gazeta njoftime falas shtepi ne shitje

 Online 180 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 19/09/2020 23:53... Lexo detajet..

70,000 Euro

70,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek porcelani (prane tv klan) super apartament i organizuar ne menyre perfekte . apartamenti eshte i investura. ka 2 dhoma gjumi me strukture mjaft te mire, dhome ndenje te madhe dhe 2 banjo. apartamenti ka orienti... 19/09/2020 19:35... Lexo detajet..

79,000 Euro

79,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 20/09/2020 09:35... Lexo detajet..

55,000 Euro

55,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë big market. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 71m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 20/09/2020 08:48... Lexo detajet..

77,000 Euro
OKAZION!!! - AP 2+1 me cmim fantastik tek Rr. Bardhyl OKAZION!!! Apartament 2+1+2 ballkone ne Rr. Bardhyl, prane klinikes IKEDA dhe ko

77,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

Okazion!!! apartament 2+1+2 ballkone ne rr. bardhyl, prane klinikes ikeda dhe kopshtit 22. siperfaqe totale 105 m2 (neto 97 m2). ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur (pa ashensor). zona eshte shume e kerkuar, e qete, si dhe me... 20/09/2020 15:28... Lexo detajet..

59,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1 Laprakë Shitet, Apartament 2+1 Laprakë, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në rrugën "

59,000 Euro

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet, apartament 2+1 laprakë, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën " dritan hoxha" apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, 1 ballkon,1 tualet, totalisht i investuar, i mobiluar, sistem kondicionimi, pal... 20/09/2020 15:22... Lexo detajet..

77,001 Euro
1+1 Komuna e Parisit, 68 m Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2 me certifikate pronesie.
Apartamenti n

77,001 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
9
Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2 me certifikate pronesie. apartamenti ndodhet ne katine 10 pallat 12 katesh me ashensore. punime cilesore te bera me arkitekt. me pamje te lire, panoramike dhe me diell. vendndodhja e apartamentoit. komuna... 20/09/2020 15:10... Lexo detajet..

68,011 Euro 1+1 Komuna e Parisit,.,58 m.. Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2 me certifikate pronesie.
Apartamenti n

68,011 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
9
Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2 me certifikate pronesie. apartamenti ndodhet ne katine 10 pallat 12 katesh me ashensore. punime cilesore te bera me arkitekt. me pamje te lire, panoramike dhe me diell. vendndodhja e apartamentoit. komuna... 20/09/2020 15:10... Lexo detajet..

120,000 Euro Komuna e Parisit, shitet 3+1+2 Komuna e Parisit, shitet apartament 3+1+2, apartamenti ndodhet ne katin e 10 jo

120,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
10
Kati

Komuna e parisit, shitet apartament 3+1+2, apartamenti ndodhet ne katin e 10 jo te fundit te nje pallati me ashensore, apartamenti ka siperfaqe 113 m2, ka organizim perket dhe eshte i investuar, parket, elektrike, hidraulike, dyeret e brendeshme, der... 20/09/2020 15:09... Lexo detajet..

175,011 Euro Tirane. Shitet vile 3 kateshe me cmim OKAZION, me certifikate pronesie Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe trualli 388.3 m2 nder te cilart ndertim jane

175,011 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
391 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe trualli 388.3 m2 nder te cilart ndertim jane 125.7 m2 me certifikate te regullt pronsie dhe e rivleresuar, kati i pare i viles organizohet ne 2+1+1 me siperfaqe 125.7 m2. kati i dyte i viles organizohet ne 3+1+1 me ... 20/09/2020 15:09... Lexo detajet..

108,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA17607) Disponojme Apartament 3+1 per shitje.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen

108,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
175 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Disponojme apartament 3+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e yzberishtit,prane "big market". informacion mbi apartamentin: • kati i 7(jo i fundit) • siperfaqja e apartamentit 174.64m2. apartamenti disponon: • sallonin e n... 20/09/2020 15:03... Lexo detajet..

600,000 Euro Shitet Vile Me Çmim Okazional Në Mjull Bathore ! Vila ndodhet brenda një trualli 1000m2 i gjithi i rrethuar dhe organizohet nga

600,000 Euro

Sauk | Tirane (4.70 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
400 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vila ndodhet brenda një trualli 1000m2 i gjithi i rrethuar dhe organizohet nga 3 kate për një sipërfaqe totale ndërtimi prej 400m2. prona ka një pozicion tejet strategjik, pasi ka hyrje-dalje si nga tegu ashtu edhe nga sauku, ndodhet midis disa... 20/09/2020 15:02... Lexo detajet..

