perendim .... 26/01/2020 10:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim