Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri) Tirane

Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore.

Ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon I madh.

I sapoperfunduar,punime teper cilesore,pamje nga dielli.

Eshte i mireorganizuar dhe pa kollona ne mes,ashensor modern.

Cmimi 93.000 Euro

Njoftime te Ngjashme