gra qe kerkojn burra 

 Online 256 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 256 lexues | 9 njoftime ne pritje
91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

160,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 tek Blloku, afer Gardes, Kati 3 Tirane Zona e Bllokut, afer Gardes dhe Liqenit,
Rruga Abdyl Frasheri / Perlat R

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certifikate, 103 me hapesirat e perbashketa. sallon i madh me drite, 2 dhoma gjumi, banjo e madhe me d... 15/11/2019 21:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

102,000 Euro
2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 15/11/2019 21:14... Lexo detajet..

70,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR Shitet apartament 2+1+2 ne Asitr. Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 ka planime

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne asitr. apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 ka planimetri te rregullt dhe organizim i realizuar si ne vijim: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dalje me ballkon nga cdo dhome. apartamenti ndodhet ... 15/11/2019 21:05... Lexo detajet..

166,000 Euro Tirane, shes Apartament i Ri, 2+1, Kati 5,128 m² ,166.000 Euro(Pazari I ri) Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet

Tirane, Shes Apartament I Ri, 2+1, Kati 5,128 M² ,166.000 Euro(pazari I Ri)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne hyrje te pazarit te ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. sip totale 128 m2,ndodhet ne katin e 5- te banim te nje ndertimi te ri cilesor. apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +g... 15/11/2019 20:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

166,000 Euro

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles se Baletit, Rruga 'Petro Nini Luarasi' Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim Jug, totalisht i investuar, gjen

Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles Se Baletit, Rruga 'petro Nini Luarasi'

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, korridori, tualeti me dritare dhe nje ballkon. siperfaqe totale 65 m², cmimi 75,000 €.... 15/11/2019 20:28... Lexo detajet..

72,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 68 m² 72.000 Euro (Tregu Elektrik) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Tregut Elektrik, te rruga "Petro

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 7, 68 M² 72.000 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e tregut elektrik, te rruga "petro nini luarasi", ne nje nga komplekset me te mire te zones. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • siperfaqja e apartamentit : 68 m2 • dokumentacioni : me hipotek... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 60.000 Euro (Fresku)plus 10380 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne afersi te Restorant Freskut. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 100 M² 60.000 Euro (fresku)plus 10380

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne afersi te restorant freskut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent nden... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

63,000 Euro Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial) Shitet Apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 Maji

Eshte 1 komp

Tirane,shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (5 Maji,tregu Industrial)

Tjeter zone | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 maji eshte 1 kompleks rezidencial prane unazes, me pamje nga rruga. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma,1 banjo,... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1 & Verande,Kati 7,Sip 139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri

Tirane,shes Dupleks 2+1 & Verande,kati 7,sip 139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi: ... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

85,000 Euro KLERING-Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,110 m² 85.000 Eur( Kompleksi E88 ) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2,110 M² 85.000 Eur( Kompleksi E88 )

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim veri-perendim. dritare dopio ... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

76,000 Euro OKAZION-Tirane,Apartament kleringu 2+1,Kati 3,91 m²,76.000 Euro (Fiori Di Bosko) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me

Okazion-tirane,apartament Kleringu 2+1,kati 3,91 M²,76.000 Euro (fiori Di Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco,nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 3 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2,orientim nga dielli. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te r... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

85,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 76 m², Prane Shkolles se Baletit, Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. Pallat i ri,

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ambjenti gatimi me vete, korridori, dhoma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon. siperfaqe totale 76 m²... 15/11/2019 20:27... Lexo detajet..

94,000 Euro Tirane,Shitet duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2.

O

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: 94.000 euro. aktualisht ne faze karabin... 15/11/2019 20:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

250,000 Euro Tirane, shes shtepi 3+1+BLK Kati 1, 170 m² 250.000 Euro (tufine)plus 10470 Shitet shtepi private ne Tufine buze rruges kryesore. Shtepia ka strukture 1-kat

Tirane, Shes Shtepi 3+1+blk Kati 1, 170 M² 250.000 Euro (tufine)plus 10470

Zone Periferike | Tirane (4.37 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private ne tufine buze rruges kryesore. shtepia ka strukture 1-kateshe dhe siperfaqe trualli 1500m2 ndersa siperfaqe ndertimi 170m2. e organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, oborr. orientimi i... 15/11/2019 20:25... Lexo detajet..

125,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 125.000 Euro (Tregu Elektrik) Apartamenti është i pozicionuar te rruga "Ali Visha", në zonën e T

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 120 M² 125.000 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga "ali visha", në zonën e tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientimi : lindje-perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamen... 15/11/2019 20:25... Lexo detajet..

85,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 77 m² 85.000 Euro (Shkolla e Baletit) Apartamenti eshte i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartament

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 7, 77 M² 85.000 Euro (shkolla E Baletit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla e baletit. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • siperfaqja e apartamentit : 77 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dh... 15/11/2019 20:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 75.000 Euro (Shkolla e Baletit) Apartamenti eshte i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartament

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 7, 65 M² 75.000 Euro (shkolla E Baletit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla e baletit. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • siperfaqja e apartamentit : 65 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dh... 15/11/2019 20:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

74,000 Euro Tirane,Shes apartament 2+1 Kati 6,110 m², 74.000 Euro (FUSHA E AVIACIONIT) Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 6 banim tek Kompleksit “Garden Residen

Tirane,shes Apartament 2+1 Kati 6,110 M², 74.000 Euro (fusha E Aviacionit)

Tjeter zone | Tirane (3.05 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 6 banim tek kompleksit “garden residence turdiu”,ka nje siperfaqe totale prej 110 m² dhe eshte i orientuar drejt lindjes. kompleksi ne fjale eshte kompleksi me i ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kr... 15/11/2019 20:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

69,850 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 127 m² 69.850 Euro (Fresku)plus 10585 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Apartamenti nd

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 127 M² 69.850 Euro (fresku)plus 10585

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut. apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 127 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambj... 15/11/2019 20:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,850 Euro

100,000 Euro Ultra 2+1+2WC+2Ballkone (102 m2) (Hipoteka)100% i Ri me Super Ndricim / Pamje, Ashensor dhe Mobilim Ultra 2+1+2WC+2Ballkone (102 m2) tek Hipoteka (Rr. Panorama) 100% i Ri me Super

Ultra 2+1+2wc+2ballkone (102 M2) (hipoteka)100% I Ri Me Super Ndricim / Pamje, Ashensor Dh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ultra 2+1+2wc+2ballkone (102 m2) tek hipoteka (rr. panorama) 100% i ri me super ndricim / pamje, ashensor dhe mobilim cilesor | shtruar me parket cilesor | fasada dhe dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kend i ri dhe kom... 15/11/2019 20:15... Lexo detajet..

350,000 Euro Tirane,Shitet Vile 3 kateshe 360 m2,350.000 Eur(Secret Garden',prane ROLLING HILLS) Vila ndodhet ne Rezidencen me te re “Secret Garden”, nje nga komplekset me t

Tirane,shitet Vile 3 Kateshe 360 M2,350.000 Eur(secret Garden',prane Rolling Hills)

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne rezidencen me te re “secret garden”, nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e paster, mirembajtjen, jetesen e komunitetit etj. zona eshte zhvi... 15/11/2019 19:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

97,000 Euro Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET Shitet Super Apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt - Staci

Shitet Super Apt 2+1 (80 M2) 100% I Ri, Me Hipoteke Te Rregullt (stacioni I Trenit) - Park

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt | pallat i ri me ashensor dhe punime shume cilesore | shtruar me parket nga brunes | izolim akustik |... 15/11/2019 19:35... Lexo detajet..

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 1, 119.8 M² 62000 Euro (brryli)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

103,000 Euro Shitet apartament te kompleksi Halili te Selvia Shitet apartament te Rruga e Dibres te Kompleksi Halili, apartamenti organizohet

Shitet Apartament Te Kompleksi Halili Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament te rruga e dibres te kompleksi halili, apartamenti organizohet si me poshte. dy dhoma gjumi. sallon. ambjenti i gatimit vec. dy tualete. si dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e trete pallat me administrim, pallat i ... 15/11/2019 19:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

124,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK KOMPLEKSI KRISTAL, TIRANË Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 104 m² tek Kompleksi Kristal, Komuna e Pari

Shitet Apartament 3+1 Tek Kompleksi Kristal, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 104 m² tek kompleksi kristal, komuna e parisit, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 4-të (total i kateve 5), në një nga komplekset më të mira për të jetuar, me të gjitha faclitetet e nevojshme afër, ... 15/11/2019 19:05... Lexo detajet..

65,000 Euro Tirane,Shitet Papafingo 3+1,96 m2,65.000 Eur(Bill Klinton,prane Rezidences) Shitet apartament papafingo 3+1 (Duplex) , Rr. Bill Klinton ngjitur Kodra e Die

Tirane,shitet Papafingo 3+1,96 M2,65.000 Eur(bill Klinton,prane Rezidences)

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament papafingo 3+1 (duplex) , rr. bill klinton ngjitur kodra e diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri, me siperfaqe totale 96 m2. kati i pare prej 78.5 m2 organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi... 15/11/2019 18:46... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim