Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 M2) Tek Rr. E Kavajes | I Mobiluar | Parket | K Tirane

Mundesi Investimi: Shitet Apt 2 + 1 (74 m2) tek Rruga e Kavajes (Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi) i Mobiluar | Shtruar me Parket | Kondicioner | Pamje Panoramike | Hapesire e Shfrytezueshme me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Kundrabufe Druri | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet i Rinovuar me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1029

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon
- 1 kuzhine ( Qe kthehet ne dhome te dyte)
- 1 tualet /
- 1 korridor
- 1 ballkon

Sip totale : 74 m2
Sip e brendshme pa ballkon ( ne certifikate) : 68 m2

Karakteristika:

- PARKET
- Mobilim I thjeshte
- Zona ofron PARKIM
- KONDICIONER
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JL etj
- Tualet i Rinovuar
- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte

- Kolltuqe
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor
- Mikrovale
- Pianure + Aspirator
- Lavastovilje
- Dritaret cilesore me dopjo
- Sanitare cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 72,000 Euro

Tel ose Whatsapp:


46528

15/05/2019

Njoftime te Ngjashme