Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko pran kompleksit Vizion Plus OKAZION!!! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/08/2019 10:16

One bedroom apartment for sale in the center of Tirana on 9-storey new building OKAZION !!!

One bedroom apartment for sale in the center of Tirana

Apartment with a very good price for the 65 m2 mortgage net area.

The apartment is quite well organized and + southwest facing. Good positioning and plenty of facilities

For a visit to the property please call


Pagesa 74,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 20771

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko prane kompleksit Vizion Plus

Apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet bashk me ato

Dhoma ndenjes ofron:
- K/bufe sobe gatimi , frigorifer (samsung)
- Kend mjaft cilesor
- Kondicioner inverter samsung
- Tavoline ngrenie

2 dhoma gjumi totalisht te mobiluara
- Krevat dopio , dollap
- krevat tek, dollap

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar pamje veri-lindje, hyrja ne pallat dhe ashensori me cip

Te interesuarit per 1 vizite ne prone te telefonojne ne numrin e telefonit