Ulet Cmimi 2+1 - 100% I Ri Tek Pazari Ri (xhangolli)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes Tirane

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar Pallat I ri, orientimi JUG-PERENDIM (Gjith diten Diell) - ( Rr. Tefta tashko koco afer Xhankollit- tek zyrat e punes) dhe i mobiluar nga BRUNES luksi, me Veshje dhe Izolime KAPOT te brendshme, Pallat i ri me ASHENSOR/ Parket CILESOR/ Vetrata DOPJO xham Veka Gjermane ( E SAPO DAL NE TREG)
ME HIPOTEKE Sip Totale 75 m2
Me Hipoteke

SIP. Totale 75 m2 ( me te perbashketa)
Sip. E brendshme neto 68m2 ( 64 + 4 m2 Ballkoni )
Sip e shenuar ne certifikate 62 m2

Q1002

Kati 3
Katet e pallatit 8 (Viti I Pallatit 2004)

SHITET E MOBILUAR Pjeserisht* + ( Do shtohet edhe mobilimi I Sallonit, Kolltuqet me mendafsh nga Brunes )

Te dhenat e ndarjes:
- 1 dhom gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet ( me pllaka dhe Sanitare te BRUNESIT) + Me DRITARE Tualeti
- 1 Ballkon


Karakteristika:
- PARKET cilesor super
- Mobilim i ri 100%
- I pabanuar me pare *

- ASHENSOR
- Zona ofron Parkim te sigurt ne lagje
- Kuzhina e re
- Ndricim natyral te larte gjate gjith kohes
- Izolim akustik TOTAL ( VESHJE KAPOT E BRENDSHME )
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte

- Mobilim Nga Brunesi
- Dizenjuar me Arkitekt
- Sallon I ri / Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Dritaret cilesore me DOPIO xham plastike Gjermane te markes Veka ( CILESIA ME E LARTE NE TREG)
- Sanitare shume cilesore te Brunesit
- Instalime Elektrike Cilesore te.gjitha te reja
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- 250 m nga PAZARI I RI
- Facilietet te gjitha afer ( Supermarket, furra bukes, palester, Parkim ne lagje e sigurte sepse rruget jane te gjera, rruga Kryesore)
- Akses me Transport publik
- Akset shume te.mire.me.makine

Cmimi: 91,000 Euro
Ulet ne : 89,000 euro ( I PADISKUTUESHEM)*

Tel ose Whatsapp:


108821

05/05/2019

Njoftime te Ngjashme