120,000 Euro Shitet 3+1+2 , Super Okazion Tek Sheshi Wilson ! Shitet apartament 3+1+2 ,125m2 neto, tek sheshi Wilson. Apartamenti pozicionohet

120,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 3+1+2 ,125m2 neto, tek sheshi wilson. apartamenti pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi ekzistues dhe organizohet nga 4 ambiente, 1 ballkon 2 tualete, dhe dy oborre. ne cmim perfshihen edhe 2 poste parkingu te dedikuara. gjithasht... 20/09/2020 15:02... Lexo detajet..

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 5 banim (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane (... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes (spitali gjerman) vendodhje nga me te mirat ne tirane | tavan i larte, jep ndjenjen e nje ... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

74,000 Euro

Super Cmim ,apartament 1+1 Ne Shitje Prane Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e bllokut ,ne rrugen sami frasheri .nje nga zonat elitare te qytetit te tiranes ,shum prane liqenit artificial . apa... (Premium 24.09.2020)

100,000 Euro shitet apartament 1+1 prane petroninit(me hipoteke) apartamenti ndodhet ne rrugen sami frasheri prane gjimnazit petronini. vendoset

100,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen sami frasheri prane gjimnazit petronini. vendoset ne katin 3 pallat i ri me ashensor. perbehet nga 1 koridor, 1 holl shum i madh, 1 dhome gjumi, dhe nje ballkon i bollshem. me hipoteke... 20/09/2020 15:00... Lexo detajet..

59,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE TIRANA RE! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne nje pallat ekzist

59,000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes, ne nje pallat ekzistues ne katin e 5.ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.ka nje orjentim lindje-perendi... 20/09/2020 14:52... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO! Shitet apartament 1+1 ne hyrje te rruges Don Bosko me siperfaqe 72.3m2. Ndodhet

70,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 ne hyrje te rruges don bosko me siperfaqe 72.3m2. ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 9-katesh, me dy ashensore, i mire administruar dhe ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme me rruget kryesore. organizohe... 20/09/2020 14:51... Lexo detajet..

57,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI!! Shitet apartament 2+1 sa fillon rruga Ali Demi.
Apartamenti ka nje siperfaqe 73

57,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 sa fillon rruga ali demi. apartamenti ka nje siperfaqe 73 m2 , orientimi lindje-perendim, pozicionohet ne vije te pare te rruges ali demi ,prane shkolles 1 maji. organizimi: dy dhoma gjumi, ambient i ndenjes + ambienti i gatim... 20/09/2020 14:28... Lexo detajet..

82,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Turdiu Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit. Informacion mb

82,500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
9
Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • siperfaqja e apartamentit : 110 m2. • kati 9 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ball... 20/09/2020 14:22... Lexo detajet..

58,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Tek Astiri, Rruga “Teodor Keko” ne Tirane (ID 4121233 ) Property ID : 4121233

Tek Astiri, Rruga ” Teodor Keko”, shitet Apartament

58,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121233 tek astiri, rruga ” teodor keko”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2, i mobiluar, kondicioner, me ashensor, tualet, 2 ballkone, orientimi veri perendim. ... 20/09/2020 14:21... Lexo detajet..

300,000 Euro ⚜️OKAZION/ Super Duplex ne shitje⚜️ 📌Shitet Duplex 

❗Keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te Tiranes?

300,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
174 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxitoni ta beni tuajen! 📎me nje siperfaqe prej 174 m2 e organizaur ne dy kate ofrohet nje ambient t... 20/09/2020 14:19... Lexo detajet..

100,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE TE KOMUNA E PARISIT APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT, NE NJE PALLAT TE RI ME PUNIME

100,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, ne nje pallat te ri me punime cilesore. zona eshte e qete dhe prane te gjitha faciliteteve. vendoset ne katin 5 te nje godine 8 kateshe. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim e bollshme, 2 dho... 20/09/2020 14:07... Lexo detajet..

35,000 Euro Shitet,Garsoniere,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA17554) Disponojmë Garsionere për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonë

35,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë garsionere për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 59m2. apartamenti disponon: • sallonin e nde... 20/09/2020 14:00... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezueshme.apartamenti ka orjentim lindje ... (Premium 24.11.2020)

135,000 Euro

[size=25][/size]shitet apartamenti unik 2+1, 115m2 ( komuna e parisit - perballe kika 2) - me planimetri dhe orientim perfekt) - e investuar deri ne d... (Premium 18.12.2020)

74,000 Euro Shitet 2+1 ne ASTIR Shitet Apartament 2+1
Vendodhja : Ne Astir
Çmimi: 74.000 Euro
Siperfaqa : 96

74,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet apartament 2+1 vendodhja : ne astir Çmimi: 74.000 euro siperfaqa : 96 m² kati :9 shitet apartament 2+1, ne katin e 9 të një pallati te ri te pajisur me ashensor . apartamenti është i organizuar ne sallonin e ndenjes me ambjentin e ... 20/09/2020 13:58... Lexo detajet..

51,500 Euro Shitet,SUPER Apartament 1+1,Unaza e Re Disponojme Apartament 1+1 per shitje.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen

51,500 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Disponojme apartament 1+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • siperfaqja e apartamentit 68m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjen... 20/09/2020 13:56... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet apartamenti 2+1 Shitet apartamenti 2+1 me sip. 90 m2 ne astir pran vila L. Apartamenti eshte i m

76,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartamenti 2+1 me sip. 90 m2 ne astir pran vila l. apartamenti eshte i mobiluar totalisht me mbobilje te reja dhe mjat cilesore. kati 6 i banimit dhe me fushpamje mjaft te gjere nga ballkoni. vlera e apartamentit 76.000 euro i diskutueshem. (... 20/09/2020 13:55... Lexo detajet..

135,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 tualete,tek Liqeni i thate   
Shitet Ap 2+1+2 tualete
Siperfaqe totale 130m2
Me Hipoteke
Pallat i ri,kat

135,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

shitet ap 2+1+2 tualete siperfaqe totale 130m2 me hipoteke pallat i ri,kati 3-te liqeni i thate cmimi 135000 euro 0693252524... 20/09/2020 13:41... Lexo detajet..

160,000 Euro

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor ... (Premium 31.12.2020)

54,500 Euro

Shitet ap. i vecant 1+1 (garsonjere) ne pallat te vitit 2017, jashte mase cilesor, mbrapa shkolles se kuqe, afer pazarit te ri. kati 5 (4 banim) ne nj... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 1+1, Medrese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

apartamenti ndodhet tek medreseja prane farmacis nr.10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 72m2. • kati 7. organizimi : • ambient... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

80,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1 Me Hipoteke,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamen... (Premium 24.06.2021)

350,000 Euro

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2021)

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

280,000 Euro

💥shitet Apartament 3+1/blloku💥

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣shitet apartament ▪️apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 si dhe verande me nje siperfaqe prej 100m2. ▪️ndodhet ne katin e trete... (Premium 21.09.2020)

Mobilimi:Bosh

280,000 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al16568

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra) FUTURE HOME - Integrity
2+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. organizi... (Premium 27.09.2020)

300,000 Euro

⚜️okazion/ Super Duplex Ne Shitje⚜️

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
174.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxito... (Premium 04.10.2020)

190,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Maria
2+1 Dhoma|Sallon
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament luksoz te komuna e parisit prane lulishtes! apartament i investuar dhe i mobiluar me shume klas dhe elegance. apartamenti ka n... (Premium 17.10.2020)

80,295 Euro

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te Ri💥

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

⚜️shitet apartament 2+1+2 ne komples te ri pallati.⚜️ 🔅apartamenti ndodhet ne katin e shtate te kompleksit . 🔅ka nje siperfaqe total... (Premium 24.09.2020)

Mobilimi:Bosh

80,295 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek vala mar residenc gjiri lalzit apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. organizohet nga s... (Premium 25.09.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

99,000 Euro OKAZION TE ISH PARKU ... AP 2+1 ...!! OKAZION TE PARKU KOMPLEKSI ALBA ..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 1

99,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Okazion te parku kompleksi alba ..!! shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 110 m2 ne katin e 8 (te fundit)..!! me hipotek ..!! apartamenti ka nje planimetri dhe nje orjentim shume te mire..!! apartamenti ndodhet te parku ne kompleksin alba nje ... 20/09/2020 13:27... Lexo detajet..

31,000 Euro Shitet apartament 1+1 në Fresk Shitet apartament 1+1 në rrugën e Dajtit, Fresk.
Zona është mjaft e qetë d

31,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (10.99 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1 në rrugën e dajtit, fresk. zona është mjaft e qetë dhe të ofron fasilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 60 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati të r... 20/09/2020 13:24... Lexo detajet..

120,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2+2 Tek Komuna Parisit Shitet apartament 2+1+2+2 , 125m2 neto, tek komuna e Parisit. Apartamenti organi

120,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

... 20/09/2020 13:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim