shitet SUPER 2+1 e mobiluar 55000 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/08/2019 19:29

55,000 Euro

  • shitet SUPER  2+1 e mobiluar 55000
  • shitet SUPER  2+1 e mobiluar 55000
  • shitet SUPER  2+1 e mobiluar 55000

sold SUPER 1 + 1 68 m2 with mortgage

the apartment disposes of regular cubicles with corridor and orientation from the south, orientation to the southeast. The apartment disposes of regular mortgage documentation with a very good spacious living room suitable for 2 + 1.


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 32126

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me punime cilesore i veshure me sistem kapot dhe me 4 hyrje ne kate.apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore disponon kondicioner dhe lavastovilje,tualeti eshte me dritare, i shtruar me parket te cilesis me te larte.Ka dokumentacion te rregullte hipotekor.Apartamenti shitet vetem me CASH jo me kredi dhe eshte ne katin e fundit.