1+1 Pallat I Ri , Ne Zonen E Liqenit | Pamje Nga Liq., Ne Fillim Te Rruges Peti | Par Tirane

1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti (40 m sa ngjitesh)| Shume Qetesi dhe larg Zhurmave| me Orientim te mire- Perendim | me Parket, me Ballkon, 1 Kondicioner | Pallat i Ri me Ashensor | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Pajisje Elektroshtepiake Cilesore | Kundrabufe Druri me te Gjitha Pajisjet e Kuzhines | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1032

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 ballkon
- 1 korridor

- Sip e apartamentit: 61 m2 (55.4 m2 neto )

Karakteristika:

- Pallat i ri i vitit 2009 ( pallat shume cilesor)
- PARKET
- Ashensor
- KONDICIONER/ 1 KONDICIONER
- Kondicionera Ekonomike Inverter" Beko"
- Pajisjet te kompletuar
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: Perendim

- Lagje e qete Te shtreses se larte
- Lagje e sigurte se survejuar me.kamera

- Mobilim Druri
- Sallon i Madh
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor HD
- Pianure + Aspirator
- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore
- Facilietet afer te gjitha ( supermarket lokale, liqeni, dyqane)
- Shume e aksesueshme dhe me dalje direkt ne autostrade
- Akses me Transport publik

Cmimi: 67,000 Euro

Tel ose Whatsapp:


44258

15/05/2019

Njoftime te Ngjashme