Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Turdiu te fusha e aviacionit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/08/2019 13:03

79,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Turdiu te fusha e aviacionit

Sell 2 + 1 Apartment at Turdiu Complex in the Aviation Area

State partament 2 + 1 at Garden Turdiu Complex, one of the best complexes in Tirana in the aviation field. The apartment is located on the 11th floor of the building, and is oriented from the South by enabling daylight and natural heating throughout the day. The building has been constructed using some of the quality materials in the construction field, and therefore offers the conditions for a very good quality and comfortable living.


Pagesa 79,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 89.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Albania
Lexime 1011

Shtet partament 2+1 te Kompleksi Garden Turdiu, nje nga komplekset me te mira ne Tirane tek fusha e aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 89 m2 dhe ndodhet ne katin e 11-te te objektit. Orientohet nga Jugu duke mundesuar ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Objekti eshte ndertuar duke perdorur materialet me cilesore ne fushen e ndertimit, dhe per rrjedhoje ofron kushte per nje jetese shume cilesore dhe komode.