gazeta shes apartament 1 1 

 Online 25 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 25 lexues | 2 njoftime ne pritje
115,500 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 115 m2, + garazh 20m2, 70000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne yzberisht! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te... (Premium 27.09.2019)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

39,000 Euro
Apt i Ri 1+1+Bllk (60m2) tek Komp. Molla (Astir) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pallat i Ri Shitet Apartament i Ri 1+1+Ballkon (60 m2) tek Kompleksi Molla (Astir) Pallat me

Apt I Ri 1+1+bllk (60m2) Tek Komp. Molla (astir) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pallat I Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament i ri 1+1+ballkon (60 m2) tek kompleksi molla (astir) pallat me ndertime cilesore dhe ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | ndricim perfekt | pamje panoramike | dri... 23/09/2019 00:27

48,000 Euro
shitet super 1+1 69.5m2 kompleksi GOLDEN PARK Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet Super 1+1 69.5m2 Kompleksi Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ... 23/09/2019 00:18

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

41,000 Euro
1+1  ne shitje tek unaza e re 100m nga lokai artisti shitet 1+1e mobiluar ne menyr bashkohore s

1+1 Ne Shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek unaza e re 100m nga lokai artisti shitet 1+1e mobiluar ne menyr bashkohore shitet per arsye emigrimi... 23/09/2019 00:14

121,000 Euro KLERING-Tirane,shes super apartament 2+1,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Klering-tirane,shes Super Apartament 2+1,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 23/09/2019 00:06

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

180,000 Euro Shitet super apartament te Sunrise Residence . Ne nje nga rezidencat me te preferuara te momentit Sunrise Residence shitet apar

Shitet Super Apartament Te Sunrise Residence .

Sauk | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje nga rezidencat me te preferuara te momentit sunrise residence shitet apartament super luksoz. apartamenti ka siperfaqe 113 m2, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. eshte e mobiluar ne menyre shume moderne dhe shume komod... 23/09/2019 00:05

4,200,000 Leke Okazion 2+1te parku ne shitje. Okazion shitet apartament kati 0 60m 2 brenda per brenda per 35000e apartamenti

Okazion 2+1te Parku Ne Shitje.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion shitet apartament kati 0 60m 2 brenda per brenda per 35000e apartamenti eshte egzistuse dhe ka nevoi per investim te brendeshem. deri ne 8000e -10000e dhe mund te shitet deri ne 70000e.eshte nje menyre e mire investimi.... 23/09/2019 00:02

Mobilimi:Bosh

4,200,000 Leke

58,000 Euro Shitet super apartamentt. shitet apartamenti me zonen e Erfan Tomini. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te

Shitet Super Apartamentt.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti me zonen e erfan tomini. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 2+1+blk... 23/09/2019 00:00

55,000 Euro Shtepi ne  shitje Durres golem Shtepi ne shitje  ne  Durres golem 
100 m2 e kompletuar
120 metra nga plazhi

Shtepi Ne Shitje Durres Golem

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shtepi ne shitje ne durres golem 100 m2 e kompletuar 120 metra nga plazhi 2 dhoma gjumi deri 5 persona parkim etj shitet 55 000 euro me ipoteke certifikate pronesie 0692077881 ... 22/09/2019 23:34

160,000 Euro Shitet vile 3 kateshe ne Cezma e Amzes Shitet ne zemer te Korces , Ruga Qemal Stafa ne Cezma e Amzes shtepi me 2 kate p

Shitet Vile 3 Kateshe Ne Cezma E Amzes

Qender | Korce
5+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ne zemer te korces , ruga qemal stafa ne cezma e amzes shtepi me 2 kate plus kantine e banueshme , 90 m2 per cdo kat (270 m2) dhe 30 m2 oborr . shtepia ka 5 dhoma dhe koridior te madh e 3 banjo ne dy katet kryesore . ne kantine jane 3 dhoma ... 22/09/2019 22:33

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

72,000 Euro

Mundesi: shitet apartament 2+1+ballkon, i investuar dhe modern ne astir (rr. teodor keko - kastrati) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | m... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

117,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK, 73 m² 117.000 Eur (Blvd ZOGU I) Apartamenti eshte i tipit 1+1, perbehet nga 1 sallon, 1dhome, 1 tualet dhe ballk

Tirane, Shes Apartament 1+1+a+blk, 73 M² 117.000 Eur (blvd Zogu I)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i tipit 1+1, perbehet nga 1 sallon, 1dhome, 1 tualet dhe ballkon. siperfaqe e banimit eshte 73 m2. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit ne ndertim. punimet me te mira ne kryeqytet. cmimi: 117.000 euro extra garazh... 22/09/2019 22:28

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

125,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m² 125.000 Euro (Don Bosko) Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks m

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 8, 119 M² 125.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks modern banimi. ka 1 organizim shume te mire te brendshem ne 1 sallon+gatim,2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete njera me dritare dhe ballkon. orientimi veri-lindje ofron d... 22/09/2019 22:27

170,000 Euro Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave) Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave . Apartamenti ndodhet ne kat te 10

Shitet Apartament Modern 2+1,122 M2,170.000 Eur(rruga E Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga e barrikadave . apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. ka nje planimetri mjaft funksionale dhe hapesira te bollshme. siperfaqja totale e apartamentit eshte 107 m2 dhe ka ne p... 22/09/2019 22:27

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

48,000 Euro Durres,Shitet apartament i ri,panoramik,1+1,71 m2,48.000 Eur(Port) Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. 

Perbehet nga sall

Durres,shitet Apartament I Ri,panoramik,1+1,71 M2,48.000 Eur(port)

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. perbehet nga salloni+ngrenie,1 dhome, 1 tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire,perballe portit te durresit. pallat me punime cilesore. cmimi: 48.000 ... 22/09/2019 22:25

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

54,000 Euro Okazion-Durres,shes Apartament panoramik 1+1,Kati 3,62 m²,54.000 Eur(Vala mar Resort) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, 

me nje shtrirje prej 1 km

Okazion-durres,shes Apartament Panoramik 1+1,kati 3,62 M²,54.000 Eur(vala Mar Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament cilesor 1+1 ne katin e 3, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu,i apartament... 22/09/2019 22:25

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

60,000 Euro Shitet Apartament i ri  2+1,100 M2,60000 Eur (Misto mame) Misto mame prane Kmy shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballko

Shitet Apartament I Ri 2+1,100 M2,60000 Eur (misto Mame)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Misto mame prane kmy shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballkone. siperfaqe totale 100 m2, kati 2 i banimit. punime super cilesore, pozicioni jug lindje plot diell. cmimi: 60.000 euro. aktualisht ne faze ndertimi. ... 22/09/2019 22:24

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

100,000 Euro Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(,Rr PETI,Kopshti Zoologjik) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(,rr Peti,kopshti Zoolo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje... 22/09/2019 22:24

83,000 Euro Tirane,shes Apartament cilesor 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Cilesor 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 22/09/2019 22:24

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Luksoz,113 m2, 85.000 Eur (Rr Durresit)  Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar.

Apartamenti eshte i tipit 2+1, pe

Shitet Apartament 2+1, Luksoz,113 M2, 85.000 Eur (rr Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, i sapoperfunduar. termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akusti... 22/09/2019 22:24

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

49,500 Euro

1 + 1 (kompleksi Pirro/rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan Me Gips - Parket

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1 + 1 (kompleksi pirro/rr. rrapo hekali) | mobiluar | parket | tavan me gips | mundesi parkim | kondicionera | grila veneciane | ambiente te lyera me ... (Premium 18.12.2019)

155,000 Euro

Shitet super apartament gjigand 2+1+2w+2ballkone (145 m2) tek sheshi karl topia (zogu i zi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | mobili... (Premium 08.02.2020)

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshmeme mobilim shume te bukur i shtruar me parket dhe tavann te varur , apartamen... (Premium 15.10.2019)

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

63,000 Euro Shitet Apartament kleringu  2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi.

Siperfaqja totale eshte 91 m

Shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 ballkon. cmimi: 63.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ... 22/09/2019 22:23

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

85,000 Euro Apartament 2+1, Pazari i Ri, 92 m2, 85000 euro Apartamenti eshte i pozicionuar te Pazari i Ri. Informacion mbi apartamentin:

Apartament 2+1, Pazari I Ri, 92 M2, 85000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 92 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • a... 22/09/2019 22:20

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamj

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 88 m2) sip. e brendshme neto - 79.2 m2 kati 11 ( kati i fundit - pamje panoramike) katet e palla... 22/09/2019 21:53

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

190,000 Euro shitet 3+1 te shedhi Willosn(me hipoteke) apartamenti ndodhet prane sheshit Willson ne katin 6 oallat i ri me ashensor. pe

Shitet 3+1 Te Shedhi Willosn(me Hipoteke)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet prane sheshit willson ne katin 6 oallat i ri me ashensor. perbehet nga salloni i ndenje-ngrenie-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. eshte i mobiluar dhe punimet e brendeshme jane teper cilesore. me hipoteke.... 22/09/2019 21:49

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 29.09.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

96,600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "hoxha tahsim". apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, ... (Premium 07.03.2020)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

80,000 Euro Prane Sky Tower ☆, Shitet Apartamenti 2 +1 + Aneks + Ballkon, Ndricim dhe Gjelberim nga Cdo Ane Shitet Apartamenti 2+1 + Aneks + Ballkon perballe Sky 2 Hotel.

📌 Pozicion

Prane Sky Tower ☆, Shitet Apartamenti 2 +1 + Aneks + Ballkon, Ndricim Dhe Gjelberim Nga

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti 2+1 + aneks + ballkon perballe sky 2 hotel. 📌 pozicion mjaft i favorshem per cdo moshe. me dalje ne bllok, myslym shyr, taivan(parku rinia), qender. ► karakteristikat: 🏢 rezistent ndaj cdo termeti! 🔅 ndricim... 22/09/2019 21:28

160,000 Euro (For Sale) Tiranë Apartament3+1Për Shitje Liqeni Pranë Kryqëzimit të Liqenit shitet 3+1+2Ballkone+2Tualete (njëri me dritare)

(for Sale) Tiranë Apartament3+1për Shitje Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pranë kryqëzimit të liqenit shitet 3+1+2ballkone+2tualete (njëri me dritare) sip147m2 kati2. apartamenti ndodhet në kompleks pallatesh ndërtim cilësor me hipotek pranë rrugës kryesore (jo në malore). cmimi 160.000€ i padiskutueshem konta... 22/09/2019 21:08

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

160,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Blloku, afer Gardes, Kati 3 Tirane Zona e Bllokut, afer Gardes dhe Liqenit,
Rruga Abdyl Frasheri / Perlat R

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certifikate, 103 me hapesirat e perbashketa. sallon i madh me drite, 2 dhoma gjumi, banjo e madhe me d... 22/09/2019 20:58

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim