Shitet Super Apartament 2+1 + Ne Nje Nder Zonat Me Te Mira Te Tiranes, Tirane

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apartamentit eshte : 1 dhome pritje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon.

Njoftime te Ngjashme